Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 27 EsimeneEsimene ... 71516171819 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 524
  1. #321
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    kui mingi 500k bi teha, kas mängijad ei saaks nõuda, et eek konvertida $ või euro peale? siis vaevalt chipsidest puudus tuleks.
    Pargis samasugused chipid ja plaadid kogu saali peale.

  2. #322

    Re: Pargi cashgamed

    kes on see kurikuulus lauri?

  3. #323
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Lauri ka hyppas eile msn-i et myygu talle nii 100k eegu eest taalasid, et tahtvat 10k ME-d mängida...ytlesin, et pole nii palju...
    Eile siis m2ngisid 10k ME-d vist ainult janar?

  4. #324
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Pargi cashgamed

    No option mr mängis ka.

    KraindOnMaind - googelda Lauri Meidla

  5. #325

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    kes on see kurikuulus lauri?
    http://http://www.pokertableratings....rch/nobrainer1

  6. #326

  7. #327
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pargi cashgamed

    Huvitav, et nii sitt winrate... Ma temaga mingi 500 kätt 1000NL mänginud, siis tundus veidi hull, aga muidu tark mõtlev mängija. Äkki ta A-game enam-vähem, aga C-game hävingupea

    Kes seal veel muidu mängivad regulaarselt peale Janari ja Lauri?

  8. #328

    Re: Pargi cashgamed

    Kristjan Rummel peaks ka üks highstakes reg olema

  9. #329

    Re: Pargi cashgamed

    heh, huvitav lugeda mida kirjutatakse ...iga päev keegi saadab mulle selle lingi:)

    Mis puutub SCOOPi main high-d siis õnnestus meil janariga mõlemal satikalt sisse saada.

    Cashgamest rääkides, siis on see liiale läinud jah, kuskil on mul vähemalt paika pandud stop limit, et juhul kui kaotan oma net worthi mingist piirist üle, siis cutin asja üldse ära või mängin 10 sendise sisseostuga turnasid. Pokker on mõnes mõttes üks "sick fuck" ...see asi sobib ülivähestele inimestele, ülejäänud killib emotsionaalselt, füüsiliselt ja vaimselt ära. Minule isiklikult mõjub see nii, et ühest küljest elan seal oma vaimset retardationit välja, kuid teisalt cutib loova mõtlemise jõu ära ning häirib sotsiaalset suhtlemist. Globaalses tähenduses oleks inimkonnale kokkuvõttes rohkem kasu kui pokker oleks keelatud nähtus - aga see on juba filosoofiline lähenemine.
    Positiivses mõttes ..noh kui ikka K6s-ga imed AA välja, on jube hea minna järgmine päev poodi ja osta endale midagi ilusat ..nagu lotovõit mille võid ära kulutada :D
    Vahetevahel olen mõelnud, et tegeleks sellega tõsisemalt ja varsti järgmine hetk mõtlen, et "minge kõik kanni" ma ei taha selle debiilsusega üldse tegeleda nii juhtubgi eelmainitud C-game. Püsimatule inimesele on pokker suht sobimatu nagu mina, teisalt ei piisa pokkeris ainult rangest distsipliinist - väga heal mängijal peab olema tugev karisma, eriliste isikuomaduste gamma, et teha kriitilistes kohtades loovaid otsuseid. C-game juhtub tavaliselt siis kui mängid A-game`i ja saad 5 korda järjest oluliselt ees olles peksa.

    Viimase kuu lõikes ei saa ma küll pokkeri suhtes pahane olla, aga mingi hetk (mitte et ma seda ennem poleks mõelnud) tuleb otsustada mis selle asjaga edaspidi teha. Pokkeriga rikkaks pole nagunii võimalik reaalsuses saada (kui just übermega ei joppa ning mõnda suurt turnat ära ei kobista keegi) Väga hea mängija võib küll väga hästi ära elada.

  10. #330
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas laurim Vaata postitust
    heh, huvitav lugeda mida kirjutatakse ...iga päev keegi saadab mulle selle lingi:)

    Mis puutub SCOOPi main high-d siis õnnestus meil janariga mõlemal satikalt sisse saada.

    Cashgamest rääkides, siis on see liiale läinud jah, kuskil on mul vähemalt paika pandud stop limit, et juhul kui kaotan oma net worthi mingist piirist üle, siis cutin asja üldse ära või mängin 10 sendise sisseostuga turnasid. Pokker on mõnes mõttes üks "sick fuck" ...see asi sobib ülivähestele inimestele, ülejäänud killib emotsionaalselt, füüsiliselt ja vaimselt ära. Minule isiklikult mõjub see nii, et ühest küljest elan seal oma vaimset retardationit välja, kuid teisalt cutib loova mõtlemise jõu ära ning häirib sotsiaalset suhtlemist. Globaalses tähenduses oleks inimkonnale kokkuvõttes rohkem kasu kui pokker oleks keelatud nähtus - aga see on juba filosoofiline lähenemine.
    Positiivses mõttes ..noh kui ikka K6s-ga imed AA välja, on jube hea minna järgmine päev poodi ja osta endale midagi ilusat ..nagu lotovõit mille võid ära kulutada :D
    Vahetevahel olen mõelnud, et tegeleks sellega tõsisemalt ja varsti järgmine hetk mõtlen, et "minge kõik kanni" ma ei taha selle debiilsusega üldse tegeleda nii juhtubgi eelmainitud C-game. Püsimatule inimesele on pokker suht sobimatu nagu mina, teisalt ei piisa pokkeris ainult rangest distsipliinist - väga heal mängijal peab olema tugev karisma, eriliste isikuomaduste gamma, et teha kriitilistes kohtades loovaid otsuseid. C-game juhtub tavaliselt siis kui mängid A-game`i ja saad 5 korda järjest oluliselt ees olles peksa.

    Viimase kuu lõikes ei saa ma küll pokkeri suhtes pahane olla, aga mingi hetk (mitte et ma seda ennem poleks mõelnud) tuleb otsustada mis selle asjaga edaspidi teha. Pokkeriga rikkaks pole nagunii võimalik reaalsuses saada (kui just übermega ei joppa ning mõnda suurt turnat ära ei kobista keegi) Väga hea mängija võib küll väga hästi ära elada.
    Tervist. Kas millalgi revanši ka pakud mulle $5/$10 heads-upis? :)

    Kui oled huvitatud siis võid MSN-is ühendust võtta näiteks, codecci@hotmail.com

  11. #331

    Re: Pargi cashgamed

    hea meelega

  12. #332

    Re: Pargi cashgamed

    tahan railida

  13. #333

    Re: Pargi cashgamed

    Pokkeriga rikkaks pole nagunii võimalik reaalsuses saada (kui just übermega ei joppa ning mõnda suurt turnat ära ei kobista keegi) Väga hea mängija võib küll väga hästi ära elada.


    lauri, mida tähendab sinu jaoks rikkus?

  14. #334
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Pargi cashgamed

    financial freedom

  15. #335

    Re: Pargi cashgamed

    Gordon Gekko: I'm talking about liquid. Rich enough to have your own jet. Rich enough not to waste time. Fifty, a hundred million dollars, buddy. A player. Or nothing.

  16. #336
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Kristjan Rummel peaks ka üks highstakes reg olema
    mis ta neti kasutaja on?

  17. #337
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    starsis yancu vist.
    Aga jutud räägivad, et ta on netis kaotav mängija nagu ka mõned teised live haid.

  18. #338

    Re: Pargi cashgamed

    codecci sõitis must tankiga üle ...lost 10 buyins ( ja seda on palju) hästi mängib tight-looselt. ma esitasin nagu ikka korralikku sitta mängu:D

  19. #339

    Re: Pargi cashgamed

    600NL?

  20. #340
    Bännitud Kasutaja Skrunda avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    102

    Re: Pargi cashgamed

    NL1000

Lehekülg 17, kokku 27 EsimeneEsimene ... 71516171819 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES