Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 27 EsimeneEsimene ... 101819202122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 524
  1. #381
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ma arvan teadvat. kogukam, tavaliselt pintsakuga. Roman, vene ärimees, kes siin suht tihti. raha nagu oleks.
    niipalju, kui turniire ja 25/25 cashi taga mänginud olen - reeglina pigem passiivne, aga võib üllatada ka. betsizedest, pot- ja implied oddsidest jms ei tea mitte midagi. peale texase muud mängida ei armasta. drawib olenemata betist, reeglina foldida väga ei meeldi.
    janar võitis talt kunagi ca 1,5h kestunud HU-s 200k+.
    Vsiu,
    Kui tüüp riveril 2-5x potsize all-in välja leadib ja enesekindlalt otsa vahib, kas sa paneks ta pigem nutsi või bluffi peale? Kas ta mitmebarrelisi bluffe harrastab sinu teada?

    Ma foldisin eile 20k potis rea tema vastu kui riveril flushdraw kokku tuli ja tüüp 40k välja leadis. Lihtsalt polnud mingit readi, et bluff catcheriga 100k potti mängida.

  2. #382

    Re: Pargi cashgamed

    tõesti ei oska midagi arvata. nuts, bluff, .....
    mauri ütles, et raske on tast aru saada. mulle on jäänud mulje, et tal oleneb mäng väga palju sellest, kas kaotab või võidab ja mis tuju on.
    temast jääb mulje, et suuremat rahakotti lauas leida on võimatu, aga samas ta on suuteline muuvideks, mis võivad hinge kinni võtta(nagu sinu näide).

  3. #383
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Vsiu,
    Kui tüüp riveril 2-5x potsize all-in välja leadib ja enesekindlalt otsa vahib, kas sa paneks ta pigem nutsi või bluffi peale? Kas ta mitmebarrelisi bluffe harrastab sinu teada?

    Ma foldisin eile 20k potis rea tema vastu kui riveril flushdraw kokku tuli ja tüüp 40k välja leadis. Lihtsalt polnud mingit readi, et bluff catcheriga 100k potti mängida.
    Kui küsimus on pigem, siis nuts ldo iga inimese puhul.

  4. #384
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kas see oli kohapealt tähelepanek või oli Janaril, Lauril, Kristjanil juba enne kokku lepitud?
    Ma lihtsalt nägin kuidas Janar ja Lauri tol õhtul nuppe lükkasid üksteise võidu kahekesi :)

  5. #385
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pargi cashgamed

    Pokerstars livel minu lauas oli kino juhtum :D

    Q103 board nupud läksid flopil sisse.Q10 vs mingi Qx ja AA.Turn oli blank ja river 3.
    Ja kui käsi läbi oli siis see vend Q10-ga hakkas potti krabama :D,lisaks veel vaidles lauas,et tal parim käsi 2 paari :D

  6. #386
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Minu lauas sai ka PS Livel lühidalt nalja. Kõigepealt pidin üksi mängima mõned käed, sest kedagi teist polnud kohal veel. Eriti passiivne laud, iga raise peale sai blinde. Siis tuli heas tujus Henri ja veel kari tegelasi ja möla läks lahti. Ma sain vist 99/101 koha kui üritasin Henrit TPTK pealt maha saada. Aga ta ütles, et on donk ja ei foldi :)

  7. #387
    Julm Donk Kasutaja omadjoped avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    25

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Vsiu,
    Kui tüüp riveril 2-5x potsize all-in välja leadib ja enesekindlalt otsa vahib, kas sa paneks ta pigem nutsi või bluffi peale? Kas ta mitmebarrelisi bluffe harrastab sinu teada?

    Ma foldisin eile 20k potis rea tema vastu kui riveril flushdraw kokku tuli ja tüüp 40k välja leadis. Lihtsalt polnud mingit readi, et bluff catcheriga 100k potti mängida.
    Kuna ta liidis turnil, siis ma ei usu, et ta masti kokku sai, kuna tõmbeid ta mängib alati passiivselt. Olen näinud teda sarnases olukorras kaks paari või set tüüpi käega bettimas, 100% betib ta seal reaga samamoodi. Ise oleksin callinud.
    Viimati muudetud omadjoped poolt : 13.09.10 at 02:01

  8. #388
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas omadjoped Vaata postitust
    Kuna ta liidis turnil, siis ma ei usu, et ta masti kokku sai, kuna tõmbeid ta mängib alati passiivselt. Olen näinud teda sarnases olukorras kaks paari või set tüüpi käega bettimas, 100% betib ta seal reaga samamoodi. Ise oleksin callinud.
    Tänud, hea info. Teinekord võib selle härra vastu mastiostu vms solid draw'ga nats üle maksta siis.

  9. #389

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Vsiu,
    Kui tüüp riveril 2-5x potsize all-in välja leadib ja enesekindlalt otsa vahib, kas sa paneks ta pigem nutsi või bluffi peale? Kas ta mitmebarrelisi bluffe harrastab sinu teada?

    Ma foldisin eile 20k potis rea tema vastu kui riveril flushdraw kokku tuli ja tüüp 40k välja leadis. Lihtsalt polnud mingit readi, et bluff catcheriga 100k potti mängida.
    Ma olen pikalt pead vaevanud selle teemaga. Antud juhul oleks meile igasugune tell antud härra kohta väga vajalik, niiet teinekord samas olukorras teaks, mida teha, kuna me kavatseme temaga veel pikalt koos mängida. Kui nüüd antud situatsioonis oleks meil tegelikult nutflush käes, kas oleks väga halb käitumine, kui prooviks tuleviku huvides paar telli saada, jälgida kuidas käitub vastates meie küsimustele jne. et venitaks paar minti ja saaks raudse note kirja edaspidiseks. Või oleks see ikkagi räige slowplay, nii ei tehta jne?

  10. #390

    Re: Pargi cashgamed

    see on minumeelest eetika suur rikkumine. callid ja saad ikkagi teada ju :P mida seal ikka venitada :P

  11. #391
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma olen pikalt pead vaevanud selle teemaga. Antud juhul oleks meile igasugune tell antud härra kohta väga vajalik, niiet teinekord samas olukorras teaks, mida teha, kuna me kavatseme temaga veel pikalt koos mängida. Kui nüüd antud situatsioonis oleks meil tegelikult nutflush käes, kas oleks väga halb käitumine, kui prooviks tuleviku huvides paar telli saada, jälgida kuidas käitub vastates meie küsimustele jne. et venitaks paar minti ja saaks raudse note kirja edaspidiseks. Või oleks see ikkagi räige slowplay, nii ei tehta jne?
    Sellele vaadataks live games väga halvasti jah. Kui sul nuts käes on, siis totaalne no-no. Kui madalam mast on ja igal juhul callid, siis võid ütelda, et kardad nutsi, aga callid ikkagi.

    PS: Nädalavahetusel tegi Arutjunov hea move cashis. Olime 3-handed, kolmas tüüp oli üsna nice guy, aga lets face it - fish. Pooled korrad ei teadnud ta isegi, kas mäng on PLO või Hi-Lo. Ükskord Arutjunov siis küsis peale floppi (crazy pineapple, KXXr), et kas kuningas on. Tüüp ütles, et on ja kinnitas ausõnaga. Küsis, et kas punane või must. Punane (ärtu K lauas). Selge. Siis rohkem ei bettinud ja checkiti läbi. Showdownil tüüp näitaski ruutu K. Nii mulle kui ilmselt Arutjunovile oli täiesti ilmselge, et tal see tõesti ka on. Hea sääst.

  12. #392

    Re: Pargi cashgamed

    Ma mäletan oma 1,7M netis mängitud käe jooksul ainult ühte olukorda, kui minu vastu tõmmati riverisse 1-outer (tõenäoliselt on neid siiski rohkem olnud). Eile juhtus laivis selline asi sama mängija vastu 2 korda. Rääkimata 80-20 olukorrast ja muudest sarnastest, mis vastasele kukkusid. Ilmselgelt ei biidi ma live mängu (või siis parki rigged kaardipakki) ja rohkem ei kavatse seda asutust külastada.

  13. #393

    Re: Pargi cashgamed

    kuulsin jah, et olid kõvasti kõrvetada saanud. samas plo-s, hi-los pidid liiga loose olema kohati.
    plo-s 8 8 6, 5, Q boardis said oma 300 bb(või oli rohkem?) riveriks sisse callitud 2 vastase vastu 66-ga. purjus rootslase vastu võib see hea olla, aga mitte teise mängija vastu, kes flopist alates hakkab 2 vastase vastu potti kasvatama.
    samamoodi pole vaja vene lontu vastu, kes callib lõpuni igat betti, laduda plo-s blokkerite või drawde pealt. ühel juhul ta ei saa aru, mida sa teed ja teisel juhul ajad lihtsalt variatsiooni suureks.
    muidu biidid seda mängu koomas peaga ka, niiet ära muretse.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 20.09.10 at 10:31

  14. #394
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    muidu biidid seda mängu koomas peaga ka, niiet ära muretse.
    naiss bumhunting skills :D

  15. #395
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Ma mäletan oma 1,7M netis mängitud käe jooksul ainult ühte olukorda, kui minu vastu tõmmati riverisse 1-outer (tõenäoliselt on neid siiski rohkem olnud). Eile juhtus laivis selline asi sama mängija vastu 2 korda. Rääkimata 80-20 olukorrast ja muudest sarnastest, mis vastasele kukkusid. Ilmselgelt ei biidi ma live mängu (või siis parki rigged kaardipakki) ja rohkem ei kavatse seda asutust külastada.
    See jõuluvana läkski lõpuks ca. 20k stackiga ära. Mind riverdas ka päris mitu korda, aga sinu 1-outerite nägemine rahustas. Maria ajas elutilti jälle. Kui jäime santaga kahekesi, siis tuli kohale ja tahtis laua kinni panna. Nagu WTF? Me maksime iga viimase kui poti pealt rake ja sellest majale kasumlikumat lauda eriti ette ei kujuta. Kui Janar või keegi tahab HU mängida, siis on see OK, kui keegi teine, siis on majareegel, et HU ei mängita ja laud läheb minni. Lubasin, et kui nad välja viskavad, siis ma lähen ja selgitan nende juhtkonnale isiklikult. Õnneks leidis sm112 veel paar kilo ja saime 6.00-ni jätkata. Mul endal on viimasest 3-st korrast 3 kui istun jõuluvanaga lauas ja teen õhtu lõpuks talle ikka kõvasti välja.

  16. #396

    Re: Pargi cashgamed

    Kui Janar HU-d teeb kellegagi, siis on imo ajaline rake kokku lepitud 500.- / 30min.
    See võimalus peaks kõigile olema.

    to cod:
    sm112 on peale 12 rummikoksi ka adekvaatsem kui enamus reede/laupäeva öösest seltskonnast. lihtsalt võibolla kohati liiga LAG plo-s ja hilos. kindlasti on ta väga tugev nlh-s ja imo võiks pigem nhl lauda mängida, kui dc-d.
    e: selles 66 käes oli efect.stack veel 450bb.......

  17. #397
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Kui Janar HU-d teeb kellegagi, siis on imo ajaline rake kokku lepitud 500.- / 30min.
    See võimalus peaks kõigile olema.

    to cod:
    sm112 on peale 12 rummikoksi ka adekvaatsem kui enamus reede/laupäeva öösest seltskonnast. lihtsalt võibolla kohati liiga LAG plo-s ja hilos. kindlasti on ta väga tugev nlh-s ja imo võiks pigem nhl lauda mängida, kui dc-d.
    e: selles 66 käes oli efect.stack veel 450bb.......
    Jah, 1k per hour rake on kokku lepitud ja mängijad maksavad seda ka 3-4 handed mängus, sest tuleb odavam. Samas Maria sellist varianti välja ei pakkunud. Ma ise ka ei pakkunud, sest see oleks majale oluliselt kahjumlikum olnud ja ma ei kujutanud ette, et ta oleks sellega nõus. Aga kurat teab, seal loogikareeglid ei kehti vist.

    Hiljem lahendas asja üks mõistlik diiler. Kui jäime kahekesi (viimased 20 min), siis ütlesin talle, et mängime vaikselt edasi, Mariat pole vaja kohale karjuda lauda sulgema. Ta sai aru ja jagas edasi. Kuigi kaartide jagamisel oli pigem konservatiivne, PLO-s andis 3 korda järjest 4 kaarti asemel mõlemale 2. Aga muidu kõik hästi.

  18. #398
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kuigi kaartide jagamisel oli pigem konservatiivne, PLO-s andis 3 korda järjest 4 kaarti asemel mõlemale 2. Aga muidu kõik hästi.
    Jube hästi öeldud!

  19. #399
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Jah, 1k per hour rake on kokku lepitud ja mängijad maksavad seda ka 3-4 handed mängus, sest tuleb odavam. Samas Maria sellist varianti välja ei pakkunud. Ma ise ka ei pakkunud, sest see oleks majale oluliselt kahjumlikum olnud ja ma ei kujutanud ette, et ta oleks sellega nõus. Aga kurat teab, seal loogikareeglid ei kehti vist.

    Hiljem lahendas asja üks mõistlik diiler. Kui jäime kahekesi (viimased 20 min), siis ütlesin talle, et mängime vaikselt edasi, Mariat pole vaja kohale karjuda lauda sulgema. Ta sai aru ja jagas edasi. Kuigi kaartide jagamisel oli pigem konservatiivne, PLO-s andis 3 korda järjest 4 kaarti asemel mõlemale 2. Aga muidu kõik hästi.
    2kki see ongi kasiino poliitika. Regularid on kasiinol pinnuks silmas, sest samas see purjus 2rimees voiks ju sellel ajal hoopis rulli voi slotti taguda.

    Samas kasiino seisukohast toob cashilaud ikka korralikult tulu. Kas toesti 1k/tunnis kasiinol teenida on halvem, kui lasta diileritel niisama tagatoas istuda ja lebotada?
    Lauamaks on ju sama ja inimressurss samuti

  20. #400

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    2kki see ongi kasiino poliitika. Regularid on kasiinol pinnuks silmas, sest samas see purjus 2rimees voiks ju sellel ajal hoopis rulli voi slotti taguda.

    Samas kasiino seisukohast toob cashilaud ikka korralikult tulu. Kas toesti 1k/tunnis kasiinol teenida on halvem, kui lasta diileritel niisama tagatoas istuda ja lebotada?
    Lauamaks on ju sama ja inimressurss samuti

    olen oma silmaga näinud, kuidas väga purjus vip klient, kes reeglina vipis skilli laseb, tuli cashi mängima. lahe härra, jutukas, sõbralik ja mängusi eriti ei tea. peale seda, kui oli 25/25 DC-s ca 1h-ga 20k lauale jaganud, tuli kõrgem töötaja ja nn talutas ta cashi lauast ära. terve laud "tänas" seda staffi.

    samuti ei jaga ma, miks ei saa kauem, kui 6hi cashi mängida? ei näe loogilisi takistusi......

Lehekülg 20, kokku 27 EsimeneEsimene ... 101819202122 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES