Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 27 EsimeneEsimene ... 132122232425 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 524
  1. #441
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust rebuytamine mingil kujul ongi see, kui nt 2 vanti l2hevad pimedalt all-inni ja tekitavad stakki. Seda ei saaks kyll kvaliitseeruda kui jubedad donk playna.
    Nitil on rebuy lopuks 3k, agrodel 10k stakid. Ja head aggrod enam turna faasis v2lja midagi ei tee:)
    Ma olen sel teemal paar korda vaielnud inimestega. Ehk siis - kas 5-10 rebuy tegemine stacki üles saamiseks on optimaalne või mõistlik kogu turniiri silmas pidades. Minu arust selgelt ei ole, sest igast makstud lisakroonist saad isegi võidu korral tagasi vaid 1/3. Kas suurem stack annab nii suure eelise võiduks? Pigem vist mitte. Aga kui muidugi kohale on tuldud meelelahutuseks ja koju minna ei viitsi, siis võib laksida küll. Igatahes ei ole kummalgi poolel siin väga tõsist argumenti teise vastu.

  2. #442
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ma olen sel teemal paar korda vaielnud inimestega. Ehk siis - kas 5-10 rebuy tegemine stacki üles saamiseks on optimaalne või mõistlik kogu turniiri silmas pidades. Minu arust selgelt ei ole, sest igast makstud lisakroonist saad isegi võidu korral tagasi vaid 1/3. Kas suurem stack annab nii suure eelise võiduks? Pigem vist mitte. Aga kui muidugi kohale on tuldud meelelahutuseks ja koju minna ei viitsi, siis võib laksida küll. Igatahes ei ole kummalgi poolel siin väga tõsist argumenti teise vastu.
    ma arvan ka, et optimaalne on buyinnile lisaks siis teha +2-3 reubyd + addon ehk maximum mis selle turna alla panna oleks 1000 eeki

    ja kui ees on 2 allinni siis ikka väga mingi J6o või KTo sisse ei kütaks nuppe....
    kindlasti võib ju jopata aga, mina ootaks ikkagi mugavamaid flipi kohti, kus saan nupud sisse ees olles, mitte ei ime välja midagi.
    Viimati muudetud vilkar poolt : 29.09.10 at 14:28

  3. #443

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    ma arvan ka, et optimaalne on buyinnile lisaks siis teha +2-3 reubyd + addon ehk maximum mis selle turna alla panna oleks 1000 eeki

    ja kui ees on 2 allinni siis ikka väga mingi J6o või KTo sisse ei kütaks nuppe....
    kindlasti võib ju jopata aga, mina ootaks ikkagi mugavamaid flipi kohti, kus saan nupud sisse ees olles, mitte ei ime väja midagi.

    no ses suhtes võid kindel olla et ka kõige suuremad agrod ei kyta J6o-ga sisse ega calli 2-te all inni KTo-ga.
    tihti on tekitatud imago see, mille pealt vaadatakse, et see ja see on jube loose agronoom, tegelt võibolla paneb üks esimese käega nuppe ja teine callib pimedalt ai ära. 1 võidab, teine teed toplet rebuy(e. siis sisuliselt 1 rebuy rohkem, kui muidu, sest järgmise käega oleks nagunii kohe 1 rebuy juurde teinud). imago on aga tervele lauale loodud, et julmad gamblerid.
    peale rebuy aega on kõigil mängudünaamika teine, ei lasta sama hurraaga edasi.

    samas ei tasu mingit kindlat piiri panna. või siis panna piir, et teed kohe topelt sisseostu(hiljem add on ka) ja kui busto, siis quit.

  4. #444
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    no ses suhtes võid kindel olla et ka kõige suuremad agrod ei kyta J6o-ga sisse ega calli 2-te all inni KTo-ga.
    tihti on tekitatud imago see, mille pealt vaadatakse, et see ja see on jube loose agronoom, tegelt võibolla paneb üks esimese käega nuppe ja teine callib pimedalt ai ära. 1 võidab, teine teed toplet rebuy(e. siis sisuliselt 1 rebuy rohkem, kui muidu, sest järgmise käega oleks nagunii kohe 1 rebuy juurde teinud). imago on aga tervele lauale loodud, et julmad gamblerid.
    peale rebuy aega on kõigil mängudünaamika teine, ei lasta sama hurraaga edasi.

    samas ei tasu mingit kindlat piiri panna. või siis panna piir, et teed kohe topelt sisseostu(hiljem add on ka) ja kui busto, siis quit.
    lihtsalt ma ise ei hakkaks vägisi kangutama kui kaart alguses ei jookse. Pigem ostaks kohe topelt sisse ja ootaks vähe magusamat duubli kohta, kui failima peaks siis topelt rebuy ja jätaks addonni raha varuks... hulluks rebuytada ka pole mõtet.... lõpuks saad 3 koha ja jääd mingi 600 eek plussi Ayeee..... või oled lihtsalt brake even kui viimased raha kohad saad...

  5. #445

    Re: Pargi cashgamed

    mis üritus täna on, ma ei saa täpselt sellest 100 bountychipist ja 500 randomized bountyst aru - mis raha siis prizepooli jääb ?

  6. #446

    Re: Pargi cashgamed

    proovitakse uue systeemina EPT-l olnud üht turniiri vormi.
    tänase turniiri point siis:
    sisseost 700, 100.- on bounty iga mehe pealt, nagu ikka.
    siis on random bountyd 500.- st, et iga 5 mängija kohta tuleb 1 random bounty, kelle välja löömise eest saad 500.- . keegi peale floori ei tea, kes need on ja alles siis saadakse teada, kui ta välja lüüakse. kui random bounty võidab, saab ta oma pearaha endale. rake peaks olema 50.-, seega 450.- läheb tavalisse prizepooli.

  7. #447
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pargi cashgamed

    Kas rebuyde pealt võetakse rake? Kui ei, siis flippamine on väga hea, iseasi muidugi kui flipid need praktikas on.

  8. #448

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas rebuyde pealt võetakse rake? Kui ei, siis flippamine on väga hea, iseasi muidugi kui flipid need praktikas on.
    ei võeta rake.

  9. #449
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust rebuytamine mingil kujul ongi see, kui nt 2 vanti l2hevad pimedalt all-inni ja tekitavad stakki. Seda ei saaks kyll kvaliitseeruda kui jubedad donk playna.
    Nitil on rebuy lopuks 3k, agrodel 10k stakid. Ja head aggrod enam turna faasis v2lja midagi ei tee:)
    Kui sa mängid turniire, et võimalikult kõrge koht saada mistahes hinnaga siis agrotamine on hea. Aga nit, kes võidab harvem aga kulutab vähem võib näidata hoopis suuremat kasumit.

    Mina mängin kasumi mitte tiitltie pärast.

  10. #450
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    väikestel turnadel, kus raha saavad 15-20 prossa osalejatest (mälu järgi umbes nii olympicus on olnud) ei ole mõtet lammutada kuna esikoht saab nii väha raha.

  11. #451
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Sry, aga paljud l2hevad pargi turnadele elatist teenima? Pigem ikka vaheldus ja fun ja kui midagi plussi j22b on ka ok.
    R22kisin yhe pargi regulariga(edetabeli liider vms), kes iga p2ev m2ngis seal. Ytles, et teenis aasta peale ca 50k
    Kas see on siis nii mega summa, mille nimel iga p2ev ohverdada pargis m2ngides?

  12. #452
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Sry, aga paljud l2hevad pargi turnadele elatist teenima? Pigem ikka vaheldus ja fun ja kui midagi plussi j22b on ka ok.
    R22kisin yhe pargi regulariga(edetabeli liider vms), kes iga p2ev m2ngis seal. Ytles, et teenis aasta peale ca 50k
    Kas see on siis nii mega summa, mille nimel iga p2ev ohverdada pargis m2ngides?
    Võib-olla ta ei 'ohverda', vaid naudib? Ma olen eluaeg käinud vutti mängimas ja sellega pole sentigi teeninud, ainult peale maksnud. Perspektiiv oli ka null. Aga mulle meeldis see siiski.

    Pokkeri koha pealt - ma käin ka tavaliselt Parkis meelelahutuseks, aga meelt lahutab see vaid siis, kui ise head mängu teen. Kui 10 buy-ini maha donkaks suvalt, siis tekkiks endal kuidagi idioodi tunne. Ma tean, et mõned käivad seal ka niiviisi meelt lahutamas, aga neid on vähemus.

    Mis sellesse Parki regi puutub, siis ilmselgelt on ta kas õppimisvõimetu või siis mitte raha teenimisel väljas. Raha teenitakse nädalalõppudel cashis, mitte iga päev paarisaja krooniseid turniire mängides. Pakun, et kui keegi viitsiks iga õhtu laudade juurest läbi käia ja vajadusel fishidega maha istuda, siis 30K+ kuuteenistus oleks suhteliselt kerge.

  13. #453
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Mnjah nii õiged mõtted siin viimaste postitajate poolt, et et polegi midagi lisada..vilkar, ranka, tolmuahv, ok2aa (Y)

    Aga jah mõtteviisi küsimus. Nii kaua kui dead money kergelt liigub mööda lauda ja peale rebuy aega käiku ka ei vahetata peab meeldima...

  14. #454
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pargi cashgamed

    Väike OT, aga kas keegi Nordea Centrumi kasinni turniiridel ka käinud on 200+20 eek BI freezeoudid ja mis seal toimuvad. Kuidas seal tundub ? Põhimõte ongi, et mina siiski meelelahutuseks pokkerit live minna ei viitsi(samahästi võiks minna sloti taguma). Kaine peaga mängima minnes on põhieesmärk siiski lisaraha teenida ja kui hästi mängida siis on see võimalik eksole ?

  15. #455

    Re: Pargi cashgamed

    Kuna need urkakasinnide turnad on kõik suht tubod, siis eriti üle 20% ROI'd saavutada ei ole reaalne. See teeks siis umbes tubli 10 EEK/h, rasketel aegadel abiks ikka :D Teisest küljest, kui juurde arvestada ka, et minek-tulek võtab aega, kohapeal paar snäkki-õlle ja BE staatus on vabalt saavutatav!

  16. #456
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Õige jutt muruntau. Ma pole kordagi veel rahadesse tulnud nendel Olympicu turbo sng-del...ei biidi lihtsalt seda mängu.

  17. #457
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pargi cashgamed

    Ei need Nordea freezeoudid ei ole turbod. Algstack mingi 1500 ja blindid 10/20 vms.

  18. #458

    Re: Pargi cashgamed

    Kõik Oly tavaturnad on sama turbod, ei ole need Norde omad nii erilised midagi, sama jutt kehtib.

  19. #459
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pargi cashgamed

    Hmm...uurin seda asja. Noh tuttavate fishide jutt on nagu ta on, sp küsisingi. Tundub, et pargi lowlimit cash ftw siiski.

  20. #460
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Õige jutt muruntau. Ma pole kordagi veel rahadesse tulnud nendel Olympicu turbo sng-del...ei biidi lihtsalt seda mängu.
    teised biidivad sinu arvelt

Lehekülg 23, kokku 27 EsimeneEsimene ... 132122232425 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES