Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 27 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 524
  1. #21

    Re: Pargi cashgamed

    Ma ei mängi muidu üldse lives, ühe pika nv tegin seal hiljuti.

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador
    kui aus olla, ei suudaks neist kedagi leida, kes netis midagi beadiks.
    Täiesti võimalik, aga live ja online pokker on siiski väga erinevad ning range peabki veidi loosem olema. Võibolla nad ikkagi biidivad online pokkerit ka kuigi üsna kahtlane tõesti.

  3. #23
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pargi cashgamed

    Live ja online skillid on lihtsalt erinevad. Live skill on olla jube kannatlik ja nit (ja hea p*rse nagu vsiu mainis :D), online skill on olla mõtlev mängija. Mina ka nt. live ei beadiks, sest ma lihtsalt suren igavusse ära, sest live on full ring ja mingi 20 kätt tunnis, samas netis mängin ju HU-d ehk siis mängin praktiliselt igat kätt ja 300+ kätt tunnis. Kui oleks mingi jube high stakes mäng, 5x kõrgem kui onlines, siis ainult suudaks võib-olla A-game teha.

    Live heads-up cashgame lauad võiks olemas olla, neid suudaks ka vb :)

    Või siis alternatiiv on 3-tableda, nagu Riias üks onu.

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Mina ka nt. live ei beadiks, sest ma lihtsalt suren igavusse ära, sest live on full ring ja mingi 20 kätt tunnis, samas netis mängin ju HU-d ehk siis mängin praktiliselt igat kätt ja 300+ kätt tunnis.
    Optimist

  5. #25

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Live ja online skillid on lihtsalt erinevad. Live skill on olla jube kannatlik ja nit (ja hea p*rse nagu vsiu mainis :D), online skill on olla mõtlev mängija. Mina ka nt. live ei beadiks, sest ma lihtsalt suren igavusse ära, sest live on full ring ja mingi 20 kätt tunnis, samas netis mängin ju HU-d ehk siis mängin praktiliselt igat kätt ja 300+ kätt tunnis. Kui oleks mingi jube high stakes mäng, 5x kõrgem kui onlines, siis ainult suudaks võib-olla A-game teha.

    Live heads-up cashgame lauad võiks olemas olla, neid suudaks ka vb :)

    Või siis alternatiiv on 3-tableda, nagu Riias üks onu.
    1.hea p*rse on live mängijale kohustuslik varustus.
    2.lives ongi mäng reeglina kõrgem, kui see, mida mängid online(kuna 1 tabled ju)
    3.HU on täiesti võimalik lives mängida. Pargis saad vabalt lasta avada HU laua(NLH/O või ainult 1 nendest), näiteks 50/100 või 100/200 kui soovi on. Lepid veel manageriga kokku fixed rake(näiteks 500.- 30min vms) ja sumista palju jõuad.

  6. #26

    Re: Pargi cashgamed

    sick :D

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Classicus saab 10/10 blindidega juba HU laua lahti teha. Olympsis taheti juba 3 handed laud kinni panna.

  8. #28

    Re: Pargi cashgamed

    tartu olympsi cashgames on uued reeglid, 4 venda miinimum, kass....

  9. #29
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Ilmub mingi fish kohale, siis kõik vanad regid hakkavad rabelema.
    minu arust see on samuti naljakas. Avati 50/50 laud (enne oli 25/25 ainult), kus oli üks täielik fish kohal ja kõik vennad pressivad sinna hooga. Ühest küljest selleks, et imidž ei luba ju madalamat lauda mängida (Tallinna standard, keegi ju näeb ja mis ta siis mõtleb?) ja teisalt, sest nagu öeldud - seal on fish. Ainuke jama mida vennad ei jaga on see, et kui on lauas 8 regi ja üks fish, siis mängu keskmine tase on palju kõrgem, kui kõrvallauas kus on paar keskmisest parema skilliga purjus viikingit, kes istuvad 3000 (jah!) bb deep seal. Obv ma istun 25/25 lauda pigem enne, sest see on easy money.

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Mängus limbivad shaakalid igasuguse sitaga, et midagi hittida ja fish tyhjaks teha. Oi milliseid squeese võimalusi see tekitaks:)
    idioot. mis mõttega sa PF poti suureks pead ajama kui idioot sulle igal juhul kinni maksab kui sa hitid? Obv hoiad PF poti väiksena ja küll pärast kui pihta saad aega ehitama seda hakata erinevaid variante kasutades. Olgu, ma saan aru, et tuleb mingi netidonk-agronaator ja hakkab seal A5s MP-st 3betima ja rääbisega igal variandil isoleerima fishi. aga miks? Lõppude lõpuks sa ajad jälle mõtetult poti suureks ja ise maksad fishile välja tihti. Mängu mõte on väikse variatsiooniga raha teenida mitte närvihaiget seal teha. Lõppude lõpuks tapad sa üliagro preflop mänguga kõikide regide winrate'i ja see ei meeldi kellelgi. netimängudega on juba postflop mängijate eelis pmst ära võetud. Pf juba tehakse 5-bet light nuppe jne. Selleks polegi mingit skilli vaja. Õige mäng hakkab 200bb+ imo.

  10. #30
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    Lõppude lõpuks tapad sa üliagro preflop mänguga kõikide regide winrate'i ja see ei meeldi kellelgi.
    Ja miks see teda huvitama peaks ?
    See on nende viga kui nad ei suuda kohaneda.

  11. #31
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Ma siis mainin teisiti. Minu arust see fish on heaks söödaks, sets kõik regid jälgivad teda kasumiahnuses on hea karistada rege, kes on sitaga kuskilt sisse tulnud.
    Pealegi ma veel pole näinud OLY lehel reglementi kuda peab pokkeirt mängima:P Teen oma 3,4 bette niipalju kui tahan

  12. #32
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas rasmer
    Ja miks see teda huvitama peaks ?
    See on nende viga kui nad ei suuda kohaneda.
    ma kahtlen, et keegi seda päris nii välja on öelnud, aga alateadlikult seda imo ikka mõeldakse. @kohandumine - mis mõttes ei suuda kohaneda? nagu juba ongi kohanendud ju. Kohanenud sellele, et fishi ei aeta potist välja. Mul ei ole mõtet EP raise vastu TT-JJ vms käega 3bet panna (obv kaotan valuet samas) kui fish on blindi peal 200bb deep. Ta foldib seal enamuse oma range'ist. Pigem lasen algse raisija odavalt vaatama ja hoiame fishi QJ-KQ vms käega sees, sest kui ta midagigi (top pairi vms) hitib, siis ta ei pane never-ever maha.

  13. #33

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    Lõppude lõpuks tapad sa üliagro preflop mänguga kõikide regide winrate'i ja see ei meeldi kellelgi. netimängudega on juba postflop mängijate eelis pmst ära võetud.
    LMAO...mis olympsi cashi regid on kõik suured gangbangerid ja hoitakse tihedalt kokku?!?!

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    Lõppude lõpuks tapad sa üliagro preflop mänguga kõikide regide winrate'i ja see ei meeldi kellelgi.
    Ilma reigita on pokker null-mäng (näiteks homegame). See tähendab, kui keegi kaotab 100 krooni siis keegi võidab sotiku. Reik natuke kitsendab seda aga reeglina, kui kellegi winrate langeb siis kellegi oma peab selle arvelt tõusma (kui just reik mega tappev ei ole).

    Kui sa tapad regularide winrate oma agressiivse mänguga siis sinu (ja maybe fishi? vaevalt) winrate peaks loogiliselt mõeldes tõusma ju. Sinu ülesanne pokkeris ongi ju pigistada välja igast käest maksimum mitte vaadata, et kõik võidaks.

  15. #35
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kui sa tapad regularide winrate oma agressiivse mänguga siis sinu (ja maybe fishi? vaevalt) winrate peaks loogiliselt mõeldes tõusma ju.
    see mu point oligi, et fishi winrate tõuseb. heal õhtul võib ta päris tummise plussi saada, kui luckbox peab ja haige agrotamine käib seal. samas tõuseb ka agro enda winrate natuke, sest exploitib pf loose rege seal. (privadori näide) selle vastu ma ei vaidlegi. kusjuures ma ei oska öelda kas lõppkokkuvõttes see asi on hea või halb, aga mina näen seda asja niimoodi ja tundub ka üsna loogiline tegelikult. i'm just saying.

    @godspeed. inimesed ikka üksteist teavad, aga spetsjomm keegi sulle teened ei hakka ju tegema. lauas mänivad kõik nö üksteise vastu, lihtsalt obv target on fish ja ei hakata raskeks enda jaoks ajama asja. lõppeesmärk on ikkagi ju raha teenida, keegi ei üritagi "maailma parim mängija täna õhtul" tiitlit saada :D

  16. #36
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    kõik on fishid (mõtlen regulare seal) holdemis
    selle väitega peab põhimõtteliselt nõus olema. selleks, et parkis cashis plussi jääda ei pea mingi tuumafüüsik olema. piisab kui oled decent all around player. reaalselt huitakse fishid ikkagi plo, o8, sökö või studiga ära. standard on, et fish saab plo-s KK või AA, commitib ennast ära ja läheb rundowni vastu busto, sest ei pane enam flopil maha. o8 stsenaariumis mängib fish 1/4 poti peale või multi-way potis 1/8 peale, surub ja imestab "kuhu mu raha nüüd kadus siis?". texase lauad on nl50-nl100 biitiva mängija jaoks juba üsna lihtsad. samas mixed mängu pole mõtet oma nina eriti pista enne kui reaalselt ka aimdust mida sa teed. seega tuleks ikkagi osata elementaarselt tasemel kõiki mänge ja raha pritsib peale rohkem kui kulutada jõuad.

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    see mu point oligi, et fishi winrate tõuseb. heal õhtul võib ta päris tummise plussi saada, kui luckbox peab ja haige agrotamine käib seal. samas tõuseb ka agro enda winrate natuke, sest exploitib pf loose rege seal. (privadori näide) selle vastu ma ei vaidlegi. kusjuures ma ei oska öelda kas lõppkokkuvõttes see asi on hea või halb, aga mina näen seda asja niimoodi ja tundub ka üsna loogiline tegelikult. i'm just saying.

    @godspeed. inimesed ikka üksteist teavad, aga spetsjomm keegi sulle teened ei hakka ju tegema. lauas mänivad kõik nö üksteise vastu, lihtsalt obv target on fish ja ei hakata raskeks enda jaoks ajama asja. lõppeesmärk on ikkagi ju raha teenida, keegi ei üritagi "maailma parim mängija täna õhtul" tiitlit saada :D
    Kui fishi winrate tõuseb siis on see tõesti tänu luckboxile (muidu ta ei oleks fish) ja pokkeris võib short-termis absull kõike juhtuda. Meie ülesanne ei ole mängida short-termile, et kes enne floppab suvalise mudaga käe ja fishi tühjaks teeb vaid meie ülesanne on mängide long runnile - teha kõige suurema EV-ga otsuseid.

  18. #38
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ
    LMAO...mis olympsi cashi regid on kõik suured gangbangerid ja hoitakse tihedalt kokku?!?!
    JAH, neid 3bettida ei tohi!

  19. #39

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    @godspeed. inimesed ikka üksteist teavad, aga spetsjomm keegi sulle teened ei hakka ju tegema. lauas mänivad kõik nö üksteise vastu, lihtsalt obv target on fish ja ei hakata raskeks enda jaoks ajama asja. lõppeesmärk on ikkagi ju raha teenida, keegi ei üritagi "maailma parim mängija täna õhtul" tiitlit saada :D
    Ma ise eeldan ka, et lauas mängitakse ikka kõikide vastu. Samas on eelnevatest postitustest ka läbi kumanud, et pargi regid justkui ootaks, millal fishid kohale ujuvad ja siis hakkavad kõik amokki jooksma.
    Ja kas tõesti leidub nii lolle kodanikke, kes ei saa aru, et kogu laud mängib otseselt tema vastu ja omavahel hoitakse madalat profiili? Isegi pime peaks sellest aru saama.

    Ma käin ise väga harva live mängimas Classicus, aga sealgi sai suht ruttu selgeks, et osa regidest hoiduvad omavahel võitlemisest - see on lihtsalt nii läbinähtav.

  20. #40
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    See amokkijooksmine on mulle meenutanud vahest kahte asja.
    a)Kui keegi viskab burgeri prügikasti, siis kodutud jooksevad ülsteise võidu sinnapoole
    b)Mingi supermarket avab hullud päevad ja penskarid jooksevad läbi ukse üketeise peal trampides.

    Samas vahest olen ka näinud, et regid mängivad omavahel ja siis ilmselt "ootavad" kedagi

Lehekülg 2, kokku 27 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES