Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 27 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 524
  1. #41

    Re: Pargi cashgamed

    Kui palju on Pargis regulare, kelle sissetulek tuleb vaid live pokkerit mängides?

  2. #42

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador
    See amokkijooksmine on mulle meenutanud vahest kahte asja.
    a)Kui keegi viskab burgeri prügikasti, siis kodutud jooksevad ülsteise võidu sinnapoole
    b)Mingi supermarket avab hullud päevad ja penskarid jooksevad läbi ukse üketeise peal trampides.

    Samas vahest olen ka näinud, et regid mängivad omavahel ja siis ilmselt "ootavad" kedagi
    ma ei saa sellest negatiivsusest aru.
    sa paned ka ju ennast netis heasse lauda kirja või võtad istet. lähed ka prügikasti toitu otsima? miks net ja live su silmis selles suhtes erinevad on?


    Regulare, kelle sissetulek pokkerist sõltub on minu hinnangul 3(samas nad mängivad ka netis mingil määral). lisaks on veel neid, kes mängivad iga päev(on be või biidivad mingil tasemel või on miinuses) ja kelle sissetulekud on muudest allikatest.

    mingi imidzi pärast 25/25 lauast 50/50 lauda ümber istumist ma ka ei usu.
    lihtsalt sellist rahakotti, kes on 2h-ga nõus 100k+ auku panema ei käi iga päev.

  3. #43
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    madiso on kindlasti üks, teiste kohta ei oska öelda. Mõni vb lihtsalt mängib nn hasardist iga päev, kuigi pokkeirvõidud on marginaalsed bisnesite kõrval

  4. #44

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador
    madiso on kindlasti üks, teiste kohta ei oska öelda. Mõni vb lihtsalt mängib nn hasardist iga päev, kuigi pokkeirvõidud on marginaalsed bisnesite kõrval
    madis ei mängi peaaegu üldse live cashi.
    kui aus olla, pole teda viimasel ajal üldse midagi mängimas näinud.

  5. #45
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    madis ei mängi peaaegu üldse live cashi.
    kui aus olla, pole teda viimasel ajal üldse midagi mängimas näinud.
    Madis olevat pereelu elama hakanud, ehk eestikatele ikka kohale veab :D

  6. #46
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    madis ei mänend:)gi peaaegu üldse live cashi.
    kui aus olla, pole teda viimasel ajal üldse midagi mängimas näinud.
    Tõesti. Ma ei tea ma mingi aasta vaatasin, et madiso oli pea kõik pargi turnad mänginud(ainult jõulude ajal tuli vist paar vaba päeva) Nüüd vist on Elmik selline vend:)

  7. #47
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Pargi cashgamed

    [ ] Turniir = cashgame

  8. #48
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Käisin ka jõulude paiku ühel nädalavahetusel korra läbi. Istus seal kolmveerand lauatäit rege ja tagusid oma tavalist DC-d. Läksin korraks vaatama, Somm kohe moosima, et võta istet. Tegi isegi ruumi. Ma ütlesin, et DC ei mängi eriti ja laud ei tundu isuäratav. Lubas kohe, et teevad texast rohkem. Üldisel tundusid nad seal üsna tuimade nägudega ootavat, et keegi tuleks raha andma. Samas ma ei saa sellest aru, et vahel on purjus somme/rootslasi küll, aga mingi seltskond taob ikka oma tavalist eraldi lauas.

  9. #49
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Ükskord oli suht naljakas. Mingi fish tehti tyhjaks suht kiirelt. Täis laud lagunes mingi 15 minutiga. Kõigil hakkas kiire kojuminekuga:)


  10. #50

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Ükskord oli suht naljakas. Mingi fish tehti tyhjaks suht kiirelt. Täis laud lagunes mingi 15 minutiga. Kõigil hakkas kiire kojuminekuga:)

    irww... tartus sama teema, SUHT TIHTI ! :D

  11. #51

    Re: Pargi cashgamed

    Kui palju selline hea pokkerimängija (ütleme et onlines oleks hea nl100-200 mängija) regulaarselt Pargis mängimas käies keskmiselt kuus teenida suudaks?

  12. #52
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Pargi cashgamed

    Ma olen täis peaga min buyiniga maha istunud reede õhtul ja +11k ära jalutanud. Kui ostad iga kord 10k-ga sisse nagu hea mängija tegema peaks siis ei ole ühe õhtuga 30-40k mingi eriline ime. Muidugi ma ei ütle et kui sa igapäev mängid niimodi siis su kuupalk üle miljoni tuleb - mõni päev võidad ainult paar kilo ja mõnikord jääd paar buy-inni miinusesse aga mingi 200k on täiesti reaalne ju.
    Ei ole ilus teiste rahaasjades sorida aga ma arvan et Dima võtab kuus sealt natuke rohkemgi välja.

  13. #53
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas forell
    Ma olen täis peaga min buyiniga maha istunud reede õhtul ja +11k ära jalutanud. Kui ostad iga kord 10k-ga sisse nagu hea mängija tegema peaks siis ei ole ühe õhtuga 30-40k mingi eriline ime. Muidugi ma ei ütle et kui sa igapäev mängid niimodi siis su kuupalk üle miljoni tuleb - mõni päev võidad ainult paar kilo ja mõnikord jääd paar buy-inni miinusesse aga mingi 200k on täiesti reaalne ju.
    Ei ole ilus teiste rahaasjades sorida aga ma arvan et Dima võtab kuus sealt natuke rohkemgi välja.
    kui tihti tavaliselt üldse cash olympsis toimub ja mis blindidega? üle 200k kuus iga kuu tundub live mängu tempo juures üpris ülepaisutatud.
    tihti puudub live-mängijatel ka adekvaatne arusaam variatsioonist. saadakse paar hea tulemusega sessi/nädalat/kuud ning arvatakse, et see ongi nende tase. kui tulemus sellele alla jääb siis süüdistatakse halba jooksu (mis on üks pokkeri tähtsamaid osasid).

  14. #54
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    kui tihti tavaliselt üldse cash olympsis toimub ja mis blindidega? üle 200k kuus iga kuu tundub live mängu tempo juures üpris ülepaisutatud.
    tihti puudub live-mängijatel ka adekvaatne arusaam variatsioonist. saadakse paar hea tulemusega sessi/nädalat/kuud ning arvatakse, et see ongi nende tase. kui tulemus sellele alla jääb siis süüdistatakse halba jooksu (mis on üks pokkeri tähtsamaid osasid).
    cash toimub iga päev - vahepeal lihtsalt 25/25 asemel/kõrval 10/10 ja 50/50.
    Laivi tempo on muidugi madalam aga 200k on ju 20buy-inni. Kas netimängija on kuu jooksul rahul 20 buy-inniga? Pigem on see vist korraliku grinderi alampiir? Arvesta et me räägime siin iga päev mängimisest. NL 25 kuu aega jaurata 500 dollari nimel ju ei tasu.

  15. #55
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    20 bi nõuab shitload arv tundi mängimist. kui keegi ütleb mulla kui palju keskmiselt käsi tuleb siis saab selle muidugi välja arvutada.

  16. #56
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    20 buyini võitmine ka onlines on arvatust palju raskem/aeganõudvam

  17. #57
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Ei tea midagi. Olen näinud situatsioone, kus board on ala 88T39
    pangas 5k. Regular teeb 5k beti. Mudas fish kiimleb veidi ja callab A3-ga vms. Regulari TT nuts on juba kaugele näha

    Seega on võimalik küll. Olgugi, et ma neist regidets sealt suurt lugu ei pea , aga nad oskavad kuidagi fishi nn pöördesse viia, et nad kõik raha kingivad kiiresti ära.PS Kui Dima hitib sarnaselt nii minu vastu, siis ei imesta millegi üle.

  18. #58
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Pargi cashgamed

    Keegi vist juba ennem kirjutas ka aga tyypolukord on see kui omahas preflop suureks aetud potis ei oska paljud AAKQ maha visata 663 boardil.
    Muide oma arvutustesse ei lisanud ma neid jõuluvanasid kes korra kuus üle lahe tallinna satuvad ja 100k lauda viskavad ja üles hotelli magama lähevad.

  19. #59
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    ma rohkem ei viitsi sel teemal sõna võtta aga 20 bi tähendaks isegi live kohta suurt winrate (st iga nädalapäev peaks olema lauas fishid, kes loobivad raha laiali), suurt hulka mängutunde ning ka eelist teiste regulride vastu. siis kui ma olen käind täispeaga cashi tagumas tuleb max 10-15 kätt tunnis. mulle tundub tõenäolisem, et hinnatakse variatsiooni valesti kui see, et olympicus tegutsevad kohalikud phil iveyd, kes beadivad kõike ja kõiki.

  20. #60

    Re: Pargi cashgamed

    maratil oli miski +150k kuu suvel. samas ta mängis palju(hästi) ja jooksis üli hästi.
    200k on liiga palju. tavaliselt on 10k bi mängud reedel,laup. nädala sees ikka 2-5k bi.
    kuuldu järgi on võimalik joosta aasta järjest keskmisega 50-60k kuus. aga seda teevad ka üksikud.
    raha tuleb ju ennekõike ikka fishidelt ja rake-i(+bad beat jackpoti) tuleb ka arvestada. ühe õhtu keskmine(avamisest sulgemiseni) rake laua kohta on kuuldu järgi 10-13k.
    minu subjektiivsel hinnangul on häid mängijaid, kes stabiilselt biidivad, ei tilta jne ca 3-4.

Lehekülg 3, kokku 27 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES