Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 27 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 524
  1. #81
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador
    2k on tõesti hea stakk sisseminemiseks. Kui loosid vennad raisisvad ja terve laud kaas aläheb, siis on hea nuppudepanekuks.
    3k-5k on selline vastik stakk, sest sa kulutad nii palju raha flopi vaatamistele ja märkamatult võid flopi vaatmaistele ja kaasaminemistele tuhandeid panna.
    10k+ on jälle hea sest hea manööverdada. Ja kui keegi fish satub su nutsi otsa siis läheb kõik minema.

    Aga jh ise pean ennats PLo regulariks, aga krt ka endale mrkamatult ma ei tee seal A mängu vaid D mängu. Küllap see ka aeglusest tingitud ja tahan sittade kaartidega actionit...

    Eks kui EMV midagi hitin siis võtan cashi lauad ka ette ja testin pargi rege.
    No 2k on sellepärast ka hea, et keegi ikka poti paneb ja limbid siis paned järgi poti saad pool oma rahast sisse panna ja ega naljalt regid 1k ei calli kui sul 1k taha jääb ja lihtne 800 eeku jälle olemas ja kui callib siis leadid suht, sest ega plo-s ka ei hiti igat floppi, et ta saaks su ülejäänud 1k naljalt callida:)
    See, et A mängu ei tee tulenebki sellest, et igav on ja leiad igas kaardis midagi head, kuigi tglt on omahas ka ju trouble handid ja suurema potensiaaliga käed, pargis kipuvad need D mängu tehes ühte patta sulama:) Sellepärast võtagi kõrvale paar plo lauda läpakas lahti ja hoopis paremini sujub asi:P.

  2. #82
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas udikaz

    Floppe vaadatakse seal kõvasti. Enamjaolt on seal ikka post-flop play.
    /.../
    Lives on inimesed tahest tahtmata tightimad ning võtmeks olekski seda ära kasutada ning võimalikult palju potte ilma showdownita võita.
    esimese lausega nõustun, teisega mitte. Ja krt need laused ei sobi ühte lõikugi, minumeelest vasturääkivad :)

  3. #83
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    live on kõike muud kui tight

  4. #84
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Teab keegi kindlalt, kas tänasel Olympicu satikal on lubatud arvutiga kõrvalt Starsi satikat toksida?

  5. #85

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Teab keegi kindlalt, kas tänasel Olympicu satikal on lubatud arvutiga kõrvalt Starsi satikat toksida?
    võib.

    öelge veel, et live satikad pole populaarsed. 60 mängijat ja 2h enne algust välja müüdud.

  6. #86
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    võib.

    öelge veel, et live satikad pole populaarsed. 60 mängijat ja 2h enne algust välja müüdud.
    1) Thanks info eest.
    2) Mul pole piletit, lootsin kohapeal osta. Seega lähen ilusti koju peale tööd täna. Phuk.

  7. #87
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    live on kõike muud kui tight
    No võrreldes starsi või trio plo200-ga on pargis ikka väga tight mäng.

  8. #88
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    esimese lausega nõustun, teisega mitte. Ja krt need laused ei sobi ühte lõikugi, minumeelest vasturääkivad :)
    Kuidas vasturääkivad?? Ma ei ole öelnud et seal preflop tight mäng on. Post flop mäng on seal tight ning mitte niivõrd flopis kuivõrd turnis ja riveris ja selle all et ilma showdownita pean just silmas turnis või riveris mitte preflop, sest seal vaid üksikud mängijad kes callivad lõpuni suuri bette marginal handidega ja nutsi või tugeva käe hittimine ei ole nii sagedane. Võib-olla oli mul lihtsalt nii tight image, et sellepärast suht tihti folditi aga mina täheldasin seda küll. Aga minu meelest barreldamine töötab pargis.

  9. #89
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pargi cashgamed

    live regid on unreal nitid ikka minu kogemust põhjal (mitte Eestis), samas see on optimaalne vast, sest imidž pole nii oluline kui netis, keegi neid ei jälgi ja kui jälgibki siis inimesed on nagunii igavuse pärast juba suremas ja pannakse nupud seetõttu sisse

    mitte preflop nitid, aga postflop fit or fold ja siis vaatavad "mis sul viga on" näoga otsa kui ma preflop tihti raisen ja neil floppi vaadata ei lase

  10. #90
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    live regid on unreal nitid ikka minu kogemust põhjal (mitte Eestis), samas see on optimaalne vast, sest imidž pole nii oluline kui netis, keegi neid ei jälgi ja kui jälgibki siis inimesed on nagunii igavuse pärast juba suremas ja pannakse nupud seetõttu sisse

    mitte preflop nitid, aga postflop fit or fold ja siis vaatavad "mis sul viga on" näoga otsa kui ma preflop tihti raisen ja neil floppi vaadata ei lase
    Täpselt

  11. #91
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Nii ta on. Preflopis lammutatakse loosilt. Aga peale floppi hakkavad värisedes kaarte vaatama. Siis pole ime kui sulle mõrvarlikult otsa vaadatakse kui sa 3 betid ja peo ära rikud.

  12. #92
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Vat nüüd räägivad inimesed juba juttu, mis ühildub minu teadmistega pargi regidest:)

  13. #93

    Re: Pargi cashgamed

    väikest viisi hakkab eesti HSP tekkima. iga nädal 100/100 mäng (min BI 10k või 20k).
    reedel oli 100/100 blindidega(min BI 20k) laud kogu aeg täis ja ka solid waiting list olemas.
    100k+ pankasid võideti A-higha, õhtu jooksul mitmed 200k+ pangad.
    eile käis ka 500/500 blindidega NLH(HU).

  14. #94
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    kollasin eile janarile et ta kluppi tuleks. Rääkis ka, et mingi hu 500 bkindidega. Arvasin, et kuulsin valesti klubi möllus:)

    Aga, kes sealt 10k cahhist osa võtavad?

  15. #95

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    kollasin eile janarile et ta kluppi tuleks. Rääkis ka, et mingi hu 500 bkindidega. Arvasin, et kuulsin valesti klubi möllus:)

    Aga, kes sealt 10k cahhist osa võtavad?

    mängisin kõrval mahlast 25/25 DC, kui janar ütles, et privador helistas ja kutsus venusesse.
    eile ta mängis ühe vene ärimehega(moskvast imo, aga käib päris tihti siin).
    eile oli 10/10 NLH ka päris fun laud. sõbra naine tõmbas 500st 6k peale õhtu lõpuks...

    tavaliselt on 20k( mitte 10k ) mäng ja mängijad - lauri, mauri, janar, kristjan, rikard, tim, random kohalikud tundmatud venelased, harvem
    eestlased, soome-rootsi norra rikkamad turistid.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 28.02.10 at 16:12

  16. #96
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Ma nägin ka neljapäeva õhtul turniiri lõppfaasis kuidas Janar ja Lauri kahekesi kohale tulid ja laua üles ehitasid. Varsti oli kohal ka Kristjan ning mööda minnes nägin kuidas mingite marginaalsete kätega ehitati julmasid potte üles juba 3 handedis ning tundus suht rahulik klõbistamine poistele. Päris sicko :) Samas NL400-600 tasemel mängijatele peakski olema...
    Viimati muudetud Keiss poolt : 28.02.10 at 16:28

  17. #97

    Re: Pargi cashgamed

    ebamugav ei ole selliseid summasid oma rahakotis kanda ? mis vahendeid high stakes mängijad kasutavad ainult takso uks ette ja koju or saab olümpsis ka hoida oma suuremaid summasid?

  18. #98
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    ebamugav ei ole selliseid summasid oma rahakotis kanda ? mis vahendeid high stakes mängijad kasutavad ainult takso uks ette ja koju or saab olümpsis ka hoida oma suuremaid summasid?
    kavatsed pargis kolakat anda või?

  19. #99

    Re: Pargi cashgamed

    saadame kopli thugzid peale
    kyll aga lugeda, kuda eestlased lammutavad 100-100+ lives on vääääga peen (Y). Seega kui keegi midagi näeb, kuuleb, näeb jaotusi...mida iganes, kirjutage siia, huvitav on lugeda:)

  20. #100
    Bännitud Kasutaja speedi avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    T;M
    Postitusi
    295

    Re: Pargi cashgamed

    Mul oli kunagi pargis siuke kogemus... seisin sabas, et turnale regada ja keegi eestlane obv juuatäis seisis minu ees ja siis mingi norrakas tuli tema juurde ja palus, et see talt mingi 1,5k eest olümpsi chippe ära ostaks kuna tal kiire ja ei viitsi oodata. Tüüp oli siis nõus. Siis vaatas minu poole küsis kas ma eestlane, ma ütlesin, et jaa.. siis tüüp võttis taskust raha välja ja ütles mulle, et ma hoiaks kuni ta raha kotist veel raha võtab ja norrakale annab. Ei tea pole nagu varem kunagi nii palju sularaha käes hoidnud... Et siis.. tunneb keegi ennast jutu põhjal ära ? :D

Lehekülg 5, kokku 27 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES