Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 27 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 524
  1. #121
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Pargi cashgamed

    ei viitsi

  2. #122
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    käisin siis eile purjuspeaga cashis. Tahtsin kohe "meeste mängu" minna blindid 100/100
    Küsisin, et palju min buy in on. Sain vastuseks, et mängijate nõudel 20k, ehk siis 200BB!

    Laudadel olid umbes 100k stakid. Ehk siis eesti oma highstakes

    Seega tahetakse vältida igasuguseid shortstakkereid.

  3. #123

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    käisin siis eile purjuspeaga cashis. Tahtsin kohe "meeste mängu" minna blindid 100/100
    Küsisin, et palju min buy in on. Sain vastuseks, et mängijate nõudel 20k, ehk siis 200BB!

    Laudadel olid umbes 100k stakid. Ehk siis eesti oma highstakes

    Seega tahetakse vältida igasuguseid shortstakkereid.
    mängisid siis ? ma käisin eile starsi turnat donkamas aga kahjuks ise mängu ei jõudnud kuna kell 12 välja lennates polnud 100/100 laud veel avatud ning polnud ka erilist mängutuju.

  4. #124
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    mängisid siis ? ma käisin eile starsi turnat donkamas aga kahjuks ise mängu ei jõudnud kuna kell 12 välja lennates polnud 100/100 laud veel avatud ning polnud ka erilist mängutuju.
    k1ly is offline Report Post Reply With Quote
    eip.
    10k oleks nõus olnud, aga 20k on juba piisavalt deep ja agrodel on implied oddsid välja imeda. Isegi kui avatõsted on pimedad....

  5. #125
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Reedel 7h PS livel - tulemus flipiga välja kuskil 15. koha kanti, 113 osalejat. Õnneks sõbraga tegime 20-20 diili ja tema sai 15k seega mina ikkagi kasumisse.
    Täna Suomiturnausel 7. koht (88 seast), 6 seas tehti diil, igaüks sai 10k vähemalt, ma flipiga välja 3600 eeki.
    Kahe päeva peale 17h (koos pausidega) kahe live turniiri peale. Suht hea kogemuse sai ikka. Paar kohta ja muuvi arendasid väga palju live mängus. Kindlasti tulevad edaspidi kasuks.

    Obv cashi ei jõudnud peale sellist maratoni mängida.

  6. #126
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: Pargi cashgamed

    pühapäevaseid 10/10 blindidega laudu toimub ikka?

    tahaks kasiino live cash game mängida küll, kuid 25/50 ja 100/100 on vast tulevikuteema, praegu olen olevikus ja realist

  7. #127

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
    pühapäevaseid 10/10 blindidega laudu toimub ikka?

    tahaks kasiino live cash game mängida küll, kuid 25/50 ja 100/100 on vast tulevikuteema, praegu olen olevikus ja realist
    no ole ettevaatlik sellegipoolest, seal käivad ka pühapäevaõhtuti mõned ootamas, et mõni realist tuleks rahakotiga :)

    no disrespect :)

  8. #128

    Re: Pargi cashgamed

    kasinnis m2ngimine on jube .. tra ma ei suuda neid kaarte seal oodata .. noo nii igav hakkab. tartu n2ide .. mingi koomas peaga vend arutleb 3 minutit ja siis foldib ja seletab pool aega .. kui suudaks selle m2ngu natukeneig kiiremaks ajada oleks ok .. mul on tunne et eile tartus oli migni max 20 kätt tunnis.

    neti m2ngijana livega harjuda on ikka jube .. ainuke variant imo ongi t2is kakkuda end et natukenegi lõubusam oleks .. jube kannatus peab olema

  9. #129
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    kasinnis m2ngimine on jube .. tra ma ei suuda neid kaarte seal oodata .. noo nii igav hakkab. tartu n2ide .. mingi koomas peaga vend arutleb 3 minutit ja siis foldib ja seletab pool aega .. kui suudaks selle m2ngu natukeneig kiiremaks ajada oleks ok .. mul on tunne et eile tartus oli migni max 20 kätt tunnis.

    neti m2ngijana livega harjuda on ikka jube .. ainuke variant imo ongi t2is kakkuda end et natukenegi lõubusam oleks .. jube kannatus peab olema
    lahendus on deepstakk ma arvan. nt 20k 25 blindidega. Saab koguaeg pasaga mängida ja floppi minna.

  10. #130

    Re: Pargi cashgamed

    eila sai seda 10/10 blindidega cashi pelatud. minu esimene live cash elus, 1000ga sisse ja 4200ga välja, suht mahe oli üle mingi poole aasta mängukaarte puudutada online grindimise kõrvalt, algul passisin niisama ja jälgisin, donke jagus ja üritasin kuidagi adjustida, aga pärast 3 tundi hakkas suht igav, millele aitas kaasa muidugi venekeelne suhtluskeel lauas, millest ma ******* aru ei saanud ja nii tallasingi kodu poole.. 3h3k haha, kindlasti hakkan seal regulaarselt käima. sain aru, et 10/10 on vist aint pühap jah?!

  11. #131

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    eila sai seda 10/10 blindidega cashi pelatud. minu esimene live cash elus, 1000ga sisse ja 4200ga välja, suht mahe oli üle mingi poole aasta mängukaarte puudutada online grindimise kõrvalt, algul passisin niisama ja jälgisin, donke jagus ja üritasin kuidagi adjustida, aga pärast 3 tundi hakkas suht igav, millele aitas kaasa muidugi venekeelne suhtluskeel lauas, millest ma ******* aru ei saanud ja nii tallasingi kodu poole.. 3h3k haha, kindlasti hakkan seal regulaarselt käima. sain aru, et 10/10 on vist aint pühap jah?!
    kui soovi, saab teistel päevadel ka selle laua lahti teha.
    selleks oleks vaja 5 mängijat, kes soovivad seda limiiti mängida.
    e - n ma arvan, et neid kokku ei saa(kui just oma pundiga ei lähe) aga reede ja laup. täitsa reaalne.

  12. #132
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    kui soovi, saab teistel päevadel ka selle laua lahti teha.
    selleks oleks vaja 5 mängijat, kes soovivad seda limiiti mängida.
    e - n ma arvan, et neid kokku ei saa(kui just oma pundiga ei lähe) aga reede ja laup. täitsa reaalne.
    Alati ei saa. Laupäeval oli 3 cash game lahti, kõik lauad täis ja waiting list. Minu pärimise peale, et kas saaks uue laua teha, üteldi, et ei saa, sest diilereid pole. Nats veider tundus igatahes.

  13. #133

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Alati ei saa. Laupäeval oli 3 cash game lahti, kõik lauad täis ja waiting list. Minu pärimise peale, et kas saaks uue laua teha, üteldi, et ei saa, sest diilereid pole. Nats veider tundus igatahes.

    see on idiootsus jah.
    reedesel PS livel oli max 100 kohta, kuna ka polnud diilereid.
    30+ iminest oli waiting listis ja pakun, et ca 10 ei hakanud end üldse kirja panema, kuna teadis et enivei sisse ei saa. seega saadeti ca 30 inimest uksest välja, kuna "pole diilereid"(kuuldavasti olid paljud puhkusel egiptuses jne :) ).
    1 seik, mis reedesega seoses jälle meelde tuli, oli ühe diileri(tegelikult ta on nüüd rohkem saali adminn, aga reedel oli stafi nappuse tõttu diiler) väike nali, mis napilt oleks mind tilti ajanud. peale esimest pausi sain suure stack ette ja plaan oli seda töös hoida. olin ca 30 min lauas kõige reipam olnud. panin 4-5x järjest pisikese raise sisse, kui bb-l olev vene noormees podiseb midagi ja 1 härra lauast ütleb veel, et üldse ei lase mängida. selle peale peab diiler vajalikuks mainida, et pange siis vastu all-inni, siis enam ei raise!
    I was like wtf!?
    tundsin, kuidas veri kõrvadesse tõusis ja tahtsin laua alt diilerile jalaga anda.
    ei tahtnud kohe lauas ka kisa teha ja õli tulle valada(hea oli rahulikult chipe korjata). samas siin rääkimisest on ka vähe kasu. kui juhtun seda töötajat nägema, proovin talle asja ära seletada, mis ta valesti tegi. loodetavasti saab aru (kindel ei saa muidugi olla).

  14. #134

    Re: Pargi cashgamed

    kuda yldse seletamisega lood on, ma midagi ka seletasin pool tahmas peaga laup2ev, et mis vastasel olla võiks? keelatud? peakski äkki reeglid üle lugema, tundub et võib saada küll sealt

  15. #135
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pargi cashgamed

    suht kindel et keelatud, igalpool mujal on vähemalt

  16. #136
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pargi cashgamed

    oot, kui ise oled näiteks vastasega heads up, siis sa võid ju rääkida talle mida tahad:)

    kui ise mängus ei ole, siis oled jah vait. või kuidas?

  17. #137
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Pargi cashgamed

    eino kui ise käes oled siis ju ikka võib seletada?

  18. #138
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pargi cashgamed

    seletada tohid, kuid card counting on keelatud IMO

  19. #139
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pargi cashgamed

    ise käes olles võib enda ette ikka arutada, seda teen ma suht tihti ja seni pole keegi keelanud.

    @HU kehtib sama asi suht kindlalt.

    lihtsalt siis ei tohiks kätt kommenteerida kui ise käes ei osale, ükskõik mis viisil (enda kaarte avaldades jne)

    vsiu võiks üle kinnitada, tema teab neid reegleid suht hästi

  20. #140
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Enda kaarte ei tohi ütelda. Kui käes osaline olla, siis üldiselt pole kusagil keelatud minu teada selline seletamine (A la "Sul ei saa olla siin KK/AA, sest muidu sa ei teeks ju nii"). Kui ise foldinud oled, siis enam sõnaõigust ei ole. HU olukorras võid vastase kaartide kohta minu meelest kõike rääkida, mis sülg suhu toob.

    Diileri poolt äärmiselt ebaprofessionaalne on mängijatele nõu anda või üldse midagi kommenteerida. Ise olen näinud, kui diiler eestlasest regile kommenteerib mingeid skande (a la "see vend on õhtu otsa väga aggro olnud").

    Mind ennast ajas tilti kui Priit O. EMV main eventil seletas ühel hetkel kogu lauale, et kui ante mängus on, siis 2.5xBB pole enam piisav, et varastada. Edasi pidigi 6xBB panema. Seal lauas varastasime peamiselt mina ja tema.

Lehekülg 7, kokku 27 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES