Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 26 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 524

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Pargi cashgamed

    HUs pmst võib rääkida, kui käes oled.
    Samas see, et olen käes-võin kommenteerida ei kehti multiway potis.
    Sest võid anda infot(omakäe,vastase käe kohta jne) komandale mängijale.
    Seoses sellega meenus, et ka foldimine olukorras, kus sul on võimalus chekkida(va riveris viimasena) multiway potis on keelatud, kuna annad infot enda taga olevale mängijale.
    reegel peaks olema, et kui sul on võimalus chekkida, pead seda kasutama.

  2. #2

    Re: Pargi cashgamed

    Hmm et nagu ytleme ma olen bb, mingi 2 calli, ma check .. flop xxx ma ei või insta mucki visata või mis? ei saanud p2ris t2pselt aru

  3. #3

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Hmm et nagu ytleme ma olen bb, mingi 2 calli, ma check .. flop xxx ma ei või insta mucki visata või mis? ei saanud p2ris t2pselt aru
    tegelikult ei või jah.
    võibolla cashis ei ole see nii määrav, aga turniiril pead kasutama oma võimalust chekkida.
    Revo K. käest kuulsin sellest ja ta peaks piisavalt pädev olema.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 15.03.10 at 15:00

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    lahendus on deepstakk ma arvan. nt 20k 25 blindidega. Saab koguaeg pasaga mängida ja floppi minna.
    200BB stäkk nüüd küll miski ikeloom ei ole. Teades neid livemänge on seal üks sitane limpimine ja callimine (või kui lauas maniakk siis üliagressiivne 3bettimine) siis 200BB sulle küll mitte mingit erilist eelist ei anna, pigem kaotab selle kui oled OOP 3bettori vastu.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Enda kaarte ei tohi ütelda. Kui käes osaline olla, siis üldiselt pole kusagil keelatud minu teada selline seletamine (A la "Sul ei saa olla siin KK/AA, sest muidu sa ei teeks ju nii"). Kui ise foldinud oled, siis enam sõnaõigust ei ole. HU olukorras võid vastase kaartide kohta minu meelest kõike rääkida, mis sülg suhu toob.

    Diileri poolt äärmiselt ebaprofessionaalne on mängijatele nõu anda või üldse midagi kommenteerida. Ise olen näinud, kui diiler eestlasest regile kommenteerib mingeid skande (a la "see vend on õhtu otsa väga aggro olnud").

    Mind ennast ajas tilti kui Priit O. EMV main eventil seletas ühel hetkel kogu lauale, et kui ante mängus on, siis 2.5xBB pole enam piisav, et varastada. Edasi pidigi 6xBB panema. Seal lauas varastasime peamiselt mina ja tema.
    Mulle endale küll meeldiks, kui mult stealitakse 6BB-ga 2.5BB asemel.

  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mulle endale küll meeldiks, kui mult stealitakse 6BB-ga 2.5BB asemel.
    Kui sa oled 10-max lauas ja koos ühe teise mängijaga varastad 60% pottidest kahepeale, kas siis on ikka donkidele vaja selgitada, et standard raise on suurem? Selle 6bb-ga saab peaaegu juba 3-bettida donki ja võtta ta 2.5bb veel lisaks ju. Igatahes turnal ajas see olukord tilti küll.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kui sa oled 10-max lauas ja koos ühe teise mängijaga varastad 60% pottidest kahepeale, kas siis on ikka donkidele vaja selgitada, et standard raise on suurem? Selle 6bb-ga saab peaaegu juba 3-bettida donki ja võtta ta 2.5bb veel lisaks ju. Igatahes turnal ajas see olukord tilti küll.
    Tegelt niisama nokkisin aga pointist saan väga hästi aru --> ei ole mõtet fishi mitte mingil moel harida. Samuti nagu ei ole mõtet fishi mitte mingil moel tilti ajada.

    Samas Priidul hea strateegia. Ma nende targutamiste peale lähen alati mega tilti ning kindlalt Priidu edge tõuseb.

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    jõudsin laup ka cashi mängima, peale klubi on hea tulla.
    Igatahes ootasin d/c lauda, kuni koht vabaneb. Lõpuks vabaneski ja sai mängida, aga laud hakkas suht kiiresti lagunema. Lauas olid tuntud regid-Roman, Dima, Vallo

    Kui aus ollas siis mäng on ikka suht kusine

    Aga ma ei tea, kas ma kujutan ette, aga regualridele ei meeldi eriti et ma suht shordina vist sisse ostan nii 3-4k-ga-löön nende mänguplaani sassi, kuda fishe röövida:)

    see selline pokkerivaist:)

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Oja ongi selline lõuapoolik kogu aeg :P Parajalt kino saab ikka...

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Kui sa oled 10-max lauas ja koos ühe teise mängijaga varastad 60% pottidest kahepeale, kas siis on ikka donkidele vaja selgitada, et standard raise on suurem? Selle 6bb-ga saab peaaegu juba 3-bettida donki ja võtta ta 2.5bb veel lisaks ju. Igatahes turnal ajas see olukord tilti küll.
    hmmmz 6BB tosted on ju puhas leak
    Kui vastased oleks tostnud 6BB ja Oja oleks seletanud, et tosta parem 2,5Bb oleks ma just siis tilti l2inud:)

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Minu arvates ka tema möla ongi tema suurim skill.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

  12. #12
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pargi cashgamed

    oligi juba aeg, nüüd saab omaseltskonnaga kasvõi sinna mängima minna kui isu tuleb

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: Pargi cashgamed

    vist hakkan ka seda 10/10 mängu külastama. mõni sõber ka tuleks arvatavasti ja ei pea ise kaarte segama/jagama.

  14. #14

    Re: Pargi cashgamed

    ma ei tea, kas see härra on meie foorumist või mitte, enivei.....
    laupäeval tiksusin samuti 10/10 NLH lauas. mäng oli üli mudane. mitu purjus vana ja mitu venda, kes olid iga ring pf või flopist all in.
    avab siis 1 noorem kutt 50.-, mille peale 1 tegelane läheb vist 3. korda järjest all ini ca 1500.-ga. terve laud foldib ja esialgne raiseja lükkab ka nupud sisse(ca 1200-1300.-)
    flop 2 5 8

    multi-shoveja räägib, et veel oled vist ees aga kui ma J-le pihta saan, siis on sul hambad. noorsand istub vaikselt edasi.

    turn J

    multi-shoveja hõiskab jesssss ja vastane vajus näost pisut ära.

    river 8

    multi-shoveja lööb rõõmsalt kaardid kohe letti, A J
    noormees lükkab vaikides kaardid üle joone mucki.
    ma küsin talt, et olid ikka täiesti kindel, et sul ristit ei olnud?
    kuna diiler luges alles poti rake jaoks kokku, siis polnud ta jõudnud kaarte kokku tõmmata ja noormees vaatas oma muckitud holecarde ja vajus näost veel rohkem ära, sest keeras ringi A .
    niiet 250-300 bb pot vastasele oma vea ja kogenematuse tõttu.
    moraal - me kõik ei ole phil ivey-d, et vaatame kaarte ühe korra ja sellest piisab. kui vaja tuleb uuesti kontrollida.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 29.03.10 at 15:58

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pargi cashgamed

    peab ka korra reede või laupäev külastama. i like pidev allinn preflop.

  16. #16

  17. #17

    Re: Pargi cashgamed

    irwww, good one

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pargi cashgamed

    võibolla rumal küsimus, aga kui minnakse cashis allini enne viimast lauakaarti, kas siis kohe kaarte lahti ei visata ja alles siis diilitakse lauakaardid?

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    võibolla rumal küsimus, aga kui minnakse cashis allini enne viimast lauakaarti, kas siis kohe kaarte lahti ei visata ja alles siis diilitakse lauakaardid?
    nvm. ma ei loe kunagi ju topikut lõpuni enne kui hakkan postitama vastust.

  20. #20

    Re: Pargi cashgamed

    ma olin see idioot kes mucki viskas masti:D

Lehekülg 8, kokku 26 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES