Tsitaat Algselt postitas privador
Ilmub mingi fish kohale, siis kõik vanad regid hakkavad rabelema.
minu arust see on samuti naljakas. Avati 50/50 laud (enne oli 25/25 ainult), kus oli üks täielik fish kohal ja kõik vennad pressivad sinna hooga. Ühest küljest selleks, et imidž ei luba ju madalamat lauda mängida (Tallinna standard, keegi ju näeb ja mis ta siis mõtleb?) ja teisalt, sest nagu öeldud - seal on fish. Ainuke jama mida vennad ei jaga on see, et kui on lauas 8 regi ja üks fish, siis mängu keskmine tase on palju kõrgem, kui kõrvallauas kus on paar keskmisest parema skilliga purjus viikingit, kes istuvad 3000 (jah!) bb deep seal. Obv ma istun 25/25 lauda pigem enne, sest see on easy money.

Tsitaat Algselt postitas privador
Mängus limbivad shaakalid igasuguse sitaga, et midagi hittida ja fish tyhjaks teha. Oi milliseid squeese võimalusi see tekitaks:)
idioot. mis mõttega sa PF poti suureks pead ajama kui idioot sulle igal juhul kinni maksab kui sa hitid? Obv hoiad PF poti väiksena ja küll pärast kui pihta saad aega ehitama seda hakata erinevaid variante kasutades. Olgu, ma saan aru, et tuleb mingi netidonk-agronaator ja hakkab seal A5s MP-st 3betima ja rääbisega igal variandil isoleerima fishi. aga miks? Lõppude lõpuks sa ajad jälle mõtetult poti suureks ja ise maksad fishile välja tihti. Mängu mõte on väikse variatsiooniga raha teenida mitte närvihaiget seal teha. Lõppude lõpuks tapad sa üliagro preflop mänguga kõikide regide winrate'i ja see ei meeldi kellelgi. netimängudega on juba postflop mängijate eelis pmst ära võetud. Pf juba tehakse 5-bet light nuppe jne. Selleks polegi mingit skilli vaja. Õige mäng hakkab 200bb+ imo.