Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
Ma mäletan oma 1,7M netis mängitud käe jooksul ainult ühte olukorda, kui minu vastu tõmmati riverisse 1-outer (tõenäoliselt on neid siiski rohkem olnud). Eile juhtus laivis selline asi sama mängija vastu 2 korda. Rääkimata 80-20 olukorrast ja muudest sarnastest, mis vastasele kukkusid. Ilmselgelt ei biidi ma live mängu (või siis parki rigged kaardipakki) ja rohkem ei kavatse seda asutust külastada.
See jõuluvana läkski lõpuks ca. 20k stackiga ära. Mind riverdas ka päris mitu korda, aga sinu 1-outerite nägemine rahustas. Maria ajas elutilti jälle. Kui jäime santaga kahekesi, siis tuli kohale ja tahtis laua kinni panna. Nagu WTF? Me maksime iga viimase kui poti pealt rake ja sellest majale kasumlikumat lauda eriti ette ei kujuta. Kui Janar või keegi tahab HU mängida, siis on see OK, kui keegi teine, siis on majareegel, et HU ei mängita ja laud läheb minni. Lubasin, et kui nad välja viskavad, siis ma lähen ja selgitan nende juhtkonnale isiklikult. Õnneks leidis sm112 veel paar kilo ja saime 6.00-ni jätkata. Mul endal on viimasest 3-st korrast 3 kui istun jõuluvanaga lauas ja teen õhtu lõpuks talle ikka kõvasti välja.