Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 27 EsimeneEsimene ... 17252627
Näidatakse tulemusi 521 kuni 524, kokku 524
  1. #521
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Pargi cashgamed

    Kellegil on siseinffi, mis limiidid seoses € tulekuga olema saavad? Ise pole kuu või kaks sinna sattunud, et küsida...

  2. #522

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    Kellegil on siseinffi, mis limiidid seoses € tulekuga olema saavad? Ise pole kuu või kaks sinna sattunud, et küsida...
    1/1 dc ja nlhe on madalaim limiit, edasi 1/2, 2/4 - niipalju kui mina tean.

  3. #523
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pargi cashgamed

    Ma pakun, et neid plaadikesi on julgelt erinevades summades seal. Korra oli vaja krediitkaardiga chippe osta, sest ei viitsind ATMi minna ja anti 10k-ne plaat.

  4. #524

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Ma pakun, et neid plaadikesi on julgelt erinevades summades seal. Korra oli vaja krediitkaardiga chippe osta, sest ei viitsind ATMi minna ja anti 10k-ne plaat.
    minu teada on suurim lauas kasutatav chip 10k-ne must ümar chip(järgmine 5k-ne tumeroheline) ja suurim nn kassast antav plaat 10k-ne(5k, 2k, 1k) sinine plaat. plaat ei oma pokkerilauas mängides mingit väärtust, kui mängija pole selle nn ümara(musta) chipi vastu vahetatud. seda kasutatakse selleks, et lauas on tänu seadusele võimalik ühe vahetuskorraga vahetada 4500 eek sularaha(peale järgmist kätt vms uus sama max summa). kui tuled eelnevalt kassast saadud plaatidega, võid vahetada selle summa nagu tahad, piiranguid pole.

Lehekülg 27, kokku 27 EsimeneEsimene ... 17252627

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES