Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 27 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 524
  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Pargi cashgamed

    Mis värk nende pargi cashidega on? Tunduks nagu käib seal kogu aeg mingi tsirkus.
    Ilmub mingi fish kohale, siis kõik vanad regid hakkavad rabelema. Mõni isegi hakka turnal donkama, et välja kukkuda.
    Kohati jääb tunne, et nagu oleks uus säästukas avatud, kus penskarid tõugeldes asju rabavad.
    Suht naljakas on seda vaadata, sest olen kindel "et mõni shaakal" kes fishi ootab oleks netis ka kaotav mängija.

    Mängus limbivad shaakalid igasuguse sitaga, et midagi hittida ja fish tyhjaks teha. Oi milliseid squeese võimalusi see tekitaks:)

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    standard

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Mis värk nende pargi cashidega on? Tunduks nagu käib seal kogu aeg mingi tsirkus.
    Ilmub mingi fish kohale, siis kõik vanad regid hakkavad rabelema. Mõni isegi hakka turnal donkama, et välja kukkuda.
    Kohati jääb tunne, et nagu oleks uus säästukas avatud, kus penskarid tõugeldes asju rabavad.
    Suht naljakas on seda vaadata, sest olen kindel "et mõni shaakal" kes fishi ootab oleks netis ka kaotav mängija.

    Mängus limbivad shaakalid igasuguse sitaga, et midagi hittida ja fish tyhjaks teha. Oi milliseid squeese võimalusi see tekitaks:)
    varjatud reklaam? kutsud fishe juurde?

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Pargi cashgamed

    Ära põe, tule viimsisse

  5. #5
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pargi cashgamed

    kõik on fishid (mõtlen regulare seal) holdemis, ainuke jama on et 7 fishi vastu on väga raske mängida, on kas superreade vaja või siis kaarti, kuna ma eeldan et 3beti peale saab nii mõnigi kord 3-4 calli.

    ideaalmäng oleks kaardioodata, kuid kõik teavad kui igav see lives on ja kaardi all mõtlen ma ikka väga madalat standardit: a la AJ oleks juba suht tummine nuts.

  6. #6

    Re: Pargi cashgamed

    imo on ka häid mängijaid(artjunov näit.)
    priva, pl mängudes ei taha see squees eriti toimida. kedagi ei koti, kui lajatad 175.-
    tuleb, nagu estpat mainis juba, ainult value peale mängida.
    selleks, et lives võita, ei pea omama ülimat skilli. hea p*rse, et istuda ja oma kohad ära oodata on palju tähtsam.
    kes turnal donkama hakkas? tuleb ette esialgu ainult 1 nimi, kes sinuga ühes lauas oli.........
    ja miks sina(kes haarab reeglina kinni igast +ev olukorrast) ei mängi live cashi?

  7. #7

    Re: Pargi cashgamed

    Palju seal tavaliselt superweekendi ajal blindid ja kui palju laudu?

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    kõik on fishid (mõtlen regulare seal) holdemis, ainuke jama on et 7 fishi vastu on väga raske mängida, on kas superreade vaja või siis kaarti, kuna ma eeldan et 3beti peale saab nii mõnigi kord 3-4 calli.

    ideaalmäng oleks kaardioodata, kuid kõik teavad kui igav see lives on ja kaardi all mõtlen ma ikka väga madalat standardit: a la AJ oleks juba suht tummine nuts.
    iga TXs+ kaart on ju neil mängitav kaart , et nuts masti tõmmet saada või monster hittida flopil , või mängitakse A2o+ kaarte ka.... ja siis sina raised oma KK 3-4x ja saad 2-3 calli just sellistelt kätelt mis tirivad flushi või A boardi kokku....
    kindlasti lipmivad ka conectoritega jne

  9. #9

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel
    Palju seal tavaliselt superweekendi ajal blindid ja kui palju laudu?
    pakun nii:
    3-5 lauda.
    2x DC, 1(2)x NLH, 1x NLH/Omaha.
    blindid 25/25, 25/50, 50/100

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    pakun nii:
    3-5 lauda.
    2x DC, 1(2)x NLH, 1x NLH/Omaha.
    blindid 25/25, 25/50, 50/100
    Ma kõlan nüüd veidi kohtlaselt, aga misasi see DC on? Kuidagi ei suuda ära ühendada...

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Ma kõlan nüüd veidi kohtlaselt, aga misasi see DC on? Kuidagi ei suuda ära ühendada...
    Dealer's choice peaks olema.

  12. #12

    Re: Pargi cashgamed

    Dealer´s Choice.
    kelle eest diileri nupp, valib mängu.
    valida saab :
    1. No Limit Texas Hold'em
    2. Pot Limit Crazy Pineapple
    3. Pot Limit Omaha
    4. Pot Limit Omaha Hi/Lo
    5. Pot Limit 7 Card Stud
    6. Pot Limit 5 Card Stud(sökö)

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    Dealer´s Choice.
    kelle eest diileri nupp, valib mängu.
    valida saab :
    1. No Limit Texas Hold'em
    2. Pot Limit Crazy Pineapple
    3. Pot Limit Omaha
    4. Pot Limit Omaha Hi/Lo
    5. Pot Limit 7 Card Stud
    6. Pot Limit 5 Card Stud(sökö)
    Õigus, nüüd tuli endal ka meelde, et selline asi olemas. Tänud vastamast.
    Pole ühtegi live-cashi mänginud, pole kokku puutunud. Kas online's ka dealer's choice laudu on?

  14. #14

    Re: Pargi cashgamed

    dealers choiset vist pole, aga fulltildis on HA , ehk holdem ja omaha segamini...vist iga 10 käe tagant

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    dealers choiset vist pole, aga fulltildis on HA , ehk holdem ja omaha segamini...vist iga 10 käe tagant
    tildis on mixed games.
    limit holdem
    limit stud H/L
    limit razz
    limit omaha H/L
    limit stud Hi
    NL holdem
    PL omaha hi

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Pargi cashgamed

    HORSE-i võib ka mängida netis harjutamiseks.

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Lol nett ära ja läksin parki cashi mängima. Miinuseks jäi siis 5,5k...ei suuda mina seal võita.
    Laud ikka standard regualrid Roman ja Dima(kes ist turnasid ei mängi ja ainult lie cashi)
    oli paar fishi ka..Kuigi kui aus olla, ei suudaks neist kedagi leida, kes netis midagi beadiks.
    Kõige suurem jama on ikka see, et tunni mängitakse jube vähe käsi läbi. Ja kui sa turnnis 3 korda potti sisened pole just lõbus.
    Viimane käsi oli Dima vatu kus läks ca 5k
    käes qt99ds .Ma oop. Raisitakse preflopist ja tekitatakse pot mingi ca 1k ehk flop aj9. Mul bottom set+openstr
    flop ka mastidrawga mida pole. Chekin obv, et mängida chraise peale. Dima panebki mingi 600 LP. Teisi kliente potti ei tule ja chraiin poti mingi ca 2k. Dima mõtleb....callab...turn J...
    Aimasin halba ja see kaart mulle ülde ei meeldinud. panin oma viimased 2k sisse ja Dima veel mõtles mingi 30sek oma käega sic! obv AJ kõrval tal oli ka mingid suured kaardid. Tõenäoliselt top 2 paari+äkki mingi reatõmbed.. Tõenäoliselt turni chcall ka ei oleks ehk tulemust andnud, sest dima ei blufi missed drawga, kuid nii oli tõenäoliselt parem mäng.


    Teine käsi olen omahas Lp ja callin mingi Ks4s2J suguse käega. Preflopist tekitatakse pot ca 800(standard)
    Flop tuleb KK8. oome fish chekib,Arutjunov algne raisija betib 400 ma call somm teeb chreraisi 1300 vms. Arutjunov foldib ma olen otsuse ees. Netis kui nii tehakse on see suht insta fold, ma võin chaseda 3outerit ja 90 juhul on seal miinimum K normaalsete kickeritega..ma tegin foldi ja somm näitas Qhigh bluffi...
    Fold iseenesest ei ole viga, aga kõik probleemid said alguse sellest, et ma tulen potti sisse sellise rääbiskäega. Somm muidugi läks pärast bustoks ja jagas selle regide vahel laiali...

    Igatahes ajas see veica tilti. 6k pole just suur raha, aga vastik on pargi regidele nii kaotada ja tõmmatake perse lohku iga kord kui istet võtan. Praegu hydrotilt ja ilmselt hoian ka onlinest eemale, et saada norm mõtlemine jälle tagasi:)

  18. #18

    Re: Pargi cashgamed

    Dima on see lätlane? Kui nii siis jube tore kutt aga luckboxi võiks ta vahest ukse taha jätta.

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Dima on see lätlane? Kui nii siis jube tore kutt aga luckboxi võiks ta vahest ukse taha jätta.
    See lätlane oli ka. Aga see dima käib Romaniga ja istub arvutis alati. Ta ikka suht tight üldiselt ja niisama ei lammuta...

    Üldiselt jah olen mõelnud, et kuda mängida.
    1) Äkki osta sisse lihtsalt 10k (teistel mingi 2-5k tavaliselt).
    2)Mängida kvaliteeseid käsi ja võimalikult pos-st
    3)Tuleb vaadata, et ei jää sandwitchi. Sest kui lähed poolkvaliteese käega sisse siis võibki juhtuda et istud kogu aeg pasa sees ja avastad ennast sitaga vaatamas oopis kallist floppi.
    4)shortstakiga nt mingi 2-3k võib ka julmalt sqweese korralda mingi KT suguse käega kui terve laud on nt 300 callinud...

    Samas see kui 3 kätt mängid -muutud sa avalikuks supernitiks. Ja hakkavad ka mingid blufi võimalused regide vastu tekkima, sest kes tahaks nutsi otsa joosta....

  20. #20

    Re: Pargi cashgamed

    see on õigus, et dima tight on. samas kui ta suures augus on võib väga loose olla.
    vonkartoffel, sa mängid tihti? ma ei vii seda nime ja kedagi livest hetkel kokku.......

Lehekülg 1, kokku 27 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES