Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 11 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 205
  1. #81
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Keegi teab, miks vajutades "new posts" nupule tulevad mul vanad postitused? Mingi minupoolne jama küpsistega?

  2. #82
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    oli ka paar korda täna päeval nii. nüüd on nagu lännu, ei teinud midagi.

  3. #83
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    pole just probleem aga selline request

    võiks olla nupp,, MY POSTS, sest ma postitan igale poole ja pärast unustan ära kuhu täpselt, aga tahaks hiljem teie vastuseid ka lugeda oma postile
    http://foorum.pokkeriprod.com/subscription.php


    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Keegi teab, miks vajutades "new posts" nupule tulevad mul vanad postitused? Mingi minupoolne jama küpsistega?
    Minuteada küpsistega ei ole siin midagi seotud. Ehk oli serveripoolne tõrge, mis tekitas vea mysql andmebaasis/päringutes.

  4. #84
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    uu okei..tavaliselt on subscribe selline asi foorumites, et igakord kui post sinna tuleb, siis tuleb sinu emailile kiri , mis on ajuvaba

  5. #85
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    ?

  6. #86
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Üks probleem on tekkimas foorumiga. Nimelt bossid on kuidagi laisaks jäänud võrreldes algusaegadega - seda just strateegiafoorumis, kus enamasti madalama limiidi mehed "omas mahlas" liigutavad mõtteid, aga arengu seisukohalt on see suhteliselt kesine variant. Iga NL200+ aktiivne tegelane võiks eesmärgiks võtta nädalas vähemalt ühe käe kommenteerimise - oleks hea kvalitatiivne laks tervele foorumile!

  7. #87
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Kuidas saab sellist asja sundida?! Üleüldse on viimasel ajal online pokker üpriski raskeks läinud (ülemaailma majanduskriis, riikide poolsed püüded online pokkerit blokeerida, üldine mängutaseme tõus jne), et nõu andmine on täiesti -EV. See tähendab, et nõusaaja areneb rohkem kui nõuaandja.

  8. #88
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuidas saab sellist asja sundida?! Üleüldse on viimasel ajal online pokker üpriski raskeks läinud (ülemaailma majanduskriis, riikide poolsed püüded online pokkerit blokeerida, üldine mängutaseme tõus jne), et nõu andmine on täiesti -EV. See tähendab, et nõusaaja areneb rohkem kui nõuaandja.
    Kes kedagi sundinud on?

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Iga NL200+ aktiivne tegelane võiks eesmärgiks võtta nädalas vähemalt ühe käe kommenteerimise - oleks hea kvalitatiivne laks tervele foorumile!
    Lihtsalt tundus, et targemate hääl kuidagi vaikseks jäänud strateegia osas. Üldiselt algajate hädad on endised ja lahendused ka samad. Maailmavalu on muidugi arusaadav :).

  9. #89
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Ma ei pea ennast mingiks targemaks, aga proovin ikkagi rohkem kokku võtta selles vallas.

  10. #90
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ma ei pea ennast mingiks targemaks, aga proovin ikkagi rohkem kokku võtta selles vallas.
    Super!

  11. #91

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuidas saab sellist asja sundida?! Üleüldse on viimasel ajal online pokker üpriski raskeks läinud (ülemaailma majanduskriis, riikide poolsed püüded online pokkerit blokeerida, üldine mängutaseme tõus jne), et nõu andmine on täiesti -EV. See tähendab, et nõusaaja areneb rohkem kui nõuaandja.
    Huvitav suhtumine foorumi eestvedajate poolt. Palun ütle, mis on selle foorumi eesmärk läbi Sinu vaatevinkli? Äkki, kustutaks pokah teemad ka ära igaks juhuks. Mine tea, mõni saab äkki veel liiga targaks.

    Leian, et algajate abistamine peaks olema kõikidest eesmärkidest vähemalt top 3 hulgas. Viimased kuud on strateegifoorumid põhimõtteliselt surnud olnud korralike nõuannete osas. Vahest arva tuleb mõni kommentaar Lencilt (müts maha), ülejäänud, kes vähegi midagi jagavad, hoiavad oma tarkused endale. Kahju sellest iseenesest. Põhiliselt aetakse ülilolli lapsikut juttu offtopic teemades ja osade meeste päevikutes, mida on lausa piinlik lugeda. Lõpuks kujuneb nii välja, et see foorum ei sisalda mitte midagi huvitavat inimesele, kes tahab ennast arendada pokkeri vallas. Lolli jutu ajamiseks ei pea tulema siia vaid piisab ju näiteks ka delfi kommentaariumist.
    Foorumi eestvedajad peaksid pilgu peale viskama eesmärkidele ja siis vaatama, mis nendest on saavutatud ja mis veel teha, mida muuta.

    Mingi sõnasepp ma ei ole, aga loodan, et mu mõte jõuab kohale.

  12. #92
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Kindlasti oleme me seda ka ise märganud, et foorumi strateegia pool (artiklid, videod, analüüs, promod jne) on momendil natukene ära vajunud ja liiga palju on offtopicut.

    Nagu öeldud peab maha istuma ja asjad läbi arutama.

  13. #93
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Huvitav suhtumine foorumi eestvedajate poolt. Palun ütle, mis on selle foorumi eesmärk läbi Sinu vaatevinkli? Äkki, kustutaks pokah teemad ka ära igaks juhuks. Mine tea, mõni saab äkki veel liiga targaks.

    Leian, et algajate abistamine peaks olema kõikidest eesmärkidest vähemalt top 3 hulgas. Viimased kuud on strateegifoorumid põhimõtteliselt surnud olnud korralike nõuannete osas. Vahest arva tuleb mõni kommentaar Lencilt (müts maha), ülejäänud, kes vähegi midagi jagavad, hoiavad oma tarkused endale. Kahju sellest iseenesest. Põhiliselt aetakse ülilolli lapsikut juttu offtopic teemades ja osade meeste päevikutes, mida on lausa piinlik lugeda. Lõpuks kujuneb nii välja, et see foorum ei sisalda mitte midagi huvitavat inimesele, kes tahab ennast arendada pokkeri vallas. Lolli jutu ajamiseks ei pea tulema siia vaid piisab ju näiteks ka delfi kommentaariumist.
    Foorumi eestvedajad peaksid pilgu peale viskama eesmärkidele ja siis vaatama, mis nendest on saavutatud ja mis veel teha, mida muuta.

    Mingi sõnasepp ma ei ole, aga loodan, et mu mõte jõuab kohale.
    Mulle ei jõudnud :(

    Minu isiklik probleem on see, et minu arvates olen (võin ka eksida) väga palju sid mängijaid ja aidanud neil jõuda uutele tasemetele seda limiidis kui ka mängustrateegiates aga vastu ei ole praktiliselt mitte midagi saanud. Vastu saamise all ma pean silmas mitte rahalist vaid just teadmisi!

    Peale selle on kari mängijaid, kes lihtsalt keelduvad kuulamast ja arenemast ning seisavad foorumi algusaegadest saadik 10NL'is. Strateegias aitan mina neid, kes minu arvates on võimelised arenema või on aidanud ka mind.

    Käsi peseb kätt.

  14. #94
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Lisaks veel niipalju, et miks peaks näiteks 10NL mängija kommenteerima 100NL kätt ja 100NL mängija 10NL kätt? Ideaalis peaksid samade limiitide (micro, low, medium, high jne) mängijad kommenteerima üksteise käsi mitte ootama, et keegi kõrgema limiidi mängija neile kommentaari paneb, mis võib olla täiesti vale.

    Hetkel coachin ühte õpilast, kes mängib 10NL ja 25NL ning ma tõsiselt tunnen, et ma mõtlen natuke liiga kõrgel selle taseme kohta ja jube raske on nii õpetada õpilast, kelle mõttetase on veel minu omast 10 korda madalam.

    Mängiks ta 100NL oleks minu coachimis effektiivus ja nõuanded tunduvalt paremad kui hetkel. Seega on imelik oodata, et keegi hea mängija tuleb Teie käsi kommenteerima vaid peaks tulema keegi mängija, kes on hea antud limiidis. See kui sa oma kamraade ei usalda see on täiesti enda viga.

  15. #95

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Kuidas sa määrad inimesi, et kes on sinu arvates võimelised arenema ja kes mitte?
    Ma ise tunnen, et olen võimeline arenema ... loen, uurin, katsetan, arutan, arvutan, arvestan ja tugev soov on mängu biitida! Samas küsides väikest nõu msn-is, siis paar sõna ütled ja et ülejäänu eest tahad $$$ saada!
    Ju ma ei kuulu sinu arust inimese juurde, kes on võimeline arenema. Võibolla olen ka millestki valesti aru saanud.
    Ära saa valesti aru, ei pea vimma (miks peakski), aga seletus kuluks ära, et mille järgi siis neid inimesi liigitad.

  16. #96
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Üldiselt arenev ja võitev mängija ei KÜSI abi vaid PAKUB abi. See tähendab, et võtab pokkerit väga tõsiselt, postitab oma arvamusi oma limiidi kätes ning vajadusel postitab ka käsi. Kui leiab, et käele ei saanud rahuldavaid kommentaare siis pöördub ta alles personaalselt kellegi poole antud käe lingiga või postitab selle mujale foorumisse (näiteks 2p2).

    See, et ma MSN ülbelt ja valimatult saadan kohta, kuhu tavaliselt päikene ei paista on põhjustatus sellest, et väga paljud inimesed on mu poole pöördunud järgnevate probleemidega:
    - ou kuuled, miks mul HEM'i HUD ei tööta;
    - viicid aidata, ma X kuud juba 10NL, mäng on 100% perfektne aga ei võida;
    - viicid aita mul PT3 ära seadistada;
    - kuuled vaata mu käed üle;
    jne. jne. jne.

    Enamus küsimusi/abisoove on esiteks jube vähese infoga, et ma lihtsalt ei viici ega jõuagi probleemi süveneda. Ma aitaks meeleldi kui tullakse küsimusega, et näed postitasi nfoorumisse selle ja selle käe aga näed ma ei nõustu selle ja selle kommentaari, kuna see ja see ja see ja see ei tundu mõlle õige. Mis sina sellest arvad?

  17. #97

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Aga arenetaksegi ju mängides, lugedes ja analüüsides. See, et inimene on arenemis võimeline mängija ei tee temast kohe võitvat mängijat.
    See, et ma positan siia foorumisse päris hulga käsi, kus ise tundsin mängimise ajal täiesti tühjana ja ei teadnud mida teha, ongi ju abi küsimine ning see teeb minust mitte areneva ja mitte võitva mängija?
    Ntx strateegia foorumis on üks käsi ( http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3690 ) mida ma olen üles viinud mitu korda ning kõik vastused on erinevad ja täiesti sisutud, sest ma ei saa teada, et miks ma peaksin just nii tegema. Ja kui vaidlen vastu, siis vastuse välja tooja enam edasi ei räägi, et miks tema arvates peaks just 1/2 pot panema jne.
    Seega ehk seal teemas oleksi aeg kõrgemate limiitide mängijatel nõu anda, sest nagu näha, siis nl25 limiidi mängijad seda läbi ei hammusta.
    Mul on msn-is hulganisti nl2-nl25 mängijaid kellele ma annan nõu ja seda midagi vastu saamata, aga selle käe läbimõtlemisega ma ikkagi ju arendan ennast + kinnistan endale teatud fakte.

  18. #98
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Hästi läheb ja areneb ainult selline seltskond, kus kõik tegelevad ühise eesmärgi nimel ja kõik annavad mingi panuse (kõigil on vabad käed ei ole mingeid karme reegleid), sest teavad mille poole püüdleme ehk kõik teavad mida on vaja teha, et saada järjest paremaks pokerdajaks ja arendavad kõik koos foorumit ning annavad midagi tagasi, et community järjest areneks täiuslikumaks (ilma eesmärgita saada mingit tasu). Sellises communitys ei ole ühtegi veiderdajat, spämmarit, konkreetselt kinnine seltskond, kus offtopicule kohta ei ole. Igas teemas või vastuses tuuakse ära põhjendus jne, kõik võtavad asja tõsiselt, mitte niisama ei spämmita vastusteks fold, shove ilma seletusteta jne. Igasugused spämmarid ja muidu hängijate account lihtsalt kustutatakse ära või kui pole teatud aja olnud aktiivne, siis see lihtsalt kustutatakse. Selline community oleks kiiresti arenev.


    See kui annavad tagasi ainult 10% foorumi liikmetest ja enamus loevad ja vaikivad ei anna isegi tagasisidet ei saa elus olema midagi erilist.

    Kindlasti tekib küsimus, et mis kasu saavad need 10% kes annavad pidevalt kasulikku infot ülejäänud 90% niisama hängijatele, tihti ei öelda isegi aitähhhhh.

    Miks ei võiks see 10% kinnises foorumis omavahel suheldes, kus kõik töötavad ühise eesmärgi nimel ja ei oleks vaja raisata oma aega spämmijate postide lugemisele jne

    Siit tekib lihtne olukord, kus keegi ei taha anda midagi niisama ehk oma teadmisi, aega saamata tagasi midagi, eriti veel niisama hängijatele, kes isegi ei vaevu tagasisidet andma vaid ammutavad ainult infot ja isegi ei ütle aitähhh.

    See on juba inimese loomuses, et mingit kasu peab saama. Seega ei kipu väga palju tarkusi ja infot väljapoolt foorumi adminnide ja tublimate foorumi liikmete poolt tulema. Meiegi teeme seda suuresti vabast tahtest ja oma vabast ajast, sest foorum pole olnud kunagi kasu peal väljas. Näiteks algajate video seeria koos kokku panemisega võttis kindlasti oma nädal, kui mitte rohkem.

    Kogu süsteem on tegelikult selline, et kõik ootavad (90% kasutajatest), kui mitte rohkem, et midagi juhtuks. Pean silmas seda, et tegelikult võiks see lugejate seltskond ka ise aktiivsemaks muutuda, siis muutub kõik järjest aktiivsemaks. Preaegu see 90% lihtsalt ootab, kui midagi sülle kukub ja ongi nii ära juba harjunud, selleasemel et ise samuti mingi panus anda, lihtsalt oodatakse ja vingutakse.

    Kindlasti on olnud see 10% viimaselajal vaiksem, samuti ka minu projektid ja lubadused on poolikud. Mäletan viimast olukorda, kui sain valmis algajate videod ja tegin uued plaanid kesktaseme videodeks, siis tuli juba kuskilt modede ringist tagasisidet, et Tigrano teeb nl100 video irw, et naljamees ju, ise eluaeg nl50 mänginud. Siis sain aru, et teen heast tahtest ja siis vingutakse ja räägitakse seljataga, et otsustasin oma vaba aega ja energiat teisiti rakendada ja rohkem iseendaga tegeleda.

    Ok aitab küll lobast :)

  19. #99
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Kas foorumivedajaid see ei motiveerigi, et kui kasutajad kinnistuvad kasuliku foorumi külge, neil on usaldus ja võib-olla ka moraalne tänuvõlg foorumi ees, siis kasutatakse näiteks rohkem foorumi rakeback-pakkumisi?

    Kuigi mina ei nurise, olen piisavalt tagasidet saanud, eriti siis, kui näen ise ka vaeva abi saamiseks ehk postitan käe eraldi teemana strateegiafoorumisse, püüan subjektis olukorda-probleemi võimalikult konkreetselt sõnastada ning käe juures seletan oma mõttekäiku lahti.
    Ja ma ei arvagi, et NL200+ mängijad peaks NL10-NL25 käsi regulaarselt arutama. Mõtlemise levelite vahe on ilmselt liiga suur, kõrgel mängijad ei suuda ehk parimat nõu andagi, sest neil pole enam feelingut, milline on madala limiidi mõttemaailm.

  20. #100
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Tigrano point on muidugi õige, et kasutajad peaksid olema ise aktiivsemad ja abisaamist rohkem väärtustama, tunnistan, et ma pole olnud piisavalt lahke tänusõnu jagama teema lõpetuseks. Parandan ennast.

    Nimeliselt, kes on mind kas otseselt aidanud või kusagil foorumiteemas midagi kasulikku kõrvataha panemiseks öelnud, tulevad meelde kohe ranka, Tigrano, lenc, Pahvak, ESTPatrick, Vapsik, Rage, hotcocacola, nikitheone, Poku, alaska ... Neid on kindlasti veel rohkem, sry, et teie nimed kohe ei meenunud.
    Suured tänud kõigile siinkohal! Sest kui suurt pilti vaadata, siis ilma selle foorumita oleks ma möödunud sügisel ilmsel Triobetis paarsada taala ära põletanud, otsustanud, et pokker on üks bullshit ja mõttetu pask ning praeguseks oleks see kõik unustatud teema.

    Aga praegu ma siiski olen jõudnud ca poole aastaga nii kaugele, et NL10 winrate on ok, NL20-NL25 limiiti kolimine on täiesti reaalne lähitulevik ja aasta miinimumplaan (hiljemalt aasta lõpuks edukalt NL50 limiiti biitida) tundub jätkuvalt täiesti reaalne. Ja päris kindlasti on Pokkeriprod foorumist saadud abi osatähtsus vähemalt 2/3 kui mitte rohkem ning ma loodan selle peale ka tulevikus.

    IMHO kuna mängija peaks aktiivselt arvamust avaldama vaid limiitides, mille ta on juba vallutanud või mida ta hetkel korralikult biidib, siis ise olen aeg-ajalt NL2-NL10 teemades sõna sekka öelnud, ilmselt peaks rohkemgi. Tegelikult tuleb see endale isegi kasuks, sest see sunnib oma mõtlemist sõnadesse panema ja seisukohti põhjendama. Teinekord saan ehk isegi teada, et mõtlen valesti.

    vot selline mõtisklus.

Lehekülg 5, kokku 11 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES