Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 55, kokku 62 EsimeneEsimene ... 5455354555657 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 1223
  1. #1081

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Ma oleks nous votma norm odds'idega panuse et OKC voidab max 5 manguse seeria. Ehk siis kui keegi arvab et see seeria laheb 6+ voi Miami voidab, siis kuulan pakkumisi.

  2. #1082

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas sven Vaata postitust
    Ma oleks nous votma norm odds'idega panuse et OKC voidab max 5 manguse seeria. Ehk siis kui keegi arvab et see seeria laheb 6+ voi Miami voidab, siis kuulan pakkumisi.
    miks sa seda bookiest ei võta?

    ja kui soovid panust siis paku ise odds`e. Norm oddsidega võin vastu võtta ..

  3. #1083

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Ma arvan et 2.5/1 oleks suht normaalne liin

  4. #1084

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas sven Vaata postitust
    Ma arvan et 2.5/1 oleks suht normaalne liin
    mis panuse summadest me räägime ja kuidas võidu setteldaksime?

  5. #1085

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Sina void summa valida :) Ma saan kanda Hansas ja ma olen kindel et mind teavad piisavalt paljud et ma ei pea vist escrow'sse panema. Kui sul on keegi keda ma voiks teada siis olen nous ausona peale tegema, muidu olenevalt summast vb escrow kellelegi.

  6. #1086

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas sven Vaata postitust
    Sina void summa valida :) Ma saan kanda Hansas ja ma olen kindel et mind teavad piisavalt paljud et ma ei pea vist escrow'sse panema. Kui sul on keegi keda ma voiks teada siis olen nous ausona peale tegema, muidu olenevalt summast vb escrow kellelegi.
    Noh ma arvan, et ei tasu vaeva. Võta parem bookiest koef 3.75 oma betile (leidsin paar sellist kohta ja kindlasti leiab ka mõne adekvaatse koha). Saad parema koefi ja lihtsama elu aga enne kui beti ära kütad mõtle sellele, et Finaal on 2-3-2 formaadis, mis tähendab, et OKC peab isegi peale 2-0 kodus suutma võõrsil 3st 2 mängu võita ning seisul 3-1 näiteks võib OKC meeste mott seeriat lõpetada olla mitte just kõige tugevam, sest kaks viimast mängu kodus ja kodupbliku ees oma võistkonna esimest tiitlit võita tundub nagu toredam variant olevat kui kuskil Miami kodusaalis seda teha.

  7. #1087
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***NBA arutlusteema***

    lol @ viimane lause. mitte üks tiim ei lähe sellise mindsetiga close out mängu mängima, et "ah laseme neil võita, et siis saab kodus tiitli vastu võtta".

  8. #1088

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Ma olen Usas ja mul ei ole yhtegi lahtist arvet yheski bookies nyyd, selleparast siin seda pakkusingi. Ja ma ei otsi just valuet panusel vaid rohkem seda et minu arvamus on et laheb 5 max games ja "put your money where you mouth is" panus :)

  9. #1089

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    lol @ viimane lause. mitte üks tiim ei lähe sellise mindsetiga close out mängu mängima, et "ah laseme neil võita, et siis saab kodus tiitli vastu võtta".
    ära aja lolli möla ... ma tean ajaloost rohkem kui ühte näidet (mehed on hiljem ise tunnistanud- üks neist ka MJ isiklikult) ja on olnud ka vastupidi, kus on tahetud seeria lõpetada võõrsil, et tähistamine oleks ainult meeskonnale, mitte kogu linnale. Ja ma ei väida kindlalt, et OKC selline mindset olema peaks aga tahes tahtmata selline asi tiksub neegritel kuklas tahad sa seda siis tunnistada või mitte.

  10. #1090
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas sven Vaata postitust
    Ma olen Usas ja mul ei ole yhtegi lahtist arvet yheski bookies nyyd, selleparast siin seda pakkusingi
    kas sa 5dimes´i ei saa depot teha?

  11. #1091

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Vb saaks, aga ei hakkaks kontot avama yhe sellise panuse parast. Mul on koht kuhu panna tava panused ja see oleks lihtsalt olnud lobus prop bet kellegi vastu kellel on vastupidine arvamus sellest kuidas seeria laheb.

  12. #1092

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas sven Vaata postitust
    Vb saaks, aga ei hakkaks kontot avama yhe sellise panuse parast. Mul on koht kuhu panna tava panused ja see oleks lihtsalt olnud lobus prop bet kellegi vastu kellel on vastupidine arvamus sellest kuidas seeria laheb.
    Ma kusjuures ei arva vastupidist. Aga ma väga ka ei näe valuet selles betis. On paremaid bette selleks seeriaks IMO.

  13. #1093

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Kindlasti, aga minu panustamised spordis yldse on puhtalt lobu parast gambling ja kuna ma arvan et laheb nii siis olen nous lihtsalt pakkuma panust kellelegi kes ei arva sama. Pakkumine on igatahes jous ja kui keegi tahab teistpoolt, siis andke ainult teada.

  14. #1094
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: ***NBA arutlusteema***

    sven, sinu enda valitud poole juhtumise tõenäosus on 19,5%, ehk kui sa soovid omale 3,5 koefitsenti selle eest, siis su EV on -31,7% sinu raha pealt

    jõuluvana üritad üle trumbata ?

  15. #1095

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Seda enam peaks keegi selle panuse vastu votma :)

  16. #1096
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: ***NBA arutlusteema***

    kasutaja Ruuky jaoks pole edge piisav
    lulz

  17. #1097
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***NBA arutlusteema***

    minu $600 sinu $240 vastu, olen in

  18. #1098

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    kasutaja Ruuky jaoks pole edge piisav
    lulz
    Oleks piisav küll. Aga ma ei tunne teist poolt ja mind ei tunta. Pealegi sooviksin teenida sellelt betilt min 500€, mis tähendaks ca 2000€ kellelegi kandmist ja see on a bit too much for me to trust a stranger.

  19. #1099

    Re: ***NBA arutlusteema***

    OK, lenC, booked. Sellega loen pakkumise lopetatuks ka. Meil vist escrow'd vaja ei ole :)

  20. #1100
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas sven Vaata postitust
    OK, lenC, booked. Sellega loen pakkumise lopetatuks ka. Meil vist escrow'd vaja ei ole :)
    Booked, pole escrow'd vaja.

Lehekülg 55, kokku 62 EsimeneEsimene ... 5455354555657 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES