Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 57, kokku 62 EsimeneEsimene ... 7475556575859 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 121 kuni 1 140, kokku 1223
  1. #1121
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas bounce Vaata postitust
    Mille põhjal sa seda järeldad?
    ah tegelt ära vasta, okc pole isiklikult never meeldind, westist ruutisin kõigi poolt kes vastu läksid neile.
    On ilmne, et nad on praegu väga head, aga imo ei vääri seda tiitlit rohkem keegi kui bron (ärge hakake nüüd selle decision hatega pihta).
    Wade pidi olema vigastatud muide, kujutan ette et Headist oleks palju rohkem vastast kui ta suudaks 100 protsenti välja panna.
    ei ole LeBroni hater, Heati haten veits küll (ja neid bandwagon fänne). lihtsalt kui vaadata OKC playoff runni. esimeses ringis mavs, teises lakers ja kolmandas spurs. nagu kusagil lugesin, siis need kolm tiimi hoiavad enda käes viimase kolmeteistkümne aasta tiitlitest kümme. pluss muidugi epic comeback spursi vastu. OKC pidavat olema neljas tiim NBA ajaloos, kes 0-2 kaotusseisust on suutnud seeria võita.

    //ja nagu sven kirjutas, siis endale ka Heat vastumeelne just selle pärast, et mingi superstaari tiim free agency kaudu kokku pandud ja ülejäänud role playerid ja pingivennad siis täiesti mõttetud. eelmine aasta mavs tõestas, et loeb rohkem tiimitöö, kui superstaarid. loodetavasti tõestab OKC see aasta seda sama.

    mis puutub Ibakasse ja Hardenisse, siis nendega huvitav teema. Durantile ja Westbrookile anti max contractid ja Ibaka ja Hardeni mõlema jaoks ilmselt rolli ei jätku. siis jätkub, kui mõlemad tulevad tiimile vastu ja nõustuvad väiksemate palganumbritega kui nad mujal saaksid.

    Tsitaat Algselt postitas bounce Vaata postitust
    aga imo ei vääri seda tiitlit rohkem keegi kui bron
    subjektiivne arvamus. Nash väärib tiitlit rohkem. :)
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 13.06.12 at 17:42

  2. #1122
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas bounce Vaata postitust
    Wade pidi olema vigastatud muide, kujutan ette et Headist oleks palju rohkem vastast kui ta suudaks 100 protsenti välja panna.
    Mõttetu demagoogia. Paljudel tiimidel vigastustega probleeme. Mis oleks kui Rose oleks terve? jne.
    Fisher samas võiks ühe sõrmuse veel koju viia ju.

  3. #1123
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***NBA arutlusteema***

    pluss samamoodi olid ju pooled Celticu mängijad vigastatud.

  4. #1124

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    ei ole LeBroni hater, Heati haten veits küll (ja neid bandwagon fänne). lihtsalt kui vaadata OKC playoff runni. esimeses ringis mavs, teises lakers ja kolmandas spurs. nagu kusagil lugesin, siis need kolm tiimi hoiavad enda käes viimase kolmeteistkümne aasta tiitlitest kümme. pluss muidugi epic comeback spursi vastu. OKC pidavat olema neljas tiim NBA ajaloos, kes 0-2 kaotusseisust on suutnud seeria võita.

    //ja nagu sven kirjutas, siis endale ka Heat vastumeelne just selle pärast, et mingi superstaari tiim free agency kaudu kokku pandud ja ülejäänud role playerid ja pingivennad siis täiesti mõttetud. eelmine aasta mavs tõestas, et loeb rohkem tiimitöö, kui superstaarid. loodetavasti tõestab OKC see aasta seda sama.

    mis puutub Ibakasse ja Hardenisse, siis nendega huvitav teema. Durantile ja Westbrookile anti max contractid ja Ibaka ja Hardeni mõlema jaoks ilmselt rolli ei jätku. siis jätkub, kui mõlemad tulevad tiimile vastu ja nõustuvad väiksemate palganumbritega kui nad mujal saaksid.
    OKC oli 15-nes tiim kes seda tegi. aga tõsi ta on, kokkukasvamise ja ühtsuse mõttes annab kindlasti thunder headile silmad ette ja nende mängu kohta on raske halba sõna öelda. Tbh, loodan headi võitu ainult jamesi pärast, olen jälginud teda karjääri algusest ja tuleb tõdeda, et peale kõige sita mis ta ise omale peale tõmmanud on, on tal ka parajasti ebaõnne olnud.
    Viimati muudetud bounce poolt : 13.06.12 at 17:53

  5. #1125

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Mõttetu demagoogia. Paljudel tiimidel vigastustega probleeme. Mis oleks kui Rose oleks terve? jne.
    Fisher samas võiks ühe sõrmuse veel koju viia ju.
    wade on headile ikka kõvasti olulisem, kui need tegelased kes bostonil vigastatud olid (bradley, kuuldavasti oli mingeid probleeme allenil ja piercel samuti), pean silmas just seda, et pea iga tiim mis headile vastu saab tulla on ühtlasem. terve wade on varemgi tiimi tiitlile kandnud, niiet demagoogiast on asi kaugel.

    aga ilmselgelt olen ma siin üksi, niiet austan teie eelistusi ja ei hakka sel teemal vaidlema rohkem :)
    Viimati muudetud bounce poolt : 13.06.12 at 17:56

  6. #1126
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas Ruuky Vaata postitust
    No Udonis Haslemist on ta ju ikka parem ja ära unusta, mis mängu mees BOS vastu tegi seeria viimases mängus.
    Bosh on kaitses roostes tänu vigastuspausile. Ta jäi kaitses vahetades või abistades pidevalt hiljaks. BOS ei saanud seda eriti eksponeerida, sest nad ei mängi ligilähedaseski tempos OKC'le. Loodetavasti mida mäng edasi, seda paremaks läheb.

    PS. see tiimitöö vs superstaarid jutt on natuke naljakas, sest OKC'l on highest scoring trio in the league.

    PPS. bounce ära pane camut tähele, talle meeldib lihtsalt puhtalt vaidlemise pärast Heati hateda.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 13.06.12 at 18:03

  7. #1127
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas bounce Vaata postitust
    terve wade on varemgi tiimi tiitlile kandnud, niiet demagoogiast on asi kaugel.
    mitte, et Wade ei oleks olnud finals MVP, aga tuleb arvestada ka sellega, et neil oli tiimis Shaq.

  8. #1128

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Ytleme et Big 3 enam vahem evens out, sellisel juhul kysimus: kumma sa votaks ennem:

    Ibaka, Sefolosha, Perkins, Collison, Fisher

    voi

    Battier, Chalmers, Haslem, Miller, Cole

  9. #1129

    Re: ***NBA arutlusteema***

    See väide, et OKC väärib tiitlit rohkem, sest nad on meeskonna ülesse ehitanud trafti põhjal, mitte miljoneid kulutades, ei oma küll mu nii suurt väärtust. Kuna see on ju ilmselge, et neil on joppand trafti valikutega et sellised möngijad saanud endale. Kui keegi neid endale tahaks osta, ei maksaks nad palju vähem kui Bron või Bosh.

  10. #1130
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas sven Vaata postitust
    Ytleme et Big 3 enam vahem evens out, sellisel juhul kysimus: kumma sa votaks ennem:

    Ibaka, Sefolosha, Perkins, Collison, Fisher

    voi

    Battier, Chalmers, Haslem, Miller, Cole
    OKC omad. Lihtsalt tundus natuke kohatu hakata rääkima mingitest tiim vs staarid ja Dallase kopeerimise juttudest. Saaks aru, et Indiana, Philly või Denveriga oleks praegu seeria.

  11. #1131
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***NBA arutlusteema***

    asi ei olegi mängijate rahalises väärtuses. lihtsalt tunduks kenam kui ringi võidab tiim, kes on kokku kasvanud ja nii öelda nullist alustanud vs tiim, mis on pmst üleöö (mitte otseses mõttes) kokku pandud.

  12. #1132

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Suures pildis see on vaga tahtis. Kuigi vaatajatele tihti sobib et klopsitakse kokku paar kova kamandat staaridest, siis koikide vaiksema turuga voistkondade vastu on see vaga ebaaus. Mina kes olen yhe vaiksema turuga voiskonna(Hornets) fan, siis tean et neil lihtsalt ei anna seda teha muud moodi kui drafti kaudu. Ja nyyd kus mangijad saavad praktiliselt dikteerida kuhu nad lahevad jatab vaga vaikese voimaluse voistelda sellistel voistkondadel. Hornets kaotas raha isegi nendel hooaegadel kui Chris Paul siin oli ja nad playoffides praktiliselt iga aasta olid, nii et luxury tax'ile nad ei saaks moelda ka. See jatab ainsaks voimaluseks ennast korralikult ehitada drafti kaudu ja seda on tunduvalt raskem teha kui teada staarid kokku osta. Ja see ongi pohjuseks miks mul on suurem austus OKC vastu ja kuidas nad oma voistkonna kokku ehitasid.

  13. #1133

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    asi ei olegi mängijate rahalises väärtuses. lihtsalt tunduks kenam kui ringi võidab tiim, kes on kokku kasvanud ja nii öelda nullist alustanud vs tiim, mis on pmst üleöö (mitte otseses mõttes) kokku pandud.
    +1

  14. #1134

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Ma ei tea kumb on suurem bandwagonism, kas Heat`i fännamine või Heat`i hate`mine. Pakuks variant 2. Hea easy target ...

    Ja see kokku ostmise jutt ei päde väga, sest Heat`i total salary ei ole isegi ligilähedane olemaks liiga suurim + kõik kolm supafriendi loobusid osaliselt papist, et saaksid koos mängida. Keegi ei kinunud kui KG, Allen ja Pierce kokku kolisid. Keegi ei kiunu, et Kobe on oma viimased 2 tiitlit poolpetuga saanud (läbi P.Gasoli sisuliselt varastamise Memphisest) ja neid sarnaseid näiteid võiks tooma jäädagi. Ma pole mingi eriline Heat`i fänn aga nagu Jeff van Gundy ütles ... 2 aastat peaks olema piisavalt pikk aeg, et fännid võiksid oma kibestumise, pettumuse vms emotsiooni juba ära unustada. Eriti arvestades kui uskumatut mängu LBJ ja Heat võib heal päeva näidata ...

  15. #1135

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Kõige rohkem käib mulle pinda Heati fännide arvamus kõik need kellele Heat ei meeldi on Heati hatejad. Mina, Minnesota fänn, näeksin hea meelega pigem OKC võitmas juba eelnevatel toodud põhjustel ja hindan Duranti talenti väga kõrgelt. Heat pole minu jaoks lihtsalt nii sümpaatne meeskond kui OKC.
    Viimati muudetud Gettofish poolt : 13.06.12 at 22:54

  16. #1136

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Mul sama mõte, kui ma olen OKC poolt, siis ma ei ole kohe Heati hater. Lebron on kõva tegija ja pole midagi tema vastu. Meeldib lihtsalt OKC, kuna meeskond on väga noor ja mängu lõppudes näidatakse ikka uskumatut enesekindlust oma vanuse kohta ja mängivad kiiret ilusat korvpalli.

  17. #1137
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Mitte, et see maailma mastaabis midagi tähendaks, aga mitu inimest siin öelnud on, et Heati mitte-toetajad Heati haterid on?
    Kui kogu maailma olukorrast rääkida, siis obv on Heati hatereid sitaks rohkem kui inimesi, kes lihtsalt nende vastaseid toetavad.

  18. #1138

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Minu arust lihtsalt Heat vääriks rohkem seda tiitlit, sest teist aastat järjest finaalis kaotada oleks ikka väga jube ja keegi teine hetkel ei vääri rohkem tiitlit NBAs kui LeBron, selle hooaja põhjal. Lihtsalt Durant on täiesti uue generatsiooni möngija, ta jõuab veel 10 aastat neid tiitleid võita...LeBronile niipalju aega ple enam antud ilmselt. Aga ma ise ka arvasin juba hooaja sees, et kui peaks selline finaal tulema, siis ilmselt OKCl on väike eelis, eriti veel kui Miamil kõik mehed täiesti terved ple.

  19. #1139
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

  20. #1140

    Re: ***NBA arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas sven Vaata postitust
    Ytleme et Big 3 enam vahem evens out, sellisel juhul kysimus: kumma sa votaks ennem:

    Ibaka, Sefolosha, Perkins, Collison, Fisher

    voi

    Battier, Chalmers, Haslem, Miller, Cole

    Kui vaadata OKC mängijaid, siis peaks Miamis Cole asendama Anthonyga.

Lehekülg 57, kokku 62 EsimeneEsimene ... 7475556575859 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES