Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 62 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 1223
  1. #101
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    otsige midagi konkreetset välja ja pange linke siis palun, puhtalt ideest, et "võiks olla nii" ei piisa ometi.
    OK pool tundi googeldasin ja tuleb välja, et see fantasy mäng millest rääkisin on NBA.com poolt asendatud ESPN fantasyga. Kõik teised limiteeringuga mängud tunduvad hetkel esmapilgul imelikud.

    Nii et vist see ESPN variant superstaaridega jääb.

    Mind võib nimekirjast maha võtta.

  2. #102

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Jeebus küll. Mind küll nimekirjas pole, mingil põhjusel, kuid võib teid ju natuke harida.

    Esimene osa

    Davy vatrab Auction draftist ehk oksjonist. Oksjoni idee seisneb selles, et iga meeskond haldab mingit summat (nt 100), mille eest tuleb meeskond (nt 15 mängijat) moodustada. Oksjon toimub selliselt, et kasutaja (loositud järjekord) paneb mingi mängija (nt LeBroni) oksjonile ja kõik meeskonnad saavad pakkumisi teha, võidab kõige suurem pakkumine, mis kujuneb lõpuks välja.

    Kui palju saab LeBroni eest pakkuda? Kui oled veendunud, et tahad teda, siis võid välja käia 86 taala 100st. Kuid see tähendab, et ülejäänud 14 mehe jaoks on sul alles 14 taala ehk iga mehe eest saad sa edaspidi pakkuda ainult dollari. Ehk pole just palju ruumi valida, kui teistel on suuremad eelarved alles ehk palju õnne.

    Oksjoni pluss on see, et sa saad enda strateegia ja kulutamise ise paika panna. Ehk lööd LeBroni ja Wade'i peale 75 taala laiaks ja oledki sellega rahul, sest kaks täkku klubis ja küll leiab mingeid oinaid nende kõrvale.

    Oksjoni miinus on, et selleks peab midagi jagama ka ja kui te teete seda esimest korda, siis te ei saa sittagi aru ja kokku tuleb suure tõenäosusega ilge pask, eriti veel, kui liigas on keegi, kes ostustrateegiatest ja blokkimistest ja teaseritest jagab. Aga seda pole vist karta.

    Igatahes on ESPNil selle jaoks igati normaalne keskkond olemas.

    -------------------------------

    Teine osa

    Snake draft on algajatele palju paremini hallatav ja võib-olla ka mõnusam. Esiteks on täiesti arusaamatu jutt, et meeskond oleks staare täis.

    Selgitan. Snake draft tähendab kõige lihtlabasemat drafti, kus loositakse valikud: 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10. See on esimene ring. Davy saab 1 ja on esimene valija, mina saan 10 ja olen kümnes. Davy saab võtta LeBroni, mina pean ootama ja palvetama, et Iverson enne mind ära ei võeta. Ehk LeBroni mina enam võtta ei saa ja pean valima nende seast, kes alles on.

    Samas! Teine ring on järjekorras 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 ehk mina valin esimesena ja Davy kahekümnendana. Ehk mul on kümnes ja kohe ka üheteistkümnes valik.

    Seega ussike – edasi ja tagasi.

    Iga mees saab loomulikult olla vaid ühes meeskonnas ja ma tahaks näha küll, mis vendi te kolmandas-neljandas ringis juba valima hakkate – kaheteistkümnendast rääkimata.

    -------------------------------

    Kolmas osa

    Misasi on head-to-head? Head-to-head on süsteem, kus kõik liiga meeskonnad mängivad hooajal (nt. 20 nädalat) omavahel X arv kordi läbi. Ehk nädal 1 mängin ma Davy meeskonna vastu. Nädal kaks mängin Lenci vastu. Davy vastane on aga kollane. Ja nii edasi. Tore on ju kelkida, et panid vastasele ära.

    See on kõige levinum süsteem. Default.

    Seda Davy soovisüsteemi ma ei tunne, ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes seda kasutaks.

    -------------------------------

    Neljas osa

    Kategooriad. Igal liigal saab määrata, mis kategooriaid arvestatakse. Default on võrdlemisi okei, mõnikord lisanduvad miinuskategooriad nagu vead ja pallikaotused. Miinuskategooria tähendab, et need on ainsad kategooriad, kus sa pead vastasest sitem olema ehk sinu meeskond tegi nädalaga 9 pallikaotust ja vastasel 10, siis sina võidad. Muidu on ju ikka vastupidi.

    Samuti võite arutada, et kas O-rebound tuleks eraldi arvestada.

    Samas esimeseks aastaks soovitan default settingut.

    -------------------------------

    Viies osa

    Kooseisud. Kaks varianti: saab vahetada iga päev või tuleb pühapäeval valida terveks uueks nädalaks algkooseis, mida muuta ei saa. Esimene on lahe, sest iga päev sebimist, kuid oht ära unustada. Teine eeldab planeerimist (väga oluline on mängude arv), sest mida rohkem mänge, seda rohkem võimalusi kategooriates punkte koguda, kuid üks LeBron teeb 1 mänguga sama palju, kui mõni mees kolmega ehk nuputamist on.

    Soovitus on nii individuaalne, et ei oska.

    -------------------------------

    Kuues osa

    Suva, ma rohkem ei viitis jaurata.

  3. #103
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    taipupole on officially mu lemmik postitaja :)

    Millise nendest teeme siis? Poll?

  4. #104

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    taipupole on officially mu lemmik postitaja :)
    +1

    viskas kopsu üle maksa, et mingid rookied siin jauravad ;D

    poll oleks vist hea

  5. #105
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    ma ei saa esimesel pilgul aru, kas 4. ja 5. osa on siis erinevad mängud, mis asjad ma polli panen?

    /piinlik

  6. #106

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    ma ei saa esimesel pilgul aru, kas 4. ja 5. osa on siis erinevad mängud, mis asjad ma polli panen?

    /piinlik
    see drafti ajaline vahe ei tohiks lugeda, seda saab igas game modes eraldi valida (IMO)

    pollis peaks siis äkki olema:

    auction
    snake
    h2h

    ps: ma ESPNis natuke jaurasin ka enne ja seal on alguses sellised variandid valida

    Roto
    H2H Points
    H2H Each Category
    H2H Most Categories
    Season Points


  7. #107
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    poll-bump

  8. #108

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    ma ei saa esimesel pilgul aru, kas 4. ja 5. osa on siis erinevad mängud, mis asjad ma polli panen?
    /piinlik
    1. http://games.espn.go.com/fba/welcome/createleague
    2. Pick Custom
    3. Pane liigale nimi, scoring vali H2H Each Category. Vali meeskondade arv, see võiks olla paarisarv.
    4. Vajuta Express Setup
    5. Sign in, kui sa seda juba teinud pole. Tee konto, kui sul seda pole.
    6. Create you league
    7. Lõbutsege.

    ----------
    Part two for anal farts

    Kui sa oled selline anaalik, et standard ei sobi, siis vajuta punktis 4 Manual. Kui sa tõesti tahad, siis võid rosteri teha ka nii, et lisad ühe Forward/Centeri ja lisa juurde üks vend Benchile (kokku 4). Samuti võid anda ühe IR koha, et vigastatud staari saaks kuhugi toppida.

    Üle 15 mehe ma küll meeskonda ei laseks valida, sest see tähendaks niigi 150 mängijat.

    Kategooriad vali, mis sa tahad. Nendest ma juba kirjutasin.

    Järgmises kohas tuleb valida: TRANSACTION AND WAIVER RULES ja Lineup Changes:

    See on oluline koht, sest siin määrad, et kas iga päev või korra nädalas vms.

    Edasi on lihtne.

    ------------

    Tagatasku tarkus

    Kui sa oleksid esimese juhendi järgi teinud, oleks kõik valmis ja muuta saab neid lolle reegleid ja settinguid alati hiljem ka. Nüüd aga loed seda juttu ja raiskad aega.

  9. #109

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    [quote a
    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ
    pollis peaks siis äkki olema:
    auction
    snake
    h2h
    Topeltjeebus kesk pohlamoosi. Auction ja snake on drafti liik, h2h on SCORINGU liik.

    Teil on neli drafti liiki: Live Draft (te valite selle, muide, seda pole vaja pollitada), Live Auction Draft (kui Davy väga palju jonnib, siis see), Autopick Draft (never, sest te ei oska ja ma ka ei oskaks), Offline Draft (naljakas, kuid võimatu, sest te pole ühes ruumis).

    Teil on ka neli scoringu liiku: Davy tahab Rotot, mina pakun h2h each categoryt. on ka teistsuguseid h2h variante, kuid need ei ole nii toredad.

    Ja nüüd ma kavatsen mullivanni minna ja siis oma tänaöisesse hiiglaslikku voodisse magama. Head pollitamist.

  10. #110
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Ma loodan, et ma nüüd saan asjale pihta, reaalsed pollivalikud oleks äkki sellised?

    Live draft-Rotisserie
    Live draft-H2H each category
    Live action draft-Rotisserie
    Live action draft-H2H each category

  11. #111

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Tra kui võrdsed mängud on. Mu neljased kompunnid kõik perse läinud. Kolm pihta, viimane ikka mööda, sick. Variatsioon sakib. Jubedam kui pokker, päris kindlasti kohe.

  12. #112
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Jeebus küll. Mind küll nimekirjas pole, mingil põhjusel, kuid võib teid ju natuke harida.

    Esimene osa

    Davy vatrab Auction draftist ehk oksjonist. Oksjoni idee seisneb selles, et iga meeskond haldab mingit summat (nt 100), mille eest tuleb meeskond (nt 15 mängijat) moodustada. Oksjon toimub selliselt, et kasutaja (loositud järjekord) paneb mingi mängija (nt LeBroni) oksjonile ja kõik meeskonnad saavad pakkumisi teha, võidab kõige suurem pakkumine, mis kujuneb lõpuks välja.
    Ei vatra sellest. Kui oled kunagi mänginud Chapions league fantasyt, siis sama süsteem ainult, et tegemist siis korvpalli fantasiga.

    Mäng oli selline,
    Kulutada 100 ühikut.
    Bryant maksab 24 ühikut
    Nash 22 ühikut
    ...

    Iga mees saab valida need mehed, keda ta soovib ja meeste tiimid tulevad avalikuks siis kui deadline kukub. Et ei ole sellist teemat, et "oh no Lebron valiti ära", vaid teed sellise tiimi, mis sulle meeldib 100 ühiku eest !

    Anyway, seda korvpalli fantasyt enam ei ole kahjuks.

  13. #113
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Okei, siis on asi pmst lukus, et teeme live snake drafti, panen polli üheks päevaks kas roto süsteem(nagu liiga, kõik vs kõik) või H2H(TP kirjeldas enne ilusti).

    1. Aadu
    2. Supsti
    3. taipupole
    4. Lenc
    5. Heido24
    6. Patrick
    7. Godspeed_EJ
    8. KK074213
    9. MrRiver
    10. Spewmonkey

    parandage mind, kui siin mingi viga on. Homme vaatab siis edasi. Mulle pole vist vaja maile saata, ma näen kõigi omasid nagunii ja invite tuleks siis sellele mailile, kust te siia registreerunud olete (kui see ei sobi, siis pange pm obv).

    PS. poll on nullitud, palun hääletage uuesti, aitäh!

  14. #114
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    hääletasin head to head

  15. #115

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    im in...võid "?" eemaldada

  16. #116

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ
    im in...võid "?" eemaldada
    Sama siin ning hääletasin head to head poolt.

  17. #117
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Kuna kell on vastavalt valesti ja võin millegagi eksida, siis kas see mitte teie välja pakutud punktide põhjal fantasy ei ole mitte lihtsalt stock exchange? Või mängijate vahetamist ei toimu regulaarselt vaid korra saab punktide järgi valida?

  18. #118
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    laksisin mingi random 5fold kombo

    ATL Hawks v TOR Raptors
    TOR Raptors 2.45


    HOU Rockets v PHI 76ers
    PHI 76ers 2.19


    NY Knicks v NO Hornets
    NO Hornets 1.33


    POR Trailblazers v CLE Cavaliers
    CLE Cavaliers 1.16


    CHA Bobcats v SA Spurs
    SA Spurs 1.30


    ORL Magic v PHX Suns
    PHX Suns 1.67


    GS Warriors v CHI Bulls
    CHI Bulls 1.54



    : D glhf
    Tor atl vast ei võida, sama phi vs hou. Knicks on hot team hetkel ja enesekindel NO aga mitte. Suns/magic on 50/50. Chigago sucks.

    Mina oleks pannud.
    Atlanta
    Knicks
    Cle
    SA
    PHX
    GSW

    vaatame , kuidas mängud lähevad :)

  19. #119

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***


  20. #120
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    fantasy liigal võiks eraldi topic olla. Neid postitusi loevad vaid liigas osalejad...

Lehekülg 6, kokku 62 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES