Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 17, kokku 17
  1. #1

    Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Kas taolises olukorras on mõtet callida preflop 3bet?

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Hero ($48.40)
    UTG+1 AAoverKings ($25.41)
    CO AlexOnFire ($20)
    BTN Furbs ($18.17)
    SB Dogers ($25.27)
    BB ciortukas ($23.24)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is UTG 9 8
    Hero raises to $0.80, AAoverKings calls $0.80, 1 fold, Furbs raises to $2.80, 1 fold, ciortukas calls $2.60, Hero ??

    Äkki on suited connectorite kohta ka midagi sarnast nagu on pocket paaride kohta 5/10 reegel? Keegi on midagi kuulnud?

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Ikka kehtib, võib-olla sealt saab rohkem tarkust kui ing.keelt oskab:
    http://www.texasholdempoker-stats.co...tors_odds.html
    Minu arvates on call siin +EV küll, aga postflop mängus peab olema kindlus, sest suited connectorseid ikka raskem mängida kui pisikesi pocket paare.

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Kas 5/10 reegel kehtib ainult 6 max mängule või sobib seda kasutad ka FRs?

  4. #4

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Sobib mõlemaks.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Selletage lollile ka mis elukas see 5/10 reegel on

  6. #6
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    kui see on alla 5% su stäkist - calli, kui üle 10% - ära calli.
    kui nende vahel, siis otsusta ise

  7. #7
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Ma ütleks, et 5-10 reegel ei kehti SC jaoks, kuna:
    • PP tugevus seisneb selles, et sul kas on flopil monster või ei ole. Kui ei ole, saad rahulikult foldida ja su mäng on ikka +EV
    • Suited connectoritega floppad tihti tõmbeid, mis tahavad näha kõiki 5 kaarti laual, s.t sul tuleb tavaliselt panna rohkem raha potti, et showdownini jõuda, enne kui sul on selge kas sul on monster või mitte, seega sa ei riski enam 5% oma stäkist, et võita 100% stäkk, vaid riskid pigem 50-100% osaga oma stäkist, et võita 100% stäkk

  8. #8
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    SC kohta on see hea artikkel 2+2's
    http://forumserver.twoplustwo.com/39...eory-math-301/

    ta on raske, a hea

    e: kokkkuvõtte -
    So, basically, it's a 12% chance (~7.5:1) to flop something you'll want to shove.

  9. #9
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Kui ma viimati seda artiklit lugesin, siis tundus, et osad tõenäosused võivad väga vabalt valed olla (sest tõenäosusi oli kokku liidetud).

    P.S. Ja ma ei mõtle valesid komakohti.

  10. #10
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    really?:O
    siis on küll jama ju

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    Ma ütleks, et 5-10 reegel ei kehti SC jaoks, kuna:
    • PP tugevus seisneb selles, et sul kas on flopil monster või ei ole. Kui ei ole, saad rahulikult foldida ja su mäng on ikka +EV
    • Suited connectoritega floppad tihti tõmbeid, mis tahavad näha kõiki 5 kaarti laual, s.t sul tuleb tavaliselt panna rohkem raha potti, et showdownini jõuda, enne kui sul on selge kas sul on monster või mitte, seega sa ei riski enam 5% oma stäkist, et võita 100% stäkk, vaid riskid pigem 50-100% osaga oma stäkist, et võita 100% stäkk
    Isegi väikeste taskupaaride mängimine 3betted pottides ainult seti peale ei ole tihti kasumit tootev mäng, rääkimata siis SC-dest.

    Üleüldse on tolle teema küsimus väär, mitte väär aga liiga kaugele ruttav. Alustakse küsimusega, "SC-de implied oddsid tõstetud potis". 100BB stäkk, sa positsioonil, ees raise 3BB. Kas Teile toodab see mäng kasumit, kui cold-callite?

  12. #12

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    Ma ütleks, et 5-10 reegel ei kehti SC jaoks, kuna:
    • PP tugevus seisneb selles, et sul kas on flopil monster või ei ole. Kui ei ole, saad rahulikult foldida ja su mäng on ikka +EV
    • Suited connectoritega floppad tihti tõmbeid, mis tahavad näha kõiki 5 kaarti laual, s.t sul tuleb tavaliselt panna rohkem raha potti, et showdownini jõuda, enne kui sul on selge kas sul on monster või mitte, seega sa ei riski enam 5% oma stäkist, et võita 100% stäkk, vaid riskid pigem 50-100% osaga oma stäkist, et võita 100% stäkk
    Aga pole ju keegi öelnudki, et 5/10 reegel peaks SC-de kohta kehtima. Küsisin, et kas on äkki midagi sarnast olemas. Näiteks 2/4 reegel ;D

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Isegi väikeste taskupaaride mängimine 3betted pottides ainult seti peale ei ole tihti kasumit tootev mäng, rääkimata siis SC-dest.

    Üleüldse on tolle teema küsimus väär, mitte väär aga liiga kaugele ruttav. Alustakse küsimusega, "SC-de implied oddsid tõstetud potis". 100BB stäkk, sa positsioonil, ees raise 3BB. Kas Teile toodab see mäng kasumit, kui cold-callite?
    Ei tooda. Õigemini ei tee sellist mängu.

    Aga asi selles, et kui tihti ikka raisetud potis full stack välja makstakse. Enamjaolt saad cbeti, kui sedagi. 3bet potis kahe või kolme vastase vastu peaks aga suht tihti vähemalt ühe vastase ära stakkima, kui midagi tugevamat kui paar hittida.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Tsitaat Algselt postitas VinQbator
    Aga pole ju keegi öelnudki, et 5/10 reegel peaks SC-de kohta kehtima. Küsisin, et kas on äkki midagi sarnast olemas. Näiteks 2/4 reegel ;D
    Teises kommentaaris (Levise postitatud) olev viide on artiklile, kus matemaatiliselt on tõestatud, et SC-d vajavad enam-vähem samasuuri implied oddse ja kehtib nn. 5/10 reegel. Mina sellega nõus ei ole, sest kolmik on ikkagi valmis käsi ja eesmärk on saada võimalikult kiirelt võimalikult palju raha sisse (selle jaoks ei ole vaja eriti oskusi) aga SC-d floppavad tihti tõmbe, paari ja siin on vaja juba oskusi, et teha õige otsus (kas mängida tõmmet passiivselt või agresiivselt, kas meie paar on hea). Seega sõltuvalt mängija mänguoskustest on implied oddsid erinevad.


    Tsitaat Algselt postitas VinQbator
    Ei tooda. Õigemini ei tee sellist mängu.

    Aga asi selles, et kui tihti ikka raisetud potis full stack välja makstakse. Enamjaolt saad cbeti, kui sedagi. 3bet potis kahe või kolme vastase vastu peaks aga suht tihti vähemalt ühe vastase ära stakkima, kui midagi tugevamat kui paar hittida.
    Statistika suurim pluss ongi, et saab väga edukalt lugeda mängijaid. Kui mängija on 14/13, ta callib mu tõste ja läheb pärast floppi lolliks siis väga suure tõenäosusega on kolmik vastas. Samuti flop J 8 7 ei ole enam nii ohtlik, eriti kui meil näiteks on käes üks maas olevatest kaartidest (A8) sest kui sa callid ainult väikese paariga ei aita see flop sind eriti. Seega laiem callimisrange aitab maskeerida su kätt AGA ma ühe enam hakkan veenduma, et enamus mängijaid on dumba jumbasid ja nad lihtsalt ei kohandu su mänguga.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis


  15. #15

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    JQ EDASI,KUS ON NALI?

  16. #16
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Alustakse küsimusega, "SC-de implied oddsid tõstetud potis". 100BB stäkk, sa positsioonil, ees raise 3BB. Kas Teile toodab see mäng kasumit, kui cold-callite?
    Ausõna ma ei tea. Mul on andmebaasis liiga vähe käsi, et mingit järeldust teha. Puusalt tulistades arvaks, et cold-callimine on slightly +EV, aga 3bet on rohkem +EV (FE tõttu).

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Suited connectorite implied oddsid 3bet potis

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    Ausõna ma ei tea. Mul on andmebaasis liiga vähe käsi, et mingit järeldust teha. Puusalt tulistades arvaks, et cold-callimine on slightly +EV, aga 3bet on rohkem +EV (FE tõttu).
    Uurisime ESTPatrickuga ükspäev SC-sid CC pottides. Ta mänginud 6maxi ja FR, full ringis kaotas ja 6maxis võitis...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES