Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5
  1. #1

    6,50 $ SNG 18 man turbo. Kas valisin õige koha shovemiseks?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 6.5 Tournament, 250/500 Blinds (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO (t5914)
    Hero (SB) (t4425)
    BB (t5012)
    UTG (t7714)
    MP1 (t575)
    MP2 (t3360)

    Hero's M: 5.90

    Preflop: Hero is SB with J, 9
    4 folds, Hero bets t4425 (All-In), BB calls t3925

    Flop: (t8850) A, 3, 2 (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t8850) 5 (2 players, 1 all-in)

    River: (t8850) 3 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t8850
    Main pot: t8850 between Hero and BB, won by BB

    Results:
    Hero had J, 9 (one pair, threes).
    BB had A, Q (two pair, Aces and threes).
    Outcome: BB won t8850


    Viimasel ajal olen proovinud neid turbokaid. Kas soovitate neid üldse mängida? Turna lõpud lähevad jube loteriiks.

    Aga antud käe puhul mõtlesin, et küsin targematelt nõu. Terve turna olin chip liidrite hulgas, aga lõpp vajus ära. Kas sellises kohas nuppe lükata on õige ja ainult ebaõnne süüdistada või oleks võinud paremat kätt oodata?

  2. #2

    Re: 6,50 $ SNG 18 man turbo. Kas valisin õige koha shovemiseks?

    Vastase kohta read? Kui donk, kes mängib rangega üle 25%, siis fold. Kui on tightim, siis on lootust foldile ja push. Kui antud korral oli tegemist tight vastasega, siis antud shove on minu arust igati ok.

  3. #3

    Re: 6,50 $ SNG 18 man turbo. Kas valisin õige koha shovemiseks?

    ma shoveks igal juhul siin
    oleks bubble siis vb viitsiks foldida aga üldiselt on minu range seal any2
    ehk siis väga hästi mängitud käsi
    ja turbod ainult tunuvad lotod neile, kes ei saa aru kus kohas turbodes skill välja tuleb. Need, kes turbosid biidivad nendele on oluliselt parem turbosid mängida, sest kestavad vähem aega ja teenib rohkem vähema ajaga.


    Ülidselt on valus sellises kohas ennem rahasid välja kukkuda aga mõtle sellele, et sellises faasis sa tihti nagunii üle 70/30 olukorra ei saa ja sellele palju 1. koht on väärt vs 4.

  4. #4

    Re: 6,50 $ SNG 18 man turbo. Kas valisin õige koha shovemiseks?

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba

    ja turbod ainult tunuvad lotod neile, kes ei saa aru kus kohas turbodes skill välja tuleb.
    Olen suga nõus. Enne kui nii kirjutasin, mõtlesin pikalt, et kuidas saaks teistmoodi öelda :D Aga hommik vara alles ja mõte ei liigu. Mängud kestavad vähe jah ja väga raske on oskusi (nii vähe, kui mul neid on) maksma panna.
    Aga kaart on vist üle keskmise hästi jooksnud ja mulle siiani täitsa meeldivad need 2-3 laua turbo SNG-d.

  5. #5

    Re: 6,50 $ SNG 18 man turbo. Kas valisin õige koha shovemiseks?

    Tsitaat Algselt postitas JarmoH
    Olen suga nõus. Enne kui nii kirjutasin, mõtlesin pikalt, et kuidas saaks teistmoodi öelda :D Aga hommik vara alles ja mõte ei liigu. Mängud kestavad vähe jah ja väga raske on oskusi (nii vähe, kui mul neid on) maksma panna.
    Aga kaart on vist üle keskmise hästi jooksnud ja mulle siiani täitsa meeldivad need 2-3 laua turbo SNG-d.
    ei kui sa julged selles kohas edaspidi kah nuppe lükata siis potentsiaali on

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES