Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 71 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1417
  1. #241
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Jenny on the block

    1. vist oleks ise ka siin bustoks läinud.. hiljemalt turnis.. sõltub vastase statidest.. kui tal 3bet väga väike.. siis oleks võibolla foldinud.. ma oleks siin ta KQ või KJ peale pannud.. KQ oleks meid ka beatinud...
    2. kõik õige.. nupud sisse.. cooler
    3. ma oleks ka turnil samamoodi teise barreli veel pannud.. riveris oleks checkinud.. kui sul FTP's on acount siis vaata sela ühte videot top 5 leaks.. seal on juttu ka riveri panustamistest.. riveris me panustame ainult väga he akäega.. või nõrga käega, kui on võimalik pot maha võtta.. medium kätega checkime, sets meid beativ käsi võib järgi checkida.. või check-callime, kui tunne on, et meil on showdown valuet.. obv annab meile infot ka vastase beti suurus..
    4. hea shove vastase poolt... ma oleks ka seal callinud.. shit happens
    5. soovitan hakata mõtlema pot controli peale selles mõttes.. et kui oled postsioonis, siis top pair hea kicker vms tüüpi kätel.. ära aja poti suureks.. turnis saad checkida järgi.. pot aja suureks siis kui sul on tugev käsi.. set ja parem.. ehk võida suuri pote, kaota väikeseid pote..
    6. sama asi.. läksid lihtsalt hulluks ära.. sa oled positsioonis.. võta kaart.. p.s. ma jälgin kasutajatel ka fold to turn cbet ja went showdown stati.. see võib ka anda märku, kas jama on käes või mitte... ja turnis reraise saamine tähendab tihti ikkagi vastaselt tugevat kätt.. mingi nimega teoreem oli ka selle kohta olemas..
    7. tõenäolisel toli jah KK või AA vastas.. ma oleks vaadanud tüübi state.. kas miski nit või regular.. fishi vastu oleks vast ära callinud..
    8. kõik õige.. cooler

  2. #242
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Facepoker
    3. Mai tea kuidas sa mängid 22-1010 ranka tabeli järgi? Ise limbin ja kui pihta ei saa siis fold.
    absoluutne leak.. kui hitid seti, on sul limbitud pot.. mis on väike, seda on raske suureks kasvatada.. ja mingid hullud võivad olla suvalise any2 kaardiga miski OESD või flushdraw kokku tõmmata, mille hitivad ja sina maksad oma setiga nende käe kinni.. aga nemad enamasti oma any2 käega sinule sinu seti kinni ei maksa.. rääkimata sellest, et kui oled preflopis agressor, siis tihti saad flopis poti maha ka siis kui sa ei hiti.. ehk sealt tuleb ka raha tagasi..

  3. #243
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    absoluutne leak.. kui hitid seti, on sul limbitud pot.. mis on väike, seda on raske suureks kasvatada.. ja mingid hullud võivad olla suvalise any2 kaardiga miski OESD või flushdraw kokku tõmmata, mille hitivad ja sina maksad oma setiga nende käe kinni.. aga nemad enamasti oma any2 käega sinule sinu seti kinni ei maksa.. rääkimata sellest, et kui oled preflopis agressor, siis tihti saad flopis poti maha ka siis kui sa ei hiti.. ehk sealt tuleb ka raha tagasi..
    Kui ma nüüd natuke mõtlen siis tegelikult on su jutus tõepõhi all :)

  4. #244

    Re: Jenny on the block

    On tõesti. Proovisin ka ise limpi aga raise on õigem. AGA... AGA! Selle toimimiseks pead õppima cbettima õiges olukorras kui ei peaks setti hittima. Kui cbetti õigesti ei kasuta siis jääb suur raha saamata.

  5. #245
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    On tõesti. Proovisin ka ise limpi aga raise on õigem. AGA... AGA! Selle toimimiseks pead õppima cbettima õiges olukorras kui ei peaks setti hittima. Kui cbetti õigesti ei kasuta siis jääb suur raha saamata.
    jah.. soovitan Pokah vms kuskil topicus oli ranka statitsika võetud, mis flopis ja millal cbet teha.. + mina jälgin fold to cbeti stati vastastel ja went to showdowni.. + kui ikka flop tuleb selline mis vastase rangesse kuulub.. siis jätan ka tegemata cbeti...

  6. #246
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Aitäh teile vastuste eest!:)

    Täna jätan pokkeri vahele ning püüan oma vigadest õppida.
    Plaan oleks ikkagi selle kuu lõpuks NL10 jõuda.

    Muutusin vast liiga enesekindlaks ning seetõttu on ka palju vigu mängus tulnud.
    Tõmban laudade arvu koomale->nüüdsest maksimaalselt 10. Optimaalne oleks 8.
    Enne mõtlesin kõik oma käed läbi->nüüdsest pean oma käsi veelgi rohkem läbi mõtlema.

  7. #247

    Re: Jenny on the block

    Tead, mulle jõudis see ka üllatusena, aga proovi mängida 4-6 lauaga, korralikult selecti lauad: alla 15bb average pot ei tohi olla ja plrs/flop võiks olla kõrgeim, hands/hr <80, maksimaalselt 2 alla 80bb mängijat, plrs waiting max 1, kui sa saadki istekoha, siis tee kindlaks, et sa ei istu silverstari või kõrgema VIP staatusega inimese kõrval(vasakul temast). Kui need nõudmised on täidetud, siis see laud peaks palju jõukohasem olema. Ja regulaarselt checki avg pot, et ei langeks alla 15bb ja plrs/flop alla 20%, kui üks nendest juhtub siis otsi enne järgmist bbd uus laud.

  8. #248
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Juba teengi seda. Isegi siis, kui 13+lauda lahti :D :D :D

  9. #249

    Re: Jenny on the block

    Omg, sind peaks tableselectoriks palkama ;D 8+ lauaga läheb table selectimine raskeks, kuna laudu on iga mingi 20-30 käe tagant vaja vahest välja vahetada:D

  10. #250

    Re: Jenny on the block

    See 4-6 laua teema on õppimiseks OK väga väga alguses. Minuarust 12 lauda oleks õppimiseks veel väga hea sest on küllalt aega tight mängu puhul otsuseid mõelda. Aga eks see igaühe tunde asi ole. Tähtis on mitte aega raisata foldimisele ja laudade mõttetule liigutamisele stack laotuse puhul stackist välja - kogu mängu aitab kiirendada gamepadi kasutamine (kui juba ei kasuta siis vt näiteks minu postitust TableNinja threadis.)

    NL2 hakkasin ka laskma juba 22 lauaga ja ei olnud probleemi. Nüüd NL5 liikudes siiski u 14-15 lauda, et jääks mõtlemisele ja õppimisele ka aega.


  11. #251
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Ma ei tea, gamepad vist ei ole väga minu teema. Kuigi tableninjaga oleks vist küll väga mugav :D

  12. #252

    Re: Jenny on the block

    Ära võta seda nagu mingit arvutimängu teemat vaid see on tõesti mugav ja mängukiirendav asjandus. Väga täpselt käejärgi ja hiirega on lausa vastik mängida kui gamepadiga harjunud.

  13. #253
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Peab vist enne kusagil proovima seda. Pole kunagi sellist asjandust proovinud. Liiga "mänguliseks" vms ei lähe sellega? :D

  14. #254

    Re: Jenny on the block

    Ma leian, et neid asju pole vaja... Väga lihtsalt saab ka ilma hakkama, ega see otsustusaeg nii lühike ka nüüd pole, ja kui ongi siis võta laudu vähemaks. BB/100 tõuseb kindlalt

  15. #255

    Re: Jenny on the block

    No selle suhtumisega on PT3 ka mõttetu sest paberil saab ka arvet pidada :D

  16. #256
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Proovin siis ikkagi natuke NL5. Vaatasin oma käed üle ja püüan seekord mitte vigu teha.
    Eks paistab, kuidas läheb :)


    EDIT: kaks korda KK versys AA. Ning -2BI :(

  17. #257
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Kas siin käitusin õieti?

    ( Click to show/hide )

  18. #258

    Re: Jenny on the block

    Oleksin flopil veel otsa pannud, kuna draw-d olemas.

  19. #259

    Re: Jenny on the block

    mina oleksin pushinud flopil, aga samas sellised min raised on väiksestes limiitides kahtlased ja tähendavad väga tihti nutsi.

  20. #260

    Re: Jenny on the block

    oleks flopis short stäckeri AI tõstnud peale tema raisi :)

Lehekülg 13, kokku 71 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 114 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 114 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES