Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 71 EsimeneEsimene ... 816171819202868 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 1417
  1. #341
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Kas keegi oskaks siis ehk täpsustada, mis on nii suur vahe NL5 ja NL10l?

    Millega tuleb arvestada? :)
    SAMA! Saage aru, et kui roll olemas järgmiseks limiidiks ja rolli olete ehitanud eelnevas limiidis siis biidite pohhuilt ka järgmist limiiti. 0 vaheeeeeeeeetttttttttt.

    Go & Crush.

    Ok ma poodi, jube purhus ka juba keset hommikut.

  2. #342

    Re: Jenny on the block

    Usu jah purhus peaga inimese juttu!

  3. #343
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Jenny on the block

    vahet peaaegu ei olegi.. sõltuvalt mis keskkonnas mängid võib lihtsalt nite rohkem olla.. ja vahe vast selles, et NL2s ja NL5s aegajalt mingid donkid kes oma raha on peaaegu maha mänginud lähevad suvaliste kätega allini.. KT või 9Q.. siis NL10s juhtub seda juba oluliselt vähem..

  4. #344
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    vahet peaaegu ei olegi.. sõltuvalt mis keskkonnas mängid võib lihtsalt nite rohkem olla.. ja vahe vast selles, et NL2s ja NL5s aegajalt mingid donkid kes oma raha on peaaegu maha mänginud lähevad suvaliste kätega allini.. KT või 9Q.. siis NL10s juhtub seda juba oluliselt vähem..
    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Usu jah purhus peaga inimese juttu!
    Te mõlemad käige p***i! Mis kuradi keskkond? Vahet ei ole!

    Ainukesed vahed on
    a) 50NL ja 100NL <--- 100NL on lihtsam

  5. #345
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Jenny on the block

    nl 4 ja 5 on nii et kui tuleb räme over bet või shove siis tasub seda reeglina uskuda , sest tyyp on järjekordselt oma 2 oudise ära tirinud vms ja sa võid rahus oma KK või AA maha visata , raskemaks muutub see siis kui hitid seti ja lauale tuleb flush riverisse ja tyyp shoveb siis 8/10 juhul on seal tyybil mingi K high või A high flush... või gut shotiga rida.... kui suudad häid kaarte raskes olukorras maha pannna siis säästad palju raha juba.

    NL10 pigem vist rohkem hakkatakse trappima ja vähem tehakse mingeid over bette ja shove aga üldiselt kui oled endal nl 4 -5 rahad kokku grindinud siis ei tohiks probleemi olla. Ise olen kergelt shote võtnud nl 10 ja kohe kohe saan nl 4jas rahad ka kokku et edasi liikuda nl 10.

    pealn trios (seal ka korralik donkland ikka) vahest ajab ikka vihale kui ahvid ära tirivad , aga jah enam neid sõimata ka ei saa, sest chat disabled trios... ja ega pole mõtet sõimata ka neid, sest reeglina maksavad kinni hiljem sulle mingi jama...

  6. #346
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Jenny on the block

    Kui oled NL5 beatinud ja roll on olemas, siis kiiresti NL10-sse. Limiidi vahetusel on oluline reegel, et kui eelmises limiidis su mäng toimis kenasti, siis toimib see ka uues limiidis. Ära esialgu muuda midagi ning jätka sama rada.

  7. #347
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Kui oled NL5 beatinud ja roll on olemas, siis kiiresti NL10-sse. Limiidi vahetusel on oluline reegel, et kui eelmises limiidis su mäng toimis kenasti, siis toimib see ka uues limiidis. Ära esialgu muuda midagi ning jätka sama rada.
    Esimene normaalse jutuga vend siin.

  8. #348
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Te mõlemad käige p***i! Mis kuradi keskkond? Vahet ei ole!
    ma olen väga veendunud, et FTP's on NL5-NL25 nitimad kui samad tasemed Starsis ja FTP NL50 on loosem kui Starsi NL50.. ja shortstackereid on ka hetkel FTP's rohkem kui Starsis. (loodan et varsti tuleb see FTP update, kus shortstackidele kott pähe tõmmatakse)

  9. #349
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ma olen väga veendunud, et FTP's on NL5-NL25 nitimad kui samad tasemed Starsis ja FTP NL50 on loosem kui Starsi NL50.. ja shortstackereid on ka hetkel FTP's rohkem kui Starsis. (loodan et varsti tuleb see FTP update, kus shortstackidele kott pähe tõmmatakse)
    Tõendeid????!!!!!!!!!!!??? Ja see ei ole üleüldse küsimus, mis limiit on nitim või mitte. Küsimus on see, et mis peaks kasutaja oma mängus muutma, kui liigub üles. Vastus on - MITTE MIDAGI!

  10. #350
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ma olen väga veendunud, et FTP's on NL5-NL25 nitimad kui samad tasemed Starsis ja FTP NL50 on loosem kui Starsi NL50.. ja shortstackereid on ka hetkel FTP's rohkem kui Starsis. (loodan et varsti tuleb see FTP update, kus shortstackidele kott pähe tõmmatakse)
    FTP NL50 on minu subjektiivsel hinnangul tõesti kergem kui Starsi oma. FTP NL25 tundus samasugune nagu Starsis, aga mängisin FTP NL25s ainult 8k kätt.

  11. #351
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    NL10s on ikka julmalt nitte :-\

  12. #352

    Re: Jenny on the block

    Peksa neid mitte kaitsvaid blinde siis! ;D

  13. #353
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Jenny on the block

    Omal ajal oli Starsi NL5 palju nitisem kui NL10 :)

  14. #354
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Tegin siis ca 500 kätt, ei midagi erilist.
    Alguses suutsin mängida 1 buy ini maha aga lõpuks suutsin tagasi jõuda. Ehk siis +1 buy in täna :D
    Esmamulje on selline, et nitte on rohkem ning inimesed on palju agromad ja bluffialdimad. Kuid seda tulebki ära kasutada :P

  15. #355
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Jenny on the block

    Starsis pole üldse nitte NL10 6maxis vähemalt Nii head fishid on, et ma nutan iga kord kui lauast lahkun...

  16. #356
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Mida sellise käega teha?
    ( Click to show/hide )

  17. #357

    Re: Jenny on the block

    fold, vastas set.

  18. #358
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas seep
    vastas set.
    wat

  19. #359

    Re: Jenny on the block

    buttoni statid oleks abiks.
    Aga üldiselt oled sellises olukorras kas palju taga või veidi ees. Fold tundub parim

  20. #360

    Re: Jenny on the block

    Kuna NL10 on nitring, siis ma eeldan, et vastas suht nit, drawga kipuvad olema microdes inimesed passiivsed. Callimine prf näitab niti juures üldiselt, et tal on 22+, QQ+ oleks 3betinud prf arvatavasti. T9 vaevalt ta callis pfr. Ehk ta ranges on 88 ja JJ võibolla ka AK. Ma ei leia, et see oleks koht kus peaks bluffima. Although, kui ta näeb, et su fold% raisele on miskine 80%, siis see polegi nii halb mõte, aga vaevalt see nii on.

Lehekülg 18, kokku 71 EsimeneEsimene ... 816171819202868 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES