Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 71 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 1417
  1. #441
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Jenny on the block

    Täna sattusime vastamisi siin käes. Sa oleks pidanud PF nupud panema mu re-raise peale, ma ju tean statside järgi ja siit foorumist, et sa pole suvadonk, oleksin su KK+ peale pannud ja foldinud.

    ( Click to show/hide )

  2. #442
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Jep. Minu viga tõesti.
    Ma ei näinud enne callimist su nime. Arvasin, et saan KK sult rohkem raha kätte ning kerge tilt oli ka käes, kuna kaotasin just kahes eelmises lauas QQ versus J6 ja AA versus 1010trips. Rohkem sinu vastu ei mängi :D

  3. #443
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Täna sattusime vastamisi siin käes. Sa oleks pidanud PF nupud panema mu re-raise peale, ma ju tean statside järgi ja siit foorumist, et sa pole suvadonk, oleksin su KK+ peale pannud ja foldinud.
    miks ta peaks nuppe panema, kui kõik nõrgemad käed foldib välja ja ainult tugevam jätkab?

  4. #444
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Täna sattusime vastamisi siin käes. Sa oleks pidanud PF nupud panema mu re-raise peale, ma ju tean statside järgi ja siit foorumist, et sa pole suvadonk, oleksin su KK+ peale pannud ja foldinud.
    This makes no sense. Miks ta peaks tahtma, et sa halvema käe foldid?

    Väga korrektselt mängitud KK!

  5. #445
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    SEE ON EBANORMAALNE, mis toimub:
    Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 494242
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $1.53
    BTN: $4.78
    SB: $10.48
    BB: $5.23
    UTG: $5.45
    UTG+1: $2.42
    MP1: $7.92
    Hero (MP2): $6.70

    Pre Flop: ($0.07) Hero is MP2 with Q Q
    2 folds, MP1 calls $0.05, Hero raises to $0.25, 3 folds, BB raises to $0.55, MP1 calls $0.50, Hero raises to $3, 1 fold, MP1 calls $2.45

    Flop: ($6.57) 3 2 2 (2 players)
    MP1 bets $2.10, Hero raises to $3.70 all in, MP1 calls $1.60

    Turn: ($13.97) 8 (2 players - 1 is all in)

    River: ($13.97) 6 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $13.97
    MP1 shows 5 4 (a straight, Deuce to Six)
    Hero shows Q Q (two pair, Queens and Deuces)
    MP1 wins $13.32
    (Rake: $0.65)

    Kuradi raisk, kõik mu RAHA KAOB LIHTSALT ÄRA >:( >:( >:( >:( >:(

    KÄIGE METSA DONGID!!!!!!!!! >:( >:(

  6. #446

    Re: Jenny on the block

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg151818

    Praegu tuli meelde :P
    Aga muidu edu.. loodetavasti varsti möödub see periood

  7. #447
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Jep, ise mõtlesin ka just sellepeale :D

  8. #448
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    miks ta peaks nuppe panema, kui kõik nõrgemad käed foldib välja ja ainult tugevam jätkab?
    Nii, et ma siis ei teinudki viga?:)

  9. #449
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Nii, et ma siis ei teinudki viga?:)
    kuidas võtta, mängusituatsioonis tegid tõenäoliselt vea(3-bettide callimine OOP sucks üldiselt), aga tagantjärgi, vaadates nomerlot analüüsi, mängisid sa PF normaalselt(eeldusel, et ta T65 boardidel ka maksab).

  10. #450
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Jenny on the block

    Mina lähtun sellest, et selles limiidis callitakse AI-d ära ka palju nõrgematega kätega (TT+, AQ+) ,mistõttu KK+'ga 3beti peale PF nuppude panemine on IMHO +EV.

    IP 3beti callimine on OK, eriti kui sul pole AA, vaid näiteks AK.

    Aga noh, see on minu tagasihoidlik arvamus ja teatavasti (nagu ka minu blogist näha) pole ma suurem asi mänguanalüütik.

  11. #451

    Re: Jenny on the block

    KKga ei ole alati kasulik minna all ini preflop. Ütleme nii, et sa oled BTN, 200bb deep, raised tavapäraselt, siis vastane reraiseb 30bb peale ja sul on vaja callida kas 26bb, või nuppe lükata. Antud juhul nuppude lükkamine oleks täiesti mõttetu. Ta callib sind flopis nkn maha, odavam on callida, kui A tuleb lauda siis alla anda, kui ei tule, siis peksta kõik välja mis vähegi võimalik. Kui tal siis on pocket ässad, no sitt lugu, ikka juhtub, aga see oli kindlalt odavam viis välja selgitada kui AI minna kohe!

  12. #452
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Jenny on the block

    miks sa tal floppi lased näha siis? nonsenss

  13. #453
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas seep
    KKga ei ole alati kasulik minna all ini preflop. Ütleme nii, et sa oled BTN, 200bb deep, raised tavapäraselt, siis vastane reraiseb 30bb peale ja sul on vaja callida kas 26bb, või nuppe lükata. Antud juhul nuppude lükkamine oleks täiesti mõttetu. Ta callib sind flopis nkn maha, odavam on callida, kui A tuleb lauda siis alla anda, kui ei tule, siis peksta kõik välja mis vähegi võimalik. Kui tal siis on pocket ässad, no **** lugu, ikka juhtub, aga see oli kindlalt odavam viis välja selgitada kui AI minna kohe!
    See mõttekäik läheb minust natuke mööda. Ainuke asi, mida sa KK-ga kardad, ongi AA ning kui flopis A-d ei ole, siis oled AA vastu kuses anyway.
    Praegu lased sa ka AQ+ kätel floppi vaadata, kes ilma A-ta ära loobuvad ja A-ga edasi kõmmutavad.

    minu low-level mõtlemise järgi on see move -EV. Võib-olla kõrgemates limiitides on see õigustatud, micros tasub otsused võimalikult lihtsad hoida.

    Ja NL5-NL10 sa tavaliselt ei ole 200BB deep, kui sa just NL5-se 10ga sisse ei osta.

  14. #454

    Re: Jenny on the block

    Ma arvasin, et 26bbne raise peaks olema ju piisavalt arusaadav, et tegemist on väga aggressiivse donkiga, kes nkn ei foldi oma AQ+.

  15. #455
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Jenny on the block

    Siis panedki ta preflopis ise surve alla. Kui tema 3betib 30bb siis sina kütad nupud otsa mitte ei mõtle KK foldimise peale. Ja kui ongi Ax ja A tuleb lauda siis alati on sul vähemalt 2 outi mida hittida :)

  16. #456

    Re: Jenny on the block

    Seda küll, aga noh, ma järeldasin kõike seda ühest situatsioonist mis mul eile oli... Ma oleks peaaegu et nupud sisse lükanud 200+bb ja vastane sama deep. Õnneks vajutasin call nuppu ja lauda tuli A ning ma oleks räigelt suhkamisse saanud kui oleks AI läinud.

  17. #457

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Tsitaat Algselt postitas seep
    Seda küll, aga noh, ma järeldasin kõike seda ühest situatsioonist mis mul eile oli... Ma oleks peaaegu et nupud sisse lükanud 200+bb ja vastane sama deep. Õnneks vajutasin call nuppu ja lauda tuli A ning ma oleks räigelt suhkamisse saanud kui oleks AI läinud.
    i lol'd otsite sitta boardi koguaeg, et KK foldida? :D

  18. #458

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Hea rohi on tildi vastu see, et lükkad lauad kinni, tuled siia foorumisse ja loed, et on teisigi inimesi downswingi all kannatamas. Mul täpselt sama häda sel kuul, BR on vähenenud 60 prossa, kolisin isegi FT nl10-st nl5-te tagasi ja kosun vaikselt. Aga kusjuures siin jätkub kõik samamoodi. Kaardijooks on niru, actionit eriti ei saa. Pidevalt reraisetakse mu PF bette ja cbette flopil (ilma hea käeta foldin), millega vaikselt aga kindlalt raha kaob. Umbes tunnis korra-kaks tuleb mõnus kogu stäki kaotus oversetilt või tõmmatakse mast/rida kokku. Ja ofkoors ei tõmba mina mitte kunagi mitte midagi kokku.
    Paar näidet:

    http://www.pokerhand.org/?5113389
    http://www.pokerhand.org/?5112719

    Igatahes jube, lõppu ei näi tulevat. Pingutad meeletult, et paar taala kasumis olla, kui tuleb nt AA vs TT kaotus, kui tõmmatakse sett kokku ikka lõpetad sessi paar-kolm BI miinuses.

    Aga jõudu!

  19. #459
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Tsitaat Algselt postitas Ämmapets
    Hea rohi on tildi vastu see, et lükkad lauad kinni, tuled siia foorumisse ja loed, et on teisigi inimesi downswingi all kannatamas. Mul täpselt sama häda sel kuul, BR on vähenenud 60 prossa, kolisin isegi FT nl10-st nl5-te tagasi ja kosun vaikselt. Aga kusjuures siin jätkub kõik samamoodi. Kaardijooks on niru, actionit eriti ei saa. Pidevalt reraisetakse mu PF bette ja cbette flopil (ilma hea käeta foldin), millega vaikselt aga kindlalt raha kaob. Umbes tunnis korra-kaks tuleb mõnus kogu stäki kaotus oversetilt või tõmmatakse mast/rida kokku. Ja ofkoors ei tõmba mina mitte kunagi mitte midagi kokku.
    Paar näidet:

    http://www.pokerhand.org/?5113389
    http://www.pokerhand.org/?5112719

    Igatahes jube, lõppu ei näi tulevat. Pingutad meeletult, et paar taala kasumis olla, kui tuleb nt AA vs TT kaotus, kui tõmmatakse sett kokku ikka lõpetad sessi paar-kolm BI miinuses.

    Aga jõudu!
    that´s my life ! +1

  20. #460

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Downswing is overrated!

    Kui oled tiltis siis oledki downswingis... see on ettekääne! Mindsetis on asi, mitte kalbades kaartides. KK AI on selline kahe otsaga asi minuarust ja ei ole ma isegi veel 100% otsustanud kas "to AI või not to AI". Ehk mingi 60/20 donki vastu ei ole probleemi kui seda teha aga niti vastu saad ikka enamus kordadest AA ninaette. UUrin õhtul oma u 100k viimase käe kohta KK AI teemat lisaks.

Lehekülg 23, kokku 71 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 94 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 94 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES