Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 71 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 1417
  1. #501
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    see on jah vähe ridicilous teema.. imo jennifer alustas ise seda teemat mitte avaldades kasvõi oma nimegi (eesnime vms) ja mingeid pilte vms. Obv see ei ole tegelikult tähtis ja ta ei pea seda tegema ja mind ausalt öeldes ei koti ka. Aga since naised on siis foorumis haruldane teema, las olla, aga mina ei viitsi pärast j2lle kuskilt lugeda et oi see lasi mind stakemisega yle ja kes teab veel millega yle.

  2. #502
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    sitasti kukkus välja muidugi, ei vaidle vastu, aga nt Maheaatomile selle eest eluaegne bänn panna, et ta postitas "naised ei kasuta reeglina sõna tra" on naeruväärne
    Kas sa jätad selle teema rahule või mitte? Kui tahad rääkida siis tsiteeri OT-sse nagu lebovend tegi (mainisin seda ka enne) ja edaspidi vasta sinna, kes ei vasta selle kommentaarid liigutatakse OT-sse. Kui tahad teemal vaielda tsiteeri seda kommentaari.

    Mine loe TIGRANO algne kommentaar uuesti läbi. Seal keegi ei öelnud konkreetset karistust (et järgmine kord eluaegne) vaid karistusi, mis on foorumis võimalik rakendada - ajutine bän või eluaegne bän. Nagu sa tead - muid karistusi ei eksisteeri ning kuskilt maalt keegi pidi midagi ütlema. Kui tahad väita, et see mis toimus on õige siis sa eksid. Iga teine teema oleks läinud külmalt lukku ja asi oleks unustatud aga kuna tegu on teise inimese päevikuga, kus erinevalt "standard blogidest" ta ei saa kommentaare modereerida siis pidime meie midagi tegema (ajutine variant teema lukustada enne lõpliku lahenduse leidmist). Veel enam päeviku omanik soovis/käskis edaspidi ainult pokkeriga seonduvat siia postitada aga millegipärast triangel jätkus edasi ja kasutajate poolt, kes lasid jamad lahti!

    Igastahes nüüd on tegu tehtud aga millegipärast ei taheta sündmust ajalukku jätta ning kistakse ikka ja jälle vana uus arm lahti.

    Tsitaat Codeccile ja lugeda kindlasti rasvases kirjas osa ning kui Codecci tahab edasi vaielda siis kindlasti vastaku küsimusele (OT-sse), mis oleks olnud siis kõige õigem lahendus. Administratsioon plaksutab ja vahib pealt või kehitab õlgu, et las olla???

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    pffffffff, olen natuke aega eemal foorumist ja mu blogisse on ilmunud terve uus lehekülg sissekandeid. :o
    Siin käis jutt raha küsimisest vms, mul EI OLE vaja kellegi raha.
    Tegin ennast siia kasutajaks vaid sellepärast, et pokker hakkas rohkem meeldima :) :)

    Palun siin päevikus rääkida ainult pokkerit puudutavatel teemadel!

    Viskab üle juba see meeste halamine.
    Okei? :-*

    Igatahes,

    Konto sain korda ning jätsin endale 10 dollarit alles ;D
    Alustan uuesti NL2st ning liigun üles :P :P
    Siit maalt jälgida seda, mis on rasvases kirjas ja edasine teema OT topicus, mis asub: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,3396.0.html

  3. #503
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Keegi oskab neid käsi kommenteerida :)

    Käsi 1:
    Vastane 43/7/0.6
    ( Click to show/hide )


    Käsi2:
    Vastane 27/2/0.8 3bet 8%
    Kas toimisin õieti?
    ( Click to show/hide )


    Käsi3:
    Vastane 70/10/0.4
    Õige fold?

    ( Click to show/hide )


  4. #504
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Äkki seletad oma 2. kätt lähemalt? As played, mismoodi sa riveris foldi üles leidsid?

    P.S. siin aset leidnud trollimisteemas oli ka üks minu kommentaar (nüüd kustutatud), vabandust, kui see ülekohtune oli.

  5. #505
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    käsi nr2, miks sa flopis lõpus callisid? sesmõttes, et sa poleks nagunii seda kätt maha visanud ju ei turnis ega riveris? :) võib siis korraga juba teda üle reisida imo, ei garanteeri, et mu mõttekäik õige on.
    edit. ei märganud et sa foldisid. ära foldi :D

  6. #506
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Käsi nr2 siis. Callisin ta üle tõste flopis, kuna arvasin, et minu käsi on tugev, kuid arvestades floppi võib-olla mitte kõige tugevam. Lootsin, et turn tuleb "kergem" kaart :D Ehk siis nt K või 2,3,4. Siis oleksin all in lükanud. Aga kuna tuli 6, mis suurendas veelgi straighti võimalust chekisin. River tuli veelgi halvem kaart Q. Tema väike bet lausa nõudis seda, et ma oleks teda üle tõstnud või siis all in lükanud.
    Seepärast otsustasin, et olen kas seti või straighti vastas ning ainuke õige liigutus oleks fold :)

  7. #507
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Käsi nr2 siis. Callisin ta üle tõste flopis, kuna arvasin, et minu käsi on tugev, kuid arvestades floppi võib-olla mitte kõige tugevam. Lootsin, et turn tuleb "kergem" kaart :D Ehk siis nt K või 2,3,4. Siis oleksin all in lükanud. Aga kuna tuli 6, mis suurendas veelgi straighti võimalust chekisin. River tuli veelgi halvem kaart Q. Tema väike bet lausa nõudis seda, et ma oleks teda üle tõstnud või siis all in lükanud.
    Seepärast otsustasin, et olen kas seti või straighti vastas ning ainuke õige liigutus oleks fold :)
    Miks mitte KK? Ja üldse, rida? 27/2/08 tõstab UTG+1 pealt millega, T8-ga? Äkki oli üldse QT, sai flopist draw ja kui ei completenud, aga sai riveris top paari, millest tegi 1/3 pot-beti?

    Muidugi on teoreetiliselt võimalik, et rida, alati on võimalik, et floppas seti, aga mina poleks siin never foldinud, kas call või raise.

  8. #508

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    2. käes läheks mina broke flopil ja kui flopil callin siis turni chki peale insta shoven

  9. #509
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Nr.2 käsi. Sa ei saa enam riveril foldida, kui oled juba sinna nii palju investeerinud. Ise käituks samamoodi kui hr. kivisaba. Nr. 1 on tyypiline ja nr.3 õige fold imo

  10. #510
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Aitäh vastuste eest! :)
    Eks ma siis vist mõtlesin natuke teises käes üle ja andsin vastasele liiga palju oskust ;D

  11. #511
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    1. Kas sa märkad, et vastane on riveril donkbettinud täpselt niipalju kui Sul raha alles on? Ta tahab, et Sa calliksid ja teda ei hirmuta miski mis Sul käes on. Fold.
    2. Pead flopis ära otsustama kas Sa tahad seda kätt edasi mängida või mitte. Flopis reraise all-inn või fold. Nagu mängitud siis river call.
    3. Sellise tohmani vastu poleks ma antud flopil üldse cbettinud.

  12. #512

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    1. käsi - fold.
    2. käsi - NL2 ma kindlalt shipiks flopis rahad sisse.
    3. käsi - flop check/fold

    Mitmel laual muidu mängid?

    Kui mängid alla 10 või midagi taolist, siis ma soovitaksin kindlasti juurde võtta, sest muidu jäädki rolli kasvatama.

    Ise mängisin 2008 sügisel NL2 Pokerstarsis 24 laual ning roll kasvas mõnuga. Kuu pärast olin NL10 ja sealt juba edasi. Statid olid sel ajal 10/6/4 ja winrate 25bb/100le.

    Panen NL2 graafiku ka.


  13. #513
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Hetkel mängin 7-8 lauaga. Iga võiduga suurendan laudade arvu :D
    Kuid graafik on üsna ameerika mäed. Üles ja siis kiirelt alla ning siis uuesti üles jne :D
    Alustasin 10$ga, vahepeal oli 25$ ning nüüd on 16$. Tean, et esialgu üsna vähe aga püüan ennast sellega uuesti üles ehitada :)

  14. #514

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Sellise BRiga ma mängiks 1$ buyiniga NL2s, ja teeks ainult matemaatilisi otsuseid, selline väike stäkk eeldab, et sa ise ei bluffi ja lased teistel bluffida, kuigi sul pole mingit võimalust foldida, ... Imo väiksed stackid on vägagi effektiivsed NL2s. 1. käes oleks lihtne fold olnud, 2. käes lihtne ship, 3. käes fold. Neid donkisid kes vaatavad, hah, 1$stack, ja siis callivad sind iga pasaga maha, on rohkem kui küll! Ja sul endal on vähem peavalu, sest NL2 on matemaatiliselt korrektseid otsuseid nii lihtne teha. Edu!

  15. #515

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Hold your horses... sa räägid juba nagu NL10 gaystacker 2$ pukis...!!!

  16. #516

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    NL10 tase on võrreldes NL2ga hoopis miskit muud, NL2 nad callivad lamp AI raise ka mingi Axga maha, lootuses FH kokku tõmmata vms...

  17. #517
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Ma olen BuildUp ning ma nõustun ka seebiga. Ostaks ka sisse 1$ga ning mängiks 16 laual.

  18. #518
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Täna seda katsetada ei saa, aga homme proovin kindlalt järgi! :)

  19. #519
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    No ei või noh. Üle pika aja saan mängida ja täielik jamps käib :/
    Kaardid jooksevad hästi aga Starsi river on vastastele toonud nii palju õnne, et paha hakkab.
    Saan flopis nupud sisse ja siis tuleb river, ning nägemist rahale :S
    Hetke seis -7$(ainult 16$ oli alustades) aga EV adjusted näitab +13$. No ei või lihtsalt :-\

  20. #520
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Tegin 210FPP eest siis satikat 1/4. Jõudsin finaallauda, keskmine stäkk.(M oli 8 )
    Leian buttonilt 77. MP1 oli eelnevalt viimased 6 kätt all in lükanud ning kõik olid alati foldinud.
    Callisin ja ta näitas KK ning tema kunnid pidasid vastu ja olingi 9nda out :/

Lehekülg 26, kokku 71 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 48 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 48 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES