Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 71 EsimeneEsimene ... 33414243444553 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 1417
  1. #841
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Siis ma olen õnneks asjast korralikult aru saanud :D
    Ma vist limbin järelikult liiga palju kaasa kätega, millega ei tohiks.
    Nt ees on paar limperit ja ma olen keskmisel pos. ning mul on KQs, siis ma limbin ka kaasa.
    Siuksed asjad tuleks endal vist ära keelata.
    Praegu on NL10s mul VPIP 13 ja PFR 10.
    Ning mõned positsioonid on ka ikka täiega metsas.
    Nt. Buttonil on mul NL10s VPIP 19 ja PFR 13.
    Siukest asja ei tohiks üldse olla :S:S
    jep.. imho peaks ükskõik mis positsioonil olema VPIP ja PFRi vahe maksimaalselt 1-3%..

    ja nagu ma ütlesin, mina broadwayga ei limpiks, raisides sa sisuliselt tõmbad vastaste ranget koomale ja postflopis on sul võimalik mõista, kas oled ees või taga.. limpides on vastaste range väga lai ja laua kaartidest ei tule sulle infot kindlasti mitte.

  2. #842
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Siis ma olen õnneks asjast korralikult aru saanud :D
    Ma vist limbin järelikult liiga palju kaasa kätega, millega ei tohiks.
    Nt ees on paar limperit ja ma olen keskmisel pos. ning mul on KQs, siis ma limbin ka kaasa.
    Siuksed asjad tuleks endal vist ära keelata.
    Praegu on NL10s mul VPIP 13 ja PFR 10.
    Ning mõned positsioonid on ka ikka täiega metsas.
    Nt. Buttonil on mul NL10s VPIP 19 ja PFR 13.
    Siukest asja ei tohiks üldse olla :S:S
    Tere,

    Sinupuhul oleks limp ehk isegi õige, kui ees on paar limpijat, sa lähed sellega konkreetselt vähemalt 2 paari või paremat ostma.
    Mulle on mulje jäänud, et Rage on väga aggresiivne mängija, sellepärast tema tõstab seal, mis mulle endale ka tegelikult meeldib.
    13/10 statid on ma arvan et samas natukene liiga nitised NL10 jaoks, natukene võiks kõrgem olla.
    Aga kui ees on üks limpija, siis tõsta ikka KQs, 2+ limpija korral vaata vastaseid, stäkkide suuruseid jms rohkem ja otsusta selle järgi. TAG mängija puhul pole ka vale seal limpida järgi.

    Loodan et on kasu.

    Buttonilt muidugi agresiivsust juurde, laienda enda ranget tunduvalt.

  3. #843
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    openlimp on KEELATUD:-)
    tegelt ka.. mitte üheski olukorras cashgames ei ole openlimp põhjendatav..
    .
    Nüüd läheb jutt sinna, millest me keegi midagi ei tea, aga High Stakes Pokeris pole väga haruldane, et openlimbitakse ja 5 matsi limbib järgi.

    Mingist hetkest ei käi ilmselt mäng enam õpiku järgi, eriti siis, kui lauas on märksa kangemad mehed kui õpikukirjutajad ise ongi.

  4. #844
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Mingist hetkest ei käi ilmselt mäng enam õpiku järgi, eriti siis, kui lauas on märksa kangemad mehed kui õpikukirjutajad ise ongi.
    olgu ma olen siis täpsem.. micro ja low limit nolimit online mängudes ei ole openlimp kuidagigi põhjendatud.

  5. #845
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    NL 2 näiteks on sul lauas kolm venda stattidega 80/50, 70/40, ja 75/30, siis mina AAga UTG alt 100 % limbiks :D et hiljem nuppe panna

  6. #846
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    NL 2 näiteks on sul lauas kolm venda stattidega 80/50, 70/40, ja 75/30, siis mina AAga UTG alt 100 % limbiks :D et hiljem nuppe panna
    wtf? miks??? kui sul on VPIP 80% vennad lauas.. siis sa paned hoopis veel suuremalt, sest nad callivad enivei ja sul on lihtsam nuppe panna.

  7. #847
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    wtf? miks??? kui sul on VPIP 80% vennad lauas.. siis sa paned hoopis veel suuremalt, sest nad callivad enivei ja sul on lihtsam nuppe panna.
    All-Inn kohe ja vaatad kuidas ATo KTs jms "nuts" ära callib sind :D

    Tegelt kui ma kunagi NL2 mängisin, oli see minujaoks suur probleem, ei teadnudki kumb nüüd kasulikum on, kas suurelt raiseda või AI kohe panna, vahpeal toitis üks, siis teine, aga ega see õige pole muidugi.

    Ikka suur tõste ja proovid võimalikult vara rahad sisse saada.

  8. #848

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Seda jah, aga olen NL10s kokku mänginud ca 23K kätt ning biidin seda 0.39bb/100.
    Täielik ameerika mägi. :/
    Lohutan sind sellega, et mul on nt 31k kätt ja -1,01 bb/100 Ameerika mägi indeed. Tegin ükspäev oma suurematele kaotatud kätele põhjaliku analüüsi, vaatasin läbi ja leidsin palju vigu, mida üritan edaspidi vältida. Eks siis järgneva 30k käe pealt oli näha, kas sellest kasu ka oli.

  9. #849
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Jah, seni kuni on + poole peale bb/100 seni ära põe, sul on hästi üleminek läinud. Vahepeal võid võtta shotti madalamasse limiiti tagasi sess-2, et kindlustunnet saada ja uuesti be lasta NL10, siis jälle korraks alla kindlustunnet koguma jne, küll tulema hakkab.

    Poku lasi kunagi limiiti vahetades 80k kätt -3.5/100, kusjuures näitajad ja asjad olid enamvähem korras. otseloomulikult oli sees ka halba mängu ja tilti ja loobumismõtteid, kuid alla ei andnud ja järgmise 80k jooksul vedasin et nulli tagasi ja peale seda on ülikõva kogemus seljataga ja ainult tõusvas joones läinud + 2limiiti ülesse läinud probleemideta :)
    Ehk siis ära karda ja usu endasse ja õgi neid vastaseid

  10. #850
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Kui mul hetkel on NL10s Vpip 12 lähedal
    siis mis käed ma peaks oma arsenali juurde võtma, et mitte olla nii nit?

  11. #851
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Kui mul hetkel on NL10s Vpip 12 lähedal
    siis mis käed ma peaks oma arsenali juurde võtma, et mitte olla nii nit?
    imo normaalne stat.. kunagi oli arutelu, et kõvematest regularidest misiganes limiidis on suurima winratega 12/9/4 tüübid..

  12. #852
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Okei siis :)
    Ma arvasin just, et see on liiga nit :D

  13. #853
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Okei siis :)
    Ma arvasin just, et see on liiga nit :D
    naah.. ma vahepeal lasin 10/8 stiilis ka.. toitis.. dispersiooni tõmbas koomale.. graafik oli ühtlasem..

  14. #854
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    naah.. ma vahepeal lasin 10/8 stiilis ka.. toitis.. dispersiooni tõmbas koomale.. graafik oli ühtlasem..
    Kui mul väga sitt run või olen mitu bad beati järjest saanud siis tõmban kah mõneks ajaks kuskil 10/8 10/9 stiili peale, et saada enesekindlust ja eneseusku tagasi. See on selline väga hea ja stabiilselt toitev stiil.

    Ma proovisin 10min otsida, aga ei leia hetkel ülesse kohta kus oli näha et mingi haige multitabler NL50 või NL100 oli see, kes näitas oma volüümi juures suht haiget winratet veel.. 3/100 või 4/100 @ ~20 tabledes omas 10/9 statte.
    Ok 20+ tabledes ei saagi sa loosem eriti vist olla, aga see pole tähtis, tähtis on winrate mis ta nende stattidega saavutas.
    Et kõik on kinni stiilis. Mis stiil kellegile mugav ja võitev on. Me ei mängi siin mõisa peale, et kellel paremad statid on, me püüame siiski raha võita, olenemata mis statid selleks on. Tähtis on raha võitmine. Mängi nii nagu sa end mugavalt tunned, mitte ära hakka vägisis üht või teist statti taga ajama.

    Sul võivad olla väga kohutavad statid, aga sa võid võita kõvasti raha, samamoodi on võimalik tehislikult oma statid "korda" ajada, kuid oled siiski kaotav mängija. Muidugi stattidest on hea enda vigu ülesse otsida ja proovida erinevaid võtteid. Kuid lihtsalt sellepärast preflop rohkem avada, et statid peaks kõrgemad olema, on natukene vale.

    Edu laudades

  15. #855
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Hetkel on mul igatahes 12/10 statid ning mängin 6 lauaga, kuid ma ei saa küll õelda, et mu võidud oleksid stabiilsed. Pigem on mu graafik selline ameerika mägi, et jube.
    Igapäevaga kaotan pigem tilk-tilk haaval raha, kui võidan :S

  16. #856
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Hetkel on mul igatahes 12/10 statid ning mängin 6 lauaga, kuid ma ei saa küll õelda, et mu võidud oleksid stabiilsed. Pigem on mu graafik selline ameerika mägi, et jube.
    Igapäevaga kaotan pigem tilk-tilk haaval raha, kui võidan :S
    Stattidel pole midagi viga, kui sa end kindlalt tunned nende kätega. Loosemaks muutudes võib muutuda ka sul variatsioon suuremaks ja kui niigi mindset paigast ära, siis ei tule ka variatsioon sellele kasuks. Kuid kui oled külma närviga, siis tasub kindlasti proovida ka natukene loosemat stiili. Ise olin NL10 edukas 16/13 stattidega. Aga see on väga individuaalne.

    Sa pead ehk enda postflop mängu üle vaatama või otsi endale keegi abiline, kes igapäevaselt on nõus natukene analüüsima ja samm sammult edasi aitama ja lekkeid eemaldada aitab.

  17. #857

    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    võibolla sa mängid liiga julgelt oma käsi postflop? käed millega tasuks nuppe saada flopis on set ja paremad käed. Preflopis 4beti AA ja KK, kui pushimise asemel callitakse siis flopis ükskõik mis flop, insta nuppe. Cbetida kui on hea võimalus bluffiks(HU nt) või kui sul on vähemalt TPGK(2 vastase vastu), 3 vastase vastu võiks juba 2pair olla.

    Kuid see on ainult minu väike arvamus ja nägemus solid TAG mängust NL10nes.

  18. #858
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Pokker ajas täna nii närvi ja vihale, et jube
    Täielik JAMA.
    Mitte ükski käsi ei tulnud ära, mitte midagi ei saanud.
    Nii tilti ajab, et jube

    Ma ei tea tõesti.
    Hetkel on küll selline tunne, et metsa kõik see jama, võtan raha välja starsist ning lõpetan ära.
    Kulutan rohkem närvi ja aega sellele pokkerile kui ta väärt on.



  19. #859
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    paar päeva tagasi oli täpselt sama tunne. Otsi korralik coach omale?
    Ise tegelen praegu selles suunas...

  20. #860
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Pokker ajas täna nii närvi ja vihale, et jube
    Täielik JAMA.
    Mitte ükski käsi ei tulnud ära, mitte midagi ei saanud.
    Nii tilti ajab, et jube

    Ma ei tea tõesti.
    Hetkel on küll selline tunne, et metsa kõik see jama, võtan raha välja starsist ning lõpetan ära.
    Kulutan rohkem närvi ja aega sellele pokkerile kui ta väärt on.



    See on tegelikult väikene sample ning siin tulebki mängu hea ja halva pokkerimängija vahe. Hea pokkerimängija ei lase end sellistest asjadest heidutada ja mängib edasi.
    Ma ei ütle et ma mingi supper pokkerimängija olen, aga ma olen elanud läbi 30bi downswingi ja see polnud kena kogemus (kirjutan parasjagu sellest artiklit).
    Mida ma sul soovitan üldiselt mindseti parandamiseks:
    • Mitmes toas mängid? Võta tube vähemaks. Sest nt kui sul on halb mindset (ei tohiks üldse mängida) 8as toas ja lähed tilti siis sa kaotad kõigis 8as toas raha sama palju ning see võib isegi veel suurendada kaotuste summat. Ehk lumepall hakkab veerema. 8as kaotad vähemalt 2x rohkem kui 4jas. Aga kui sa oled võidu lainel, siis sa 8as ei võida ju 2x rohkem kui 4jas, sest 8 nõuab paremat tähelepanu, võidad vast 1.5x rohkem. Ning vähemates tubades saad sa enesekindlust taastada vaikselt. Sest praegu pole sul tähtis võita võimalikult palju, sul on tähtis kas või be olles enda mindset korda saada, muidu sa kaotad. Ja veel see asi, paljudes tubades mängides kui sa saad korralikud bad beadid järjest on sul suur oht KOGU oma br õhku lasta.
    • Mitu bi sul BR on? Ehk peaks seda suurendama kasvõi sissemaksu näol. Kui sul on suur BR siis ei aja sind niiväga tilti sellised kaotus sessid. Vaid tead et tegid oma A mängu, ning see et täna kaotasid, oli variatsioon. Tegelikult sa võitsid sest said rahad sisse ees olles. See raha on sul olemas, aga saad selle kätte alles kunagi tuleviksu. Sessioon oli kasumlik.
    • Tunned end ebamugavalt siiski tabelites? Öra põe, isegi kui BR lubab seal mängida, võid vabalt paariks päevaks kolida madalamasse limiiti. Seda sa ju biidid. Kogu seal enesekindlust endale ja siis tagasi kõrgemale.
    • Puhka natukene. Ära paar päeva mängi üldse. Tagasi tulles ON enesetunne parem


    Ning alati arene nind õpi juurde. Loe artikleid, käte arvustusi. Üldist psühholoogiat jms. Seda mis sind huvitab parasjagu. Ära unusta, et variatsioon on ALATI kõvem ja tugevam kui meie, kuidas iganes me ka ei pingutaks. Aga lõpuks peab ta siiski paika. Kui said 80/20 olukorras rahad sisse ja kaotasid. Siis ole õnnelik et sa said rahad sisse. Sa tegelikult teenisid sellega, sa saad raha natuke hiljem kätte lihtsalt. Millejaoks meil on vaja kindlat bankrolli? Just selliste asjadepärast.
    Kui saad rahad sisse olukorras 99/1, siis see ei ole ju 100/0, ehk võimatu. See on ju võimalik, et sa kaotad ja kusjuures, sa KAOTADKI vahel, kuigi see on peaaegu võimatu. Ning need olukorrad juhtuvad just tavaliselt siis kui su üldine mindset perses on.
    Kuskil filmis oli hea fraas "Lõpmatu aja ja ruumi korral, IGA juhtum juhtub, isegi võimatud" - ja siin peab see hästi paika.

    Edu mindseti parandamisega, mine lauda mängima ja biitima mängu, mitte raha võitma.
    Viimati muudetud Poku poolt : 19.03.10 at 15:09

Lehekülg 43, kokku 71 EsimeneEsimene ... 33414243444553 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 47 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 47 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES