Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 71 EsimeneEsimene ... 34424344454654 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 1417
  1. #861
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Nüüd olen natuke maha rahunenud. Võtan pokkerist veidike puhkust, kuna tean, et kui hakkaksin praegu uuesti mängima, viiks väiksemgi kaotus mu koheselt rivist välja.
    Vastuseks su küsimustele Poku:
    Mängin ainult ühes toas:Pokerstarsis ning korraga maksimaalselt 6 lauda.
    Alustasin NL10t 180$. Jõudsin ~300$ni ning sealt edasi enam mitte.
    Algas break-even(või pigem tilk-tilga haaval kaotamine) ning tänase seisuga olen 215$ni jäänud.

    Sul on õigus. Hetkel tunnen, et kogu võlu oleks kui mängust kadunud. Sellises situatsioonis ei ole küll vast mõtet mängida.
    Püüan puhata ning saavutada tagasi tunde, kus tunnen mängimisest rõõmu.

  2. #862
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Jep, mängi mängu mitte raha peale. Ehtne näide tänasest. Tegin HU cashi, sain ilusti $127 peale, siis tuli lauda tegelane ja tõmbas mu $53 peale, sest ma mõtlesin rahale kogu aeg. Kuid siis unustasin raha ja mõtlesin, et ta teeb vigu, mida saan ta vastu kasutada. Kokkuvõteks: tegin ta tühjaks ja kõik on rahul.

    Lihtsalt naudi mängu.

  3. #863

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Ma alguses tegin NL5 6 lauada max korraga ja siis kippus tilt rohkem peale tulema kuna olin silmitsi rohkem bad beatidega, vähemalt mindset paranes kui tõstsin laudade arvu 10-15 peale. 24 lauda juba oleks liig.
    Ma ei tea kuidas sul lood, aga ma tõin näite elust enesest Võta puhkust ja küll asi paraneb!

  4. #864
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Toimisin sarnaselt NL5s, aga NL10s läksin 6 laua peale üle.
    Ehk sellest ka mu vead :/

  5. #865
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Jenny, pole midagi... Puhka pisut, varsti peab taas tulema!
    Langesin ka 20 bi pealt nulli ( 0bi alles, -20 bi läks, bustosse, KÕIK ) tegin väikese vahe ja nüüd vaikselt lammutan jälle kuigi suht halb graafik :D kõigub täiega edasi-tagasi, plussi ei teenigi, kõik mis võidan, kaotan ka!

    Sa kõvasti parem mängija minust!

  6. #866
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Vaatan hetkel oma viimaseid käsi ning tunnen, et olen kohati ikka lausloll. Sellised vead, et piinlik lausa.
    Palun kritiseerige!
    1.Käsi
    Short on fish stattidega 12/5/0.2
    Full stäkk tüüp on fish, kes ei suuda TPwK kunagi maha panna.
    Stattidega 18/4/1.2
    Läksin flopis all in, kuna vaatasin, et mul on 15outi ning läksin drawima.
    Selline käitumine on vast väga vale?
    ( Click to show/hide )

    2. Käsi
    SB oli nit 10/10/1 ja 138 kätt.
    UTG oli fish, kes lükkas pf iga pocketi all in. 29/9/0.8 40 kätt.
    Kas minu call oli õigustatud?
    ( Click to show/hide )

    3.Käsi
    Vastane oli tundmatu.
    Läksin turnis all in, kuna mul oli 21 outi ja tundsin, et see on õige viis.
    Palun tehke mulle puust ja punasest selgeks, et see ei ole õige viis.
    Ma ei taha enam sellises situatsioonis raha kaotada :/
    ( Click to show/hide )

    4.Käsi
    Kas see käsi on pf fold, kui saame reraisi?
    ( Click to show/hide )

    5.Käsi
    Kas te calliksite sellises situatsioonis?
    Vastane suht tundmatu, aga väheste käte järgi tundus täielik fish olevat.
    ( Click to show/hide )


    6.Käsi

    Vastane 19/15/3
    Mõtlesin, et kui teen reraisi ja saan veel rereraisi, siis olen arvatavasi beat.
    Oli õige fold?
    ( Click to show/hide )

    7. Käsi
    Vastane oli fish 48/57/1 ja 89 kätt.
    Läksin oma A hittima, aga ma arvasin, et tal on kas kaks paari või siis tugevam kicker.
    Kas te oleks sarnaselt toiminud?
    ( Click to show/hide )

    8.Käsi.
    Kuidas teile Pf mäng tundub?
    ( Click to show/hide )

    9.Käsi
    Vastane oli täielik fish. Stattidega 58/6/1.
    Aga ma hakkasin turnis kartma, et äkki on tal midagi paremat kui TPTK ja seepärast ka sellised nõrgad callid. Usun, et kaotan selliste kätega palju valuet, kuna kardan vastasel tugevamat kätt olevat kui tal seda tegelikult ei ole.
    Mida selliste situatsioonide parandamiseks ette võtta?
    ( Click to show/hide )

    10.Käsi
    Vastas fishid. Mõlemal sarnased statid suht 27/5/0.8
    Kas oleksite turnis bettinud?
    ( Click to show/hide )

    11.Käsi
    Vastane passiivne station.
    Õige fold?
    ( Click to show/hide )

    12.Käsi
    Vastane 46/24/1 ja 89 kätt.
    Kas oleksite sarnaselt teinud?
    ( Click to show/hide )



    Loodan, et kellelgi on aega need käed üle vaadata ning kritiseerida neid! :)

  7. #867
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Tere.

    Imo:

    1.Kust sa 15.outi endale loed?
    As played call UTG+2 min re-raise ja turnis fold.Sa ei olnud ju kindel,et ka MP2 kindlalt kaasa tuleb!?!?

    2.Kui UTG lükkab any poketiga pres AI,siis obv call oma QQ.
    E:Kui SB on AA/KK,siis seda enam ju on UTG eeldatavasti sust maas.

    3.FOLD preflop.OOP oled ja ei taha mängida siin kätt.Vaata kui keeruliseks sa sellistes situatsioonides endale mängu teed:)
    As played ei lükkaks mina TURNIS AI ning jälle ei saa aru,kust sa said 21.outsi?
    9masti kaarti+6 rea kaarti(444/999)+3 ülekaarti(AAA),kui oled kindel,et vastased siin mingisuguste JJ+ kaartidega on=18.outsi=vähem,kui 36%,et sa hitid riverist!

    4.Oleneb täiesti vastasest.Nüüd peab sul olema eesmärk.
    Kui Sa callid JJ 3beti pres IP,siis sa kas lähed:
    a)Setti hittima (mis long runnis on -EV,kuna sa callisid 10bb beti,et setti hittida)
    b)Madal flopil nuppe lükkama.Flopis villiani check on kas NUTS(QQ+) või AK(oleneb täiesti vastasest).Mina betiks flopis natukene vähem,kui tavaliselt ja foldiks check/raisele!

    5.EI calliks.Sul on eeldatavasti 9+3(no võib olla kolm outsi AAA)=12.outsi=
    ~45%,et hitid.Mina sellistes olukordades ei läheks AI.Kui ees oleks mitu venda AI,siis mõtleks selle peale.

    6.Ma paneks vähem.1.6$ preflop.

    7. Käsi
    Vastane oli fish 48/57/1 ja 89 kätt - midagi on nihu.Ta ei saa ju pfr rohkem,kui üldse käsi mängib


    8.PFR mäng korrektne.Sul on positsioon ja paned ühe bb väiksema 3beti.Kõik correct.

    9.Miks sa nii looselt mängid?
    Ta on fish küll,aga ta ei tõsta igat kätt.6% käsi mängib.Võta PokerStove lahti ja vaata ta pfr range.Eeldatavasti oled maas.Imo fold pres.Oleneb ka muidugi steali %.Aga no etta siin Q2o näitas on wow:)
    As played re-raise flopis ja shovele fold.Ma üldiselt ei aksepteeri neid donkbette ja fishid nutsidega üldiselt ei donkbeti.
    Ja no turnis ära calli.Kindel re-raise!


    10.oeh.Minujaoks ka raske käsi.Selles mõttes,et kui sa nüüd checkid ja fishil peaks olema mingi muu malts üldse käes,siis ta eeldatavasti ikkagi betiks.Igatahes any sinu bet commitib su ära.Seega chipiks ja kui hittis,siis palju õnne talle.Ootaks veel kellegi kommentaare.

    11.no jah.A5/K5 on meist ees.Foldiks ka.

    12.Jap.

    Edu.

  8. #868

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Tere.

    1. Tõstsid oop 3BB ehk läksid mängima small balli, miks siis vaja flopist nupud sisse ajada? Mina oleksin flopis tsekk raisenud, lihtsalt sellepärast, et teada saada kus olen ja alati väga kasulik small balli mängides sest pot on suht väike ja tsekk reis ei tee nii comitediks.

    Minu mängukäik oleks olnud: PF 3bb, flop tsekk reis, kui saan calli ja masti ei tule siis tsekk ja kui vastane paneb üle poole poti panuse siis fold.

    2. Jah

    3. Mina oleksin flopis tsekk raisenud allinni. Oop masti oste + auku rida või top paar, ei ole minu arust mõistlik muud moodi mängida kui tsekk raised flopis ja turnil alla anda näiteks kui fullstackid vastas.

    4. Kui tehakse sulle PF reis ja sul JJ siis ainuke loogiline olukord on call ja tsekk fold. Isegi läks hästi said tasuta turni kaardi. Ja setmain on õigustatud, sest enamasti siis vastas AA KK ja seega ka kogu tema rahakott. Kui PF anda sellistele 3xraisedele alla siis on see minu arust kahjulikum.

    5. Ma ka shortidega sellistes olukordades tihti teen nupud. Aga lihtsalt tsekk raise nendega nupud sisse, fish on inimene ja nad ka foldivad vahest. Lihtsalt tõesti proovi oma drawe OOP teistmoodi mängida. Tsekk reis näitab tugevust ja saad kogu selle dead money kätte ja kui shortiga tulebki nupud teha noh siis tuleb.

    6. Ei oleks foldinud enam, esiteks sa panid 2$ sisse ja callida mingi 3,5$ ja button min rerais ei ole küll eriti tugeva käe esindaja pigem mingi AK AQ. Ja kui vaja siis callin alati sellised tegelased maha, kui tal AA või KK no siis ma ütleks et sitalt mängitud, panen notsi külge ja hakkan maha fishima selliseid.

    7. Mul pole kombeks AJ oop siin otsa panna va juhul kui 3 limpi vähemalt ees ja siis oleksin kohe 2$ peale tõstnud ja flopist allinni ka läinud. Aga sellises olukorras ma oleks callinud flopis tsekk reis ja kui siis otsa pannakse siis fold. Kui callib siis turnil tsekk. Kui tsekib vastu siis riveril blokk bet vms 1/3 potist või vähem.

    8. Oleksin samat moodi mänginud.

    9. Ma oleks samat moodi mänginud. Esiteks sul pole flopis top paari, okey kui idioot vastas tsekk callin või callin lihtsalt maha. Oleks sa turnis otsa pannud siis ta oleks ju foldinud. Sai odavalt oma 3 oudist osta palju õnne talle aga ma ei hakka asjatult fishile raha andma kui vähemalt top paari pole.

    10. Oleks samat moodi mänginud noh oli mast oli nice hit ja reload ja ei teeks teistnägugi.

    11. Õigustatud fold turnil, hästi mängitud.

    12. Miks AKo.ga mp2 3BB tõste? ma tõstaks 5-6BB eriti OOP ja AK AQ, buttonilt kui calle taga pole tõstaks niipalju või cutoffilt. Ma oleks tsekkinud riveril, sellepärast ongi positsioonilt mängimine kasumlik, sest saad tsekkida kui sul pole nuts ja valuet võtta siis kui oled kindel, et oled ees.

    Nõuanded:
    1. OOP drawiga tsekk raise, saad deadmoney sisse, ajad vastased närvi, kui sul sett siis ei foldita tsekk raise peale. Tihti saad poti kohe kätte, ala 15% juhtudest hitid turni pooltel olukordadel saad riveri tasuta ja hitid 15% sinna. Vahest harva võidad riverisse hititud top paari või A higha vms.

    2. Limbi vähem igast Axs, kui mängid pane 3bb tõste teele, korjad tihti blindid kui tight laud, vahest hitid, aga saad SB ja BB välja vms kes tahaks mingi jamaga floppi näha.

    3. Kui turniks ei tule mastiost või reaost kokku anna alla kui asi aetakse kalliks.

    4. Tõsta OOP AK AQ rohkem (5-6BB), sa ei taha neid setmainereid ja fishe floppi nägema oma JT 83s jms pasaga.

    5. Kui small ballid oma AJ või näiteks ükskõik mis suiter connectoriga siis mängi ja hoia poti alati madalana kui nutsi ei saa turniks. Aga floppad OOP või positsioonist tõmbe siis tsekk reis või cbet kindlasti ja turnil võid alati alla anda.

  9. #869
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    Tere.

    Imo:

    1.Kust sa 15.outi endale loed?
    As played call UTG+2 min re-raise ja turnis fold.Sa ei olnud ju kindel,et ka MP2 kindlalt kaasa tuleb!?!?

    2.Kui UTG lükkab any poketiga pres AI,siis obv call oma QQ.
    E:Kui SB on AA/KK,siis seda enam ju on UTG eeldatavasti sust maas.

    3.FOLD preflop.OOP oled ja ei taha mängida siin kätt.Vaata kui keeruliseks sa sellistes situatsioonides endale mängu teed:)
    As played ei lükkaks mina TURNIS AI ning jälle ei saa aru,kust sa said 21.outsi?
    9masti kaarti+6 rea kaarti(444/999)+3 ülekaarti(AAA),kui oled kindel,et vastased siin mingisuguste JJ+ kaartidega on=18.outsi=vähem,kui 36%,et sa hitid riverist!

    4.Oleneb täiesti vastasest.Nüüd peab sul olema eesmärk.
    Kui Sa callid JJ 3beti pres IP,siis sa kas lähed:
    a)Setti hittima (mis long runnis on -EV,kuna sa callisid 10bb beti,et setti hittida)
    b)Madal flopil nuppe lükkama.Flopis villiani check on kas NUTS(QQ+) või AK(oleneb täiesti vastasest).Mina betiks flopis natukene vähem,kui tavaliselt ja foldiks check/raisele!

    5.EI calliks.Sul on eeldatavasti 9+3(no võib olla kolm outsi AAA)=12.outsi=
    ~45%,et hitid.Mina sellistes olukordades ei läheks AI.Kui ees oleks mitu venda AI,siis mõtleks selle peale.

    6.Ma paneks vähem.1.6$ preflop.

    7. Käsi
    Vastane oli fish 48/57/1 ja 89 kätt - midagi on nihu.Ta ei saa ju pfr rohkem,kui üldse käsi mängib


    8.PFR mäng korrektne.Sul on positsioon ja paned ühe bb väiksema 3beti.Kõik correct.

    9.Miks sa nii looselt mängid?
    Ta on fish küll,aga ta ei tõsta igat kätt.6% käsi mängib.Võta PokerStove lahti ja vaata ta pfr range.Eeldatavasti oled maas.Imo fold pres.Oleneb ka muidugi steali %.Aga no etta siin Q2o näitas on wow:)
    As played re-raise flopis ja shovele fold.Ma üldiselt ei aksepteeri neid donkbette ja fishid nutsidega üldiselt ei donkbeti.
    Ja no turnis ära calli.Kindel re-raise!


    10.oeh.Minujaoks ka raske käsi.Selles mõttes,et kui sa nüüd checkid ja fishil peaks olema mingi muu malts üldse käes,siis ta eeldatavasti ikkagi betiks.Igatahes any sinu bet commitib su ära.Seega chipiks ja kui hittis,siis palju õnne talle.Ootaks veel kellegi kommentaare.

    11.no jah.A5/K5 on meist ees.Foldiks ka.

    12.Jap.

    Edu.
    Hakkasin ise kõigile kommentaari kirjutama, aga kui olin omadega poole peal, siis need läksid kaduma. Uuesti ei viitsi kirjutada ja kuna noname on juba kõikide käte kohta kirjutanud, siis lisan paar märkust omalt poolt.

    1. Ma foldiks juba PF. Nagu aru sain, siis NL-10s hetkel biitimisega probleeme. Sellisel juhul tasuks marginaalseid olukordi vältida ja EP ma AJ foldiks. Tihti oled sellega OOP ja ei usu, et sellega suudad mingit erilist kasumit EP-lt mängides näidata. Flopil jah kindel call kuna minraise annab piisavalt oddse meile ka üle 12 outi pole siin pmst mitte kunagi (FD- annab 9 outi ja A vahel 3). + pasiivne vastane veel tõstab ka ja tema vastu on FE sisuliselt olematu ja semibluffida tasub ainult siis kui Sul FE-d on, aga kuna Sul veel note ka, et ta ei suuda TP maha panna, siis shove on siis väga spewine.

    2. NH!

    3. Veider käsi. Ise vist ei donkaks flopil.

    5. Kuna nii short, siis üsna close koht ja PF isoleeriks neid. ATs on nende rangest ees ja kuna mõlemad shortid, siis see väga hull ei ole kui flopile OOP näeme.

    6. Vist calliks PF. Ei näe erilist mõtet 4bet/foldil.

    7. 57/48 arvatavasti. Kuna ei oska midagi tarka 4beti peale teha, siis 3beti asemel calliks ja kui TP hitin, siis foldi ei leiaks sellise maniaki vastu.

    10. Pigem chekiks järgi.

  10. #870
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Kõigepealt Teile kõigile suured tänud, et võtsite aega mind aitamaks!
    1.Käsi:
    Jep, mu enda viga, et üldse sellega alustasin selliselt positsioonilt.
    Kust ma nii palju outse leidsin, tõesti ei tea. Lugesin see hetk vast valesti.
    Ise tekitasin endale jama ja seepärast ka kaotasin.
    3.Käsi:
    Nüüd vaadates ei suuda ma ise ka mõista, miks ma selle käega callisin Ning kust kohast ma 21 outi sain. Pff, matemaatika on vist maha jäänud. Nagu aru sain, siis sellistes situatsioonides tuleks teha pigem check raisi, kui donk betti!
    5.Käsi:
    Jällegi oleks check raise parem neile kui lihtsalt callida.
    6.Käsi:
    Kui callime ja floppi ei tule A või K, siis lükkame sisse?
    7.Käsi:
    OOP ei ole mõtet AJo 3bettida. Parem oleks kasutada check raisi ja sealt edasi hinnata.
    9.Käsi:
    Peaks mitte ATo pf 3bettima. Oleksin pidanud rohkem survet avaldama ja tema shovele foldima.
    12:Käsi:
    Proovisin 4betise avangu asemel 3betist avangut. Katsetasin mõlemat, nii korraga kui eraldi aga ei suutnud välja mõelda, kumb oleks kasumlikum.
    3betise plussid olid, et saades 4beti oli see väiksem ning pocketitega tõstes 3xbb ja kui short läks all in, oli kergem foldida.
    Kas see on väga vigane loogika?
    Peaks ikka edasi jääma 4xbb peale?


    Mõistsin, et pean ikka palju rohkem kasutama check raisi. Hetkel ei kasuta seda üldse nii palju oma arsenalis kui võiksin.

    1.Aga kui ees on mitu limperit, siis võib ju Axs käega kaasa limpida või tuleks sel juhul ikka raisida?

    2.Kui ma tõstan 5-6BB AK, AQo kas sellise liigutusega just ei kaotaks rohkem raha? Pluss veel vastased saavad readi, et tõstan just nende kätega OOP nii suurelt?

    Veel kord, pean kasutama rohkem check-raisi.

    Suured suured tänud veel kord teile vastamiste eest! :)

    Teie abiga näen ise ka enda probleemseid kohti, mis muidu jäävad tähelepanuta ja ma mängiksin muidu neid enda nö. sisse eluks ajaks!

  11. #871
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust

    1.Aga kui ees on mitu limperit, siis võib ju Axs käega kaasa limpida või tuleks sel juhul ikka raisida?
    Kaasa võib ka limpida ja eks see ole paljuski olukorra põhine.

  12. #872

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    OOP tõstad ju 5-6BB ka AA KK QQ JJ, nad ei pane sind millegi peale. Kui ees mitu limpi ja sul näiteks ATs siis:

    A) Tõstad 6-8BB, et deadmoney kokku korjata ja mõne fishi ka vahele võtta.
    B) Mängid slowballi, tõstad 3BB
    C) Limpad

    Kõik sõltub ka sellest kas shortid limpavad, kas nad limpavad AK kas UTGl järjekordne 6 parima käega tsekk raiseja allinni jms asjadest.

  13. #873

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    6. Käsi, jah sisuliselt küll A ega K pole flopis siis nupud.

  14. #874
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Pole paar päeva üldse pokkerit mänginud ning tunnen, et mindset on täitsa korras :)
    Kuid enne kolmapäeva mängima vast ei hakka, sest hetkel on ülikoolis eksamid, mis vaja ära teha :D

  15. #875
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Kas mängisin PF neid käsi õieti?
    Käsi1:

    ( Click to show/hide )


    Käsi2:

    ( Click to show/hide )



    Käsi3:

    Kas see on cooler?
    ( Click to show/hide )


    Käsi4:
    Kas te oleksite foldinud?
    Vastane on täielik fish 87/23/1 ja 87 kätt.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Jennifer poolt : 24.03.10 at 19:49

  16. #876

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Ma oleks ise vist kõik käed suht sama moodi mänginud.
    Viimati muudetud miksnii poolt : 24.03.10 at 22:28

  17. #877
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Miks see cooler on? Kas c-c, c-r liin pole ülitugev?

  18. #878
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Miks see cooler on? Kas c-c, c-r liin pole ülitugev?
    Seal käes sellist liini pole ja pooliku stäki vastu mina foldi ei suuda leida.

  19. #879
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    1. käes oleks natukene vähem cbettinud.
    2. käes meil üsna hea board ja ei näe põhjust miks ei võiks cbettida.
    4. käes vist ei cbetiks.

  20. #880
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    No jah, ei õnnestu midagi.
    3 buy ini kaotasin


    Kas see oli õige fold?
    Vastane oli 260 käe peale 21/16/1.4 ning 3bet 8%
    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 605929
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+2: $18.05
    MP1: $2.05
    Hero (MP2): $10.30
    CO: $1.85
    BTN: $9.45
    SB: $9.55
    BB: $10.65
    UTG: $8.70
    UTG+1: $10.00

    Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with K A
    4 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, BTN calls $0.30, 2 folds

    Flop: ($0.75) K 4 J (2 players)
    Hero bets $0.50, BTN raises to $1.65, Hero folds

    Final Pot: $1.75
    BTN wins $1.70
    (Rake: $0.05)

Lehekülg 44, kokku 71 EsimeneEsimene ... 34424344454654 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES