Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 71 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1417
  1. #121
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

    nojah, seda küll, vaatasin et 8k kätt oli.

  2. #122
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

    Tsitaat Algselt postitas 5lehte
    Tere,
    Mina paneks just selle viimase käega nupud sisse. See kord kaotasid aga võidad neli korda sellises olukorras, väga tihti suvaline A või mingi JJ vastasel.
    +1

    Betid on ka ilusasti pot-size, minu meelest täiesti korrektselt mängitud käsi.

    Flushi võimalust ka pole, raudselt oleksin ise arvanud, et tal on A käes ja läks oma setist lolliks. Enamus lähevad...
    Sellised coolerid käivad asja juurde, mida rohkem käsi mängid, seda rohkem näed, et sellised olukorrad lahenevad rohkem sinu kasuks kui kahjuks.

  3. #123
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

    Ma foldiks riveril rea paardunud boardil kui vastane poleks just täielik maniakk-idioot.

  4. #124
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

    Täna läks natuke paremini ja teenisin 4BIni.
    Kuid siiski käib graafik üles ja alla. Mu mängus on kindlalt leake. Kas keegi saaks mind aidata ja õelda, kus kohas on mul probleeme?:)

    Minu statid siis 19K käe peale.

    Statid:
    ( Click to show/hide )


    Positsioonid:
    ( Click to show/hide )


  5. #125
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

    SB pealt oled natuke liiga palju varastanud. Seda tegema hakates jälgi eelkõige vastast. Kui nit siis any2 kui miski callstation siis kindlasti tugevama käega ning sama kehtib ka korralike mängijate kohta. Kui veel ei ole, siis lisa hudi laouti stat nimega fold to steal. Saad kindlasti kiiremini ülevaate kellelt varastada ja kellelt mitte. bb pealt kaotad natuke palju, muidu tundub ok. Buttoni ja CO mängu puhul ma ei muudaks midagi kuna nendest on sul winrate väga ok. Pigem hakka just jälgima blindide mängimist. Lihtne teooria, kui lastakse varastada, siis tee seda, kui varastatakse sinult üsna tihti siis hakka blindidelt otsa panema miski rangega 88+AJ+ja vahel isegi KQs jms. Jälgi kellelt restealima hakkad. Blindide mängu päris plussi vist ei olegi võimalik saada, aga miski -25bb/100-le on vabalt võimalik saavutada. Mul viimase 19k käe peale on sb -23bb/100 ning bb on -28bb/100-le. Kui blindid korda saad, peaks winrate märgatavalt paranema.

  6. #126

    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

    kui õigesti aru saan siis callid 3-bet-e ca 50%. Kui nii siis see on suur leak.
    Sellest ka läheb showdown winning % nii väikeseks ilmselt

  7. #127
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Kas keegi oskab õelda, miks mu joon selline on?
    Ning miks nad peaaegu identsed on :D

    ( Click to show/hide )

  8. #128
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Kas keegi oskab õelda, miks mu joon selline on?
    Ning miks nad peaaegu identsed on :D
    Meeletu volüüm ja õppimine puudub, tee endale rahaline teene ja joini mingi videopokkeri treeningsaidiga. Näiteks : leggopoker.com on 7 päevaline tasuta trial. Kui ei taha maksta, siis võta pastakas ja märkmik kätte ja vaata, kuidas prod mängivad sellisete mängijate vastu nagu sa igapäev kokku puutud ja 7 päeva pärast võid tellimuse tühistada. Samas soovitaks mikro mängijale deucescracked.com -i vist rohkem, kehvemad coachid aga vähemalt on videosid full ring microstakesi kohta, leggopokkeris need puuduvad.

    Sellises tempos nagu sa praegu jätkad on sul paari kuu pärast heal juhul 100 taala koos.
    Samas kui investeeriksid 7 päeva õppimisele oleks sul paari kuu pärast ~600+ taala koos.

    Saad põhitõed sealt kätte ja loodetavasti edaspidi suudad juba ise mõelda, miks ja kuidas.

  9. #129

    Re: Jenny on the block

    Heia Jenny,

    Panin ma õigesti tähele, et mängisid pokerstarsis täna NL2 lauas? Nimi oli miski imelik aga sama avatar oli.

    Vaatan Su graafikut ja kuidagi väga lainetav on.

    Kuna ma mitmetel põhjustel (peaasjalikult aga selle pärast,et bankroll kokku kuivas) pidin alustama jälle NL2 -st,siis on mul võimalus panna siia võrdluseks oma selle nädala graafik umbes samas mahus.

    ( Click to show/hide )


    Muud kavalust ei oska soovitada, kui et vali vastaseid, nagu Davy'gi õpetas.

  10. #130
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Sessi video võib alati teha.
    ot mida filmitakse?

  11. #131

    Re: Jenny on the block

    Muhklionu, ma lihtsalt naudin, sinu kui niti kõrval istumist.:D

    Adam_q, filmitakse ekraani, kuidas mängid, et teised saaksid jälgida, mis otsuseid teed, ning eriti hea ja mõnus on jälgida, kui on ka mikker. Muideks, isegi kui sa ei näita seda videot kellegile, siis see aitab mängule räigelt kaasa, eriti kui mikker on. Sest siis sa selgitad oma otsuseid, ning sa mõtled käsi rohkem läbi!

  12. #132

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas seep
    Muhklionu, ma lihtsalt naudin, sinu kui niti kõrval istumist.:D
    Ega sa äkki see laurikoo ei ole?

    EDIT: Ahhaa, oledki. No egas midagi, istu aga edasi, aga ei mingeid inetusi! :)

  13. #133
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Jenny on the block

    SB'lt oled liiga loose nagu ennem öeldud ja minuarust on Preflop raise ka liiga väike. Mingi 10-11 oleks päris hea VPIP 13'ne juures.

  14. #134

    Re: Jenny on the block

    NL2 peaks olema kõik positsioonid rohelised... mul on ainult 1 positsioon punane ja see on ka mingi korduvate coolerite pärast ühelt ja samalt positsioonilt. Rohelised peaks just sp olema, et need blindid on nii väiksed, ning kõik on väga deepstack... võidad ühe AI(2$=100bb) siis oled kohe 100jaks ringiks BBlt plussis ja 200 ringiks SBlt plussis. Mingi tõsine leak peab olema SB ja BB sul.

  15. #135
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas seep
    NL2 peaks olema kõik positsioonid rohelised... mul on ainult 1 positsioon punane ja see on ka mingi korduvate coolerite pärast ühelt ja samalt positsioonilt. Rohelised peaks just sp olema, et need blindid on nii väiksed, ning kõik on väga deepstack... võidad ühe AI(2$=100bb) siis oled kohe 100jaks ringiks BBlt plussis ja 200 ringiks SBlt plussis. Mingi tõsine leak peab olema SB ja BB sul.
    Ma ei tea ühtegi inimest, kellel on pikemas perspektiivis BB plussis ja tean ainult ühte inimest, kellel oli SB plussis (see oli ka tegelt suht nullis). Teiseks on vaja väga palju käsi, et vaadata positsioone, kui pikas perspektiivis.

  16. #136

    Re: Jenny on the block

    Ranka, ma veel näitan sulle, et 50k käe pealt ma olen SB ja BB +is

  17. #137
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas seep
    Ranka, ma veel näitan sulle, et 50k käe pealt ma olen SB ja BB +is
    50k on väike sample..
    aga kui sul tõesti blidid plussis on siis miks sa kõrgemale ei roni??

  18. #138

    Re: Jenny on the block

    BR ei luba, ma keelan endal põhimõtteliselt kõrgemale tõusmast.

  19. #139
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas seep
    Ranka, ma veel näitan sulle, et 50k käe pealt ma olen SB ja BB +is
    50,000 kätt on 6maxis 8333 kätt positsiooni kohta ning full ringis veelgi vähem. Sellise sample juures võib ka kaotav mängija võitja olla.

  20. #140
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Jenny on the block

    See graafik ei näita veel midagi. Bad biidid ja coolerid ja downswing on ka NL2-s olemas. Aga jah mingi aeg peaks see jama ju lõppema.

Lehekülg 7, kokku 71 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 131 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 131 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES