Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 71 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 1417
  1. #141
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas seep
    Muhklionu, ma lihtsalt naudin, sinu kui niti kõrval istumist.:D

    Adam_q, filmitakse ekraani, kuidas mängid, et teised saaksid jälgida, mis otsuseid teed, ning eriti hea ja mõnus on jälgida, kui on ka mikker. Muideks, isegi kui sa ei näita seda videot kellegile, siis see aitab mängule räigelt kaasa, eriti kui mikker on. Sest siis sa selgitad oma otsuseid, ning sa mõtled käsi rohkem läbi!
    igav

  2. #142

    Re: Jenny on the block

    Minagi alustasin kord NL2-st , 10$ panin sisse ja värki, panen siia enda graafiku ja statsid.
    Võrdlesin ka sinu statse enda omadega. Minu arust 3bet callimise 50% on liiga suur. Siis arvatavasti hitid toppaari ja lähed vastase ülepaari vastu broke ja värki .
    SB-lt ilmselgelt callid/completed BB liiga palju , ma ei usu et 20/6 SB-lt mängida on väga kasumlik.
    Võibolla ka CBetid missed floppidega liigselt ja hea käega ehk liialt passiivne?
    Pole kõikide kommentaare läbi lugenud, seega võibolla keegi juba seda öelnud, seljuhul rahu !
    Loodan, et on abi.

    ( Click to show/hide )

  3. #143
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Jenny on the block

    3bete liigselt callida on jah suur viga. Raha põletamine. Jennyfer kui vaja saan kasvõi lives paar ühissessi teha. Keegi peab ju aitama.

  4. #144
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Jenny on the block

    lmao
    võta 2 punast veini ja vaju minujuurde, ma võin ka õpetada

  5. #145
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Statid:
    ( Click to show/hide )


    Positsioonid:
    ( Click to show/hide )
    limbid liiga palju... ehk VPIP ja PFR vahe võiks olla 2-3% maksimaalselt.. positsioonimäng on ka peetis.. SB pealt ei limbi kaasa, ei calli raisesid suvaliste kätega.. kõige halvem positsioon ju... EP ja MP pealt oled ka liiga loose.. esimestelt positsioonidelt mängi ainult pocketeid ja AK või AQs..

    ära mängi nõrkasid ässasid varasematelt positsioonidelt.. ära limbi suited ässadega kaasa... flushi hitimise tõenäosus 0,84% + flushi ahvid kardavad, sulle ei maksta seda välja.. limbitud poti kasvatamine suuremaks on raske..

    aggr factor on veidi liiga väike.. kardetavasti preflopis callimiste tõttu... kui sul ees on hunnik limpereid ja sul on positsioonis (CO või BTN) miski broadway.. JQ, KJ vms.. siis parem on raisida kui limpida.. vähem vastaseid ja ei ole vastaseid oma ulmelisi 47 kahte paari hitimas..

    K-A high flopis pane cbet ka kahe vastase vastu.. väga tihti folditakse.. 3bet võiks veidi suurem olla.. ära slowplay oma monstereid.. hakka aga poti kasvatama.. monsteriks siis set või top two vms... ülepaarid ja TPTK'd ei ole monsterid.. nende puhul tavaline value võtmine abiks kuniks sind reraisetakse.. siis revaluate oma käsi..

  6. #146
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas forell
    lmao
    võta 2 punast veini ja vaju minujuurde, ma võin ka õpetada
    LOL!!!

    Eks ikka oma rikutuse tasemel

  7. #147

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    3bete liigselt callida on jah suur viga. Raha põletamine. Jennyfer kui vaja saan kasvõi lives paar ühissessi teha. Keegi peab ju aitama.
    Vaatasin , et mul 3bet-i call on 63% sellel levelil. Ilmselt tuleb osata valida, keda callida :)

  8. #148
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Jenny on the block

    Sa oled ju nii nit, et raised ainult käega millega teised teevad 3beti :)

  9. #149

    Re: Jenny on the block

    Minu ülaltoodud graafiku puhul: VPIP: 15, PFR: 9, 3Bet 3,2% on küll tight, aga mitte üleliia nit. Või on?

  10. #150

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    limbid liiga palju... ehk VPIP ja PFR vahe võiks olla 2-3% maksimaalselt.. positsioonimäng on ka peetis.. SB pealt ei limbi kaasa, ei calli raisesid suvaliste kätega.. kõige halvem positsioon ju... EP ja MP pealt oled ka liiga loose.. esimestelt positsioonidelt mängi ainult pocketeid ja AK või AQs..

    ära mängi nõrkasid ässasid varasematelt positsioonidelt.. ära limbi suited ässadega kaasa... flushi hitimise tõenäosus 0,84% + flushi ahvid kardavad, sulle ei maksta seda välja.. limbitud poti kasvatamine suuremaks on raske..

    aggr factor on veidi liiga väike.. kardetavasti preflopis callimiste tõttu... kui sul ees on hunnik limpereid ja sul on positsioonis (CO või BTN) miski broadway.. JQ, KJ vms.. siis parem on raisida kui limpida.. vähem vastaseid ja ei ole vastaseid oma ulmelisi 47 kahte paari hitimas..

    K-A high flopis pane cbet ka kahe vastase vastu.. väga tihti folditakse.. 3bet võiks veidi suurem olla.. ära slowplay oma monstereid.. hakka aga poti kasvatama.. monsteriks siis set või top two vms... ülepaarid ja TPTK'd ei ole monsterid.. nende puhul tavaline value võtmine abiks kuniks sind reraisetakse.. siis revaluate oma käsi..
    Ma seda cbeti 2 vastase vastu nii julgelt ei soovitaks.
    Oletame , et meie betime pre mingi 88-ga ntx. 2 vanti callivad.
    AKx / AQx - sellisel flopil nad callivad riverini ära Ax-ga , mingi gutshot , second pair = kõik on nende jaoks üübernuts ja ma eeldan , et mingi 3 barrelit lasta pole kasumlik , lootes , et mingi standard fish viskab ära oma rääbise.
    Pole mõtet sellist mängu arendama hakata seal , hitid, siis betid suhteliselt suurelt igal tänaval, scare cardi puhul võib check/callida , olenevalt riidist .

  11. #151
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    Minu ülaltoodud graafiku puhul: VPIP: 15, PFR: 9, 3Bet 3,2% on küll tight, aga mitte üleliia nit. Või on?
    Ära südamesse võta Ja tegelikult ma ei tea NL2-st enam midagi. Pole seda kunagi mänginud. NL4 trios alustasin aga obvious tasemevahe olematu.

  12. #152

    Re: Jenny on the block

    Ei, ei, mis ma südamesse võtan :).

    Muide vaatasin 25K käe pealt seda 3Bet calli filtritega:
    Faced 3bet preflop=TRUE ja Folded to preflop 3Bet=False ja selgub, et see on +20$, ejk siis terve 20% kasumist.
    ja seda siis 63%-lise 3bet calli kohta.

    25K kätt pole sellise statistika jaoks muidugi mingi arv.

  13. #153
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats
    Ma seda cbeti 2 vastase vastu nii julgelt ei soovitaks.
    Oletame , et meie betime pre mingi 88-ga ntx. 2 vanti callivad.
    AKx / AQx - sellisel flopil nad callivad riverini ära Ax-ga , mingi gutshot , second pair = kõik on nende jaoks üübernuts ja ma eeldan , et mingi 3 barrelit lasta pole kasumlik , lootes , et mingi standard fish viskab ära oma rääbise.
    Pole mõtet sellist mängu arendama hakata seal , hitid, siis betid suhteliselt suurelt igal tänaval, scare cardi puhul võib check/callida , olenevalt riidist .
    nojahh.. se vist jahh pigem NL25 vms stiil.. aga ma ei mõeldki et kui flopis cbetid siis lased riverini... ikka vaatad mis laud on ja turnis siis kas annad alla või vaatad mis teed...

  14. #154
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Jenny on the block

    AKx flopil võid kahe vastase vastu cbetida siis kui nad on nitid, sest nad nagunii setminesid ja ainult üks seti võimalus ja ka siis pole see kohustuslik, vaid lihtsalt mõte, mida arvestada. Aga see jutt ei käi NL2 kohta.

  15. #155
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jenny on the block

    Muhklionu,

    Olin mina jah. Sa istusid alati minust vasakul. Meelega?:D
    Callisid kõik mu AK raisid ja kui flopis abi ei saanud, tegin c-beti, siis sina tegid lausa automaatselt 6-8x raisi otsa :D
    Pigistasid mind päris tugevalt :D

    Vaikselt on õnneks olukord paremaks läinud. Mängin hetkel 16+ lauda ning stack laotusega. Üsna hea on nii mängida. Kuna NL2 on üsna ABC mäng, siis saab üsna robotlikult seda ka tehtud. Mitte, et ma kurdaks. Graafik hakkab lõpuks ometi üles poole minema.
    Ahjaa. Õppisin ka ära foldima. Enda arust tunnen, et see oli üks mu suurematest, kui mitte kõige suurem leak. Kui käes on nt QQ või KK ja lauda tuleb Axx ning vastane on siiani esitlenud Ax kätt. Siis nüüd suudan sellised käed maha panna. Kerge see ei ole, kuid vähemalt on kaotused märgatavalt vähenenud.

  16. #156
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Jenny on the block

    Ära armu oma punastesse muttidesse ära või tumeda peaga poistesse. Iizi geim

  17. #157
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Jenny on the block

    tsiteerin enda allkirja

    losing less is a form of winning.

  18. #158
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Jenny on the block

    see et su graafik käib üles alla on täiesti normaalne. mida väiksem limiit seda suurem on variatsioon. pea vastu ja mängi oma a-game' ja oledki varsti limiit kõrgemal. ära muretse kaotuste pärast kui oled õige otsuse teinud.
    edu :)

  19. #159
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Muusik
    see et su graafik käib üles alla on täiesti normaalne. mida väiksem limiit seda suurem on variatsioon. pea vastu ja mängi oma a-game' ja oledki varsti limiit kõrgemal. ära muretse kaotuste pärast kui oled õige otsuse teinud.
    edu :)
    Ja mina oma rumala aruga arvasin, et suuremates limiitides on variatsioon suurem :-\

  20. #160
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: Jenny on the block

    Tsitaat Algselt postitas Muusik
    mida väiksem limiit seda suurem on variatsioon.
    oleks see vaid nii...pean kurvastusega ütlema et see on vastupidi :(

Lehekülg 8, kokku 71 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES