1. vist oleks ise ka siin bustoks läinud.. hiljemalt turnis.. sõltub vastase statidest.. kui tal 3bet väga väike.. siis oleks võibolla foldinud.. ma oleks siin ta KQ või KJ peale pannud.. KQ oleks meid ka beatinud...
2. kõik õige.. nupud sisse.. cooler
3. ma oleks ka turnil samamoodi teise barreli veel pannud.. riveris oleks checkinud.. kui sul FTP's on acount siis vaata sela ühte videot top 5 leaks.. seal on juttu ka riveri panustamistest.. riveris me panustame ainult väga he akäega.. või nõrga käega, kui on võimalik pot maha võtta.. medium kätega checkime, sets meid beativ käsi võib järgi checkida.. või check-callime, kui tunne on, et meil on showdown valuet.. obv annab meile infot ka vastase beti suurus..
4. hea shove vastase poolt... ma oleks ka seal callinud.. shit happens
5. soovitan hakata mõtlema pot controli peale selles mõttes.. et kui oled postsioonis, siis top pair hea kicker vms tüüpi kätel.. ära aja poti suureks.. turnis saad checkida järgi.. pot aja suureks siis kui sul on tugev käsi.. set ja parem.. ehk võida suuri pote, kaota väikeseid pote..
6. sama asi.. läksid lihtsalt hulluks ära.. sa oled positsioonis.. võta kaart.. p.s. ma jälgin kasutajatel ka fold to turn cbet ja went showdown stati.. see võib ka anda märku, kas jama on käes või mitte... ja turnis reraise saamine tähendab tihti ikkagi vastaselt tugevat kätt.. mingi nimega teoreem oli ka selle kohta olemas..
7. tõenäolisel toli jah KK või AA vastas.. ma oleks vaadanud tüübi state.. kas miski nit või regular.. fishi vastu oleks vast ära callinud..
8. kõik õige.. cooler