Tsitaat Algselt postitas Jennifer
Kas Starsis oleks kergem grindida? Praegu olen Tildis aga nii palju coolereid saanud, et lausa paha hakkab:/
Minu kui NL2-NL10 limiitides hulkuva pärdiku 2 senti:

Öeldakse küll, et NL2-10 pole mingit vahet, vaid bankrolli järgi valid limiiidi. Mina aga avastasin, et kui NL2'st liikusin NL5-NL10 peale, siis muutus mäng oluliselt loogilisemaks. Ei ole nii palju seda, nagu NL2, et kui betid monsteriga alates PF, siis 5-6 matsi callivad rämpsuga, lootuses et ehk hitivad. Ja kui nii paljud osalevad potis, siis juhtubki, et kaotad oma KK või AA-ga suurelt, sest keegi ikka sai näiteks oma 73o-ga rea vms või kobistas riveris flushi.
Inimesed saavad juba natuke paremini oma käte väärtustest aru.

Samas on NL5-s ja NL10-s juba pinutäis laudu, kus kõik istuvad lihtsalt nitilt ja ootavad nutsi, mis tähendab, et oma PF tõstetega korjad vaid blindisente. Ma nüüd hakkasin lobbyst enda laudade flopis osalejate protsente jälgima (lihtsam kui 10 laua puhul HUDi järgi analüüsida, kui nit iga laud on)
Kui see protsent ikka väga madalale vajub, siis vahetan kohe laua ära. Jube tüütu ja aeganõudeb on, kui kasvõi 1$ kasumi jaoks pead mingi 15 korda blinde korjama :)

Edu.