Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1417

Hübriidvaade

  1. #1
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    et halvematelt lehtedelt valuet saada.
    Küsiks sama küsimuse siis teistmoodi.
    Sa saad väga tõmberohkel laual (ühtegi tõmmet veel valmis olla ei saa, aga kuna maas on 2 broadway kaardi, siis on mõlemad tõmbed vägagi reaalsed) top paari top kickeriga, kusjuurest ühtegi overpairi olla ei saa (aa ja kk välistame) ning sa saad raise, ja sa viskad selle käe maha? Mis oli siis üldse preflop raisemisel mõtet? Kas on paremat situatsiooni võimalik saada? Kas sa mängid ALATI siis sellejaoks et vähemalt 2 paari hittida ja kui ei hiti siis foldid? Sellisel laual on see 100% shove koht.
    Vastasel võib siin olla JJ QQ 44 KJ AQ AJ QT QK QJ JT T9 ja miljon ärtude combinatsiooni + bluffijaid kah tuhatkond. Ainukesed meid biitivad käed on JJ 44 ja KJ ning sa tahad visata TPTK maha, seejuures on sul veel oute KJ vastu ja runner runner kaarte ka teiste vastu. Sa alati kui hitid tptk ja cbetid ning saad raise siis foldid? Mis mõte siis oli preflop raisel?

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Tsitaat Algselt postitas Poku Vaata postitust
    Küsiks sama küsimuse siis teistmoodi.
    Sa saad väga tõmberohkel laual (ühtegi tõmmet veel valmis olla ei saa, aga kuna maas on 2 broadway kaardi, siis on mõlemad tõmbed vägagi reaalsed) top paari top kickeriga, kusjuurest ühtegi overpairi olla ei saa (aa ja kk välistame) ning sa saad raise, ja sa viskad selle käe maha? Mis oli siis üldse preflop raisemisel mõtet? Kas on paremat situatsiooni võimalik saada? Kas sa mängid ALATI siis sellejaoks et vähemalt 2 paari hittida ja kui ei hiti siis foldid? Sellisel laual on see 100% shove koht.
    Vastasel võib siin olla JJ QQ 44 KJ AQ AJ QT QK QJ JT T9 ja miljon ärtude combinatsiooni + bluffijaid kah tuhatkond. Ainukesed meid biitivad käed on JJ 44 ja KJ ning sa tahad visata TPTK maha, seejuures on sul veel oute KJ vastu ja runner runner kaarte ka teiste vastu. Sa alati kui hitid tptk ja cbetid ning saad raise siis foldid? Mis mõte siis oli preflop raisel?
    Ei. See oleneb ikka mängijast ja situatsioonist. Lihtsalt hetkel tundus, et ta on üsna regulaarne mängija ning mu sisetunne ütles, et tal on midagi paremat.
    Aga nüüd siis tean, et see on hoopis shove koht. Sellepärast ma küsingi nõu, et targemaks saada :) Aitäh :)

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Tsitaat Algselt postitas Poku Vaata postitust
    Küsiks sama küsimuse siis teistmoodi.
    Sa saad väga tõmberohkel laual (ühtegi tõmmet veel valmis olla ei saa, aga kuna maas on 2 broadway kaardi, siis on mõlemad tõmbed vägagi reaalsed) top paari top kickeriga, kusjuurest ühtegi overpairi olla ei saa (aa ja kk välistame) ning sa saad raise, ja sa viskad selle käe maha? Mis oli siis üldse preflop raisemisel mõtet? Kas on paremat situatsiooni võimalik saada? Kas sa mängid ALATI siis sellejaoks et vähemalt 2 paari hittida ja kui ei hiti siis foldid? Sellisel laual on see 100% shove koht.
    Vastasel võib siin olla JJ QQ 44 KJ AQ AJ QT QK QJ JT T9 ja miljon ärtude combinatsiooni + bluffijaid kah tuhatkond. Ainukesed meid biitivad käed on JJ 44 ja KJ ning sa tahad visata TPTK maha, seejuures on sul veel oute KJ vastu ja runner runner kaarte ka teiste vastu. Sa alati kui hitid tptk ja cbetid ning saad raise siis foldid? Mis mõte siis oli preflop raisel?
    et halvematel lehtedelt valuet saada.
    oletama et vastane callib pres 100% ja flopis foldib 99% kuid 1% läheb all ini.
    ja mänguks on PL. sinu loogika järgi ei ole mõtet pres raisida 100% lehtedest sest vahest läheb vastane AI ja sa pead foldima.

    __
    ma ei ole NL10 mitu aastat mänginud ja ma absull ei oska komenteerida kas see käsi on f või (edit:) või mitte
    Viimati muudetud variatsioon poolt : 24.03.10 at 22:58

  4. #4
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    et halvematel lehtedelt valuet saada.
    oletama et vastane callib pres 100% ja flopis foldib 99% kuid 1% läheb all ini.
    ja mänguks on PL. sinu loogika järgi ei ole mõtet pres raisida 100% lehtedest sest vahest läheb vastane AI ja sa pead foldima.

    __
    ma ei ole NL10 mitu aastat mänginud ja ma absull ei oska komenteerida kas see käsi on f või c
    Mulle ei jõudnud praegu su esimese osa mõte täitsa kohale, aga paar õllet on oma töö teinud. Proovin homme uuesti läbi mõelda.

    Kuid teise osa kohta f või c, siis ma lisaks et c all on mõeldud all-in callimine mitte et fold või call jah? Sest nn. call pole siin võimalik teha, kuna me iseensest drawime väga väheseid oute, me tahame teha teistele drawijatele elu võimalikult kalliks. . Ainuke call saab siin olla All-In callimine.
    Jenny, võid lisada mind pokuorg@gmail.com msn. Ehk saan aegajalt aidata mängu analüüsimisega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES