Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 29, kokku 29
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: NL25 top 2 paari saab turnis reraisi regi käest

    Proovin nüüd seda 2+2 mõtet et kirjutan 5 käteanalüüsi päevas ilma, et teiste kommentaare vaataks.

    Sina avad UTG AJ, nit reg callib buttonilt.
    Floppi TPTK , cbet mis buttonil callitakse drawi boardil. Draw lükkaks siin otsa, suht kindel, set calliks, kuna arvatavasti oled Sina ise ka nittide kuningas, ning UTG avangu peale paneb ta Su probably ülepaari peale või lihtsalt õhk, oleneb Su cbeti tihedusest, positsioon võimaldab siin trickitada.
    Turni avatakse äss ning teine draw, sobiv koht value võtmiseks Ax tüüpi käelt, mis iganes rangega Sa utg avad AJ+ ?, samas on ka sobiv koht bluffimiseks, kuna ma tema kohta midagi ei tea ning ajalugu ei oleks ning samuti oled Sa investeerinud 5.50 ja tundmatu nit regi vastu ülejäänd 21 siin sisse ajada oleks võibolla jabur? ootame paremat kohta? Vastavalt ajaloole mina callin maha, aga tundmatu 14/10 vastu peaks vist suutma maha panna, samuti tuleks jälgida agression factorit, 1.5-st allapoole tunduks mulle juba ohtlik.

    Kui mõelda selle peale, millega Sa siin shovema peaksid, et kui Sul näiteks JJ praegu oleks siis see kinni makstaks, siis AJ kuuluks insta sinna alla. Kui korragi oled näinud teda all inis, TPTK või nõrga ülepaariga, või korragi oled näinud teda Bluffreraisemas insta shove, kui tegemist on tõesti mingi paadunud tudmatu NITiga siis ma vb isegi suudaks siin foldida.

    Ma just avastasin, et ei oska eriti analüüse kirjutada, aga parandan kindlasti ennast jooksvalt.

  2. #22
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL25 top 2 paari saab turnis reraisi regi käest

    See on väga huvitav. Ühest küljest võib öelda, et WTSD=22 tähendab seda, et ta foldib parima käe liiga tihti. Teisalt aga, et ta bluffib nii tihti, et tal pole showdowni kätt. Kusjuures mõlemad võivad olla tema breakeven mängu põhjuseks.

    PTR ütleb muidugi, et ta on postflop (ja eriti turnis) agressiivsem kui oleks optimaalne. Kuna agressiivsuse state on kaks ja tavaline agro faktor võib palju foldides ka kõrgeks minna, siis mida tähendab PTR arvates optimaalsus ja agressiivsus...

  3. #23
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL25 top 2 paari saab turnis reraisi regi käest

    WTSD 22 ja W$SD 50 ütleb mulle seda, et ta jõuab showdownini üsna harva ja ka nendest kätest pooled kaotab, järelikult ta kas võidab või kaotab need käed juba varem. Tundub nii, et ta mängib nii võitvaid kui ka spekulatiivseid käsi üsna sarnaselt. Kuna agro factor on 4,5 ja agression frequency 50, siis ma arvan, et poiss üritab enamus käsi võita flopis. Seda näitab ka W$WSF, mis on 43. Sellepärast tundubki väga kahtlane, miks flopist calliti ja turnil näidatakse sellist agressiivsust.

    Ütlen ausalt, et ei ole üldse kindel, kas mu mõttekäik õige on, sest mängin cashi alles kolmandat kuud ja Hudi kasutan esimest kuud, nii et kui mu mõttekäigus mingi väga suur viga paistab, siis oleks väga meeldiv kuulda.

  4. #24
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL25 top 2 paari saab turnis reraisi regi käest

    No 50% showdownidest võita ei ole just halb näitaja.

  5. #25
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL25 top 2 paari saab turnis reraisi regi käest

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    No 50% showdownidest võita ei ole just halb näitaja.
    Tõesti? Ja mina olen kogu aeg arvanud, et see % peaks ikka suurem olema...

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 top 2 paari saab turnis reraisi regi käest

    tänud huvitava analüüsi eest dogers, janek, pastilaa ja pahvak.
    PTR-i antud info põhjal tundub mulle , et foldimine ei olnud parim käik selle villiani vastu.

  7. #27
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL25 top 2 paari saab turnis reraisi regi käest

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    No 50% showdownidest võita ei ole just halb näitaja.
    ülivähe, ma võidan ca 56% SD ja 46% non-SD, minumeelest peab kahe summa olema üle 100, siis tuleb norm kasum

  8. #28
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL25 top 2 paari saab turnis reraisi regi käest

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    ülivähe, ma võidan ca 56% SD ja 46% non-SD, minumeelest peab kahe summa olema üle 100, siis tuleb norm kasum
    Ilmselt see 50% tõesti kõige parem ei ole, aga janek174 postist jäi mulje nagu ta peaks seda väga müstiliselt madalaks. Heads-up pottides peaks SD + non-SD
    kindlasti üle 100 olema, samas oleneb ka pottide suurustest :)

  9. #29
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL25 top 2 paari saab turnis reraisi regi käest

    mina oleks isegi vb callind selle sest vb callis Axh flopi missis FD ja hittis A ja nyyd selle pealt reisib.. aga ma võin ka valesti mängida

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES