Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 61
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Full tilt ja bankroll building

    Tere,

    Küsiks nõu. Hetkel plaanis hakata uuel aastal cashi katsetama ja plaan järgmine. Full tilt mängutuba, liituda läbi http://www.fulltiltrakeback.com/ee/, et saada rakebacki 27% ja pokernews promodest osa võtta, ning lisaks full tilt enda 100% boonus. Deposiidiks 300$ ja hakata mängima 10NL full ringi u 4 laual esialgu. Progeks pokker office kuna tasuta saadud ja mu uus arvuti veab ta kenasti välja, vähemalt trios katsetades. Hiljem muidugi Holdem manager muretseda. Tean, et tähtsaim on mängu beatida, lihtsalt see rakeback ja boonus saavad kiirendavaks teguriks, et bankrolli kasvatada.

    Lõpuks siis küsimus, et kas on plaanis mingid vead sees või oskate mingi parema varjandi välja pakkuda, kuidas cashis ennast arendama hakata? Tegelen ka pokkerialase kirjanduse sirvimisega. Tavatöölt ei ole plaanis lahkuda ja seetõttu jääb mängimiseks nädalas aega 8-20h.

  2. #2
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Full tildis võetakse 10NL mängudelt topeltreiki, mis teeb selle beatimise ääretult keeruliseks. Hoia sealt eemale kuni 25NL roll koos!

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Full tilt ja bankroll building

    äkki tead, kust nende reiki arvepidamine üldse kirjas on? Pokerstarsis on kõik kenasti kirjas aga full tiltis nagu ei leia neid tabeleid.

  4. #4
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    äkki tead, kust nende reiki arvepidamine üldse kirjas on? Pokerstarsis on kõik kenasti kirjas aga full tiltis nagu ei leia neid tabeleid.
    http://www.fulltiltpoker.com/rake.php

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Tere,

    Küsiks nõu. Hetkel plaanis hakata uuel aastal cashi katsetama ja plaan järgmine. Full tilt mängutuba, liituda läbi http://www.fulltiltrakeback.com/ee/, et saada rakebacki 27% ja pokernews promodest osa võtta, ning lisaks full tilt enda 100% boonus. Deposiidiks 300$ ja hakata mängima 10NL full ringi u 4 laual esialgu. Progeks pokker office kuna tasuta saadud ja mu uus arvuti veab ta kenasti välja, vähemalt trios katsetades. Hiljem muidugi Holdem manager muretseda. Tean, et tähtsaim on mängu beatida, lihtsalt see rakeback ja boonus saavad kiirendavaks teguriks, et bankrolli kasvatada.

    Lõpuks siis küsimus, et kas on plaanis mingid vead sees või oskate mingi parema varjandi välja pakkuda, kuidas cashis ennast arendama hakata? Tegelen ka pokkerialase kirjanduse sirvimisega. Tavatöölt ei ole plaanis lahkuda ja seetõttu jääb mängimiseks nädalas aega 8-20h.
    Tere Tarq666,

    Kõige parem ja kiirem arendustöö toimub läbi diskussiooni. Seega minu soovitus on, et sa oleksid väga aktiivne foorumites, kui on küsimus siis tuleb küsida. Kui kellegil on küsimus, siis tuleb julgelt välja öelda oma arvamus - vahet pole, kas see on õige või vale. Kui on vale, siis juhitakse sind õigele teele ning nii saad ka oma vigadest aru. Kindlasti postitada ka probleemseid ja keerulisi käsi.

    Parimat soovides,
    Ranka.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    Full tildis võetakse 10NL mängudelt topeltreiki, mis teeb selle beatimise ääretult keeruliseks. Hoia sealt eemale kuni 25NL roll koos!
    Kusjuures ma algul ei tahtnud uskuda, et FTP 10NL rake on nii tappev aga üks sõber ei suutnud FTP-s midagi beatida ja rakeback hoidis teda nullis. Nüüd liikus teise tuppa ja 10NL-is teeb imesid ja näitab suuri kasumeid.

    Ja üleüldse on rake mikro limiitidel jube, pokkeritoad vist vihkavad mikrolimiidi mängijaid.

  7. #7

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kusjuures ma algul ei tahtnud uskuda, et FTP 10NL rake on nii tappev aga üks sõber ei suutnud FTP-s midagi beatida ja rakeback hoidis teda nullis. Nüüd liikus teise tuppa ja 10NL-is teeb imesid ja näitab suuri kasumeid.

    Ja üleüldse on rake mikro limiitidel jube, pokkeritoad vist vihkavad mikrolimiidi mängijaid.
    Ei vihka nad ühti, lihtsalt sendilimiidis on "coinflip", pokker algab alles daala limiidist. Mis Fulltilti puutub siis see hea koht mängimiseks, seal kohutavalt palju fishe, Pacificus on ka palju fishe, aga see koht suht rigged - kõigil koguaeg uskumatud käed ja 2,3-outerid luckyvad pidevalt ära (mitu kuud üritatud). Ongame võrk ka muidu norm - mängijad paremad, väga agressiivsed, aga kui bad run tuleb siis see võib kesta nädal aega. Kaotasin seal järjest kogu oma bankrolli 2K badbeatidele ja fishide luckyle NL50 ja NL100. Fulltiltis pead olema ise veidi agressiivsem, foldivad palju reraise peale, minul põhirõhk seal potide varastamise peal. Mujal ma nii kergelt pole kuskil pote kätte saanud kui Fulltiltis. Weak-tight mängijad ootavad rivis, et raha ära anda mõnes lauas :). Rahvast Fullis ka kõige rohkem, seega fishe kõige rohkem. Soovitan seal rohkem raiseda ja reraiseda, siis saad ka headele kätele rohkem calle ja roll kasvab kiiremini. Olen ise seal nädal aega mänginud, kasvatan rolli, päeva keskmine 3,5 buyin - limiit esialgu madal NL25. Igatahes edu!

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Njah. Fulltilt tõesti 10NL vaenulik. Eks ma pean siis välja mõtlema, kuidas bankroll 600$ peale saada ja alles siis Fulltilti 25NL. Või äkki on varjant proovida mängimist 3 veerand stackiga ???

  9. #9

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Mina soovitaksin sulle Ongame ehk siis Towerit. Seal pole mitte mingi probleem korralikult NL10 biitida ja bankrolli kasvatada ning lisaks sellele on suht mõnusad boonused ka. Arvutatuna maksavad nad sulle rakebacki 35%. :)

    Kuu - kaks veedad seal ning ongi sul roll olemas, et minna Fulltilti.

  10. #10

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Nii...tahtsin küsida, et kui kiirelt ma suudaksin lahti mängida Full Tildis 600$ boonuse, kui sisestan sinna 600$ ?
    Mängiksin NL50 - 6 lauda, igapäev 2-3h

    Umbkaudsed pakkumised on tere-tulnud.

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Nii...tahtsin küsida, et kui kiirelt ma suudaksin lahti mängida Full Tildis 600$ boonuse, kui sisestan sinna 600$ ?
    Mängiksin NL50 - 6 lauda, igapäev 2-3h

    Umbkaudsed pakkumised on tere-tulnud.
    umbkaunde pakkumine: kuu aega.

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Full tilt ja bankroll building

    [img width=800 height=474]http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/ftptotower.JPG[/img]


    näe panin peale rolli 490 vist Full tilti ja hakkasin 6max nl10 taguma, siis ranka käsul hakakisn full ringi mängima seal põhjas ja see läks vähe apremini, aga lõpp oli juba ikka kuskil mutiurus. Roll ei langenud kordagi alla 280$ ja sealt uue täpi juurest tulin 370ga ftpst minema ja kandisin 350 towerisse ja nii ta on läinud. Õnneks enam see esimene osa mind ei häiri, sest seal vahel oli ja on selline väike mõtteline paus, et ise tunnen ennast toweris jumala plussis, aga siis on ka hea meel, kui kasui nulli välja joonistan. Kuan enne onagemi tulekut oli rohkem joomist kui elu, siis on angu täiesti eraldi asi see minu jaoks ja hea on praegu, saan rahus mängida

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Full tilt ja bankroll building

    ja see seal puhas oma lollus ja topelt rake, plus mõni bad beat ka sekka

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas Stimpy
    Ei vihka nad ühti, lihtsalt sendilimiidis on "coinflip", pokker algab alles daala limiidist.
    Mismoodi ta coinflip on?

  15. #15

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Minuarust on FT-s mikrolimiitidel tase tunduvalt kõrgem, kui nt Ongame võrgus.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk
    Minuarust on FT-s mikrolimiitidel tase tunduvalt kõrgem, kui nt Ongame võrgus.
    Seda on ta päris kindlasti

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Ei vihka nad ühti, lihtsalt sendilimiidis on "coinflip", pokker algab alles daala limiidist.
    Oijah sellist juttu räägivad palju "pokkeriprod" aga tulge katsuge sendilimiiti beatida. Mulle räägiti kah kui ma oma pokkeri journeyt alustasin, et sendilimiidis on ajaraiskamine ja coinflip. Ise ma ei arva nii - enda ülim eesmärk pokkeris mängu beatida - ja seda alates madalamast limiidist?

    Eksin?

  18. #18
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Full tilt ja bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Oijah sellist juttu räägivad palju "pokkeriprod" aga tulge katsuge sendilimiiti beatida. Mulle räägiti kah kui ma oma pokkeri journeyt alustasin, et sendilimiidis on ajaraiskamine ja coinflip. Ise ma ei arva nii - enda ülim eesmärk pokkeris mängu beatida - ja seda alates madalamast limiidist?

    Eksin?
    Väga õige, alustadada tuleb ikka kõge madalamast, miks maksta kallist kooliraha, kui just raha niipalju ei ole, et sellega midagi enam pole teha.

  19. #19
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Full tilt ja bankroll building

    mul oli full tiltis vale coin. Toweris flippab õige coin vägevalt

  20. #20

    Re: Full tilt ja bankroll building

    seda teksti lugedes tekivad vägisi mõtted FTP-st ära joosta :'(, kuna juba pikemat aega tiltis ja no suht hea tase ka, või et ma siis olen ise puhta lammas ;D

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES