Pikalt sai siis hautud seda plaani, et alustada enda blogiga.

Alustuseks väike sissejuhatus
Olen 18 aastane noormees Kuressaarest. Õpin Saaremaa Ühisgümnaasiumi lõpuklassis. Pokkeriga alustasin 16 aastaselt freerolle mängides (ei mäleta eriti seda aega, aga mingi aeg sai 50$ deposiit pacificusse tehtud kui olin 17, sealt sai võidetud mingid 300$ donkamentidega ja cashoutisin) Edasi võtsin pokerstrategyde 50$ kas ema ja isa nimele vms. Need sai kiirelt maha mängitud, aga sealt algas ka minu õige mäng pihta. Pärast seda perioodi leidsin selle foorumi ja lugesin nl10 nurgakese algusest lõpuni läbi. Tegin enda jaoks asjad selgeks ja hakkasin mängima pokerstrategy 1.9$ rakebackist. Sellest tegin 190$, cashout ja liikusin edasi Hollywoodpokerisse. Seal tegin rolli 270$ peale ning taaskord cashout ja rahad uude tuppa. Sealt siis rahad Redkingsi, kus mängisin rolli 550$ peale. Nüüd viimane tuba on siis FTP, kus hetkel mängin Nl50. Mänginud olen peamiselt cashi, vahelduseks sekka ka 1 table sngd (neid sai Redkingsis mängitud) HU sngd, neid hakkasin ftps mängima, hea vaheldus. Sekka ka MTT. Kõigiga peaksin plussis olema, aga need ei ole just märkimisväärsed summad nii paarsada daala ma pakun. Viimane kuu pole veel sngsid ja mttsid mänginud.

Panen alustuseks mõne graafiku ka

Nl10 ja Nl20 Redkingsi aegadest.

Nl25 Ftps

Nl50 Ftps, millega üritan siis ree peale saada.

Kuna kooli kõrvalt ei jää väga palju aega pokkeriks, ei ole kunagi ka 50k käega kuid olnud. Samas, mis vahet sel on. Pole pokkerist endale veel pennigi võtnud, kuigi vahepeal küsisin staket nii Vapsikult kui taipupolelt, mis aga vajusid enda poolet ära( hea oli, suutsin motivatsiooni taastada ja tõusin püsti ning liikusin edasi). Sellest ka kerge limiitides üles liikumine. Hetkel on plaan Nl50 veel päris kaua lasta, siiski esimene limiit, millega ka raha hakkab natuke teenima.

Blogi eesmärgiks saab olema:
Postitada käsi ja graafikuid, et tulevikus oleks huvitav enda tegemisi lugeda.
Postitada käsi, kus tekib küsimusi.
Püstitada eesmärke- esimene pokkeriga seotud eesmärk sai täidetud.. Suvel maal kartuleid võttes lubasin emale, et aasta lõpuks on mul 2000$ koos, millega sain paar päeva tagasi hakkama.

Hetkel vast kõik.