Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 161, kokku 533 EsimeneEsimene ... 61111151159160161162163171211261 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 201 kuni 3 220, kokku 10651
  1. #3201

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    siinkohal tahaks tervitada kõiki pohmaka sõltlaseid
    Tervitused vastu :( proovin veel paar päeva seda kurja asja vältida !!

  2. #3202

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Mul pole vist varem sellist sessi olnud....pole varem näinud selliseid suckoute + epic rivereid.
    Sess ise VAID -2bi. Vastased olid ikka teh tohmanid, a nooo palun tehke selgeks, MIS FUCKING MOODI SAAB SEDA MÄNGU BIITIDA, KUI SELLIST PASKA TOODETAKSE ? Toon välja mõned käed.


    1.) PÄEVA PÄRL, peale seda tõmbasin mängu pealt lauad kinni...huvitav MIKS? (Flopist on tal 5%)

    ( Click to show/hide )


    2.) GO GO GO

    ( Click to show/hide )



    3.) Tra, mis setupid öö otsa ja ma pääsesin õnneks odavalt, ffs

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 21.08.10 at 06:50

  3. #3203

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................


  4. #3204
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    3.) Tra, mis setupid öö otsa ja ma pääsesin õnneks odavalt, ffs

    ( Click to show/hide )
    Lauas on 3 broadway kaarti ja sa võtad ühe paariga riveril valuet? Kui palju on vastase ranges nõrgemaid käsi, millega ta maksab vs tugevamaid 2paari/rida? Siin tegid imo oma kaotuse poole suuremaks kui vaja. Villain ei julgenud 2paariga ka otsa panna, mis sellisel boardil peakski korrektne mäng olema.

  5. #3205

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Lauas on 3 broadway kaarti ja sa võtad ühe paariga riveril valuet? Kui palju on vastase ranges nõrgemaid käsi, millega ta maksab vs tugevamaid 2paari/rida? Siin tegid imo oma kaotuse poole suuremaks kui vaja. Villain ei julgenud 2paariga ka otsa panna, mis sellisel boardil peakski korrektne mäng olema.
    Obv value koht on seal.

  6. #3206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Lauas on 3 broadway kaarti ja sa võtad ühe paariga riveril valuet? Kui palju on vastase ranges nõrgemaid käsi, millega ta maksab vs tugevamaid 2paari/rida? Siin tegid imo oma kaotuse poole suuremaks kui vaja. Villain ei julgenud 2paariga ka otsa panna, mis sellisel boardil peakski korrektne mäng olema.
    Ma näen siin sitaks käsi, mis meid callivad. Ainult väga väike osa on neist paremad.

  7. #3207
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    mis käsi callib 3 tänavat?

  8. #3208

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    KJ/QJ/AK/AQ/Kx. kuna tegemist on shortiga, siis obv on ta ka mingi random fish.

  9. #3209
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mis käsi callib 3 tänavat?
    QJ,KJ,TJ,AK mis ei tahtnud pre raiseda, AQ,AT, JJ(samamoodi nagu AK)

    2 tänavat calliksid draw+pair või top pairid(Kxs) etc, kuna river on ka check, siis ma value betiks ikka

    Riveris meeldiks mulle väiksem value bet rohkem, siis hoiaks nõrgemad käed ka sees, vastasel juhul callivad ainult tugevamad käed vastase rangest
    Viimati muudetud Rigged poolt : 22.08.10 at 12:58

  10. #3210
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mis käsi callib 3 tänavat?
    Absoluutselt iga kuningas ja iga emand.

  11. #3211
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Kui te ise siin villaini asemel oleksite, kas calliksite 1 paari või draw'ga 3 streeti OOP? Eriti arvestades, et kui neljas broadway kaart tuleb maha, siis enamasti ei maksa teile ükski nõrgem käsi välja.

    Kui vastane oleks riveri re-raisenud, mis siis Hero plaan oleks? Vastane teeks seda nii rea kui missed draw'ga. Kas ma olen millestki väga valesti aru saanud kui arvan, et sellisel shit-scary boardil pole mõtet overpaariga lõpuni raiuda?

  12. #3212

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    ma leian, et sellel vaidlusel pole mõtet jätkuda, kui pole välja toodud villaini statte. Obv vähegi fishilaadsema olemuvuse vastu panen ka ise kom barrelit( ja oleks enne ka vastand, et river on ka bet loomulikult), aga kui tõesti vastane tightim regular, siis check back riveril tundub loogilisem, kuid ei pruugi alati seda olla, sest ükski tugev käsi ei c/c 2 korda sellel boardil ja nt peale villaini c/r riveril ma tahaks väga tugevalt callida, sest ta ei repi tõesti midagi. Tolmuahvile vastaks just, et põhirõhk c/c'idel, sa turnis ju loogiliselt vähemalt c/r tugevat kätt, seega isegi regi vastu tundub see standard riverbet koht.

  13. #3213

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    +1 fortune.
    Tahtsin just öelda, et unustasin lisada statsid. Vastane oli kõvasti lagisem ja fishisem ning laiema rangega, kui tavaline 22/18 nit. Ma usun et enamus oleks pannud 3 barrelit fishi vastu :)

  14. #3214
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kui te ise siin villaini asemel oleksite, kas calliksite 1 paari või draw'ga 3 streeti OOP? Eriti arvestades, et kui neljas broadway kaart tuleb maha, siis enamasti ei maksa teile ükski nõrgem käsi välja.

    Kui vastane oleks riveri re-raisenud, mis siis Hero plaan oleks? Vastane teeks seda nii rea kui missed draw'ga. Kas ma olen millestki väga valesti aru saanud kui arvan, et sellisel shit-scary boardil pole mõtet overpaariga lõpuni raiuda?
    IRW

  15. #3215
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Fortune - Thanks selgituse eest. Võib-olla on tõesti kasumlik 3 barrelit lasta.

    Ranka - Oled tähele pannud, et oled viimasel ajal üsna lakooniliseks ja üleolevaks muutunud foorumis? Aasta-poolteist tagasi oli veel sinult palju õppida siin. Selgitasid oma mõttekäiku ja tihti said vähem kogenud mängijad sellest targemaks. Nüüd on "IRW" tüüpi post üsna standardseks muutunud. Kahjuks.

  16. #3216
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Kui vähemalt kolm inimest on öelnud põhjuse, miks lasta kolm barrelit ja sa ei kuula siis mis meil muud teha jääb.

  17. #3217

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    sitt swong rsk, jube.
    kuu on jälle -1,5k peal, gg

    lähen parem poodi, loodetavasti saan vajalikud materjalid, et ehitada valmis kartuli-lõhevorm....mmm

  18. #3218

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................


  19. #3219
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Normaalne küte, aga mulle hakkas Dubstep täiega meeldima, proovi ka. :D

  20. #3220

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    ei kannata dnbd ja dubsteppi

    hs ftw

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES