Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 164, kokku 533 EsimeneEsimene ... 64114154162163164165166174214264 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 261 kuni 3 280, kokku 10651
  1. #3261
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Tore lugeda 6maxi spetsialistide suust tulevat kulda.
    Kui küsida võib, siis mis sinu steal pct on Patrick?
    ma olen üldiselt tightim stealer, mul jääb see 42-45% vahele. viimased 3 päeva olen proovinud veidi teist lähenemist ja nüüd 50% viimased 5k kätt olnud

  2. #3262
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Kui me räägime ikkagi praegu tõsiselt kukkuvast non-showdownist ja väga fishisest keskonnast ja otseselt probleemist, siis kui on tõsiselt fishe ja callingstationeid lauas ei tohiks see nii palju ju mõjutada non-showdown joont, kui nad alati callivad maha, siis miks me panustame ja loobume või miks me ei lähe nende weak range vastu rohkem showdownile, siin pigem kuskil mingi muu kala, et yks barrel ja fold või pannakse postflop liiga tihti foldima mängijat fishises keskkonnas, siis ehk tõesti peab tightim olema, kui ei oska käsi nii hästi lugeda ja postflopis mängida.
    ma ei oska seda kommenteerida coca vaatenurgast, pole kunagi ühtegi kätt temaga koos mänginud, kuid arusaam et fishises keskonnas peab tight olema ja strightforward postflop on täielik JURA. Muidugi kui ei oska, siis ei jää muud üle kui mängida tightilt, kuid siin võiks endale teadvutad miks pokkerit mängitakse. Kas punktide nimel, et selle eest boonuseid/asju/turniiri pileteid soetada, kus niikui nii suurelt hittimise tõenäosus on raske või selleks, et areneda ja mängu armastada.

    PS: ma olen @pkr mänginud 70k+ kätt statsidega 30/23 umbes, viimase 20k käega olen 4 Buy-in kaotanud @non-sd ja kuu lõpuks on eesmärk see plussi saada nii, et sd joon jääb sama tõusunurga peale

  3. #3263
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Ytlen ka siis paar sõna sekka!

    ise mängin FR NL50, 6 max kogemus piirdub mul NL25 kus olin BE.

    Jutt siis 2010 aasta statsidest.

    BB fold to steal on 80%........minu arvates on see väga väga suur kui arvestame sellega et 6 maxis avatakse CO-lt ja BTN-lt ikka väga looselt. Sellise vastase vastu ma stealin any two, sest kui 20% kordadest sa callid voi 3betid ja ma foldin igale flopile ja 3betile siis vaatamata selle ma näitan autoprofitit. Kindel kyll pole aga kui su BB fold to steal on 80% siis SB fold to steal on arvatavasti veel suurem.

    Steal on 29%.......ega siin palju öelda ei ole, way way toooo low.

    vs 3bet call on 31%, väga väga suur, usun et see on kindlasti koht kuhu läheb sul palju pappi. Agro IP 3bettorite vastu on parem kas fold voi 4b imo.

  4. #3264

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    ma olen üldiselt tightim stealer, mul jääb see 42-45% vahele. viimased 3 päeva olen proovinud veidi teist lähenemist ja nüüd 50% viimased 5k kätt olnud
    Kas sa viitsid välja tuua steal from CO,BTN ja SB-l? Kasutad mingeid erinevaid steali suurusi ka? btnil 2bb või midagi taolist?
    Julmalt huvitab veel mis statsidega sa mängid + sinu päevikus võiks rohkem käsi peale nende X playda olla
    Loodan , et coca pahaks ei pane minu spämmi.

    EDIT : Juba jõudsid statsid öelda. Is nice.
    Viimati muudetud EestiMats poolt : 25.08.10 at 16:32

  5. #3265
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Kas sa viitsid välja tuua steal from CO,BTN ja SB-l? Kasutad mingeid erinevaid steali suurusi ka? btnil 2bb või midagi taolist?
    Julmalt huvitab veel mis statsidega sa mängid + sinu päevikus võiks rohkem käsi peale nende X playda olla
    Loodan , et coca pahaks ei pane minu spämmi.
    ei anna steal infot, pkr-s mängib ka eestlasi ja see juba liiga konkreetne info.

    need X playad on ju kõige vahvamad, mulle nad meeldivad. ma avan viimased 5k kätt preflop 2bb igalt positsioonilt, suht palju nalja saab

    Statsid suht ebaolulised, oluline on aint kas avad 20,25,30% käsi ja kas raisid neid või limbid. karta tuleb ka räigelt 3ettoreid, kuid neid saab nende enda vastu ära kasutada, kui nad mõelda ei suuda ja kohaneda. Preflop on statsid, postflop on neid suht võimatu välja tuua, ainult agrot on võimalik hinnata ilmselt objektiivselt ja efektiivsust
    Viimati muudetud ESTPatrick poolt : 25.08.10 at 16:37

  6. #3266

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Mu eelneva jutu mõte oli see kokkuvõttes, et kas on üldse võimalik 6maxis nitilt multitabledes profitit näidata või jäävad tulemused ikkagi samaks? Esmapilgul tundub parem idee 15/11 lasta, kui 21/18 kui postflop skill nii kehv.

  7. #3267

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    ... ja marginaalsete olukordade õige otsused kasumit toovadki, siin peavad käiku tulema readid või loogika. see peaks eesmärk olema, seda saavutab ainult siis kui seda katsetada
    ...
    Ega jah, nuts'i oskab igaüks mängida, aga kokkuvõttes võidab see kes nendes väikestes ja "mõttetutes" pottides ka viitsib mõelda ja vaeva näha.

  8. #3268
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Mu eelneva jutu mõte oli see kokkuvõttes, et kas on üldse võimalik 6maxis nitilt multitabledes profitit näidata või jäävad tulemused ikkagi samaks? Esmapilgul tundub parem idee 15/11 lasta, kui 21/18 kui postflop skill nii kehv.
    starsis oli 1 tüüp kes mängis 12/10 või 14/12 ja näitas korralikku kasumit 6maxis, ei mäleta nime. tüübi strateegia nägi ette et pani alati 2 bulletit regularide vastu, kuna nad teadsid et ta on ilge nit ja tal peab käsi olema. töötas suht hästi 2/4 mängis tüüp kui õigesti mäletan. 1/2 vähemalt.

  9. #3269

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    ei anna steal infot, pkr-s mängib ka eestlasi ja see juba liiga konkreetne info.

    need X playad on ju kõige vahvamad, mulle nad meeldivad. ma avan viimased 5k kätt preflop 2bb igalt positsioonilt, suht palju nalja saab
    X playdest pole amatööridel suurt midagi õppida, võivad lihtsalt metama ajada, sest tahetakse sama lahe olla.
    Kuidas regularid siis sinu 2bb avangutesse suhtuvad? Keegi sinu pealt selle üle ka võtnud , või hakkasid ise mingi iidoli järgi nii avama?
    Kuidas sul seal PKRis üldse läheb? Minuteada pole sa enda päevikus kordagi maininud winreiti või graafikuid postitanud, huvitav oleks vaadata.

  10. #3270
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Mu eelneva jutu mõte oli see kokkuvõttes, et kas on üldse võimalik 6maxis nitilt multitabledes profitit näidata või jäävad tulemused ikkagi samaks? Esmapilgul tundub parem idee 15/11 lasta, kui 21/18 kui postflop skill nii kehv.
    Tean ise ka mängijat, kes mängib väga hea winratega 5maxi nl400-nl1000 väga NITise rangega ja toimib kõik väga edukalt.

  11. #3271
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    X playdest pole amatööridel suurt midagi õppida, võivad lihtsalt metama ajada, sest tahetakse sama lahe olla.
    Kuidas regularid siis sinu 2bb avangutesse suhtuvad? Keegi sinu pealt selle üle ka võtnud , või hakkasid ise mingi iidoli järgi nii avama?
    Kuidas sul seal PKRis üldse läheb? Minuteada pole sa enda päevikus kordagi maininud winreiti või graafikuid postitanud, huvitav oleks vaadata.
    seni kuni PKR-l puudub litsent on iga graafiku postitamine enese hävitamine. Lisaks ei impordi HEM korralikult käsi ka, vead on tugevalt sees. Aga mis seal ikka öelda, ära elaksin ka vana rasva pealt + nüüd saan ju rakebacki ka.

    2bb on seni enamuse segadusse ajanud, overadjustitakse või mitte üldse ei adjustita. kõige suurem kasutegur on, et pannakse vale suurusega 3bette mu vastu ja ma callin neid suure innuga või pannakse liiga tihti ja nüüd saan ma 4bette sitaks odavalt laksida. Kõige parem on siiski see, et slowplay minu vastu PF on sisuliselt 0, st mitte keegi ei calli enam suure pocketiga järgi ja nüüd on sitaks lihtsam postflop mängida. Väikestes pottides antakse sitaks kergesti alla ka, eks aegajalt kaotan ka valuet kuid pikas perioodis ma arvan et on see kasumlik.

    Avan 2bb sellepärast et katsetada uusi asju ja regulare segadusse aegajalt ajada, see eitähenda, et see miski jääv oleks. lihtsalt vaheldust vähe
    Viimati muudetud ESTPatrick poolt : 25.08.10 at 16:58

  12. #3272
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ardo888 Vaata postitust
    Ma mängin Pacificus 4-5 lauaga ja mõtlen iga käe rahulikult läbi. Üritan alati vastase käe peale panna ja mõtlen mida ma ise repin. Kui raisen, siis mõtlen miks ma raisen või kui foldin, siis mõtlen miks ma foldin. Pidevalt jälgin laudu ja kui näen midagi mida tasub kelllegi kohta teada, siis kohe Note kirja. NL200 biidib niimoodi kenasti. Üle 5 laua läheb mu jaoks juba robotlikuks lahmimiseks, ei jõua korralikult läbi mõelda ega isegi notesid lugeda, a ma olen vb paras uimane ka :D
    Idikas oled w, et tahad mänguga võita? Punktid ja rakeback on põhiline, see kui laudades võidad on lisaboonus!!!!

    Ära võta südamesse, tegelt tegin nalja. Point mul selles, et mõni aeg tagasi HCC siin teemas ise ütles, et ta eesmärk on koguda punne! See on suur leak. Loe krayzie, priidu ja ardo kommentaare mitu korda läbi ning koosta oma pokkerikarjäärile uus eesmärk ja plaan.

    Minu enda plaan on saada paremaks, järjest rohkem paremaks ja nii teenida raha. Iseasi muidugi kui hästi see õnnestub. Aga plaan end lihtsalt mängust ära elatada ja olla õnnelik kui nädalas korra rakeback üle tuleb ei tundu mulle ahvatlev. Siis võiksin juba samahästi kuskil tehases töötada, teha kuus mõned ületunnid ja saada ka selline papp kätte, et elaks ära, nälga ei sureks ning laua viina ei peaks ka veel jooma.

  13. #3273

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tänud vastamast Patrick.
    Hotcocale edu ja jaksu mängu arendamisel .


    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Idikas oled w, et tahad mänguga võita? Punktid ja rakeback on põhiline, see kui laudades võidad on lisaboonus!!!!

    Ära võta südamesse, tegelt tegin nalja. Point mul selles, et mõni aeg tagasi HCC siin teemas ise ütles, et ta eesmärk on koguda punne! See on suur leak. Loe krayzie, priidu ja ardo kommentaare mitu korda läbi ning koosta oma pokkerikarjäärile uus eesmärk ja plaan.

    Minu enda plaan on saada paremaks, järjest rohkem paremaks ja nii teenida raha. Iseasi muidugi kui hästi see õnnestub. Aga plaan end lihtsalt mängust ära elatada ja olla õnnelik kui nädalas korra rakeback üle tuleb ei tundu mulle ahvatlev. Siis võiksin juba samahästi kuskil tehases töötada, teha kuus mõned ületunnid ja saada ka selline papp kätte, et elaks ära, nälga ei sureks ning laua viina ei peaks ka veel jooma.
    Millest selline viha LV vastu

  14. #3274

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Nii. Ärkasin ja nagu loota võis on siia tekkinud mitmeid lehti väga tarka juttu :)
    Kohe postitan soovitud statsid.

    Tuleb tunnistada, et juba praegu tunnen, et olen saanud kordi targemaks. Eks see päevast-päeva multitablemine lõhub mängu (alati on erandeid).

    Priidu mängustiil on selline mõnusalt lagine. Mina ei suudaks 30/22 stiili mängida...st oleks tore, aga see nõuab haigelt head postflop mängu.

    Ilmselgelt ma ei pane pahaks, et mu mängu on maha tehtud. Ilmselgelt peabki seda tegema, sest see on nii sitt.

    1.) Priit sa ytlesid, et mu avangud 3-3,5x on suur leak. Kui palju oleks siis standard avang? Olen näinud ja lugenud, et ise kasutad 2bb.



    Nagu low-flow ytles, need mitmed lehed on täis kullafondi postitusi. Need tuleb bookmarksidesse lükata ning kui mäng hakkab käest minema, siis tuleks need taaskord läbi lugeda :)


    edit: Ranka, tookord kui minu eesmärk oli koguda punkte, siis tegemist oli baltic festivali rake racega (mai 2010). Ütleme nii, et ma pidin selle ohverduse tegema, kuna mul oli meeletu soov mängida baltic festivalil.

    edit 2: tõsi on see, et aastaga on pokker muutunud. Enam ei saa 2009nda aasta stiiliga mängides võita mägesid. Sama mänguga saab ideaalselt olla BE või teenida kuni 1bb/100-le.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 25.08.10 at 17:31

  15. #3275
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Miks Te nende avangute pärast põete?

    Mina olen näinud absoluutselt kõike avanguid - 2, 3, 3.5 ja 4 ning näinud, et mängiad iga stiiliga näitavad suuri winratesid.

    Küll aga ma olen tähelepannud, et suurte winratedega mängijatel on avangute suurused kas 3 või 3.5BB (pot). Tean ainult ühte crushing minraiserit ja ühte vana, kes avab 4BB ning ühte, kes avab pot. Teised on kõik 3BB.

    PF mäng ei tee raha, postflop teeb. 6max mängus mina standardina avaks 3BB, sest 3bettingut on liigapalju. Kui sa oled LP ning blaindidel on fishid siis ole tight aga ava 4BB, kui shortied siis ole loose ja ava 2BB.

    Kui 3bettijaid palju siis võid ka avada 2BB aga minu arvates see hakkab reetma su kätt. Pigem ole tightim ja ava 3BB ning kui on tightimad vastased taga siis ava rohkem aga ikka 3BB.

  16. #3276
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Niipalju, et oleneb ka natuke mängutoast. Priit avab minraisega kuna seal vastased on totaalsed idioodid, kes callivad palju ja ei foldi postflop. Samad mängijad olid ka Cakes. Küll aga ma hakkasin märkama, et kui sa avad minraisega siis nad callivad VEEL ROHKEM ja trashiga. Pot jääb flopiks väikskes ja miskipärast nad ei viitsi väikestes pottides mängida. Seepärast oli hea lasta 2BB avang + 2BB cbet ning said selle poti 70%+ ajast maha.

    Kui nad lolliks hakkasid minema siis said ise oma keäst kergelt loobuda ja suurema keäga jätkata. Probleem oligi selles, et teinekord nad tegid selliseid idiootsusi, et sa lihtsalt ei saa neid lugeda ning on vaja kaarti.

    Kokku minraisedes tuli nii mõnus kombinatsioon:
    a) said poti PF
    b) said calli siis oli sul intistaiiv
    c) loobusid kergemini postflop
    d) kui ei loobunud siis võisid nad teha slowplayd (idiootide tunnusmärk) ja said teha odavalt suckoudi
    e) kui sul oli käsi said ikkagi poti suureks ajada

    PokerStarsis ja FTP-s selline strateegia ei tööta kuna mängijad oskavad adjustida. Kui pacificus samad moroonlased siis võid nii mängida.

    PS! Primas võib ka minraise olla väga hea, eriti 6max mängudes. Tegelt üldse väga passiivsetes mängudes, kus palju idioote on minraise mega hea, eriti live mängud, pühapeävased 10/10 goldmined.

    Muidugi on ka teine lähenemisviis - 4BB või isegi 5BB aga siis ülitight. Sel juhul ajad pm. kohe poti suureks aga kes see ikka viitsib passida ja oodata kaarti. Kui lõpuks selle kaarti saad, miski kusise top paari tüüpi käe siis võid juba igavusest broke minna. Seepärast loosem stiil on lahedam.

  17. #3277

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Uuendasin oma selle aasta statse:

    ( Click to show/hide )



    2010 aasta positsioonilised näitajad/Statsid:
    ( Click to show/hide )

  18. #3278
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust

    2bb on seni enamuse segadusse ajanud, overadjustitakse või mitte üldse ei adjustita. kõige suurem kasutegur on, et pannakse vale suurusega 3bette mu vastu ja ma callin neid suure innuga või pannakse liiga tihti ja nüüd saan ma 4bette sitaks odavalt laksida. Kõige parem on siiski see, et slowplay minu vastu PF on sisuliselt 0, st mitte keegi ei calli enam suure pocketiga järgi ja nüüd on sitaks lihtsam postflop mängida. Väikestes pottides antakse sitaks kergesti alla ka, eks aegajalt kaotan ka valuet kuid pikas perioodis ma arvan et on see kasumlik.

    Avan 2bb sellepärast et katsetada uusi asju ja regulare segadusse aegajalt ajada, see eitähenda, et see miski jääv oleks. lihtsalt vaheldust vähe
    Tekkis küsimus, et milline oleks siis õige suurusega 3bet 2bb avangu vastu? Kuidas peaks üldse adjustima 2bb avangu vastu?

  19. #3279

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Niipalju, et oleneb ka natuke mängutoast. Priit avab minraisega kuna seal vastased on totaalsed idioodid, kes callivad palju ja ei foldi postflop. Samad mängijad olid ka Cakes. Küll aga ma hakkasin märkama, et kui sa avad minraisega siis nad callivad VEEL ROHKEM ja trashiga. Pot jääb flopiks väikskes ja miskipärast nad ei viitsi väikestes pottides mängida. Seepärast oli hea lasta 2BB avang + 2BB cbet ning said selle poti 70%+ ajast maha.

    Kui nad lolliks hakkasid minema siis said ise oma keäst kergelt loobuda ja suurema keäga jätkata. Probleem oligi selles, et teinekord nad tegid selliseid idiootsusi, et sa lihtsalt ei saa neid lugeda ning on vaja kaarti.

    Kokku minraisedes tuli nii mõnus kombinatsioon:
    a) said poti PF
    b) said calli siis oli sul intistaiiv
    c) loobusid kergemini postflop
    d) kui ei loobunud siis võisid nad teha slowplayd (idiootide tunnusmärk) ja said teha odavalt suckoudi
    e) kui sul oli käsi said ikkagi poti suureks ajada

    PokerStarsis ja FTP-s selline strateegia ei tööta kuna mängijad oskavad adjustida. Kui pacificus samad moroonlased siis võid nii mängida.

    PS! Primas võib ka minraise olla väga hea, eriti 6max mängudes. Tegelt üldse väga passiivsetes mängudes, kus palju idioote on minraise mega hea, eriti live mängud, pühapeävased 10/10 goldmined.

    Muidugi on ka teine lähenemisviis - 4BB või isegi 5BB aga siis ülitight. Sel juhul ajad pm. kohe poti suureks aga kes see ikka viitsib passida ja oodata kaarti. Kui lõpuks selle kaarti saad, miski kusise top paari tüüpi käe siis võid juba igavusest broke minna. Seepärast loosem stiil on lahedam.

    Kuld, lihtsalt kuld!
    Ma pole varem 2bb stiili mänginud, seega ootan, mil saan laudade vahele. Kuid ennem ootan targemate õpetussõnu, loen neid mitmeid kordi läbi ning...lock and load :)

  20. #3280
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    blindidelt läheb küll julm papp kaotsi...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES