Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 177, kokku 533 EsimeneEsimene ... 77127167175176177178179187227277 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 521 kuni 3 540, kokku 10651
  1. #3521
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Pacificus on 4!
    mhm.. kurja.. ma jusht mõtlesin mingi aeg, et koliks pacificusse üle, aga see on küll puhas röövellik värk.. coca loe ette plussid, miks tasuks FRi nitil pacificuga liituda, juhul kui on selliseid plussisid üldse.

  2. #3522
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mhm.. kurja.. ma jusht mõtlesin mingi aeg, et koliks pacificusse üle, aga see on küll puhas röövellik värk.. coca loe ette plussid, miks tasuks FRi nitil pacificuga liituda, juhul kui on selliseid plussisid üldse.
    Kas FR nitil on üldse mingeid muid valikuid peale Starsi ja FTP?

  3. #3523
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kas FR nitil on üldse mingeid muid valikuid peale Starsi ja FTP?
    ei tea jah, aga maitea, millegipärast mul starsis ei lähe kohe mitte.. ja mind see FPP'de süsteem segab, seega tahaks mingit muud kohta proovida vahelduseks, kus ka rakebacki saab...

  4. #3524
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Proovi teist mänguformaati, 6maxi....imo on seda palju huvitavam mängida ka, kuidagi nö rohkem pokker....eks muidugi postflop otsused on raskemad, aga see just arendab ka. Fishisemaid saite on sitaks, 888;ongame;OO.

  5. #3525

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    olen su blogi pidevalt lugenud ja no ma ei saa aru. kui sa ei biidi enam mängu nii hästi, siis miks sa tagasi allapoole ei liigu? saad enda enesekindluse tagasi mby. ja enamik käed, mis on sul problemaatilised on kõik nn. "hüdrovaalad". nemad ju ongi raha allikas. hetkel su seda graphi nähes, on asi vist vastupidine :/
    cmon pepsi. osta üks 2L koka ja tee 4-6 lauda 3 tundi nonstopp sess. statid võta maha.

  6. #3526
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    olen su blogi pidevalt lugenud ja no ma ei saa aru. kui sa ei biidi enam mängu nii hästi, siis miks sa tagasi allapoole ei liigu? saad enda enesekindluse tagasi mby. ja enamik käed, mis on sul problemaatilised on kõik nn. "hüdrovaalad". nemad ju ongi raha allikas. hetkel su seda graphi nähes, on asi vist vastupidine :/
    cmon pepsi. osta üks 2L koka ja tee 4-6 lauda 3 tundi nonstopp sess. statid võta maha.
    Sa oled FTP GERT? Kui jah kas sa ise mängid ilma stattideta?

    Teiseks miks peaks alla liikuma?! Õppida tuleb, mitte probleemi eest põgeneda.

  7. #3527

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa oled FTP GERT? Kui jah kas sa ise mängid ilma stattideta?

    Teiseks miks peaks alla liikuma?! Õppida tuleb, mitte probleemi eest põgeneda.
    ei ole. ma mingi random.

    aga selle õppimise kohta, et ega sa vanale koerale uusi trikke ju ei õpeta. :)
    tegelt loodan ikka kokale parimat. küll tuleb :)

  8. #3528

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    eks ma ikka olen alla liikunud, suht pidevalt lasen nl50-200 vahelt, enamjaolt muidugi 100.

  9. #3529
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    aga selle õppimise kohta, et ega sa vanale koerale uusi trikke ju ei õpeta. :)
    tegelt loodan ikka kokale parimat. küll tuleb :)
    tahaks väita selle kohta, et vanale koerale uusi trikke ju ei õpeta. väga lihtsalt on õpetavad ja vana koer võtab ka väga lihtsalt õppust. lihtsalt tuleb leida õige õpetamisviis :)

    Ja nagu KeRRRt ma ka loodan parimat Cocale. Jep natuke õppimist vaatamist leaki findi ja ilus biit on käes :)

  10. #3530

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    nii, ärkasin ja koristasin terve korteri ja köögi superlux puhtaks....õõõeh, kops on maximaalselt kinni, lol.

    Kerrrt, sul tõsi taga.
    Aga jah, viimasel ajal olengi mänginud vaid 4-8 lauda ja näen et mäng läheb paremaks.
    Kuid...mul on olnud viimased 100k ikka väga halb jooks, cooler cooleri otsa. Kõik need coolerid on suured käed, millega peaks võitma, aga näed...graph läheb alla. Sellepärast ma vingungi, et tõmmatakse ära....kuid jah, mis seal ikka, standard shit....halb jooks tuleb välja grindida.

    Olen pühendanud aega rohkem analüüsile. SEda on näha ka minu päevikust, mil postitan aina rohkem erinevaid käsi ja situatsioone. Kõik see aitab parandada mindseti ning mängu. Kõik roostes ja vigased kohad aka leakid saan tasapisi parandatud. :)

    aga tänan tänan :D, positiivsus teiste kaasmaalaste poolt on alati teretulnud
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 20.09.10 at 17:26

  11. #3531

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    To Rage: Pacis on väga vähe fullringi NL50+, seega arvatavasti sa ei saa piisavalt actionit...

    Praegu, 18:26 aja järgi Pacificus:
    Ära vaata roheliseid laudu, need jackpot lauad, kus iga käe eest võetakse sult 0,50$, sick....
    Kuid need lauad olevat maailma kõige fishisemad, sest kõik tahavad jackpoti. Aga jama on see, et alati enne igat kätt küsib soft:"Sa pole postitanud 0,50, kas teeme seda?" ja kui sa tahad ilma 0,50$ postitamata mängida, siis on see väga väga tüütu tegevus koguaeg "EI" öelda :D

    NL100 FR: 0
    NL200 FR: 0

    Aga mingi 23-00 ajal on mõlemas limiidis ca 1-2 lauda


  12. #3532
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    vb vahepeal mängust mingi video teha ,kui koguaeg videos rääkida ja seletada/arutleda (mida üksi mängides vb ehk niiväga ei tee) ja video eesmärgil maximaalselt head keskendumist ning +EV liigutusi. sinna lisada ka foorumikasutajate tagasiside video kohta. ehk jälle sammuke paremuse poole.
    või aidata kedagi madalama limiidi meest ,mõned sweatid ,natuke käsi arutada ,jälle olukord kus sa räägid ja arutad ja pead vastama paljudele küsimustele sweatitava poolt ja nagu öeldakse on kordamine tarkuse ema.
    see video ka sellepärast et su videod on head ,nii kuulata kui vaadata.
    aga muidu edu !

  13. #3533

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    niipalju kui olen videosid teinud, siis mängida ja jutustada ma ei saa. Keskendumine kaob ja kokku tuleb puder ja kapsad. Pigem teha video handhistoryst vms

  14. #3534
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    replayer hea.

    millal OO-s minuga mängima tuled, ma sellepärast sinna ju üldse läksingi et sind "aidata" bustolandi poole

  15. #3535
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    muide 30 minuti pärast on svenza telekas 100 sekundit mängimas

  16. #3536

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    täiesti facepalm
    õhtune esimene sess, 300 kätt ja insta -5bi, neist 3bi kohe coolerid ja badbeadid.
    mingi eesti eriti fishine reg on tekkinud paci....

    vend tõmbab pasaga kokku ja insta hit and run.
    siis passib tühjades laudades. Istun lauda, kutt paneb minema, täis ****


    asjalik, lihtsalt asjalik sess, for fuck sakes, vaatame 100 sekundit ära ja võtame vol2

  17. #3537
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    äkki oli priit? :)

  18. #3538
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    ma ei ole kunagi pacificus mänginud

  19. #3539
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    ai kurja, misread oli. sorry!

  20. #3540

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    [YOUTUBE]MWiJtbfYf_4[/YOUTUBE]

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES