Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 191, kokku 533 EsimeneEsimene ... 91141181189190191192193201241291 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 801 kuni 3 820, kokku 10651
  1. #3801
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    miks sa video PÄRAST peale loed?

    kui ei jõua kohe rääkida siis võta kellegilt lambikalt miski 1000 kätt, tee replayeris video. see selepärast hea, et sa ei tea tulemusi.

  2. #3802
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Vaatasin video läbi ütleme nii, et suht normaalne. Ja kuidas muidu üldse tase seal on? Praegu tundus suht passiivne

  3. #3803
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Videos on mitmeid keerulisi kohti ja kui keegi soovib infot selle kohta, siis öelge täpne aeg. Proovin järgi vaadata ja kommenteerida :)
    6min kandis on sul I lauas T Q 8 K

    kas see käsi ja miks on hea 3betimiseks, seleta miks riveril callisid potsize beti?

  4. #3804
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    tlna tripid tuleb ära canceldada...pm päev võrdub vähemalt 1k eek...fking peod lol
    õpeta mind ka nii odavalt läbi ajama

  5. #3805
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    õpeta mind ka nii odavalt läbi ajama
    ( Click to show/hide )

  6. #3806
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Hahahaha, enne spoilerisse vaatamist olin ca 80% kindel, et see seal on...
    Samas laudur viin, nagu iga teine.. kui keegi maitseelamust sellest just ei otsi..

  7. #3807

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    6min kandis on sul I lauas T Q 8 K
    kas see käsi ja miks on hea 3betimiseks, seleta miks riveril callisid potsize beti?


    Preflop: Positsioon UTG vastu. Siinkohal ei pea kartma, et kõik kes UTGst avavad, et neil on monster hand. Mul premimum hand preflop ja paljud flopid haakuvad minu käega. Kui ei haaku, on meil positsioon ja võimalus UTG üle mängida/Cbettida.
    Flop: Floppasime 2nd nut fd, kuid kahjuks on laud paardunud. Samas, siinkohal ei pea väga pabistama, sest tema ranges ei tohiks olla 3xxx ega 66xx kätt. Nüüd tähtis märkus: Ta ei oma kindlasti AAxx, sest selle käega ta oleks preflop meile otsa pannud. Flopil ta checkis ja meie kord otsustada, mis saab.
    Teeme standard cbeti, sest me saame palju käsi foldima nt KQJT; 89TJ jne. Meid callivad flushdrawd ja tugevad ülepaarid JJxx+ (note: Tal ei ole AAxx) ja kuna meil on käes KQT8, siis ebatõenäoline, et seal on KKxx või QQxx.
    Turn: Ta callis meie cbeti. Turn 9h. Lisades meile veel auku ostu, kuid maha tuli teine fd. Vastane ikka checkib. Otsustan järgi checkida, sest kui tõesti ta peaks omama seal kõrget ülepaari, siis saame oma drawd tõmmata tasuta, natuke potcontrolli ka, sest river võib olla väga keeruline kaart tegelikult.
    River: Qs ja vastane paneb bet poti.

    Nüüd läheb huvitavaks. Minu kogemused ütlevad, et omaha on enamjaolt loogikamäng, aga mis krdi fcking loogikaga ta betib bet poti?!?!

    1.) Kui tal on 3xxx ,siis ta oleks oma 3-e kaitsnud juba flopil või turnil (raisenud või ise leadinud) - seega, ta ei oma 3xxx.
    2.) 66xx, slowplay, kuid ka selle käega ta oleks turnis c-raisenud meid, sest oleme deep ja ta OOP - seega, ta ei oma 66xx.
    3.) Ainuke asi mida kartma peame on tõesti QQxx, aga ta ei pruugi sellega callida flopil, sest QQxx ülepaarina pole monster. Kuid siiski see on pm ainuke käsi mida karta, kuid väga ei taha uskuda, et ta paneb nut majaga bet poti, wtf?!?!- Ei ole loogiline jälle.

    4.) Kui ta omab KKxx, siis ta ei beti riveril, vaid checkib!
    5.) Ta võib omada 4567; 4578; 5678; 6789 ja selliste kätega ta võib donkbettida.
    6.) Pigem tehakse selliseid liigutusi missed drawdega, eriti flushdrawdega. Ja kui ta seda hetkel teeb, siis meil on ka top paar mis võib väga hea olla K kickeriga, just sp otsustasin callida.

    See oli video kõige huvitavam käsi ja just need situatsioonid on põhilised rahaallikad. Sa pead kasutama loogikat, et mis krdi käega ta seda teeb. Nagu näha, ta omaski ruutu flushdrawd ja ülepaari.





    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    õpeta mind ka nii odavalt läbi ajama
    Tegelikult ma mõtlesin pigem isegi tavalist päeva, mil ma pidu ei pane, isegi siis läheb 1k Tlnas hakkama. Pidu = enivei vähemalt kilo, Tlnas veel rohkem :D.


    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    miks sa video PÄRAST peale loed?

    kui ei jõua kohe rääkida siis võta kellegilt lambikalt miski 1000 kätt, tee replayeris video. see selepärast hea, et sa ei tea tulemusi.
    Sest ma mängin selle läpakaga, kus mikker krõbiseb. Lootsin heli teises arvutis peale lugeda. Replayeri idee on hea, aga noo ma pean end kokku võtma:D

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Vaatasin video läbi ütleme nii, et suht normaalne. Ja kuidas muidu üldse tase seal on? Praegu tundus suht passiivne
    Tase on suht sama nagu igal pool mujal. Fishe on micro plos sitaks, lihtsalt tuleb paremale poole saada vaal ning tuleb vältida seda, et vasakul istub hea reg.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.11.10 at 17:18

  8. #3808
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust

    Turn: Ta callis meie cbeti. Turn 9h. Lisades meile veel auku ostu, kuid maha tuli teine fd. Vastane ikka checkib. Otsustan järgi checkida, sest kui tõesti ta peaks omama seal kõrget ülepaari, siis saame oma drawd tõmmata tasuta, natuke potcontrolli ka, sest river võib olla väga keeruline kaart tegelikult.
    River: Qs ja vastane paneb bet poti.

    Nüüd läheb huvitavaks. Minu kogemused ütlevad, et omaha on enamjaolt loogikamäng, aga mis krdi fcking loogikaga ta betib bet poti?!?!

    1.) Kui tal on 3xxx ,siis ta oleks oma 3-e kaitsnud juba flopil või turnil (raisenud või ise leadinud) - seega, ta ei oma 3xxx.
    2.) 66xx, slowplay, kuid ka selle käega ta oleks turnis c-raisenud meid, sest oleme deep ja ta OOP - seega, ta ei oma 66xx.
    3.) Ainuke asi mida kartma peame on tõesti QQxx, aga ta ei pruugi sellega callida flopil, sest QQxx ülepaarina pole monster. Kuid siiski see on pm ainuke käsi mida karta, kuid väga ei taha uskuda, et ta paneb nut majaga bet poti, wtf?!?!- Ei ole loogiline jälle.

    4.) Kui ta omab KKxx, siis ta ei beti riveril, vaid checkib!
    5.) Ta võib omada 4567; 4578; 5678; 6789 ja selliste kätega ta võib donkbettida.
    6.) Pigem tehakse selliseid liigutusi missed drawdega, eriti flushdrawdega. Ja kui ta seda hetkel teeb, siis meil on ka top paar mis võib väga hea olla K kickeriga, just sp otsustasin callida.
    Kuidas ta c-raiseb sind, kui turn on c-c??
    või sain ma midagi valesti aru?

  9. #3809
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Coca küsiks ka juba video kohta ühe küsimuse, 19-20 minut umbes ülemine vasak laud, sul riveriks käeks 97 kaks paari vastane paneb poti riveris. Sa callisid kaotasid. Vastasel straight Räägi palun selle käekäik mis mõtlesid kui pole liigapalju palutud.

    Ette tänades,
    soouni

  10. #3810

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas isenseven Vaata postitust
    Kuidas ta c-raiseb sind, kui turn on c-c??
    või sain ma midagi valesti aru?
    my bad, õige, kuid sellegi poolest, väga ei usu et ta poti väänab riveril sellise fulleriga. Pigem flopil check raiseks mind, looets et mul on AAxx , eriti ruutu drawga AAxx.

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Coca küsiks ka juba video kohta ühe küsimuse, 19-20 minut umbes ülemine vasak laud, sul riveriks käeks 97 kaks paari vastane paneb poti riveris. Sa callisid kaotasid. Vastasel straight Räägi palun selle käekäik mis mõtlesid kui pole liigapalju palutud.

    Ette tänades,
    soouni
    Mul 2 paari, 96ga, mitte 97ga.
    Riveriks on laud muidugi väga kohutav ja river completes mitmeid ridasid.
    Hetkel vaatan videot ja noo ma ei tea...hetkel ei tahaks callida. Kuid juu siis tollel hetkel oli mingi special read vms.
    Bet pot tähendab tihtipeale bluffi, kuid aegajalt võid näha seal ka nutsi. Sellesmõttes, et kui riveril pandi 13,25€ bet mulle (bet pot), siis enamjaolt valuebet oleks 10-13€, tõenäoliselt seljuhul ma oleksin foldinud.
    Ta ei beti bet poti seal väikse reaga, ehk 24xx käega.
    Ta ei beti bet poti seal 247x-ga, ehk keskmise reaga, seega ainuke käsi millega ta poti paneb:
    1.) 78xx - kuid mõtle, mis krdi 2 kaarti tal seal kõrval olema peavad, et ta flopil mul cbeti callis? 78XcXc ? Sick. Või mingi 7c 8c 6x 4x, ehk siis tal saab olla väga väheseid kombinatsioone, millega ta paneb poti.
    2.) Pure bluff

    Väikse või keskmise reaga ta check-callib või siis panustab 3-8€ kanti.
    Seega eeldasin, et bluffib ja callisin.

  11. #3811

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Otse pilti ei julge postitada, seega panen lingi, igaks juhuks sülitan veel 3x üle õla...
    Suht YES..
    Viimased 200 000 kätt
    http://img823.imageshack.us/img823/7...t200khands.jpg

  12. #3812
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    saad non-sd ja sd panna?

  13. #3813

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    üritan, aga võtab sitaks aega....200k esitlus hemis = arvuti surm :D

  14. #3814

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    sd: http://img202.imageshack.us/img202/7...00khandssd.jpg

    NB!!! NL50-200 6max ja PLO6max & HU

    ytleme nii, et ei hala midagi....elu ongi üks suur variatsioon. Lihtsalt päris tore on selliseid graafikuid vaadata ja parandada enda mindseti sellega, et küll see EV joon tasa pekstakse lõppudelõpuks
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.11.10 at 22:16

  15. #3815
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    ---
    ...
    "Kokkuvõtteks sõime mõlemad lihtsalt ämbritäis sitta ära ju..."
    "Jah, aga käivet tegime 2 miljonit!!!"
    ---

  16. #3816

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    pm jah :D

    /
    Kuco küsis MSNis, kas rakeback teeb asja tasa?

    Ausalt öelda ma ei teagi, pole uurinud....usun et teeb. Ei oskagi väga uurida seda...aga eks ma üritan

  17. #3817

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Reportside alt last 200 000 kätt näitab, et olen maksnud raket ca 14 500$.
    Arvestades seda, et HEM ei näita täiesti õigesti, siis no usun et 13 000$ olen ikka plekkinud.
    Võtan keskmiseks rakebackiks 40%, siis 13 000st 40% on: 5200$

  18. #3818
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    IMO sa lekid päris kõvasti. Ei saa ju nii olla, et mingi aeg teed 10k$+ kuu ja peale seda põhimõtteliselt ainult rake genenud. Tuleta meelde mida muutsid ning muuda tagasi.

  19. #3819

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    multitablemise olen maha jätnud, nüüd 4-6 lauda (enamjaolt 3-5) ja nagu näha: edeneb hästi.

    Sama toimus ka alguses, kui alustasin nl50-100, aga olgem ausad, see oli mingi 14 kuud tagasi ja tase on muutunud.
    Aga mida aeg edasi, seda rohkem laudu hakkasin ette võtma...tulemused on olnud suht rängad, aga mis seal ikka, elu õpetab.
    Hetkel ei lähe 2-6 laua plo juurest kuhugi. Ja loodetavasti, kui ma nlhe juurde peaksin tagasi minema, siis mängin ka kuni 6 laua peal :))

  20. #3820

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Minu Pokkeriprode päevik on hittinud just hiljuti 200 000 vaatamist. Tänud!



Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES