Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 195, kokku 533 EsimeneEsimene ... 95145185193194195196197205245295 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 881 kuni 3 900, kokku 10651
  1. #3881

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    ja combo drawid ei shipi seal?

  2. #3882

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    ja combo drawid ei shipi seal?
    draw võib paardunud laual juba surnud olla, nii et pigem mitte

  3. #3883

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    sellist arutelu ma siin ootangi.
    Ma lootsin, et seal pole TT, ega T8.
    Eks hetkel vaadatuna ole veits spewy...väkk

  4. #3884

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Ma ei tea, kas asi on minus, aga panin hetkel sellise kajaka maha, et jube :D
    Vaatasin Bodogis ringi, PLOs eriti laudu pole. Kuid ohh...PLO50s istub mingi vend , kuid....rofl, mis user + stack

    ( Click to show/hide )

  5. #3885

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    hmmmmm plo200 variatsioon on graafikul nii ilusti näha, lol. Kuu algas rahulikult plo50ga, siis plo100 ja nüüd plo200.
    Kuu hetkel normis, up +2k

  6. #3886
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    (Y) krt ise pole haiguse tõttu mõnda aega grindida saanud, aga nüüd vist health doomswing lõppemas :D Aga see käsi siiski- kui viitsid pane see 2+2 näiteks ja anna teada mida skillerid räägivad, tundub küll selline olukord, kus ma mõtleks, et mind pannakse AA peale ja tahaks nagu nuppe panna flopiraisile, aga enamasti oleme ikka päris sitas seisus.

  7. #3887

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Eks ma vaatan, nüüd läheb kiireks. Kohe juuxurisse ja paari tunni pärast stardime kahe sõbraga Triobet Livele. Muideks, ma siiamaani mänginud kolme Triobeti üritust ja kõikides olen FTs olnud & cashinud, seega mida toob tänane neljas :))?!?!??! GL 2 me

    Ongamest kolisin ära, ausalt...liiga sitt soft. Sellesmõttes, et tõenäoliselt kõige "ilusam" ja "armsam" välimuselt, aga reaalsuses liiga kirju mängimiseks. Liiga palju erinevaid nuppe ja lisavidinaid + autoreload ei tööta/ei ole olemas. Seega, fuck this ja eks näis, kas võtan suuna Merge võrku või äkki hoopis Cake or UB? Viimase kahega on see hea, et PTRis on näha mängijate tulemused ja saaks paremini bumhuntida. Küll aga kahjuks või õnneks viimastel päevadel plohud pole puutunud.



    Tsitaat Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
    Aga see käsi siiski- kui viitsid pane see 2+2 näiteks ja anna teada mida skillerid räägivad, tundub küll selline olukord, kus ma mõtleks, et mind pannakse AA peale ja tahaks nagu nuppe panna flopiraisile, aga enamasti oleme ikka päris sitas seisus.
    Täpselt minu mõtlemine :)), aga....olgem ausad...vennad ei vajuta sulle õhuga seal.
    Halvimal juhul tal juba fuller, kuid mitmeid kordi näeme seal combo-rea tõmbeid, kõik oleneb vastasest.

  8. #3888

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................


  9. #3889

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tegin enda Facebooki kontole väikse ennustusvõistluse.
    Hemi järgi on mul mängitud ca 980k kätt.
    Annan 500 eek inimesele, kes pakub täpse kuupäeva, kuna hitin 1milli

    Kui keegi soovib osaleda, siis otsib ise lingi

  10. #3890

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Nagu näha, siis 2+2s on arvamused suht pooleks. Kes ütleb call, kes fold.

  11. #3891
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Mis põhjustel riputada Facebook'i enda graafikuid, kirjutada sessidest jne, kui sul olemas oma blogi, foorumi blogi, twitter jne?
    Kõigest uurin, sest kõik kes tahavad pokkeri kohta miskit teada, teavad seda ju nagunii ja need kes ei taha teada, ei saa nagunii mitte midagi aru.

  12. #3892

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Mõtlesin pikalt, kas see panna siia foorumisse, blogisse või FBsse. Aga otsustasin anda rahvale lihtsalt võimaluse saada tasuta 500 EEK.
    Tavainimesele on see piisavalt suur summa, eriti kui saad natuke "skilli" kasutada ning täpse kuupäeva välja mõelda :)

  13. #3893

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Mis põhjustel riputada Facebook'i enda graafikuid, kirjutada sessidest jne, kui sul olemas oma blogi, foorumi blogi, twitter jne?
    Kõigest uurin, sest kõik kes tahavad pokkeri kohta miskit teada, teavad seda ju nagunii ja need kes ei taha teada, ei saa nagunii mitte midagi aru.
    nii rumal küsimus. marketing. cola on meie see šveitslane PSis, kes juutuubi tegi. ning see ongi normaalne.

    näiteks strippar marko ei pea olema parim strippar maailmas, kuid ta on nii tuntud, et tööd ja leiba jätkub vast ikka.

    seega kui koka on ennast pokkerimängijana defineerinud ja näeb enda tulevikku selles vallas, siis on täiesti normaalne, et ta üritab leida konkurentsieeliseid ja enda tegemisi tutvustada. okei, poliitikasse selle pealt ehk minna ei saa, kuid mõne föde juhiks äkki kunagi kandideerida annaks siiski ning kaugemas plaanis poleks see võib-olla teab kui sitt perspektiiv ehk olla kodumaise pokkeri eestkõneleja (palk ja naiste imetlus).

    ma siin lihtsustatult seletasin.

  14. #3894

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tõmbasin plo200s -4bi ja -1bi plo100s. Väga raske öö oli, väga vägavägaävgäa halva jooksuga.
    See mis ma plo200s paar päeva tagasi võitsin, selle panin nüüd ühe ööga mulda.
    Suundun tagasi headsupi juurde ja limiitideks plo50-100.
    Praegu grindin OOs, Bodogis, 888s. EuroPokeris lõpetasin ära ja õhtul vms liigutan rahad ehk UBsse.

    Pm 10 päeva on seda kuud jäänud ja kuu +1,20k$
    Täna õhtul toimub UnibetOpeni supersatikas, mille bi on rasvased 300€. Seal 8 paketti GTD @Unibet Londonisse.
    Obv, et otse ma sisse ei osta, aga tuleks teha õhtul 33€ satikat 300€sele.

  15. #3895

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Bumhundin PLO50-100 hu-s.
    Plaanin võtta 4nda saidi, kus kavatsen bummida, kuid ei oska teha valikut.
    Kas mõni Merge võrgu skin or Ultimate Bet? (plz, ärge pakkuge teisi saite)
    - mõlemal on rb 35 & 30%
    - mõlemas võrgus on usa mängijad
    - merge on maybe fishisem, kuna seal pole nii palju mängijaid?
    - PTR näitab UB mängijate historyt, seega on väga hea bummida.


    Oskab keegi veel midagi tarka öelda? Kumb valida.........tyty

  16. #3896
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    UB-s ei ole mänginud aga Merge on kindlalt parim valik. Soft on maailma kõige huvitavam ja mängude valik väga kirev. Võrk fishine aga usaldusväärne.

  17. #3897

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Tänane Tartu MV satikas @ OOs
    Unreal, mis start & setupid.

    http://hotcocacola.blogspot.com/2010...lue-check.html

    Mida olekiste teinud JJ-ga?
    77 koha pealt niipalju, et eeldasin et härra ajab masti taga ja turni callin, lootes et hitib või kui ta bluffib või omab Jx, siis maksab enivei mulle
    Shove turn!

  18. #3898

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Mis põhjustel riputada Facebook'i enda graafikuid, kirjutada sessidest jne, kui sul olemas oma blogi, foorumi blogi, twitter jne?
    Kõigest uurin, sest kõik kes tahavad pokkeri kohta miskit teada, teavad seda ju nagunii ja need kes ei taha teada, ei saa nagunii mitte midagi aru.
    +1111111111111111111111

  19. #3899

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    No mis floppi sa veel ootasid siis? nupud imo!

  20. #3900

    Re: [NL100 6max] hotcocacola........................

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    UB-s ei ole mänginud aga Merge on kindlalt parim valik. Soft on maailma kõige huvitavam ja mängude valik väga kirev. Võrk fishine aga usaldusväärne.
    Shippsin väikse $$$ ka Merge võrgus asuvasse Big Bet Pokerisse. Algus on palju tõotav...väga vaalased USA mängijad donatesid...hhe

    Eks mul võtab päev-kaks+ aega, et harjuda selle saidiga

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES