Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 213, kokku 533 EsimeneEsimene ... 113163203211212213214215223263313 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 241 kuni 4 260, kokku 10651
  1. #4241

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    ..vot selleks 6/6 või full lauda minnaksegi,et seal rohkem fishe ja kui juba konkreetselt tead,siis muidugi ei vaheta lauda-ma pidasin silmas rohkem hea-halb jooks.Ise ei taha halva jooksu peale aega ja BI raisata..

  2. #4242
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    :D:D:D

  3. #4243
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Mille pealt seda halba jooksu ennustatkse?

  4. #4244
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Eks ikka tähtedeseisu ja teepuru pealt :).

  5. #4245

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tsitaat Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
    Ise ei taha halva jooksu peale aega ja BI raisata..
    +1

    Kuidas halba jooksu muidu peletad?

  6. #4246
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    ega jah, ma ka ei raiska aega mingi mõttetu downeri peale. hiiter või ei mängi üldse rsk.

  7. #4247

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    ..ma ise HU-sse ei roni,sest 6/6 laud teinekord laguneb ja ma olen küll ja küll jäänud fish@fish olukorda ja oskan öelda,et verest ma välja ei löö-peksan teda nii õhu,põhu kui piltidega nii et vähe ei ole..tulemus mul siiani nullis-eriti rulli ei kaota.võita veel eriti ei oska.pean rohkem mõtlema miks.Rulli kohta aga tean,et 110% lauas on kindel ja see korruta 10 ja ongi rulli suurus teada..
    Viimati muudetud Matrix7 poolt : 11.04.11 at 20:52

  8. #4248

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    ..laudade kinni/lahti sebimisega üritan 5/6 lauda sisse istuda ja loodan: 1) kutil sai kopp halvast ja väljus ning mul kohe hea jooks ja hitin 2) fish söödi ära ja mul tuleb aint nats oodata ja hitin 3) vaatan ,mis toimub-üritan matsu jagada..rohkem ei tea praegu..
    Viimati muudetud Matrix7 poolt : 11.04.11 at 20:56

  9. #4249

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    wtf:D

  10. #4250
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tsitaat Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
    ..laudade kinni/lahti sebimisega üritan 5/6 lauda sisse istuda ja loodan: 1) kutil sai kopp halvast ja väljus ning mul kohe hea jooks ja hitin 2) fish söödi ara ja mul tuleb aint nats oodata ja hitin 3) vaatan ,mis toimub-üritan matsu jagada..rohkem ei tea praegu..
    .... Narkootikumid on tõsine probleem.
    ( Click to show/hide )

  11. #4251
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Just smoke weed every day.

  12. #4252

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tsitaat Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
    ..laudade kinni/lahti sebimisega üritan 5/6 lauda sisse istuda ja loodan: 1) kutil sai kopp halvast ja väljus ning mul kohe hea jooks ja hitin 2) fish söödi ara ja mul tuleb aint nats oodata ja hitin 3) vaatan ,mis toimub-üritan matsu jagada..rohkem ei tea praegu..
    ( Click to show/hide )

  13. #4253

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Oh,olgu-enda teada ainult muljetasin fishi muljeid..side lõpp.

  14. #4254
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik


  15. #4255
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Näha on, et kui peremees reisul, siis päevik läheb käest obv...

  16. #4256
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    gl coca,just vaatasin telekat ja uued suured rahutused egiptuses jälle :/

  17. #4257

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tsitaat Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
    ..tead,cocs,mis mulle silma jäi:Sa reloudid liiga lahedalt vastast.Parem lõpeta temaga varem kui hiljem.Selle 50+50+50 jne. osta parem sõpradelt steiki või aktsiaid.Tulevikuks või nii.investori süda tilgub verd kui kahjum jookseb,lase ikka kasumil joosta.Mõni säinas oskab ikkagi Sul ``pepsiini keema ajada``-sulge varem,mitte hiljem.Pealegi ei pea Sa kogu kaardigeneraatori variatsiooni kaasa jooksma??
    see on imo läbiaegade üks kinomaid postitusi:D

  18. #4258

    Smile Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    ..täiega nõus,et enne peremehe saabumist tuleks nats blogi koristada sellest reitimisest:see keskkond rate.ee piltide ülespanekuks on ju lahti kogu aeg..
    Viimati muudetud Matrix7 poolt : 13.04.11 at 19:42

  19. #4259

    Smile Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    ..tglt,see ei olnud kinu postitus:kui ma PS.com-is alustasin siis minuga juhtus kohe sihuke lugu,mis jäi ja jääbki meelde:istun lauda.kaks pisikest minu käe all foldivad,kutt tõstab,teine all-inn, kolmas call ja kasseerib,mul hakkas peale 4-5 skoorimist oma nöpsidest kahju.tegin turbo kiireid klikke ja palju ja sain miinimum nöpsidega tagasi aga oh häda kassiiril sibul p.....s mäda ja istub ja vilgub,vilgub,vilgub-no ma hakkasin ise skoorima.nöpse sain nii palju,et häbi hakkas,siis lasin oma käe all pisikestel ka kuhilat kasvatada ning sain kiita:nce mve.Siis sama asi kõrgemas limiidis ,oli vist 19-23 matsi kassaluugi järjekorras ootel.mina ei torkinud.Läks siis paar päeva mööda ja mulle tuli KK ja siis veel käe lõppu KK-tahan all-inn vajutada aga..siuh lõi ühenduse notrespond ja sain tagasi..mis ise tegin.vot nii.ja loomulikult tõmblesin nats kui coca nii mahedalt oodomätic re..kas Ta pole tünga veel saanud?
    Viimati muudetud Matrix7 poolt : 13.04.11 at 20:12

  20. #4260
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    WATWATWAT:D lihtsalt unreal mis kelts:D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES