Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 220, kokku 533 EsimeneEsimene ... 120170210218219220221222230270320 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 381 kuni 4 400, kokku 10651
  1. #4381
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tsitaat Algselt postitas Italiandude Vaata postitust
    Handgrabber on 65€
    Kas tead kindlalt, et see suudab ka põrandaaluste tubade history file tüüpe convertida?

  2. #4382
    Bännitud Kasutaja Italiandude avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Pizza!
    Postitusi
    79

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Kas tead kindlalt, et see suudab ka põrandaaluste tubade history file tüüpe convertida?
    Mismõttega ma muidu ütlesin et handgrabber on??

    http://forumserver.twoplustwo.com/45...-enet-1013670/

    Kes osta tahab visake enet.helper skype.

    Trafficut on tajooba (hetkel 14 200NL 6m/4m, 24 100NL 6m/4m lauda). Peak hour'il kindalsti rohkem.
    RB saab ka 30%+ sinna. Miinuseks on 10bb min lauad ja kuus lauda on vist max.
    6m seal mänginud pole aga HU action oli küll sitt.
    Viimati muudetud Italiandude poolt : 20.04.11 at 01:17

  3. #4383

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tegin esimese tõsise plohu sessi peale "musta reedet" ja puhkust.
    Bodogis olid enamus plo50hu vastased uute kontode omanikud (PTR info). Muigasin mitmeid kordi..


    See kuu on olnud mõnus puhkus ja lebo. Olen mänginud vaid 5500 kätt ja istun -350$ peal (lapin kuu alguse plo100-200hu haavu).
    Nädalalõpu veedan jälle Tallinnas (Kevadbluff, OOPS & Suomiturnaus).
    Suured eesmärgid on mais (plohu & olympic open ME).

    Viimased päevad olen uurinud Cannes'i Deepstack Openi peale, kuid arvatavasti jätan selle vahele. Liiga palju reisimist :(
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 20.04.11 at 04:05

  4. #4384
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Just sain Bodogist kirja, et kõik mängijad, kes hakkavad H tähega (seoses munadHepühaga) ei saa mitte kunagi oma rahasid kätte. Samut Party pokkeri kutid (saime täna nende kokku baltijaamas) ütlesid, et VIP levelit võib saata aga kui saadad neile OO Vip leveli siis pidid su automaatselt Party Bokeri kliendile nn. "sanga külge panema". See sang tähendab, et sind näeb online veebikaamears lehel rate.ee/users/hotsangacola jne. PLO keelatusd! PS!

  5. #4385
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Hahe:D hommikul vara tuleb sellist teksti juba :D

  6. #4386

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Teise inimese pildi töötlemine ilma isiku loata on seadusega keelatud. Eriti, kui seda tehakse sooviga teist isikut solvata, alandada vms.

  7. #4387

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Teise inimese pildi töötlemine ilma isiku loata on seadusega keelatud. Eriti, kui seda tehakse sooviga teist isikut solvata, alandada vms.
    gtfo

  8. #4388

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    is nice:D

  9. #4389
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Jube tundlikud oleme :(

  10. #4390
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    Jube tundlikud oleme :(
    Haha, sa ise ei suvatsenud miskipärast isegi enda ongame'i SNi avaldada, isegi kui olin seda korduvalt pärinud. Ja nüüd imestad, miks teistele inimeste ei meeldi, kui neist pildid on üleval internetis? Kammoon, Simmo ; )

  11. #4391
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Mu arust ei olnud küsimus niivõrd isiku pildis, kuivõrd situatsioonis, vb ma sain valesti aru

  12. #4392
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Selles suhtes pole minu arust seal midagi iseäralikku, kui ei soovita endast pilte netti panna. Tundus veits iroonilisena see, et just sina tulid kritiseerima, arvestades seda, et sa ei tahtnud isegi enda pokkeritoa screenname'i siduda siinse kasutajaga.

    //
    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    Kogu poleemika seisnes situatsioonis, ma kordan veel üle, mitte pildis.
    Situatsioonis võis samuti seisneda, kuid ma arvan, et ta poleks tahtnud lasta seda eemaldada, kui tal oleks ükskõik olnud sellest, et ta pilti kasutati siin.
    Viimati muudetud fyte poolt : 20.04.11 at 21:34

  13. #4393
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Selles suhtes pole minu arust seal midagi iseäralikku, kui ei soovita endast pilte netti panna. Tundus veits iroonilisena see, et just sina tulid kritiseerima, arvestades seda, et sa ei tahtnud isegi enda pokkeritoa screenname'i siduda siinse kasutajaga.
    Kogu poleemika seisnes situatsioonis, ma kordan veel üle, mitte pildis.
    Btw kasutaja on seotud küll screennamega

  14. #4394

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    See ei puutu päris teie jutuajamisse, aga natuke ikka.
    Enamjaolt suurimad trollid, spämmijad, "suure suuga" ja "rohkete photoshopi skilliga" vennad on madala profiiliga. Enamus ei soovi enda nime, pilti/nägu avaldada.

    Ja kui minnakse antud teema peale, siis hakkab suur hala peale.
    Naljakas on see, et enamus viimaste lehekülgede piltide autoreid ma isiklikult ei tea nime ega nägupidi. Olen kindel, et enamus ei tea neid/pole näinud neid IRL.

    Ja nagu masterpuppet ütles, siis selline asi on pm karistatav. Kui tulevikus peaksid mõned naljahambad üle piiri minema, siis muidugi esialgu tuleb mängu "foorumipolitsei" aka ranka & CO ning kui nemad ei aita, siis ma ei näe probleeme teisi meetmeid kasutada.

    Siiamaani on veel kõik täitsa OK.


    Aga imo kõik, kes positavad taolisi pilte:

    ( Click to show/hide )


    võiksid ka enda nägu näidata. Ka mina oman photoshopi skilli ja lugejaterohket blogi, kuhu teie pildid panna (mitte et ma seda kohe teeksin). Muidu tundub hetkeseis ebavõrdne, kuidagi suht mage, et poete ekraani taha, saba jalge vahele...lol


    anyways, hoiame asjad normaalsuse piires :)

  15. #4395
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Selle pildi ise tegid w? :D

  16. #4396

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Ilus lind rinnal.

  17. #4397
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    muigama paneb see pilt küll

  18. #4398

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    ei teinud ise :D, keri lehti tagasi, siis näed pojakeste galeriisid.

  19. #4399
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    2p2 foorumis on vist nende piltide tegemine igapäevane asi..
    kas seal on ka probleemiks, et neid tehakse ja moded üritavad neid kontrolli all hoida?

  20. #4400

    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Eelnevat imelist PS skilli ei pannudki tähele, aga ei hakka neid puutuma hetkel, sest tundub olevat mingisugune nõusolek coca poolt olemas. Aga PM, kui asi läks/läheb üle piiri.
    --
    Aga asjal on ka teine pool, et kuna cocat juba võib pidada Eesti pokkerimaailma "kuulsuseks", siis mingit osa sellist tähelepanu pead sa taluma, kuid antud juhul läks asi kindlasti üle piiri.
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 21.04.11 at 09:18

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES