Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 274, kokku 533 EsimeneEsimene ... 174224264272273274275276284324374 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 461 kuni 5 480, kokku 10651
  1. #5461
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kütusekulu kui oluline kriteerium auto valikul on veel suurem misperception kui kasko minu arust. Eriti kallima auto puhul. Aga kütus on cash-cost ja sellepärast hästi mõõdetav. Auto amort, mis on kordades suurem, ei tundu igapäevane kulu ja seda on lihtsam ignoreerida.

  2. #5462
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Väike aastane läbisõit - võta auto mis meeldib ja millele hammas peale hakkab, vahet pole palju sa sinna paaki pead valama.
    Suur või väga suur läbisõit - võta ökonoomne ja vastupidav (ja natuke võiks meeldida ka ikka)

  3. #5463

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui mu net worth on €50K, sissetulek €5K kuus ja auto väärtus €5K, siis antud auto väärtus oleks minu jaoks palju väiksem kui nt juhul kui mu net worth oleks €5K, sissetulek €1K kuus ja auto väärtus €2K. Kui ma oma A6-st tänasel päeval ilma jääks oleks ma paar päeva tilted vast, kui Armin oma Escaladest ilma jääks poleks prolly niikauagi, seega minu jaoks minu A6 on rohkem väärt kui tema jaoks Escalade.
    Auto väärtuse hindamisel jään ma siiski kindlaks oma eelnevale seisukohale.

    Aga ma saan väga hästi aru, mida sa mõtled ja su mõtteviis on väga õige. Kuid tegelikkus on see, et enamus inimesi, kes autot omavad ei mõtle kunagi niimoodi ja ka ei osta autot sellistel tingimustel. Auto ostetakse suuresti just selle järgi, kui palju raha on ning paljud panevadki kõik korjatud säästud auto alla. Ja kui seda on tehtud, siis on turvalisem omada kaskot ja maksta iga kuu natuke selle kindlustunde eest, kui nutta pärast 5 aastat oma mahakandmisele läinud sõiduki pärast. Siin ongi see vahe.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas sinu arust peaks Armin ennem oma Escaladele kasko ostma kui mina oma A6-le? Kui vastus jah, siis põhjenda oma loogikat selle taga.
    Nagu ma varem mainisin, auto väärtuse määrab hind ja kuigi Armini jaoks ei sõltu tema heaolu sellest, kas ta kaotab oma escalade täielikult või mitte, siis sellegipoolest ma eeldan, et tal tasuks kindlustada oma escalade ennem kui sinul oma A6. Miks? Selletõttu, et vähendada üleüldist rahalist kaotust. Ja üleüldine rahaline kaotus on escalade puhul suuremalt tingitud kui sinu A6 puhul.
    Viimati muudetud BuildUp poolt : 08.09.11 at 23:03 Põhjus: risk oli vist vale sõna ;)

  4. #5464

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    Irw, mu kursavennal ka cls. Rääkis ükskord, et pidi küünlad ära vahetama. Läks 1k€. :D

  5. #5465

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kui sa ei kannata väiksemaidki swinge oma praeguses limiidis siis sa mängid üle rolli. Fakt on, et matemaatiliselt on kasko -ev. Inimesed elavad peost suhu, ei säästa, puudub BRM.

    Vaieldakse erinevatel teemadel tegelikult- ideaal vs reaalsus(antud juhul ka indiviiduaalsus). Muidugi pole päris võimatu ka reaalsuses elada ideaalselt nagu codecci näeb asja.

    Poolt/vastu ei saa hinnata läbi mingite seisukohtade/kogemuste, asjal on lihtne loogika ju taga juhul kui me ei räägi individuaalidest. Me ei saa ka väita, et eestis on kasko suurema EVga kui L-Euroopas kui me eeldaksime, et firmade kasum on mõlemas kohas sama.

  6. #5466

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kõik virisevad siin -EV üle kasko osas. Aga miks osta endale auto seisma, kui endal lubegi pole ning nende tegemiseks läheb parima senaariumi korral vähemalt pool aastat?

    Arvestades sellise auto hinna langust aasta kohta, siis. Hmmm..

    Üldse...

  7. #5467

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Irw, mu kursavennal ka cls. Rääkis ükskord, et pidi küünlad ära vahetama. Läks 1k€. :D
    haha, lol:D

  8. #5468
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Kõik virisevad siin -EV üle kasko osas. Aga miks osta endale auto seisma, kui endal lubegi pole ning nende tegemiseks läheb parima senaariumi korral vähemalt pool aastat?

    Arvestades sellise auto hinna langust aasta kohta, siis. Hmmm..

    Üldse...

    Naisele obv. :D

  9. #5469

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    mastapupa, naisele esialgu, peres võiks üks auto olla.

  10. #5470

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Mul oli just 3 huvitavat kätt, millest 2 toimusid ante PLO lauas.
    Pole varem ante PLOd mänginud, aga praegune esmamulje jäi küll selline, et WTF seal lauas tehakse..


    1. Kõigepealt (ante laud):

    ( Click to show/hide )





    2.) Minut hiljem tavalises lauas. Floppasin monstri:


    ( Click to show/hide )




    3.) 5min hiljem pandi kirss tordile (ante laud)


    ( Click to show/hide )

  11. #5471
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ma ei jaga küll PLO-st eriti muhvigi, aga miks sa esimeses käes turnil niipalju paned?

  12. #5472

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Standard lüke turnil imo. Meil mitmed halvad riverid/keerulised riverid tulemas. Kogemused näitavad, et vastased võivad leveldama hakata, sest potsize on tihtipeale bluff. Tõenäoliselt sp ta shoveski oma top2ga (imo halb call). Samas ma mängisin seda väga hästi, preflop ei saa mind ässadele panna, sest ma ei pottinud.

    Täpsemat selgitust ei oskagi anda, plohus sellised liigutused väga head, samas praegu on tegemist ante ja deepstack lauaga, kus seda raskem teha/realiseerida.

    edit: ma arvan et turni bet pot on parem, kui 130-150$ panustada
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 09.09.11 at 00:27

  13. #5473
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ma pole küll PLO mängija, aga mu loogika ütleb, et ilmselt on Omahas piisavalt tihti ~25%+ oddsidega tõmbeid, et full pot betiga ei saa ta õiget hinda samas 2/3-3/4 pot betiga saaks. Parimal juhul võib Coca näite puhul siis olla "Tõmme" JhTh8d6d(57.50%), millel on suurem equity kui Hero ässasetil kahe flushi blockeriga.

  14. #5474
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ja tulles tagasi Kasko +EV teema juurde, siis jah KESKMISELE mängijale on see -EV. Aga samamoodi nagu hea mängija võidab pokkeris, siis on võimalik la siin leida edge. Parim näide oli 20000km aastas vs 200000km aastas.

  15. #5475

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    mõned toovad 1-2 näidet ja ütlevad, et nii ongi. teemale kohaselt:ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜBBERRRRR whaalanee,,,, kindlustused printingzzzz moneyzzz... not solid by a longshot

  16. #5476
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ma ei öelnud, et kui sa sõidad autoga 10x rohkem, siis insta on kasko +ev kui sa sellele viitasid. Mul pole lubegi ja pole kunagi autot omanud ja täiesti võimalik, et 99,9% inimestele on see -EV long term, aga siiski you get the point eks?

  17. #5477

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ma ei öelnud, et kui sa sõidad autoga 10x rohkem, siis insta on kasko +ev kui sa sellele viitasid. Mul pole lubegi ja pole kunagi autot omanud ja täiesti võimalik, et 99,9% inimestele on see -EV long term, aga siiski you get the point eks?
    kui see oli mulle mõeldud, siis ma ei vaielnud kaugeltki sinu poindiga, hoopis kitse ja kännu poindiga. obv on mõnele kindlustus mõistlikum, kui teistele, aga see point oli ka varem juba ära öeldud.

  18. #5478
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Just see on nagu kõige retardsem point siin teemas. Ise veel pokkerimängijad ja ei saa aru, et vahest AA kaotab preallini.

  19. #5479

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    mis teises käes erilist on? standard cooler ju? või mida sa CO asemel teisiti teeks?

  20. #5480

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    IMO oleks open-foldinud flopil. WHAAAAAAAAAALANE auto sul muidu, kahju et sõita ei või.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES