Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 286, kokku 533 EsimeneEsimene ... 186236276284285286287288296336386 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 701 kuni 5 720, kokku 10651
  1. #5701

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    thnx guys, eks mõtlen. Samas, ega see sauna-vanni nugrabox kõige odavam lõbu pole. Mul paar nädalat aega otsustada, siis tõmban Iirimaale ja oleks hea ehitusrexid platsi lasta lol

  2. #5702
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    veel lambijuttu coca päevikus, aga minuarust on tumeda pinna pealt pritsmeid palju paremini näha kui valgelt.

  3. #5703
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    thnx guys, eks mõtlen. Samas, ega see sauna-vanni nugrabox kõige odavam lõbu pole. Mul paar nädalat aega otsustada, siis tõmban Iirimaale ja oleks hea ehitusrexid platsi lasta lol
    Loll oled peast? Ise pead kõrval passima kui tööd tehakse. Koguaeg. Sa ei kujuta ette, mida nad muidu perse keeravad seal. Rääkimata sellest, et nad üle **** teevad ja kokku hoiavad (nt jätavad hüdroisolatsiooni panemata, ei kasuta veekindlaid materjale vms), nad teevad ka põhimõttelisi ränku vigu, mida sa pärast parandama hakkad. Kui ma esimest maja ehitasin, siis vannitoaga seotud seigad, mis meeles on tänaseni:
    1) Saun taheti teha ilma ventilatsioonita. Väga veendunult seletati, et naabritel on ka, järelikult saab. Otsisin ise mingid standardid välja ja näitasin näpuga, et tuleb teha. Tehti. Naabril tulid saunalauad aasta hiljem maha niiskusest.
    2) Suur vann oleks mahtunud 2. korrusele vaid läbi trepiava. Vanni tellisin ise, arendaja pidi trepi tegema. Ükspäev lähen ehitusele - tüübid ehitavad treppi. Nad jõudsid plaanitust varem. Ma küsin, et kuidas vann siis üles saab. "Möh? Siis ei saagi". Uninstall trepile ja päev päästetud.
    3) Vannitoa põranda kalded olid väidetavalt kõik okei. Valasin ämbriga vett maha, osa kogunes kusagile nurka. "Aga siit saab ära tõmmata kummiharjaga". Käige perse, võtke üles ja tehke uuesti. Tehti.
    4) Kaitsmata lahtised pistikupesad vannitoas.
    5) Vanni installimisel otsiti vett seinast. Plaaditud sein lõhuti ära. Aga vesi pidi hoopis mujalt tulema. Rohkem neid plaate polnud ka, pidi kapi tagant välja lõhkuma mõne, et asendada.

    Praegu ehitan ka maja Tartusse. Iga päev käib keegi kohal, Merkost on järelvalve. Ikka tuleb pidevalt mingeid debiilseid asju välja, millele ei tuleks. Täiesti ebareaalseid asju sealjuures. Kui oleks vähe vabamalt võtnud, oleks vist kuut kokku juba vajunud tänaseks. Ühesõnaga - ehitajad on ebausaldusväärsed või vähemalt peab seda eeldama kui nendega tegemist teha.

  4. #5704
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    veel lambijuttu coca päevikus, aga minuarust on tumeda pinna pealt pritsmeid palju paremini näha kui valgelt.
    True that. Selleks ongi heledad plaadid, et katlakivi jms soolad näha ei jääks teravalt. Mul on vannitoas tume seinaplaat ja see oli viga.

  5. #5705

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Saan aru miks vanamehel ehituses tööd nii palju. Teeb alati väga korralikult, nagu endale.

  6. #5706

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Loll oled peast? Ise pead kõrval passima kui tööd tehakse. Koguaeg. Sa ei kujuta ette, mida nad muidu perse keeravad seal. Rääkimata sellest, et nad üle **** teevad ja kokku hoiavad (nt jätavad hüdroisolatsiooni panemata, ei kasuta veekindlaid materjale vms), nad teevad ka põhimõttelisi ränku vigu, mida sa pärast parandama hakkad. Kui ma esimest maja ehitasin, siis vannitoaga seotud seigad, mis meeles on tänaseni:
    1) Saun taheti teha ilma ventilatsioonita. Väga veendunult seletati, et naabritel on ka, järelikult saab. Otsisin ise mingid standardid välja ja näitasin näpuga, et tuleb teha. Tehti. Naabril tulid saunalauad aasta hiljem maha niiskusest.
    2) Suur vann oleks mahtunud 2. korrusele vaid läbi trepiava. Vanni tellisin ise, arendaja pidi trepi tegema. Ükspäev lähen ehitusele - tüübid ehitavad treppi. Nad jõudsid plaanitust varem. Ma küsin, et kuidas vann siis üles saab. "Möh? Siis ei saagi". Uninstall trepile ja päev päästetud.
    3) Vannitoa põranda kalded olid väidetavalt kõik okei. Valasin ämbriga vett maha, osa kogunes kusagile nurka. "Aga siit saab ära tõmmata kummiharjaga". Käige perse, võtke üles ja tehke uuesti. Tehti.
    4) Kaitsmata lahtised pistikupesad vannitoas.
    5) Vanni installimisel otsiti vett seinast. Plaaditud sein lõhuti ära. Aga vesi pidi hoopis mujalt tulema. Rohkem neid plaate polnud ka, pidi kapi tagant välja lõhkuma mõne, et asendada.

    Praegu ehitan ka maja Tartusse. Iga päev käib keegi kohal, Merkost on järelvalve. Ikka tuleb pidevalt mingeid debiilseid asju välja, millele ei tuleks. Täiesti ebareaalseid asju sealjuures. Kui oleks vähe vabamalt võtnud, oleks vist kuut kokku juba vajunud tänaseks. Ühesõnaga - ehitajad on ebausaldusväärsed või vähemalt peab seda eeldama kui nendega tegemist teha.
    :D

    kuhu kanti maja teed? hakkad tartu rexix?

  7. #5707
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    :D

    kuhu kanti maja teed? hakkad tartu rexix?
    Tammelinna. Ei hakka, vanematele ehitan.

  8. #5708

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ziljonär.

  9. #5709
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    ma ei kujuta ette mis mehed need olid kes nii ehitavad, vbolla mingi tartu special (õde käis tartus ülikoolis, elas iga aasta erinevas korteris ja kõigis tuli veevärk üle käia, et kasutuskõlbulik oleks) või buumiaegne "ma bannen güprogit", endal sellele alale spetsialiseerunud firma tegi ja ei ühtki kaebust.

  10. #5710
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    90% liht-ehitajatest kahjuks ongi sellised "spetsid". Buumi aja viljad - iga vend, kes akudrelli juba oskas kasutada, tegi oma firma. Haamriga mehest sai töödejuhataja. Nüüd on rahabossidel vaja taas reaalselt tööd teha ja ei taha väga õnnestuda...

  11. #5711

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    +1 pastilaale


    istusin uude plohu lauda ja nägin eelmise matchi vestlust:

    levinhostar: fck u?
    3J55: gg
    levinhostar: win pot
    levinhostar: hit n runner
    3J55: that is correct
    3J55: now i mute you
    3J55: gg


    lol

  12. #5712

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Loll oled peast? Ise pead kõrval passima kui tööd tehakse. Koguaeg.
    So true. See oleks sama hea kui usaldada oma bankroll Arnis Vähi kätte samal ajal kui ise Iirimaal oled.

  13. #5713

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    eino, päris suva lambi Zenjat ei võtaks never tööle. Mul oli üks inimene juba välja valitud, aga ta mainis, et see aasta kõik ajad täis...fml, seega lükkan vist asja edasi :D

  14. #5714
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kes keelab teil tööle võtta mõnda korralikku spetsialisti? Eriti idiootne on kõrval passida 24/7 imo

  15. #5715

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    No obv ma ei lase suvalist tonti enda korterisse, kellele annan 10€ tööraha päevas vms.
    Ma olen kindel, et kindlasti saab tublisid ja häid ehitajaid palgatud. Küsimus on hinnas..

  16. #5716
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kes keelab teil tööle võtta mõnda korralikku spetsialisti? Eriti idiootne on kõrval passida 24/7 imo
    lol, loe tolmuahvi posti, tal merko järelvalve ja ikka tehakse paska!

  17. #5717
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    ma ei kujuta ette mis mehed need olid kes nii ehitavad, vbolla mingi tartu special (õde käis tartus ülikoolis, elas iga aasta erinevas korteris ja kõigis tuli veevärk üle käia, et kasutuskõlbulik oleks) või buumiaegne "ma bannen güprogit", endal sellele alale spetsialiseerunud firma tegi ja ei ühtki kaebust.
    Enamus ehitajaid on isehakanud jupatsid, kes arvavad, et oskavad. Head lihttöölised, kes oskavad asja (ehitajad, pottspead, autolukksepad jne.) saavad väga head palka ja on tööd tohutult aga neid tuleb kahjuks tikutulega otsida või/ja neil on töö järjekorrad meeletud ja väga raske on jaole saada.

  18. #5718
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Häda on selles, et enamik neid asjalikke tegelasi on organiseerunud mingite ettevõtlikemate inimeste alla, kes ise tööd ei tee, aga oskavad müüa. Ja need viimased on endale praegu korraliku rivi töödest hankinud. Tihti üteldakse ooteajaks 3-6 kuud (nt trepi puhul, siseviimistluse puhul). Ja pannakse mõnus tala vahele. Nt. viimistluse osas on mul väidetavalt Tartu kõige parem tegija. Küsisin töömehelt objektil, kui palju rahast tema tasku jõuab. Umbes 25%. Ehk siis - sisult ma maksan 4x üle selle töö eest. Aga otse selliseid tegelasi otsida oleks täiskohaga töö. Kui kogu objekti tahaks mõistliku aja jooksul valmis saada, siis tuleb sekka võtta tundmatumaid tonte, kel hetkel aega on.

    Aga üle lasta üritavad kõik, ka kõige paremad. Need viimased lihtsalt teevad seda teisel viisil - mitte tingimata halba tööd tehes, vaid esialgsele pakkumisele töö käigus igasugust paska juurde keevitades ja sellega oluliselt asja kallimaks ajades. Selle vältimiseks peaks olema ülikoolis ehitust õppinud. Mida ma ei ole. Ja ühe objekti ehitamisega saan kordades rohkem tala kui kogu baka+magistriõppe programm ülikoolis maksaks. Donke karistatakse igal pool.

  19. #5719
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Häda on selles, et enamik neid asjalikke tegelasi on organiseerunud mingite ettevõtlikemate inimeste alla, kes ise tööd ei tee, aga oskavad müüa. Ja need viimased on endale praegu korraliku rivi töödest hankinud
    true...
    mu onu naaber oli mingi tegelane, kes pm ehitas eramaju. Tal oli endal team valmis
    Ühesõnaga ta ühendas know how, tööjõu, kindlasti sai ta ka materjale odavamalt
    Rusika reegel oli umbes selline, et maja ta ehitas valmis x summaga ja müüs maha kahekordse hinnaga.
    Mis viga nii maju ehitada ja pappi kühveldada.

    Ps Miks sa maju ehitad>? Kas kegem poleks mitte osta? Mõttetu on kooliraha maksta, kui se epole su põhitegevus

  20. #5720
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ostes ei saa ka sellist, nagu tahaks ja sinna, kuhu tahaks. Ja vähemalt paberil proovides tundub alati alguses, et ehitada on odavam ka.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES