Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 329, kokku 533 EsimeneEsimene ... 229279319327328329330331339379429 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 561 kuni 6 580, kokku 10651
  1. #6561
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Igast gay pride paraadid on muidugi üleliigsed - pole vaja pensionäre šokeerida. Aga homode tagakiusamine on meie ajal tõsiselt rõve ja mõtlematu - USAs tapavad igapäevaselt end seetõttu väga paljud inimesed, kuna ühiskond on aegunud maailmavaatega.

    That being said - pedofiilid ahju.

  2. #6562

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Keeruline rohkem tilti minna kogu selle arutelu peale.
    Vihkame juute, vihkame venelasi, vihkame geisi!!
    Miks on vaja otsida pidevalt põhjusi, et kedagi vihata?
    Need kodanikud, kes pidevalt peavad avalikult deklareerima, kui väga nad mõnda sotsiaalset gruppi vihkavad, kannatavad tavaliselt ise tõsiste komplekside all.

  3. #6563
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kas keegi on siin kuskil pidevalt kuulutanud ja deklareerinud, et ei salli pedesid? Miks paljud kohe hirmsasti üle dramatiseerivad(kaitsevad homosid) kui keegi ühe korra mainib, et ei meeldi, kuidas ***** tänaval tatti panevad? Ja need kes ütlevad, et homoparaadide mitte sallijad kardavad ise homoks saada,,, WTF kust selline idiootsus või te olete ise gayd, et selline mõte? Mina nt lihtsalt ei mõista, miks peaks kesklinnas suure-lärmaka paraadiga mingit haigust propageerima!
    Minupoolest olgu homod olemas, sinna pole midagi parata.. aga nt kui kuskil restos einestades kõrval või otse lauas 2 habetund lõusta lakkuma hakkaavd üksteist, siis see pole ju normaalne ja ilmselt kujuneks pehmelt öeldes ebameeldivaks ka neile endile üsna kohe..
    Viimati muudetud emmimees poolt : 06.12.11 at 14:14

  4. #6564

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.



    4123
    ( Click to show/hide )

  5. #6565

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    3142

  6. #6566

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Kas keegi on siin kuskil pidevalt kuulutanud ja deklareerinud, et ei salli pedesid? Miks paljud kohe hirmsasti üle dramatiseerivad(kaitsevad homosid) kui keegi ühe korra mainib, et ei meeldi, kuidas ***** tänaval tatti panevad? Ja need kes ütlevad, et homoparaadide mitte sallijad kardavad ise homoks saada,,, WTF kust selline idiootsus või te olete ise gayd, et selline mõte? Mina nt lihtsalt ei mõista, miks peaks kesklinnas suure-lärmaka paraadiga mingit haigust propageerima!
    Minupoolest olgu homod olemas, sinna pole midagi parata.. aga nt kui kuskil restos einestades kõrval või otse lauas 2 habetund lõusta lakkuma hakkaavd üksteist, siis see pole ju normaalne ja ilmselt kujuneks pehmelt öeldes ebameeldivaks ka neile endile üsna kohe..
    Ma miskipärast arvasin, et sina tunned ennast puudutatuna.

  7. #6567
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Mul on sügavalt pohhui sinu arvamusest ja ma tean, et enne seda siin pole ma gayde teemal foorumis sõna võtnud ja ei kavatse seda ka tulevikus teha. Ja ma arvan ka, et enamus gaysid on inimesena täiesti normaalsed, ma ei vihka neid... see teema siin algas millestki muust kui lihtsalt gayks olemisest.

  8. #6568

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    see teema siin algas millestki muust kui lihtsalt gayks olemisest.

    mlle meenus praegu, et nägin läti club essentialis pedesid üksteist katsumas ja moklemas. See on tõsiselt haige ja rõve. Faking *****

    need haiged/haiglased inimesed võiks seda teha omaette kuskil pimedas korteris või krematooriumis....ahju juures.
    Restoranis üksteise lakkumine /= club essentialis suudlemine.
    hakkas küll ikka lihtsalt pedeks olemisest.

    Restoranis lakkumine on ebaeetiline ka heteropaaridele.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 06.12.11 at 14:32

  9. #6569
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    6,8,7,1,3,5,2,4

    ( Click to show/hide )

  10. #6570
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tegelikult sellist üksteise lakkumist on vastik vaadata mõnikord isegi heteropaaride poolt.

  11. #6571

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Mul on sügavalt pohhui sinu arvamusest ja ma tean, et enne seda siin pole ma gayde teemal foorumis sõna võtnud ja ei kavatse seda ka tulevikus teha. Ja ma arvan ka, et enamus gaysid on inimesena täiesti normaalsed, ma ei vihka neid... see teema siin algas millestki muust kui lihtsalt gayks olemisest.
    Mitu korda sa oled näinud homosi tänaval, või restoranis kõrval lauas, suudlemas näinud? Juhtub seda tihti?

  12. #6572
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tunnistan, et mina õnneks pole veel, aga ilmselt pole ka ringi liikunud piisavalt ilmas, et näha seda toorelt ülepingutatud rõvedat nn "vabameelsust".

  13. #6573
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegelikult sellist üksteise lakkumist on vastik vaadata mõnikord isegi heteropaaride poolt.
    +1

    Küsimus ei ole hetero või homopaarides, kui vaid avalikult selle tegevuse sobilikkuses.

  14. #6574

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    nii jääbki üle ainult suudlevad tüdrukud, soovitavalt jaapani koolitüdruku riietuses.
    Viimati muudetud alaska poolt : 06.12.11 at 14:38 Põhjus: palun leidke keegi sobiv pilt kah siia.

  15. #6575
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    LOL:D

  16. #6576
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Restoranis lakkumine on ebaeetiline ka heteropaaridele.
    Võib ka nõuka aegne söökla olla, mõte jääb samaks.

  17. #6577
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Lisaks veel...
    Võttes arvesse sinu tuntust Eesti pokkeriringkondades ja sinu päeviku/blogi lugejate arvu, siis härra võiks oma nii karmide väljaütlemiste pärast pisut häbi tunda küll. Ilmselgelt puht matemaatiliselt mingi osa sinu tegemistest ning kursis olevatest inimestest on gayd.

  18. #6578

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Tunnistan, et mina õnneks pole veel, aga ilmselt pole ka ringi liikunud piisavalt ilmas, et näha seda toorelt ülepingutatud rõvedat nn "vabameelsust".
    Täpselt, pole mõtet väga ülepingutada asjadega, mis sind reaalselt ei häiri.

    Mind isiklikult härivad ka topeltlõugadega, ülerasvunud kaselotid, kes live mängides higistavad ja haisevad, aga kuna ma mängin live harva, siis ei lase sellest end suurt häirida.

  19. #6579
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Lisaks veel...
    Võttes arvesse sinu tuntust Eesti pokkeriringkondades ja sinu päeviku/blogi lugejate arvu, siis härra võiks oma nii karmide väljaütlemiste pärast pisut häbi tunda küll. Ilmselgelt puht matemaatiliselt mingi osa sinu tegemistest ning kursis olevatest inimestest on gayd.
    Gayd on sellega ilmselt üsna harjunud, et Tartus ja muudes maakohtades ei sallita homosid ega neegreid ikka üldse.

  20. #6580

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Tunnistan, et mina õnneks pole veel, aga ilmselt pole ka ringi liikunud piisavalt ilmas, et näha seda toorelt ülepingutatud rõvedat nn "vabameelsust".
    "vihkan homosi, kes restos omavahel suudlevad! täiegi vihkan noh!!!"
    "oled palju sellistega kokku puutunud?"
    "ei... hm... ei no ma veel ei ole sellega isiklikult kokku puutunud... ma ei tea... vihkaks vist kui kokku puutuks..."

    ---

    "vihkan neegreid, kes eestisse tulevad ja mu tüdruku üle löövad! täiegi vihkan noh!!!"
    "oled palju sellistega kokku puutunud?"
    "ei... hm... ei no ma veel ei ole sellega isiklikult kokku puutunud... ma ei tea... vihkaks vist kui kokku puutuks..."

    ---

    "vihkan türklasi, kes odava raha eest töötama on valmis ja kelle pärast ma tööst ilma jään! täiegi vihkan noh!!!"
    "oled palju sellistega kokku puutunud?"
    "ei... hm... ei no ma veel ei ole sellega isiklikult kokku puutunud... ma ei tea... vihkaks vist kui kokku puutuks..."

    jnejnejne

    P.S. tervitused siinkohal hottile, kes homoarutelu vahele üritab öösiti täiesti offtopicuna mõjuvaid HH-sid pikkida, et jututeemat kõrvale juhtida.


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES