Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 363, kokku 533 EsimeneEsimene ... 263313353361362363364365373413463 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 241 kuni 7 260, kokku 10651
  1. #7241
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Coca ilmselt pole nii loll, et nii lampi ukse lahti teeb, eriti kui all on uks lukus tavaliselt, hullem on lugu siis kui ta nt uksest välja hommikul läheb või ta elukaaslane...
    Sa tavaliselt küsid "kes on" enne ukse avamist? Mul ka alt uks lukus ja never pole küsinud, veidi imelik imo nii paranoiline olla. Isegi kui küsib siis podisetakse vastu "naaber ülevalt, äkki saad suhkrut anda" siis ikka teed lahti ju?

  2. #7242
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ma ei tee never alt ust lahti enne kui ma saan teada kes all on :)

  3. #7243

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    soovitaks osta relva siis juba, vähe turvalisem olla, kuna aga juhiload on järjekorras, siis hirmutamiseks võiks kasvõi midagi sellist muretseda:
    ( Click to show/hide )

  4. #7244

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kui teraselt vaadata siis cocal on pyss kuusepuu all, nii et ei Sanja ja Zura Sillamäelt saavad haavleid persetäie kui lähevad torkima.
    Üle avg baller pilt muidugi aga see mis rikastele iseenesest mõistetav see vaestele arusaamatu.

    P.S. Järgmiste jõulude ajal võtaks 500ste brixxidega pildi ette.

  5. #7245
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sa tavaliselt küsid "kes on" enne ukse avamist? Mul ka alt uks lukus ja never pole küsinud, veidi imelik imo nii paranoiline olla. Isegi kui küsib siis podisetakse vastu "naaber ülevalt, äkki saad suhkrut anda" siis ikka teed lahti ju?
    Kahjuks või õnneks ma ei ela korteris...Kuid ma ei saa aru, mis sa seda relva nii väga rõhutad siis, kui sul tuleks ülevalt naaber suhkrut küsima ja sa selle pärast relva kätte võtad, siis imo on see palju paranoilisem, kui nt vaata piiluaugust, või üleüldse ust mitte lahti teha lambist, kui on realne võimalus, et seal võib mingi kahtlane tegelane olla ja sul on kodus mitukümmend kilo eure...

  6. #7246
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Kahjuks või õnneks ma ei ela korteris...Kuid ma ei saa aru, mis sa seda relva nii väga rõhutad siis, kui sul tuleks ülevalt naaber suhkrut küsima ja sa selle pärast relva kätte võtad, siis imo on see palju paranoilisem, kui nt vaata piiluaugust, või üleüldse ust mitte lahti teha lambist, kui on realne võimalus, et seal võib mingi kahtlane tegelane olla ja sul on kodus mitukümmend kilo eure...
    Nii väga rõhutan? Korra ju aint mainisin :)

    Suurt vahet jah vist pole kui sa kindel, et inimene üksi kodus... Väike võimalus vb, et paanikas jookseb magamistuppa, lükkab voodi ukse ette ja jõuab selle ajaga tuki välja otsida vms

  7. #7247
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Aijaa pljääd sa nahka teed, oot coca kuna see austria gsop oli, kuhu naisega pidite minema? :D:D

  8. #7248

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    väike vihje

    1. valve
    2. topelt uks
    3. uksel olev silmaauk



    aga jääb mulje jah nagu ma oleks eestis ainuke inimene kellel praegusel hetkel RAHA/SULARAHA on...


    Btw poisid ja tüdrukud, see pilt oli naljaga tehtud ja ma usun et paljud said naerda :D. Ilmselgelt pole mul seda raha enam kodus, veel rohkem ma ei jätnud seda kuusepeale.
    Ma saaks aru, et ma jätaks selle kuusepeale, siis oleks tegemist über ballatsemisega.

    to paavo: 500ste brixx, ei ole midagi muud, kui solid hitt@ EPT-l või WSOPil...lolz

  9. #7249

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tegin just sõpradega homegamei 0,1-0,2€ panustega (NL20). Meenutasime vanu aegu ja nooruspõlve. Ise hittisin tummised +180€

  10. #7250
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Nii väga rõhutan? Korra ju aint mainisin :)

    Suurt vahet jah vist pole kui sa kindel, et inimene üksi kodus... Väike võimalus vb, et paanikas jookseb magamistuppa, lükkab voodi ukse ette ja jõuab selle ajaga tuki välja otsida vms
    Ei taha riidu kiskuda, aga umbestäpselt mainisid tukke/relvi 3 kora 1 korra siis, et pättidel ja 2 korda, et cocal pole...

  11. #7251
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Ei taha riidu kiskuda, aga umbestäpselt mainisid tukke/relvi 3 kora 1 korra siis, et pättidel ja 2 korda, et cocal pole...
    ups

  12. #7252

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    in b4 tuumavarjend keldris imo ..

  13. #7253

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    irwwww

  14. #7254
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    see oleks kõva. coca grindib tuumavarjendis, tagaukses on paksult konserve ja kapsaid täis. siis jõulude aeg tuleb pumper külla, voblad käes ja siis miilustavad toodud pidutoitu.

  15. #7255
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    see oleks kõva. coca grindib tuumavarjendis, tagaukses on paksult konserve ja kapsaid täis. siis jõulude aeg tuleb pumper külla, voblad käes ja siis miilustavad toodud pidutoitu.
    Ära unusta seda, et enne seda laseb coca omale kiirelt soetatud makaarovist pumperile kuuli jalga...

  16. #7256
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Ära unusta seda, et enne seda laseb coca omale kiirelt soetatud makaarovist pumperile kuuli jalga...
    ja siis teevad koos pasteedivõilebu, samal ajal kui coca naine õmbleb pumper pähe tekkinud makaarovi kuulist tekkinud haavu NATO niidiga.

    e: või jalast, who cARES. haav on haav, verd ikka nac tuleb ma arvan.

  17. #7257
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ja Coca pidulaua taga kisendab, natuke pasteeti haavale ja siis jälle näkileivale ja kõik on õnnelikud :D

  18. #7258
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Ja Coca pidulaua taga kisendab, natuke pasteeti haavale ja siis jälle näkileivale ja kõik on õnnelikud :D
    ja siis coca tõuseb, jube talv on väljas, tuumavarjendis ta online pokkerist tekkinud kuseloik (pole pee-bottlet olnud) on ära külmunud ja siis libastub sellele astudes, kui läheb voblat tooma ning kukkudes murrab puusaluu. sureb nälga ja külma kätte, mis siis , et lakub kuseloiku, et kaloreid saada.

    anyway siis me oleme cocacola plazas, mis on 2014 aasta hotcocacola plaza ja vaatame filmi: Into The Wild 2. coca elulookirjelduse tuumavarjendis.

  19. #7259
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Tegin just sõpradega homegamei 0,1-0,2€ panustega (NL20). Meenutasime vanu aegu ja nooruspõlve. Ise hittisin tummised +180€
    Sõbrad ei andnud isegi sulle ühte kuuse kaunistust

  20. #7260

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ja siis coca tõuseb, jube talv on väljas, tuumavarjendis ta online pokkerist tekkinud kuseloik (pole pee-bottlet olnud) on ära külmunud ja siis libastub sellele astudes, kui läheb voblat tooma ning kukkudes murrab puusaluu. sureb nälga ja külma kätte, mis siis , et lakub kuseloiku, et kaloreid saada.

    anyway siis me oleme cocacola plazas, mis on 2014 aasta hotcocacola plaza ja vaatame filmi: Into The Wild 2. coca elulookirjelduse tuumavarjendis.
    irww, mida teksti ranka :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES