Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 399, kokku 533 EsimeneEsimene ... 299349389397398399400401409449499 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 961 kuni 7 980, kokku 10651
  1. #7961

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    No ma ei tea, kõlab nagu restoran Revalia.
    ei kõla ka, see pole keldris.

  2. #7962

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    no aga kirjuta "veinikelder vanalinnas" googlesse. kas paffkin ise ei tea?

  3. #7963

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Nope, see pole see.

    Sick...ma olen ca aasta otsa seda googeldanud...siiamaani pole leidnud. Fkk...äkki mingi väga private koht, kuhu saab vaid eelregamisega vms (ei imestaks, sest see tegelane, kes koha bookis...käibki sellistes kohtades :D)

  4. #7964

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Paavo ka ei tea, koguaeg lubab uurida, aga siis tuleb mustmiljon asja vahele. Hetkel nt telefon väljas. Standard lol

  5. #7965

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    ai, ma vist tean.

    nunne7 veinikelder imo.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...7292673&type=3

  6. #7966

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    äkki ei olnud vanalinn? kui purjus olid, siis võibla meeled petsid sind ja tegelt on kuskil kalamajas või nõmmel hoopis see koht. et lihtsalt nii ohtralt lund oli, et see lõi ruumitaju sassi kui päris kaine ei olnud ja nüüd oled endale kuhugi alateadvusesse sisendanud, et vanalinnas oli, ja otsid hoopis valest kohast. väheusutav üldiselt, aga see on ka üks variant.

  7. #7967

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Googeldasin ennast: http://www.ap3.ee/?PublicationId=315...pp_test_483501

    Tundub suht õige koht, aga samas kui googeldada resto kodukat, siis: http://www.delicia.ee/


    edit: feil :D

  8. #7968

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    äkki ei olnud vanalinn? kui purjus olid, siis võibla meeled petsid sind ja tegelt on kuskil kalamajas või nõmmel hoopis see koht. et lihtsalt nii ohtralt lund oli, et see lõi ruumitaju sassi kui päris kaine ei olnud ja nüüd oled endale kuhugi alateadvusesse sisendanud, et vanalinnas oli, ja otsid hoopis valest kohast. väheusutav üldiselt, aga see on ka üks variant.

    olin täiesti kaine, lihtsalt kiirelt Pargist taksole ja restosse. Väga ei skänninud, kuhu minek on :D

  9. #7969

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    aga... mine vanalinna jalutama lihtsalt mõni päev kui aega on ja äkki juhuslikult leiad üles selle (seda suurem on rõõm). lisaks võid vabalt juhuslikult sattuda mõne muu hubase koha peale, millest midagi veel kuulnud ei ole. noh, umbes nii nagu see naine seal äripäeva arvustuses (et juhuslikult leidis laialt tänavalt). praegu on ilusad talveilmad ka. kui väga kiire ei ole siis vanalinna läbi kammimine on nagu õdus talvine seiklus. eriti kui teed seda päevasel ajal ja mõtled samas, et sina saad sihitult ringi luusida mööda vanalinna tänavaid samal ajal kui teised õnnetult tööl passivad (kahjurõõm või nii).

  10. #7970

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Lõpuks täiskuu taustal suudelda oma kallimaga, ise lumes lesides, üksteisel õrnalt käest kinni hoides ja naeratades, teades mõlemad, et see moment ja teie olete üksteise jaoks õiged. Igavesti.

  11. #7971

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Täna enam ei jõua luusima minna, sest õhtu kohe käes.
    Homme on Fish and Wine lahti ja seal saan enda krevetinälja rahuldatud.
    Teisip juba Madriidi


    Aga võite soovitada Tallinna Itaalia restorane va Fransisco Siblo vms

  12. #7972
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Coca kas suurem sissetulek ja mugavam elustiil kehakaalule lisavatti ka on andnud? Llihtsalt sportlikust huvist küsin, kuna ise ka lebos arvuti taga pidevalt ja kui Arctic Sport hädast välja ei aitaks siis oleks mõnus tuuker juba :D

  13. #7973

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    www.restoran.ee

    Äkki see? Seal saab igatahes keldrisse minna :D ja on veinirestoran ja vanalinnas

  14. #7974
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Hotbasementfetish.

  15. #7975

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Coca kas suurem sissetulek ja mugavam elustiil kehakaalule lisavatti ka on andnud? Llihtsalt sportlikust huvist küsin, kuna ise ka lebos arvuti taga pidevalt ja kui Arctic Sport hädast välja ei aitaks siis oleks mõnus tuuker juba :D
    hey, kusjuures ma arvan, et mul on peale aasta teist poolt natuke rohkem liikumist ja liigutamist, kui varem. Kaalu kodus pole (kuigi peaks ostma). Aga niipalju kui ma teiste juures end kaalunud olen, siis kaalun sama palju kui suve alguses.

    Artic sport on +ev mõte, kuid esimene samm on raske..:(

  16. #7976

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ma soovitan siis selle esimese sammu teha mõne sõbra/tuttavaga, kellega saaks koos trenni teha. Siis tekib ka selline moment, et trenni minemata jätmine on ka raskem, kuna kaaslane ju läheb trenni.
    Ise olen Arcticus treenerina töötanud ja soovitan soojalt.

  17. #7977
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Esimene samm jah ainult viitsimise taga kinni, kui juba kuu aega möödas siis tahad ise minna juba, koht tõesti suht hea Tartu kohta, pekipõletustehnikat on saalis küll ja ujula ning saun ka +EV.
    Tavaliselt ise käin enne õhtust sessi trennis, pärast seda ülihea ja värske tunne, siis kerge kohupiim, proteka shake ja mindset pärast seda 5+. Nüüd on nii, kui juba mõned päevad vahele jäävad siis tundub, et midagi on valesti ja tahaks trenni ja siis pokkerisse sukelduda.
    A coca sul ei tohiks see samm väga raske olla, seal tuttavad ees, nii palju kui mina olen aru saanud siis päris mitmed sinu klassivennad ja sõbrad käivad seal.
    Teinekord ongi halb kui liiga palju tuttavaid korraga trennis käib, siis läheb foorumiks ära seal ja pm trenni raske teha, facepalm on kogu aeg näos, kõik mulisevad rsk :D:D

  18. #7978

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    fuuuu, siiamaani loen seda threadi. Kõige epicum drama thread.

  19. #7979

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    FML............Tallinna Controvento restoran........OOOOOOOOOOOOOO MY FAKING GAD KUI HEA!!!

  20. #7980

    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    fuuuu, siiamaani loen seda threadi. Kõige epicum drama thread.
    OMG :D sick thread.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES