Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 533 EsimeneEsimene 123451353103503 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 10651
  1. #41

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    1 päev nl50 flop oli AKJ , ma olin button ja raisisin lõpuks su all in sa callisid 10 10ga oam full stacki, mis teema see oli? ;Dtillt?
    kle ma ei mäleta :D, palju jaotusi on olnud :D, ma ei usu et tilt....aga noh..ma ei oska kommenteerida ;D

  2. #42

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Ei ole midagi rigged, river aint on, tuleb potid varem maha võtta lihtsalt.
    See on täitsa tõsi, mina enamus potid võtangi igaks juhuks turnis maha ;D
    Aga PokerStarsis NL25 võin bettida nii palju kui tahan, keegi ära ei jooxe ja riverini jõuavad alati ja ei suuda ma võita seal :D

  3. #43

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    See on täitsa tõsi, mina enamus potid võtangi igaks juhuks turnis maha ;D
    Aga PokerStarsis NL25 võin bettida nii palju kui tahan, keegi ära ei jooxe ja riverini jõuavad alati ja ei suuda ma võita seal :D
    No näed, järelikult on pokerstarsi NL25-es vastased hoopis rigged ja nende vastu oled võimetu.

  4. #44

    Re: hotcocacola @ Triobet

    aga keegi pole kasutanud veel sellist taktikat, et pot flopis maha võtta:D, mõelge, te ei näee turni ja riverit....:D

  5. #45
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    aga keegi pole kasutanud veel sellist taktikat, et pot flopis maha võtta:D, mõelge, te ei näee turni ja riverit....:D
    Tavaliselt ongi nii, et algajad näevad ainult ühte tänavat korraga, nagu oleks teised kadunud ;D

  6. #46
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    jah omaha trios on tõesti puhas kuld. Ise lasen PLO20-s ja noh ka seal on ikka no ma ei oskagi kohe öelda. Enne just leidsin ühe meeletu jõuluvana. Mingi 20 minutiga kinkis lastele kuskil 10 buy inni küll.
    kuid point selles, et ega ma muhvigi ei õpi seal küll. Kui aega oleks, siis parem mestiks teiega ranka ja tigrano koolis. Seal te õpite vähemalt abc selgeks.
    see olin vist mina :-[

  7. #47

    Re: hotcocacola @ Triobet

    eile suutsin end taaskord võidelda Triobeti 2000€ Guarantees 3.ndale kohale ja tasuks 230€, YAY !

  8. #48
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: hotcocacola @ Triobet

    jah, nägin seda. Gratz man!.
    Endal lõhuti auku ostuga flopis olev kolmik ära. Logish, et nupud saime enne turni juba sisse, mul oli 5k tal 6k ja vastavalt olime mingi 6s ja 9s stack. Tra ja riverdas endale rea. Bljaa ma olin nii närvis. :)

  9. #49

    Re: hotcocacola @ Triobet

    parim hetk oli finaallauas, kui PRIVADOR lendas AAga minu AA vastu, aga ma kuidagi runner-runnerdasin nuts rea, hahe :D

  10. #50

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    parim hetk oli finaallauas, kui PRIVADOR lendas AAga minu AA vastu, aga ma kuidagi runner-runnerdasin nuts rea, hahe :D
    Nuts rea? Rigged.

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Sa tegid seal rebuysid ka? Endal siis flopil olnud rea- ja mastiostuga sain ühe kaasa ning turnil saadud nut flushiga lükkasin all-in ning loomulikult mingi vana oli flopil oma top pairiga kaasa tulnud, mis turni ja riveri (!!) abil paranes majaks. Ei viitsinud hakata rebuyd tegema.

  12. #52

    Re: hotcocacola @ Triobet

    to taipu: see omaha vaata...4 kaarti ja siis 2 käest, 3 lauast. Mõlemal oli käes parim käsi AA aga ma oma teise kahe kaardiga venitasin rea välja :D.

    Ma tegin 4 rebuyd :D...st kohe alguses, et start oleks 2000 pealt :)

  13. #53
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: hotcocacola @ Triobet

    No selge siis ei imesta, suure stackiga on omahat ikka tunduvalt lihtsam mängida.

  14. #54

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Nii, muide...kui keegi tahab/soovib näha, minu kuu eesmärke detsembris, siis vaadaku sealt Novembri/detsembri kuueesmärkide alt.


    Just hakkasin Trios taaskord keevitama. Eile, kolmapäeva õhtuks tegin endale 300€ kasumit, aga siis hakkasin seda maha mängima, hommikuks jõudsin nulli- MASENDAV. Vähemalt sai raket sitaks juurde + reloaded ka läbimängitud :). Seega pole hullu midagi.
    Nüüd võtsin end PLO50-s kokku ja üritan ultra nit olla, hetkel töötab.
    Kaart jookseb piisavalt hästi, setid jäävad pm nutsideks.

    Just sain hea poti.....ennast ka ajas veits naerma, millega ma võitsin:



    Microgaming, $0.25/0.50 Omaha Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    tupac93 (UTG): $38.75
    hotcocacola (UTG+1): $66.27
    mbfa240883 (CO): $36.74
    TrickyTree72 (Button): $39.75
    Callitemrni (SB): $69.33
    Mel74 (BB): $385.21

    Dealt to hotcocacola 4 : diamond: A 7 A

    Pre-flop:
    (1 folds), hotcocacola raises to $1.75, TrickyTree72 raises to $6, (1 folds), Mel74 calls $6, hotcocacola raises to $24.25, TrickyTree72 all-in $33.75, Mel74 raises to $58, hotcocacola all-in $42.02, Mel74 calls $66.27

    Flop: ($173.04) 4 7 8 (4 Players)

    Turn: ($173.04) 7 (4 Players)

    River: ($173.04) 6 (4 Players)

    Results:
    hotcocacola Showed 4 A 7 A
    Mel74 Mucks T 3 9 6
    TrickyTree72 Showed Q A J K

    hotcocacola wins $53.04
    hotcocacola wins $116.50




    YEAH (H), mulle meeldis ja kohe jätkan samades laudades.




    Mina olen tähele pannud seda et tase PLO50 ja PLO100s @Trios õhtuti 22.00-11.00 vms on üllatavalt kõrge, aga lõunasel ajal on vaba raha nii palju :). Samas, kogemused ütlevad holdem NL50 ja NL100 kohta JUST vastupidist :)

  15. #55

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Tegin Full Tildis 10+1$ nö Terminator turniiri, kus 8$ läks fondi ning 2$ terminatorisse.
    Sain mingi 5-6 termika chippi ja jõudsin rahadesse. Osalejaid oli 280, 27 said raha.
    Jäin mingi 27ndaks. Jumalast haige. Olin terve aeg 3-7 koha peal ning siis kui mul BB ja A9s (blinded 500/1000 vist), raisen 3500le, SB foldib ja BB läheb allini 30k chippi, no instacall, kuna ta arvas et ma stealin ja siis panen käe maha...nooo ta keerab ümber J5o !!!!!!!!!!! Ja loogish, et riverdab ära, TRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DEMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....3h 20min jebisin ja sain närused 16$ :S

  16. #56
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Kõik turnad on rigged, neid võib ainult purjus peaga mängida :D

  17. #57

    Re: hotcocacola @ Triobet

    turnat ma pole purjus peaga kunagi teinud :D, aga ma võin öelda, et joomis käigus, enne kluppi minekut on ideaalne osaleda donkfestil- 1€ heads-up SNG :D, te ei kujuta ette mis seal toimub:D, K-high on pm nuts:D.
    Kui laudades oleks 100x rohkem rahvast...siis ma suundux vaid 1€-ste HU-de peale, sest aasta jooksul peaks saama ma ikka 100 000 000€ plussi ;D

  18. #58

  19. #59

    Re: hotcocacola @ Triobet

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    oi kuidas tahaks öelda hetkel Rankale:"Ei, see on standard! :D"
    ;D ;D ;D

  20. #60

    Re: hotcocacola @ Triobet

    http://img95.imageshack.us/img95/733...abpillupv7.jpg


    tahab toota :D, aga et vältida kobinaid, siis ma mõtlesin ka veic ette, kuna ma täiega kaval. Loogish, et Celtic saab persest Hiberniani käest mingi ulmelt 6:2 :S

    http://img255.imageshack.us/img255/9...iltttttom7.jpg


    ;D


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES