Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 533 EsimeneEsimene ... 3139404142435191141 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 10651
  1. #801

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Busto flop....huvitav kas leidub inimest, kes siin nuppe ei paneks? Ma arvan, et lebovend oleks üks. Talle ei meeldi drawd...lol
    ( Click to show/hide )

  2. #802
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Busto flop....huvitav kas leidub inimest, kes siin nuppe ei paneks? Ma arvan, et lebovend oleks üks. Talle ei meeldi drawd...lol
    Päris kena draw!

    Muide kas pacificus omaha laudu lahti üldse tuleb?Ja miks mängid pacificus mitte triobetis?
    EEldan et pacificus on tase nõrgem?

  3. #803

    Re: Hotcocacola @ grinding

    1. Triobet on rigged.
    2. Laudu on, aga noo piisavalt vähe. Mingi kella 11 ajal hommikul PLO100s on 1-2 lauda vaid!!!! PLO200ga on sama teema. Küll aga kui maha istuda ja veits oodata, siis täituvad lauad kiirelt. Õhtuti ala 20 ajal on ikka PLO100-200 ca 3-5 lauda.
    Samas, vahel rohkem, vahest vähem.
    3. Tegelt ongi hea, et laudu vähe on, saab mingi 3-4ga enamjaolt mängitud, maksimaalse keskendumisega :). (8 lauda on Pacificus maximum, mida võid korraga lahti hoida)
    4. Tegelikult olen palju mõelnud Triobeti omaha peale, seal laudu piisavalt, graafika on kah ilus...aga rsk, see on nii fucking rigged.
    5. Olen kuulnud, et Trio PLO pidavat olema pigem dongine, kui fishine, ehk räiged stationid pidid koos olema, kas sa tead, vastab see tõele? Ma ise kunagi suve alguses tegin nats põhjalikumalt, aga see piirdus plo50ga. lol
    6. Ja kui aus olla, siis sa ajasid mulle rämeda Triobeti PLO isu peale, FU! :D

  4. #804
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    1. Triobet on rigged.
    2. Laudu on, aga noo piisavalt vähe. Mingi kella 11 ajal hommikul PLO100s on 1-2 lauda vaid!!!! PLO200ga on sama teema. Küll aga kui maha istuda ja veits oodata, siis täituvad lauad kiirelt. Õhtuti ala 20 ajal on ikka PLO100-200 ca 3-5 lauda.
    Samas, vahel rohkem, vahest vähem.
    3. Tegelt ongi hea, et laudu vähe on, saab mingi 3-4ga enamjaolt mängitud, maksimaalse keskendumisega :). (8 lauda on Pacificus maximum, mida võid korraga lahti hoida)
    4. Tegelikult olen palju mõelnud Triobeti omaha peale, seal laudu piisavalt, graafika on kah ilus...aga rsk, see on nii fucking rigged.
    5. Olen kuulnud, et Trio PLO pidavat olema pigem dongine, kui fishine, ehk räiged stationid pidid koos olema, kas sa tead, vastab see tõele? Ma ise kunagi suve alguses tegin nats põhjalikumalt, aga see piirdus plo50ga. lol
    6. Ja kui aus olla, siis sa ajasid mulle rämeda Triobeti PLO isu peale, FU! :D
    Datamine nädal jutti ja siis saad aru, kui fishine täpselt on. Olen seda dataminenud ja osad regularid olid 20/3/2 ja steal oli 10% :)

  5. #805
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Nuu nii ja naa. Triobetis on päris palju häid omaha regualre. Oleneb ajastusest. Aga võib ka juhtuda, et mängid 5 regi vastu lauas:)
    Aga et omaha on reigi mäng, siis väga oluline on hea rakeback

    Ja koos sumo rakeraciga võib triobeti rakeback olla ca 70%!

  6. #806
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Nuu nii ja naa. Triobetis on päris palju häid omaha regualre. Oleneb ajastusest. Aga võib ka juhtuda, et mängid 5 regi vastu lauas:)
    Aga et omaha on reigi mäng, siis väga oluline on hea rakeback
    Jup. Milku projektis oli näha, kuidas mameace rakeback andis ikka väga suure osa kasumist ning kasum ei olnud tal teps mitte väike.

  7. #807

    Re: Hotcocacola @ grinding

    jap, ma vaatasin ka, et wtf, mameace teenis ikka rämedalt rakebacki! No kui ma geneks mingi atleast 3000€ raket seal, ehk see oleks 15000 punkti, ehk 1,65-2% TOTAL fondist, ehk ca 42 000€st.

    1,65% = 693€
    2% = 840€

    ning 3000€st rakest saan 30% tagasi, ehk 900€. Päris soliidne.

    Seda ma mäletan ka, et häid regulare oli seal samuti, aga ei tea, kas PLO100s neid nii palju liigub? Pigem ikka PLO200-400-600.


    Kuidas Triobetis datamineda saab?

  8. #808
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Busto flop....huvitav kas leidub inimest, kes siin nuppe ei paneks? Ma arvan, et lebovend oleks üks. Talle ei meeldi drawd...lol

    haba klahvi!

  9. #809
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Busto flop....huvitav kas leidub inimest, kes siin nuppe ei paneks? Ma arvan, et lebovend oleks üks. Talle ei meeldi drawd...lol
    ( Click to show/hide )

    Sa viskad top seti vastu ka münti
    Kõige halvema käe, mis sulle vastu sain tekitatud oli JJTQ surnud-mastitõmbega aga selle vastu on ikkagi 41% equity


  10. #810

    Re: Hotcocacola @ grinding

    münt võib halvimal juhul olla :D. Aga küsimus pole selles, vaid selles, kas keegi kuseks panna sellisel flopil nuppe?


    lebole:
    ( Click to show/hide )

  11. #811
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    münt võib halvimal juhul olla :D. Aga küsimus pole selles, vaid selles, kas keegi kuseks panna sellisel flopil nuppe?

    lebole:
    ( Click to show/hide )
    aga pepsi, sul pole backdoor mastitõmmet. Equity kaob mühinal :D

  12. #812

    Re: Hotcocacola @ grinding

    polegi vaja :D

  13. #813

    Re: Hotcocacola @ grinding

    küsisin Triobeti LIVE chatist Moneybookersi max depo kohta. Öeldi, et limiiti pole...hmmmhmmmmhmmhmmmmm :P

  14. #814

    Re: Hotcocacola @ grinding

    fulltildis hetkel 3x punktid...krt, peab võimalust kasutama:D

  15. #815

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    fulltildis hetkel 3x punktid...krt, peab võimalust kasutama:D
    TAhaks railida, millal mängima lähed?

  16. #816
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tsitaat Algselt postitas J0kker
    TAhaks railida, millal mängima lähed?
    japp, kui PLO-d lased, siis vaataks ka heameelega

  17. #817

    Re: Hotcocacola @ grinding

    kle hetkel alustasingi. Aga hetkel ei tea, kas teha mingi 10+ lauda, või rahulikult 6ga


    tune in @ hotcocaEST

  18. #818
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Hotcocacola @ grinding

    ah sina oledki see vend, kes mu kõrval vpip 100'ga laseb?

  19. #819

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    ah sina oledki see vend, kes mu kõrval vpip 100'ga laseb?
    LOL

  20. #820

    Re: Hotcocacola @ grinding

    LOL ROFL

    ei tea kas mikogo oleks hea variant? pakun et jookseb aeglaselt :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES