Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 496, kokku 533 EsimeneEsimene ... 396446486494495496497498506 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 9 901 kuni 9 920, kokku 10651
  1. #9901

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    München - Tallinn lennuk tegi just minu elu worst landingu. Tõenäoliselt Tlnas on väga kõva tuul..
    Ja obv Lufthansa hilines ning jäin Sebe limusiinist maha, ffs.
    Paar aastat tagasi Barcelonas maandudes tuli lennuk sellise prantsatusega maha,et hispaanlased lõid kõik risti ette ja olid suht paanikas.Ise õnneks täis.Pärast oli kümmekond meest lennuki ümber midagi kontrollimas.Ma kardan lennata ja üritan seda edaspidi mitte teha.
    Viimati muudetud viki poolt : 15.12.12 at 23:07

  2. #9902
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Ma tean ja ma olen kindel, et paljud teised on kogenud veel hullemaid maandumisi (nt ranka & estpatrick). Niikaugele pole veel läinud, et inimesed karjuks,nutaks ja oksendaks :D
    Filipiinidelt Hong-Kongi maandudes oli korra küll tunne, et süda läheb pahaks. Lennuk pani õhus edasi tagasi nagu laev. Lennujaama jõudes ja väljas suitsu tehes mõtlesin, et **** miks see lennuk nii raputas ja kõikus, et pole ju tuult.

    Kui juba ferry peal Macau poole kihutasime sain aru, mis torm väljas ja esimene hiinlane eesreas lasi oksekoti tuugalt täis. Sisimas itsitasin ja lugesin chaom1 antud raamatu: Kas me oleme universumis üksi?

  3. #9903
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Paar aastat tagasi Barcelonas maandudes tuli lennuk sellise prantsatusega maha,et hispaanlased lõid kõik risti ette ja olid suht paanikas.Ise õnneks täis.Pärast oli kümmekond meest lennuki ümber midagi kontrollimas.Ma kardan lennata ja üritan seda edaspidi mitte teha.
    Ma kartsin ka, enam mitte, aga samas ei ole kõige meeldivam tegevus. Imelik on see, et eile just vaatasin miskit ajuvaba filmi, kus peategelane lendas ja filmiti lennukit, siis tuli küll väike mõte, et krt tahaks ise lennukis olla ja kuskile minna.

    Tegelt on see ikka supper tunne, kui paned X kohta ning pärast maandumist hoopis teine keskkond ees ootamas. Igatsen.

  4. #9904
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    minul tekkis lennufoobia ühest eriti närusest maandumisest varssavis. lennuk oli juba maandumisraja kohal kui käis mingi kohutav jõnks läbi, lennuk kukkus paarkünnend meetrit külg ees allapoole, tiiva ja maa vahe oli pool meetrit v meeter. rahvas ahhetas ja ohhetas aga kuidagi saadi olukord kontrolli alla. kuupäev oli ka mõnus. 11.09.2001 :D

  5. #9905
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    ma viimased 8 aastat lasknud ~15 lendu aastas, kordagi pole midagi nässu läinud peale pisukeste õhuaukude, juba hirmuga ootan, millal tõenäosus ennast paika loksutab :D paar nädalat tagasi oli perthis julm torm, töökoht on mingi 2-3km enne maandumisrada ehk, vaatasime ja irvitasime kuidas aparaadid tulid maanduma ja siis tõmbasid ülesse tagasi järsku, päris räige tivoli võis olla.

  6. #9906
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    ei pruugi sul veel niipea midagi juhtuda, üks sõber mul kes lendab ca 10 aastat nädalas 2-6x rääkis, et ca 1500+ lennu jooksul on olnud veidi ära jäänud lende ja mõned vastikumad raputamised.

  7. #9907

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Mul raputas Sebe limusiin ükskord nii jõhkralt, et tilgutasin Egon Muller-Scharzhof Scharzhofberger Riesling Trockenbeerenauslese´d oma Gucci särgile. Worst ride ever....

  8. #9908
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    sebe pole küll mingi koht kuhu gucci särgiga kekkama minna. alla lux ekspressi mina gucciga ei sõida.

  9. #9909

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    mul on päris hulga olnud halbasi maandumisi-lende.
    pariis-riia - detsember, selline udu väljas, et mitte midagi pole näha. piloot proovib 2 korda riias maanduda aga lööb araks ja viimasel hetkel tõmbab suuna püstloodis ülesse - 2 x..... siis ei suuda ikkagi maanduda ja salongi küte lülitatakse välja, et kütust jaguks ja lendame vilniusesse, kus maandume.
    valgevene-türkmenistan - fml, detsember, selline tuul ja pakane, et nina kukub kohe küljest. türkmenisatnis on maanudumisrada täiesti jääs ja kinnitrambitud lumega kaetud. seal muidugi risti keegi ette ei löönud vaid maandus kohe ja peale mõningast drifti olime maas.
    amsterdam-bangkok - sellel lennul olid maandumised super(mida suurem lennuk, seda pehmem maandumine). ei meeldinud aga rämedad õhuaugud ja suured "kukkumised"(öösel une pealt, rahvas kiljub, lapsed nutavad), mis toimus himaalaja mäestiku kohal. seal pidavat alati rappuma ja õhuauke olema, kuna õhk hõredam......
    aga mul on pohh. mõtlen kogu aeg nii, et vahet pole, kui tuleb minna, siis tuleb minna.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 16.12.12 at 11:53

  10. #9910

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    peale tööd kui just paras aeg diivanil lesida tuli telekast air crash investigation. päris hea dok sari lennuõnnetustest.
    btw hudson river on ka.
    siin videos maanduvad merre, obv valesti kui tiib ees.
    http://www.youtube.com/watch?v=WX6ybpPZ9Wg
    palju häis osasi, nt. vene pilukas lasi reisijalennuki alla kui kogemata olid vene õhuruumis. about 400 inimest surnud ja hävitaja piloot annab ka külmalt interviuud.
    cliffs, kui läheb veidraks siis lennuki tagaosas jääb paremini ellu ja vette maandudes ei tasuks päästevesti enne väljas olemist õhku täis lasta. võimatu sukelduda

  11. #9911
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    lennuki surm imho üks parimaid. Kiire lõpp+kompenseerimine lennufirmalt. v parim variant on kuskil Nimeta ees narkomaanilt saada 5 noahoopi ja lõpetada vereloigus

    Aga iseenesest võiks lennukis toimunu olla päris scary moment, kui nt lennuk langeb-laguneb ja saad mõned sekundkümned näha mis lennukis toimub

  12. #9912

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    prvador läheneb asjale bisnessi poole pealt :D
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 16.12.12 at 16:29

  13. #9913

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    peale tööd kui just paras aeg diivanil lesida tuli telekast air crash investigation. päris hea dok sari lennuõnnetustest.
    btw hudson river on ka.
    siin videos maanduvad merre, obv valesti kui tiib ees.
    http://www.youtube.com/watch?v=WX6ybpPZ9Wg
    palju häis osasi, nt. vene pilukas lasi reisijalennuki alla kui kogemata olid vene õhuruumis. about 400 inimest surnud ja hävitaja piloot annab ka külmalt interviuud.
    cliffs, kui läheb veidraks siis lennuki tagaosas jääb paremini ellu ja vette maandudes ei tasuks päästevesti enne väljas olemist õhku täis lasta. võimatu sukelduda
    nuts tõesti, soovitan!

  14. #9914
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    mul sõbral lõi just nädal tagasi välk lennukisse. suht scary oli olnud

  15. #9915

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    mul sõbral lõi just nädal tagasi välk lennukisse. suht scary oli olnud
    mismõttes nagu ? lennuk läks pooleks v ? :D

  16. #9916

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    mismõttes nagu ? lennuk läks pooleks v ? :D
    Jah läks pooleks, sõber tal tõmbas igaks juhuks seljas olnud langevarju lahti ja maandus ilusti maapeale. Nüüd sai seda lugu edasi rääkida.

  17. #9917
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    mismõttes nagu ? lennuk läks pooleks v ? :D
    lol. lennuk ei lähe pooleks kui seda välk tabab. lennukil ühendus maaga puudub seega midagi väga hullu ei juhtu, aga väga korralik rappumine oli olnud. hapnikumaskid olid ikka välja tulnud ja action käis :)

  18. #9918
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    mismõttes nagu ? lennuk läks pooleks v ? :D
    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Jah läks pooleks, sõber tal tõmbas igaks juhuks seljas olnud langevarju lahti ja maandus ilusti maapeale. Nüüd sai seda lugu edasi rääkida.
    Made my day.

  19. #9919

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Mul oli ka kunagi Nat GEO pealt lemmik sari see Air crash investigation, siis mul iga kord igasugused kaadrid silme ees, kui lendama lähen. Mid Air collisionid ja igast muud komöödiad, mis lennukitega juhtunud. Samas paljud maanduvad ka unreal damagiga ära, mingil lennukil lendas kunagi suur osa kabiini katusest ja seintest minema, nii, et osad reisijad vaatasid üle ääre õue, aga see cabrio lennuk maandati ära ilusti lol.

  20. #9920

    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Mul oli ka kunagi Nat GEO pealt lemmik sari see Air crash investigation, siis mul iga kord igasugused kaadrid silme ees, kui lendama lähen. Mid Air collisionid ja igast muud komöödiad, mis lennukitega juhtunud. Samas paljud maanduvad ka unreal damagiga ära, mingil lennukil lendas kunagi suur osa kabiini katusest ja seintest minema, nii, et osad reisijad vaatasid üle ääre õue, aga see cabrio lennuk maandati ära ilusti lol.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES