Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 515, kokku 533 EsimeneEsimene ... 15415465505513514515516517525 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 10 281 kuni 10 300, kokku 10651
  1. #10281

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Vs võitev reg.
    ( Click to show/hide )

  2. #10282

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Pics or...
    Kus graafik jääb Coca? Ootame..

  3. #10283
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Viimased viis kuud on olnud 5fig tulemused
    Ta ei täpsustanud, kas pluss või miinusmärgiga 5fig.

  4. #10284

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Kus graafik jääb Coca? Ootame..
    Aastalõpus tuleb

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Ta ei täpsustanud, kas pluss või miinusmärgiga 5fig.
    +

  5. #10285
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ma ei saa postflop ühegi su tänava playst aru. Viitsid mõtteprotsessi selgitada?

  6. #10286

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma ei saa postflop ühegi su tänava playst aru. Viitsid mõtteprotsessi selgitada?
    Heh, vaatasin kätt ja mõtlesin täpselt sama. Täielik wdf olukord oli :D

  7. #10287
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ma ei saa postflop ühegi su tänava playst aru. Viitsid mõtteprotsessi selgitada?
    metagame...

  8. #10288

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    metagame...
    Riverdas ära pigem, riveris poleks masti tulnud, oleks muckinud nkn.

  9. #10289
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    metagame...
    Väga hea termin. Nüüd ma tean ka, mida selgituseks öelda, kui minu postflop mängu kohta küsitakse.

  10. #10290

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Cod, millest sa aru ei saa :).
    Ainuke raske tänav on river, sest me ei tea, kas thin-vbet-shoveda või chk-otsustada.


    Pre: 3-handed mängus eelistan selle käega 3b, kuigi callimine pole paha.

    Flop: Standard cbet kogu oma rangega. Chk fold on halb ning nõrk.

    Turn: 2nd barrel. Turni saame FD, väga easy barrel imo. Ta foldib oma nõrgad tõmbed ning vb ka JJ-KK, sest tal on riveril nende kätega väga raske jätkata, kui tal pole JJ-KK kõrval mõnda tõmmet.

    Mina panin ta JJ-KK ning combodrawde peale, kuid see ei saanud olla väga tugev käsi, sest ta oleks sellega flopil/turnil shovenud. Eelistan turni barrelit, chk-foldile. Kui vastane shoveb, siis foldime.

    Ma ei pannud teda FH peale, kuigi 9T ja TTxx on tema ranges. 9x raiseb floppi pea alati, sest flop on väga märg, seega ma välistasin 9x. On variant, et vastane istub 9x + fd otsas, kuid ka sellisel juhul ma näen vastast floppi raisemas, või hiljemalt turnil. Ta ei shove turni sellisel juhul, kui ta oleks turni maja saanud, kuid tema ranges puudub 94xx.



    River: River on thin value. Shovedes võib regular herocallida JJ-AA, kuid kui Hero checkib, siis villane chkib JJ-AA järgi ning kaotame thin valuet.

    Blank river - See võib olla 3nda barreli koht, kuid kõik oleneb riverist. On mõned riverid, millega annaksin alla.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 10.11.13 at 12:21

  11. #10291
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ei mõelnudki c/foldi flopis, ise c/calliks, sest meil täitsa ok käsi, samas ei ole väga tugev ja ei taha sellega potti suureks ajada. Muidugi tuleb seda teha ka nutsiga vahest, muidu tulevikus käsi face-up ja vastasel väga lihtne mängida. Aga flopi cbet on ok.

    Turn - meil endiselt väga ok käsi, muutus just veidi paremaks, olen nõus, et JJ-KK ja nõrgad tõmbed vast foldivad, aga imo võib seal sitaks 9 combosid olla. Või noh mul ei ole eriti PLO kogemust vs regs, aga ma ise küll 9 'ga ei raiseks floppi vastase asemel, savi, et wet board, raisega pole milleltki valuet saada. Kui sa niimoodi barreldad ja vastane teab siis sitaks hea 9 'ga flop callida ja blank turn shoveda nt... Või isegi lihtsalt toorelt maha callida turn ja river. "Tema ranges puudub 94" on väga tugev statement PLO-s, ei julge küll millegi põhjal öelda, et nii oleks.

    Riveri ma c/foldiksin. AA-JJ calli saada on päris optimistlik lootus imo kui sa mingi eriline spewmanki just pole, isegi 9x poolt mis pole FH-ks improvenud eeldaks ma foldi, samas ta checkib need käed järgi ja me võidame poti ja kui shoveb fulleritega säästame $500. Raske on vastast siin riveril bluffimas näha või thinimalt vbettimas, aga jällegi, mul pole PLO reg vs reg eriti kogemust ja täitsa võimalik, et eksin. Ja kui sa hullu oled pannud siis 9x tõesti callib :)
    Viimati muudetud Codecci poolt : 10.11.13 at 11:09

  12. #10292

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei mõelnudki c/foldi flopis, ise c/calliks, sest meil täitsa ok käsi, samas ei ole väga tugev ja ei taha sellega potti suureks ajada. Muidugi tuleb seda teha ka nutsiga vahest, muidu tulevikus käsi face-up ja vastasel väga lihtne mängida. Aga flopi cbet on ok.

    Turn - meil endiselt väga ok käsi, muutus just veidi paremaks, olen nõus, et JJ-KK ja nõrgad tõmbed vast foldivad, aga imo võib seal sitaks 9 combosid olla. Või noh mul ei ole eriti PLO kogemust vs regs, aga ma ise küll 9 'ga ei raiseks floppi vastase asemel, savi, et wet board, raisega pole milleltki valuet saada. Kui sa niimoodi barreldad ja vastane teab siis sitaks hea 9 'ga flop callida ja blank turn shoveda nt... Või isegi lihtsalt toorelt maha callida turn ja river. "Tema ranges puudub 94" on väga tugev statement PLO-s, ei julge küll millegi põhjal öelda, et nii oleks.

    Riveri ma c/foldiksin. AA-JJ calli saada on päris optimistlik lootus imo kui sa mingi eriline spewmanki just pole, isegi 9x poolt mis pole FH-ks improvenud eeldaks ma foldi, samas ta checkib need käed järgi ja me võidame poti ja kui shoveb fulleritega säästame $500. Raske on vastast siin riveril bluffimas näha või thinimalt vbettimas, aga jällegi, mul pole PLO reg vs reg eriti kogemust ja täitsa võimalik, et eksin. Ja kui sa hullu oled pannud siis 9x tõesti callib :)

  13. #10293
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Raske on vastast siin riveril bluffimas näha või thinimalt vbettimas, aga jällegi, mul pole PLO reg vs reg eriti kogemust ja täitsa võimalik, et eksin. Ja kui sa hullu oled pannud siis 9x tõesti callib :)
    .. või siis vastane võib keerata suure osa SD valuega kätest bluffiks ja herol raske spot. $5/10 ikkagi ..

  14. #10294
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    tra ma olen megatiltis, kui ma mängiks nii siis irwitaks vastu slowplaytud 9x, mis kuskil tänaval veel majaks tõmmatud
    9 võib ranges olla päris palju kui callatakse 9TJQ suguste kätevalimitega

  15. #10295
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    .. või siis vastane võib keerata suure osa SD valuega kätest bluffiks ja herol raske spot. $5/10 ikkagi ..
    Mis point on keerata SD valuega käsi blufiks? SD valuega käe point on showdownile minna :)

  16. #10296
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis point on keerata SD valuega käsi blufiks? SD valuega käe point on showdownile minna :)
    Et paremaid käsi foldima saada? Reg-on-reg action ju. Fishide vastu pole muidugi tarvis üle üldjuhul mõelda.
    PLOd pole palju mänginud, aga kontsept kui selline on kindlasti sama tuttav kui nolimiti mängijatele teatud spottides.

  17. #10297
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Et paremaid käsi foldima saada? Reg-on-reg action ju. Fishide vastu pole muidugi tarvis üle üldjuhul mõelda.
    PLOd pole palju mänginud, aga kontsept kui selline on kindlasti sama tuttav kui nolimiti mängijatele teatud spottides.
    S.t. meie jaoks siis ei ole tegemist showdown valuega käega või arvame, et harva on parim käsi. Ma ei tea, tundub risky shit antud käes kui hero check väga tihti check/foldi ei tähenda.

  18. #10298

    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Pühad.
    Varsti-varsti saab aasta lukku lüüa, hetkel kisub 6-fig poole :).


  19. #10299
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    dat hourly

  20. #10300

    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Super!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES