Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 533 EsimeneEsimene ... 41495051525361101151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 10651
  1. #1001

    Re: Hotcocacola @ grinding

    aa meelde tuli, tal oli flopist 2 paari, tal oli käes J8o.
    sõimab mind dongiks, ise callib sellise pasaga preflop OOP, paras talle

  2. #1002

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Dyers-Eve> your call with AJ is so bad, only retards from estonia can do that
    hotcocacola> LOL

  3. #1003
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: Hotcocacola @ grinding

    just lugesin teie chati, J8o jah veits pöördes on poiss
    nuiab HUi et tagasi võita ;D

    ja busted ;D

  4. #1004

    Re: Hotcocacola @ grinding

    kutt lendas bustosse...ajasin ta nii tilti...IRW

    viimane käsi....vend callis 1bilise reraise allini ATsga , obv et AKo pidas teisel, IRW haige donk

  5. #1005

    Re: Hotcocacola @ grinding

    donkeyklonk...fu, life luckboxer, koguaeg hitib minu vastu

  6. #1006

    Re: Hotcocacola @ grinding

    sess läbi, +363€ ning tõmban unne. Tipphetk oli +380, vahel langesin +80 peale :P
    homsel sumo racei uuendusel peaks mul pnne olema 8900-9000.
    Seega eesmärk: mööduda hard grindides Olavikesest kolmapäevasel uuendusel :D

  7. #1007
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Nii coca, mul sulle väike küsimus/ettepanek. Nagu ma tean, lases sa kõvasti PLO-d, jutt siis järgmine..

    Pole rohkem, kui freerollidega PLO-ga kokku puutunud, kuid tahe on seda mängu osata. Seega, mina õpin, õpin, õpin, praktiseerin, õpin.. siis u nt 10. jaanuaril eraldan $50 ainult PLO SNG-de jaoks. Sina õpetad mind, analüüsid nt kord/üpaar nädalas mu käsi, vb teen migi video värki vms ja sa vaatad.. Üldiselt oleksid mu coach. Ja kõik raha mis ma teen PLO SNGsid kuu ajaga (pühendaksin selle kuu ainult PLO-le) mängides jagan sinuga fifti fifti. So what u think ? :D

  8. #1008
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Nii coca, mul sulle väike küsimus/ettepanek. Nagu ma tean, lases sa kõvasti PLO-d, jutt siis järgmine..

    Pole rohkem, kui freerollidega PLO-ga kokku puutunud, kuid tahe on seda mängu osata. Seega, mina õpin, õpin, õpin, praktiseerin, õpin.. siis u nt 10. jaanuaril eraldan $50 ainult PLO SNG-de jaoks. Sina õpetad mind, analüüsid nt kord/üpaar nädalas mu käsi, vb teen migi video värki vms ja sa vaatad.. Üldiselt oleksid mu coach. Ja kõik raha mis ma teen PLO SNGsid kuu ajaga (pühendaksin selle kuu ainult PLO-le) mängides jagan sinuga fifti fifti. So what u think ? :D
    nagu ka staatus - õpihimuline mängur

  9. #1009

    Re: Hotcocacola @ grinding

    õpihimuline mängur :D.
    hmm, see on selline huvitav ettepanek...ma kaalun seda veitsa. Ma ei saa kohe aksepteerida, kuna PLO sngd on hoopis teine maailm kui PLO cashgame.

    Ja kui aus olla, siis eile magama minnes (kell 04.00), ei tulnud mul und, kuna 20 ajal läxin magama. Siis mõtlesin, et peaks mingisuguse Pokah Loengu vormistama PLOst (nagu Rankal ja Tigranol jne). See on tükk tööd. Eks ma veitsa mõtlen sellele. Sest väga väga väga paljud siinsed foorumlased küsivad mult PLO-nõu, heh

  10. #1010
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    õpihimuline mängur :D.
    hmm, see on selline huvitav ettepanek...ma kaalun seda veitsa. Ma ei saa kohe aksepteerida, kuna PLO sngd on hoopis teine maailm kui PLO cashgame.

    Ja kui aus olla, siis eile magama minnes (kell 04.00), ei tulnud mul und, kuna 20 ajal läxin magama. Siis mõtlesin, et peaks mingisuguse Pokah Loengu vormistama PLOst (nagu Rankal ja Tigranol jne). See on tükk tööd. Eks ma veitsa mõtlen sellele. Sest väga väga väga paljud siinsed foorumlased küsivad mult PLO-nõu, heh
    See artikkel oleks küll abiks, sest PLO on päris popp mäng, mida tahaks ka osata. Noh, et kunagi PA-d ja Isilduri lüpsta :D
    Aga siin foorumis ei räägita PLO-st praktiliselt üldse, ainult coca päevikust saab lugeda.

  11. #1011

    Re: Hotcocacola @ grinding

    unreal

  12. #1012

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Krt, see oleks meeletult pikk töö, samas suht kõva tulemus võiks sellel olla :P

  13. #1013
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Hotcocacola @ grinding

    See arendaks sind ennast ka vast veidi.

  14. #1014

    Re: Hotcocacola @ grinding

    seda nüüd küll....a mul oleks vaja rohkelt igasuguseid pilte, HHd jne

  15. #1015

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Lõpuks murdusin ja hakkasin NL100 6maxi tampima. Tegelt pole sealset NL100 (nonturbo) juba mingi aastake mänginud.
    Igastahes, jubedad kalad ja stationid on. Appi,. ma pole ennem tähele pannud! :'(


    Konkreetselt 94/37 vend.
    Hakkasin tema mängustiili vaatama kuni lõpuks sain esimese käe:

    ( Click to show/hide )




    sellele järgnes ülejärgmine käsi:

    ( Click to show/hide )

  16. #1016

    Re: Hotcocacola @ grinding

    järgmine, 57/18 vend. Lahmis suuri overbette mitmeid kordi (aga vaid flopis)
    preflop reraise oli lihtsalt positsiooni pärast, ma usun et lihtsalt call on seal halb ning fold samuti.
    rõhutan, mängisin lihtsalt vastast.

    või on ideid, kuidas sellise fishi vastu mängida?
    oodata veel paremat kätt, mis kõvasti üle keskmise?


    ( Click to show/hide )

  17. #1017
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Tabel uuendatud :)
    Sa pead oma eesmärgi täitmiseks täna vähemalt 2000 PP eest möllama (juhul kui mina üldse ei mängi, mis siiski pole reaalne) :D
    Ja krt, vaatan, et 0,5% vennad tulid seekordse uuendamisega mulle kõvasti lähemale, nüüd 0,5% ainult 300 PP kaugusel (eile oli mingi 700 vist).
    Ajab grindima veelgi suurema hooga :D

  18. #1018

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Sa ikka leiad selliseid vendi :D

  19. #1019

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

    Triobeti 1 outer SPECIAL !

    FOR FUCK SAKES NOH, TRA ma olen olnud 8 päeva Triobetis ja saanud kaks korda 1 outerit riverisse.
    Pacificus...oi issand, ma usun et healjuhul 2-3 kuu jooksul tuleb üks...kui üldse tuli


    ( Click to show/hide )

  20. #1020

    Re: Hotcocacola @ grinding

    Kuradi hästi jookseb sul see kaart :P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES