Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 258, kokku 533 EsimeneEsimene ... 158208248256257258259260268308358 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 141 kuni 5 160, kokku 10651
  1. #5141

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Huvitav, mis limiite HCC nüüd mängima hakkab? Kas nl1000 ja seal grindima? Väga nice hit igatahes, 110k eurot, pole paha!

  2. #5142

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Tegin viimased kaks päeva maal tööd ja jälgisin seda EPTd mobla vahendusel ning hakkasin eile mõtlema, et mida see kõik Eesti pokkerile tähendada võib. Vabas vormis siis mõned uitmõtted.

    Reinaas ja kogu see Eesti pokkeri föde – praegu peaks kell 9 telefoni taha istuma ja kell 18 lahkuma, et Coca saavutusele korralikku kandepinda tekitada. Esiteks on juba patt, et sellise hiti kohta pole uudist nt Postimehe paberlehes. Samuti pole seda EPLis ja isegi SLÕs. Kuigi loodame, et äkki homme on. Igatahes peaks keegi sinna helistama ja saavutust promoma ning Coca see olema ei peaks.

    Kuid miks mõelda nii väikselt, et lugu lehes. Lisaks peaks kõned minema «Ringvaatesse», «Hommikutelevisiooni» (ma tean, et mõlemad veel puhkavad, kuid nad tulevad ka varsti tagasi ja esimeses tuleb kollektiiv vist järgmine nädal kokku), Kanal 2 onudele, kes «Tantsud tähtedega» tegelevad jms.

    Lühidalt öeldes tuleks suureks mängida ja leida väljundeid või vähemalt proovida leida. Mis saaks parem olla, kui pokkeripro tantsiks Olympicu dressides K2 eetris mingi naeruväärselt suure telepubliku ees ja oleks iga nädal SLÕs. Cocale ei meeldiks? No mis seal meeldida oleks – õpid korralikult tantsima (naistele läheb peale) ja kasvatad enda brändi. Eesti pokkerile samuti kasud sees.

    Lisaks raadiod nagu «Nädala tegija» jms saated.

    Võib veel jätkata. Näiteks ma olen nõus panema panka 10 taala, kui Coca läheks «Kaheraudsesse» ja ütleks Mihkel Rauale, «Ära unda, küürvaal, HU for rolllzzzzzz siin ja kohe». Ülbe? Võib-olla. Hea televisioon? Kindlasi. Imagot ja aurat tuleb luua.

    Ma saan aru, et aastake või kui kaua see föde on olnud, on mõnus olnud ennast tiitliga pärjata ja suht mitte midagi teha, kuid võiks nagu natuke pingutada. Kui kunagi mingi tegevusaruanne esitatakse, oleks päris huvitav teada saada, et kellega on kohtutud, mida tehtud, et pokker saaks spordiks jms. Tõsiseid küsimusi tuleks selle org tegevuse kohta küsida ja võiks küsida juba praegu.

    Kui nüüd ka ei suudeta seda laksu ära turustada ja müüa, siis mida üldse suudetaks?

    Olympic – peaks aru saama, et Cocat pole võimalik kinni hoida, mis on ka täiesti normaalne asjade käik. Samas tuleks nüüd vut-vut koosolekuruumi põrutada ja hakata mõtlema, kuidas seda lahkumist enda jaoks kõige paremini ära kasutada.

    Kas teha reikrace’id, BB/100 võistlused erinevates mängustiilides, turniirisari jms, et panna toa inimesed omavahel pingutama, kes hakkab ühele-kahele-kolmele kohale kandideerima.

    Et kuune võistlus on mõttetu, siis oleks mõeldav ehk kolm kuud ja mõelda välja ka teatud punktisummad, millele hiljem lisandub ka vestlus, blogi pidamine jms, et päris põmmpead ei saaks.

    Parim promo üldse, lisaks võib ühe Coca koha täita mitu inimest. Tuleb nentida, et seni on Olympicu pässid olnud suht turniirimaiad ja selliseid cashi tüüpe eriti pole ehk oleks äkki aeg neid kuidagi otsima hakata, et keegi teile reiki ka genereeriks.

    Seega Coca, saada kiri edasi ja soovita. Idee autorile võiks anda maksimumpuhktid.

    Lisaks peaks Olympic mõtlema, kuidas ägedalt seda tulemust niisamagi ära kasutada. A'la Coca Cola võidusumma sentides freeroll või sümboolse sissesotuga jms asjad.

    Coca südamedaam – esimese asjana peab kuidagi Playboysse poseerima saama, sest sellise kasvutrendiga noormehe ümber hakkavad kõik sumisema ja alla Playboy aasta-paari pärast käevangus pole. Seega tuleb kriitilise pilguga üle vaadata järgmised lavakate lennud ning «Eesti otsib superstaari» saated.

    Coca Kola ise – kui ma üles ärkan, siis ma mõtleks esimese asjana selle autoplaani ehk ümber, kuid kui see on oluline, siis las minna. Kui pole laenuvaba kodu ja laenuvaba elu, siis mõtles esiteks sellele, sest mingi rondi ikka leiab.

    Kuid pokkerisiseselt saadaks hiljemalt järgmise esmaspäeva hommikul kirja PS-Tarvile, et uurida, kuidas PS-Proks saada ja mida selle tiitli saamiseks veel teha tuleb. Vajadusel paluks tal kokku leppida kohtumine inimestega, kes selliseid asju otsustavad või vähemalt seda arutelu alustada.

    Teadmata Olympicu pakkumist, oleks tõenäoliselt normaalne Online-Pro saatus ehk 100 000 dollarit boonusrahas RBna avanema ja siis piletite kindlustamine teatud turniiridele, mille seas võiks olla garanteeritud kõik EPT omad ja siis ehk pudi padi PSi enda asju mujalt ka (nt see Kariibi oma, et saaks naisega reisida). Sisuliselt siis kindlustada kuuekohaline aastasissetulek.

    PSi kasu oleks siis, et Baltikumi selline tüüp, kes inglise keeles võib pläriseda ja neid populariseerida kolmes riigis. Vene keelt tonkad?

    Oluline on aru saada, et neid võimalusi peab hakkama otsima.

    Veel olulisem ja viitega viimase aja parimale ning varsti legendaarsele naljapostitusele (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post358221) oleks tõenäoliselt aru saada, et mingid blogid kuskil blogikeskkondades on nii 2005 ja Phil Ivey ei palu ennast 2+2 foorumitest bännida, kui keegi tema üle nalja teeb. Sest teda lihtsalt ei koti. Ma saan aru Eesti ühiskonna väiksuse argumendist, kuid see pole tõsine küsimus, sest suurem osa inimesi (mina ka) ei teeni tõenäoliselt elu lõpuks ka pokkeriga nii palju. Seega chill ja printing moneyzzzzz as always. Kui ei meeldi, ei pea lugema, kuid kindlasti ei peaks teema omanik asju südamesse võtma, kui keegi on lugenud ja siis vingub. Ega sa lits pole, kes kõigile meeldima peab. Pokker on karm asi, sest mängus on rahad, ja kui sa tahab hellust, siis selle leiab kodust või ka hääde sõprade seast (küll natuke teisiti kui kodust, loodetavasti, kuid ideeliselt sama).

    Seega saa jälle meheks ja ära jama ning tere tulemast tagasi siia.

    Edit: korrastatud paar viga.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 08.08.11 at 15:54

  3. #5143
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    aplaus Taipupole

  4. #5144

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Kagu muu pa*a ja vahutamise seas (näiteks postimehe kommides) üks meeldivalt tervemõistuslik ja asjalik jutt. +1 aplausile.

  5. #5145
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    tal on iga sessi kõrvale 1.5L nestead, kui ma õigesti mäletan

  6. #5146
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Aasta post TP poolt ilmselt. Võimalik, et kogu baltikumis!

  7. #5147
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Vahva kui tehakse selliseid postitusi, mitte +1 :)

  8. #5148
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    väga hull viitsimine, aga tulemus on kuldne:D TP post väärib rohkem tähelepanu kui HCC 3-s koht.

  9. #5149
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Taipu on!

  10. #5150
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Näiteks ma olen nõus panema panka 10 taala, kui Coca läheks «Kaheraudsesse» ja ütleks Mihkel Rauale, «Ära unda, küürvaal, HU for rolllzzzzzz siin ja kohe»

    :)

  11. #5151

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Esiteks on juba patt, et sellise hiti kohta pole uudist nt Postimehe paberlehes.
    spordiuudistes oli nupuke

  12. #5152

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    spordiuudistes oli nupuke
    Siis vist see veerus lühiuudis? Neid vist tõesti PM+'i üles ei panda, sest muud lühibormid on seal olemas. Mõte samas muidugi ei muutu.

  13. #5153

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Isegi meie lehel pole uudist:-(

  14. #5154
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    spordiuudistes oli nupuke
    Yeap, ise kuulsin ka just sealt uudist :) Hästi tehtud ja ei usu kindlasti, et see su elu suurimaks hitiks jääb!

  15. #5155
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Isegi meie lehel pole uudist:-(
    Kuna me ise EPT-l kohal ei olnud siis oleks meie kirjutatud pressikas väga sisutühjaks jäänud. Samuti lootsime teravalt nii PokerStars.ee kui Olympic-Online pressikatele lähima mõne tunni jooksul aga kahjuks seda ei ole siiani tulnud! Ometi oleks väga hea uudis olnud nädala alguseks, mis on pokkeriportaalis kõige enim külastatav päev üldse. Tõsiselt on mul siiani WTF, et mis toimub?

    Kuskil põõsas miski vend võidab EPT ära siis tuleb koheselt meile pressikas aga kui eestlane siis igast torust paistab ainult tühjus vastu. Ju järgmine kord tuleb olla hoolsam ja ise see aegsasti ära teha ning mitte loota pokkeritubade pressikatele, keda algusest peale promonud.

    Aa ja taipupole kommentaar on hea. Väga hea.

  16. #5156
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    hmmz ülltav jh et isegi Olympicu kodulehel pole midagi. Aga noh äkki koka joob Pajumaaga kuskil ja asjad viibivad...

  17. #5157
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Siuke asja kinni paneks ma arvan, et ma alustaks mingi standard türi järveääre võtuga ja kui luugid lahti teen olen kuskil teisel pool maakera ja ei mäleta mitte midagi kuidas ma sinna sain :(.

  18. #5158

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Sai EPT main eventi railitud, tänu sellele, et sa nii kaugele jõudsid oli see väga põnev :) super saavutus, lase samas vaimus edasi!

  19. #5159

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    ai kurja, taipupole post oli mõtlema panev, väga pro!
    A tegelikult plaanid on sellised, et üritan nüüd alles lähitundidel Tartusse tagasi jõuda, puhata 1-2p ja alles siis mõelda mis saab...
    Hetkel olen veel nö "puhkusel".


    Mlle meenusid Henri sõnad:"on aja küsimus, mil mõni eestlane hitib suurelt ning millele võib järgneda nö pokkeribuum..."

    Naljakas on lugeda OTd. Paljud planeerivad ja paigutavad mu 110k ära...lol, wtf. Ja miks ma ei või endale soetada 20-30k autot? Mis see Teie asi on, millise auto ostan? Kas ma pean tõesti ostma Dacia nagu OTs mainiti :D?

    Mul olemas enda korter, mis eurokaga ära sisustatud (eelmised hitid on läinud investeeringuteks). Nüüd tummine balla auto ja davaijjj boisid....sjõidammee

    Aasta live mängija tiitel on olnud eesmärgiks juba peale selle aasta EMV-d....


    edit:
    Aga enamus rollist läheb life/online/live bankrolliks. Saan kergema südamega vallutada plo200-400-600hud (Paavo loodab, et aasta lõpuks bummin plo1khud...lol).
    Aga üks on kindel, üritan lähikuudel rohkem 500-1000€seid live deepstacke mängida
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 09.08.11 at 17:28

  20. #5160

    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ai kurja, taipupole post oli mõtlema panev, väga pro!
    A tegelikult plaanid on sellised, et üritan nüüd alles lähitundidel Tartusse tagasi jõuda, puhata 1-2p ja alles siis mõelda mis saab...
    Hetkel olen veel nö "puhkusel".


    Mlle meenusid Henri sõnad:"on aja küsimus, mil mõni eestlane hitib suurelt ning millele võib järgneda nö pokkeribuum..."

    Naljakas on lugeda OTd. Paljud planeerivad ja paigutavad mu 110k ära...lol, wtf. Ja miks ma ei või endale soetada 20-30k autot? Mis see Teie asi on, millise auto ostan? Kas ma pean tõesti ostma Dacia nagu OTs mainiti :D?

    Mul olemas enda korter, mis eurokaga ära sisustatud (eelmised hitid on läinud investeeringuteks). Nüüd tummine balla auto ja davaijjj boisid....sjõidammee

    Aasta live mängija tiitel on olnud eesmärgiks juba peale selle aasta EMV-d....


    edit:
    Aga enamus rollist läheb life/online/live bankrolliks. Saan kergema südamega vallutada plo200-400-600hud (Paavo loodab, et aasta lõpuks bummin plo1khud...lol).
    Aga üks on kindel, üritan lähikuudel rohkem 5000-10000€seid live deepstacke mängida
    fyp, gl.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES